Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:








Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Шановні учні, 26.09.2022 року розпочався прийом заявок на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Щоб подати заявку потрібно зареєструватися на даному сайті.

Увага!!! Під час реєстрації вказуйте свої реальні дані.

Учні, що зареєструвалися, мають подати заявку на участь в олімпіаді з персональної сторінки. Після успішної подачі заявки можна відшукати себе в списку учасників. Всі, хто не подав заявку, брати участь в Інтернет-олімпіаді не зможуть.

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 05.12.2022 9:28:52

Подали заявку: 587
8 клас: 159
9 клас: 181
10 клас: 137
11 клас: 110
TimeRSurNameFirstNameSecondNameRegionSchoolClass
1 Іванус Дар'яЮріївна Кам"янець-Подільська міська рада159
2 Смолінський АртемСергійовичШепетівський школа-гімназія10
3Shykeruk MaxymSergiovichШепетівська міська радаПлесенська гімназія9
4АбельчукСоломіяАндріївнаКрасилівська міська радаГімназія 38
5Альбощий МаксимСергійовичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей М. С. Рудяка8
6АндрієнкоЄваОлексіївна Новоушицька селищна радаНовоушицький ліцей 8
7АндрійчукАннаДмитрівнаХмельницька міська радаНавчально-виховний комплекс №108
8АндрійчукКрістінаОлександрівнаСлавутська міська радаНВК міста Славути10
9АндрощукОлександраПавлівнаСлавутський Опорний заклад Берездівський ліцей9
10Андрощук Олександра Павлівка Антонінська селищна радаБерездівський ліцей 9
11АндрощукІваннаСергіївнаКрасилівська міська радаДружненська гімназія9
12АндруховськийДенисАндрійовичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 з поглибленним вивченням інформатики11
13Андрущенко Діана Валентинівна Нетішинська міська радаНетішинський ліцей 39
14АнрощукІваннаСергіївнаКрасилівська міська радаДружненська гімназія9
15Антонюк СофіяБогданівнаСтарокостянтинівська міська рада99
16Антонюк Дар'я Олегівна Хмельницька міська радаЛіцей 17 9
17АнтонюкАнгелінаВалеріївнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей 2-3 ступенів10
18АполонінаАннаОлександрівнаДунаєвецький Дунаєвецька ЗОШ I-III ступенів Дунаєвецької селищної ради11
19АржановаМаріяОлександрівнаШепетівська міська радаЗОШ №111
20АршенінаЯнаВасилівнаЯмпільська селищна радаЯмпільський ліцей10
21АтаманчукМарінаОлегівнаХмельницький Хмельницький Ліцей №1710
22БабичОлександраСергіївнаЯмпільська селищна радаЯмпільський ліцей9
23Байдюк Богдана Михайлівна Теофіпольська селищна радаТеофіпольський ліцей #29
24Бакуменко РодіонОлександровичКам"янець-Подільська міська радаАнтей9
25Балаба КіраКирилівнаАнтонінська селищна радаСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №810
26Балицький Давид ДмитровичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Поділський ліцей №58
27Баранов Владислав Олександрович Дунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №18
28БаранськаЄлизаветаОлександрівнаХмельницька міська радаНВК №99
29БаробановаВікторіяСергіївнаКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей10
30БасистийОлегСергійовичСлавутський ЗОШ 1-3 ступенів, #111
31БацураПолінаОлександрівнаЧемеровецька селищна радаКрасноставська гімназія9
32БачинськаВіталінаСергіївнаШепетівський ЗОШ 19
33Башинский ЮрійВікторович Нетішинська міська радаНетішинський Ліцей №18
34БашукОлексійЮрійовичКрасилівський Чепелівська ЗОШ 9
35БевзАндрійОлександровичЧемеровецька селищна радаВишнівчицький ліцей імені С. М. Раєвського9
36БерезецькаАнастасіяМиколаївнаШепетівський Гімназія № 49
37БерезінаОляБорисівнаКам"янець-Подільська міська радаАнтей9
38Березюк ІринаОлександрівнаДеражнянська міська радаДеражнянський ліцей номер 28
39БичковаЛізаСергіївнаСлавутська міська радаНВК,,СЗОШ,ліцей " Успіх"8
40БійчукСвітланаОлегівнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти10
41БілаОлександраОлегівнаГуменецька сільська радаГуменецький ліцей8
42Білецька Олександра Вікторівна Славутська міська радаСлавутська гімназія №3 Славутської міської ради 8
43БілімВікторія ВасилівнаБерездівська сільська радаБерездівський ліцей9
44БілінськийАртемЮрійовичДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей 111
45БілоусДаринаРусланівнаВіньковецька селищна радаВіньковецький ліцей8
46Боборикін АндрійМихайловичХмельницька міська радаХмельницький обласний ліцей II - III ступенів10
47Богач ТетянаАндріївнаВолочиська міська радаВолочиський НВК8
48БогомолЛесяЮріївнаСтаросинявський Адампільська ЗОШ І-ІІІ ст.11
49БоднарОлексійАнатолійович Маківська сільська радаСлобідкорахнівська ЗОШ9
50Боднарчук НаталіяБогданівнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей номер 19
51БоднарчукНаталіяБогданівнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей N19
52Божок ІванМаксимовичШепетівський Шепетівський НВК №310
53БондарчукЕвелінаВіталіївнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія №38
54БондарчукДаринаОлександрівнаХмельницька міська радаНВК номер 109
55Бондарчук Анастасія Ігорівна Славутська міська радаСлавутський навчально-виховний комплекс " Спеціалізована школа І - ІІІ ступенів, ліцей "Успіх"9
56БондарчукРоманВасильовичСтаросинявська селищна радаНовосинявський ліцей9
57БорисенкоАртемВолодимировичАнтонінська селищна радаСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
58БорищукСофіяОлегівнаШепетівський Ленковецький ліцей 11
59БратцівМаріяАндріївнаБерездівська сільська радаБерездівський ліцей9
60БрилаАнастасіяІгорівнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей 18
61БродюкТарасОександровичСлавутська міська радаВарварівська гімназія8
62БугеркоВіталійВіталійовичСмотрицька селищна радаСтарогутянська гімназія8
63БуринськийАндрійВолодимировичКам'янець-ПодільськийЛетавський ліцей10
64ВапнярВалерія ВікторівнаМаківська сільська радаМаківський ОТГ Маківський НВК10
65ВасильчукІваннаОлександрівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей номер 411
66ватажукхристинаолександрівнаКрасилівська міська радаКульчинківська ЗОШ І-ІІ ступенів9
67Ваховська Анастасія Сергіївна Красилівська міська радаКрасилівський Ліцей11
68ВересюкДар'яВалеріївнаЧемеровецька селищна радаБільська ЗОШ |-|||ст9
69Верстівський МаксимАнтоновичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський10
70ВерстюкВіталінаВадимівнаЯрмолинецька селищна радаЯрмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №19
71Висоцька Вероніка В'ячеславівна Білогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти імені І. О. Ткачука9
72ВінічукСергійМиколайовичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК8
73Владовський ВіталійМиколайовичСтаросинявська селищна радаПаплинецька гімназія9
74Власюк АнастасіяСергіївнаЩиборівська сільська радаРадісненська ЗОШ І-ІІІ ст.9
75ВовнянкоІваннаМиколаївнаХмельницька міська радаНавчально-виховний комплекс11
76Вовнянко Іванна Миколаївна Хмельницька міська радаНавчально-виховний комплекс №9 11
77Войтків Владислав ДмитровичДунаєвецька міська радаДунаєвецький Ліцей № 111
78ВойтовичДаринаЮріївнаХмельницька міська радаТБЛ ім. Арема Мазура #49
79Войцехівська Олександра Денисівна Ярмолинецька селищна радаЯрмолинецький ЗЗСО I-III ступенів №19
80ВолощукНазарійВадимовичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей №58
81ВоляникОляТарасівнаХмельницький Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького11
82ГаврилюкМаксимОлеговичКрупецька сільська радаКрупецький ліцей8
83ГаврилюкНазарОлександровичТеофіпольська селищна радаПоляхівський ліцей11
84ГаврищукКатеринаТарасівнаХмельницька міська радаНВК№108
85ГаймісаренкоІннаІгорівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ №78
86Галензовська Юліанна ОлегівнаВіньковецька селищна радаВіньковецький ліцей10
87ГалійАнтонЮрійовичСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
88ГалінськаЮліяМиколаївнаДунаєвецький Дунаєвецька ЗОШ I-III ступенів Дунаєвецької селищної ради11
89ГалкаОлександраАндріївнаМаківська сільська радаМаківський ліцей11
90ГалкінКирилВадимовичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівОбласний ліцей 11
91ГамарнікАндрійМихайловичВолочиська міська радаВолочиський НВК 9
92ГанахІванІгоровичХмельницька міська радаГімназія №211
93ГапонРоманВалерійович Старокостянтинівська міська рада911
94ГарболінськаВалеріяДмитрівнаЯрмолинецька селищна радаЯрмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №19
95ГвоздовськаСофіяІгорівнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради10
96ГеворкянОльгаЗавенівнаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ стСлавутський ліцей ll-lll Хмельницької обласної ради10
97ГедзюкМаринаОлександрівнаСлавутська міська радаНВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»11
98ГерасимецьМаксимАндрійовичСлавутський 39
99ГерасимецьМаксим Андрійович Славутська міська радаСлавутська гімназія №39
100ГіленкоАнастасіяСергіївнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія 68
101ГілянчукПавлоОлександровичНетішинська міська радаНетішинська ЗОШ та ліцей №311
102ГлоднийВіталійСергійовичСлавутська міська радаЗОШ I-III ступенів №111
103Гнапінська ДаріяДенисівнаКам"янець-Подільська міська радаприватний НВК «Антец»11
104Гнатишко ВалеріяОлександрівнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія №38
105ГнатійОлесяВіталіївнаЧемеровецька селищна радаВишнівчицький ліцей імені С. М. Раєвського11
106ГнатюкВікторіяОлександрівнаСлавутський 39
107ГнатюкАннаВолодимирівнаДеражнянський 29
108ГнатюкБогданВолодимировичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей9
109ГниліцькийЗахарМиколайовичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка9
110ГнотАннаВалентинівнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти імені І. О. Ткачука9
111ГоленякАнастасіяСергіївнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький обласний ліцей ||-||| ступенів11
112Голік Олег Миколайович Грицівська селищна радаОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ГРИЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ГРИЦІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ11
113ГоловійІринаВіталіївна Дунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №18
114Головчак СофіяБогданівнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія 68
115ГолосієнкоІлляАнатолійовичШепетівська міська радашкола-гімназія9
116Гончаров Максим ОлександровичШепетівська міська радаНВК √1 імені Героя України М. Дзявульсткого 8
117ГончарукОленаІванівнаКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей10
118ГончарукАннаІванівнаПлужненська сільська радаКунівський ліцей9
119Горбатюк МаріяОлександрівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ №79
120ГордійНазарАндрійовичСлобідсько-Кульчієвецька сільська радаМукшо-Китайгородський ліцей8
121ГордійчукКірілВолодимировичНовоушицька селищна радаВільховецька ЗОШ8
122Горобець ТетянаВолодимирівнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія №49
123ГоршковаАнастасіяДмитрівнаШепетівський НВК 311
124ГрабарРоманМихайловичЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей 111
125Григор'єваІваннаОлегівнаДунаєвецький Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум"11
126ГригорчукКаролінаОлександрівнаШепетівська міська радаСтарокривинський ліцей №58
127Гринчук БогданаОлександрівнвІзяславська міська радаІзяславський ліцей №5 імені О. П. Онищука10
128ГринюкМаріяВасилівнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради10
129Грищук МаксимВікторович Теофіпольська селищна радаТеофіпольський ліцей №29
130ГроматюкАндрійВасильовичСмотрицька селищна радаБалинський ліцей10
131ГромоваВалеріяЄвгенівнаШепетівська міська радаШепетівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №1 8
132Грузевич Еліна Олександрівна Віньковецька селищна радаВіньковецький ліцей9
133ГудимаАртемАндрійовичАнтонінська селищна радаВолочиський НВК11
134ГулеватийРостиславСергійовичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей 2-3 ступенів10
135Гуменюк Ярослав СергійовичСлавутська міська радаСлавутська гімназія 68
136ГуменюкЕвелінаМиколаївнаСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
137ГурськаЄкатеринаСергіївнаШепетівська міська радаНВК номер 18
138ГурськийБогданОлександрович Кам"янець-Подільська міська радаЛіцей №98
139Дворак ДаринаАндріївнаШепетівський Шепетівська гімназія №69
140ДегодюкІлляВолодимировичКрасилівський Красилівська НВК №511
141ДемидюкДаринаСергіівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей 110
142ДемчукОлександрМиколайовичШепетівська міська радаШепетівський НВК√18
143Дерикот АлінаАндріївнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівське НВК8
144ДерикотАлінаАндріївнаАнтонінська селищна радаГімназія8
145ДжулійДмитро СергійовичХмельницька міська радаМиролюбненський ліце9
146ДиякСтаніславВікторовичХмельницький Хмельницький ліцей 179
147Дідушок Анастасія Юріївна Славутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути11
148ДмитришинаІраВікторівнаСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад l ступеня, гімназія" м.Славути10
149ДовгалюкОлександрОлеговичКам"янець-Подільська міська рада18 Ліцей10
150ДорожаВіраВасилівнаШепетівський Судилківський ліцей11
151Дорошенко МаринаВячеславівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей №110
152Дощинська Анастасія Романівна Білогірська селищна радаБілогірський опорний заклад ім.І.О.Ткачука9
153ДубинаСергійДмитровичАнтонінська селищна радаНВК№108
154Дубчак Олександра ОлександрівнаСмотрицька селищна радаСтарогутянська гімназія 8
155ДударБогданВасильовичПолонський Полонська ЗОШ I-III ст №39
156ДутоваВалеріяДмитрівнаЯрмолинецька селищна радаззсо н.110
157Дучинська КіраІгорівнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький обласний ліцей ||-||| степенів 10
158ДьомінаАнастасіяРусланівна Шепетівський Судилківський ліцей 9
159ДьомічеваАннаОлександрівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей №38
160ДячукАнгелінаПетрівнаСудилківська сільська радаСудилківський ліцей9
161Жарчинська ОльгаЮріївнаКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей10
162Жарчинський ПавлоСергійовичАнтонінська селищна радаНВК "СЗОШ" ліцей "Успіх"11
163Желіховська ДіанаРусланівна Ізяславська міська радаІзяславський ліцей #5 імені О.П.Онищука10
164Жилкова Вікторія МиколаївнаХмельницький Хмельницький ліцей 1711
165ЖищинськаАннаСергіївнаАнтонінська селищна радаХмельницький ліцей 178
166ЖурковськийОлександрОлександровичХмельницька міська радаНВК №10 Хмельницької міської ради8
167ЗабарнюкВікторіяВасилівнаШепетівський Шепетівський НВК №39
168ЗабєлінаМілєнаВалеріївнаХмельницький Ліцей 179
169Заблоцька ВікторіяОлександрівнаШепетівська міська рада88
170ЗаболотнийНазарОлександровичСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка10
171ЗагороднийОлександрІгоровичХмельницький Гімназія №110
172Загоруй Маргарита Олександрівна Старокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ I-III ступінів 810
173ЗадорожнаВеронікаОлександрівнаКам'янець-Подільський139
174ЗадорожнаВеронікаОлександрівнаКам"янець-Подільська міська радаНВК 139
175ЗаклецькаСофіяОлексіївнаНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей8
176ЗалевськаОльгаСергіївнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей №110
177ЗалевськаОльгаСергіївнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей №110
178ЗахарківАртемЮрійовичВолочиська міська радаВолочиський НВК8
179ЗахожийАндрійСергійовичСлавутська міська радаНВК10
180Заярнюк СофіяМихайлівна Новоушицька селищна радаКапустянська гімназія8
181ЗелінськийДмитрійОлександровичСлавутська міська радаНВК "СЗОШ, ліцей "Успіх"9
182ЗілецькийВолодимирМихайловичЩиборівська сільська радаКузьминський ліцей10
183ЗлобінНесторЮрійовичАнтонінська селищна радаЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Славути8
184Зубарець Наталія Сергіївна Берездівська сільська радаБерездівський ліцей8
185Зубко Андрій Володимирович Хмельницька міська радаТехнологічний багатопрофільний ліцей імені А.Мазура11
186ЗуєваМаріяМиколаївнаШепетівський Шепетівський НВК 1 ім. М. С. Дзявульського10
187ЗуєваІринаМиколаївнаШепетівська міська радаШепетівська СЗОШ 28
188Зюбрый ДенисОлеговичЯрмолинецька селищна радаЗЗСО №1 8
189Іваніцький ВалентинМиколайовичМихайлюцька сільська радаКорчицький ліцей8
190ІващукМаріяВолодимирівнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти9
191ІващукМаріяВолодимирівнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти9
192ІгнатенкоІванАндрійовичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради10
193Ільчук Іван Андрійович Славутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
194ІльчукКарінаСергіївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка10
195ІсаєваКарінаМиколаївнаСмотрицька селищна радаБалинський ліцей8
196ІщукОксанаМиколаївнаСлавутський Сьомаківська гімназія9
197КалабськаВіолеттаОлексіївнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей №110
198КаленюкДаринаМиколаївнаНетішинська міська радаНетішинська ЗОШ №110
199Каленюк ДаринаМиколаївнаАнтонінська селищна рада110
200Калінка ІванЛеонідович Полонська міська радаПолонський ліцей №210
201КалінськийОлександрВолодимировичШепетівський Школа-гімназія11
202КамінськийДмитроМихайловичКам"янець-Подільська міська радаЛіцей №138
203КапелюшаЄлизаветаРоманівнаДеражнянська міська рада№28
204КарасюкАнастасіяВікторівнаНовоушицька селищна радаБерезівська гімназія9
205КарачунАнастасія ВолодимирівнаСлавутський №411
206КардашЕвелінаСергіївнаСмотрицька селищна радаБалинський ліцей11
207КариковаЄлизавета РусланівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей№18
208КарнасевичМаксимБогдановичСлавутський ЗОШ І-ІІІ ст. 111
209КачаровськийВладиславОлександровичКрупецька сільська радаПолянська гімназія8
210КачаровськийВладОлександровичКрупецька сільська радаПолянська гімназія8
211КачурДаниїл Ярославович Плужненська сільська радаКунівський ліцей9
212КачуровськаЮляСергіївнаСлавутський Старокривинський НВК11
213КащукЛізаОлексіївнаЯмпільська селищна радаМикласька гімназія8
214КирилюкМаксимВолодимировичАнтонінська селищна радаНетішинський ліцей №3 Нетішинської міської ради8
215КирилюкЗлатаОлександрівнаТеофіпольська селищна радаПоляхівський ліцей8
216КириченкоДмитроСергійовиичНетішинська міська радаНВК №39
217КириченкоДмитроСергійовиичСлавутський НВК №39
218КілівникДаріяОлександрівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №88
219КірєєвМаксимРуслановичДеражнянська міська радаДеражнянський ліцей №18
220Клаптій Дар'я Сергіївна Хмельницька міська радаСЗОШ 1911
221Клевцов Іван Михайлович Славутська міська радаНВК "СЗОШ, Ліцей "Успіх"11
222Клевцов Іван Михайлович Славутський ліцей ІІ-ІІІ стНВК, СЗОШ, ліцей "Успіх"11
223КнирЯнаВіталіївнаХмельницький Гімназія №2 м. Хмельницького10
224КнирЯнаВіталіївнаХмельницький Гімназія №2 м. Хмельницького10
225КобзаЮліяВасилівнаХмельницький Хмельницький обласний ліцей 11
226КобзєвРоманДенисовичСтарокостянтинівський 911
227Коваленко ДіанаОлегівнаВіньковецька селищна радаВіньковецький ліцей 11
228КовальДіана АндріївнаЯрмолинецька селищна радаЯрмолинецька ЗЗСО №19
229КовальськийМиколаВікторовичКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія 39
230КовальчукОлександраОлександрівна Волочиська міська радаВолочиська гімназія 8
231КовальчукМихайлоВіктпровичНовоушицька селищна радаВільховецька 9
232КовбасовськийВалентинЮрыйовичБілогірський Ямпільський ліцей10
233Ковбасовський ВалентинЮрійовичСлавутський ліцей ІІ-ІІІ стСлавутський ліцей ll-lll Хмельницької обласної ради10
234КовтунякОлександрВікторович Новоушицька селищна радаКапустянська гімназія9
235КовтунякМихайлоМихайловичДунаєвецька міська радаМиньковецький ліцей8
236КогутЮліяІгорівнаКам'янець-Подільський810
237Козак Дар'яРусланівнаАнтонінська селищна радаНВК №38
238КозачукАлінаВолодимирівнаКрасилівська міська рада39
239Козачук КостянтинОлександровичАнтонінська селищна радаСтарокостянтинівський НВК10
240КолесникІванОлеговичНетішинська міська рада18
241КолесникОксанаВолодимирівнаВолочиська міська радаПолянський ліцей8
242Колеснік АннаОлександрівнаДеражнянський Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №39
243КолісникАннаОлександрівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК10
244КолобаєвДмитрійАндрійовичСлавутський Нетішинська ЗОШ 111
245Колюда СофіяЮріївнаХмельницька міська радаГімназія 28
246КоникСоломіяРостиславівнаШепетівський НВК№39
247КононоваСофіяСергіївнаСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
248КононюкХристинаВасилівнаАнтонінська селищна радаКорчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
249Конусь Владислав Олександрович Красилівська міська радаКрасилівська гімназія №38
250КорольчукНазарСерїйовичБілогірський Білогірський опорний заклад освіти імені І. О. Ткачука10
251Корпало Єлизавета ВіталівнаКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей10
252КорсунЮрійДмитровичСлавутський N311
253КосарСофіяВікторівнаГородоцький Городоцький ліцей №111
254КосевичОлександраОлександрівнаДеражнянський Деражнянський ліцей №19
255Костур НазарійВіталійовичГородоцький Городоцький ліцей №110
256КотикНадіяПетрівнаЛенковецька сільська радаЛенковецький ліцей9
257КотюкСофіяЛеонідівнаХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей 10
258КочуренковаКатеринаВасилівнаСлавутський 110
259КошельникАннаЮріївнаХмельницька міська радаНВК №9 м. Хмельницького8
260КравцовКирилІгоровичКам"янець-Подільська міська радакам’янець - Подільський ліцей11
261КравчукОлесяПетрівнаКрасилівська міська радаДружненська гімназія9
262КрафтАнастасія ОлександрівнаКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей11
263Кубряк Ігор Вікторович Чемеровецька селищна радаБільська школа 9
264КуждінВіталійОлександровичКам"янець-Подільська міська рада11410
265КужельДаринаМиколаївнаКам'янець-ПодільськийЗОШ N8 І-ІІІ ступенів10
266КуксаЮліяОлексіївнаГородоцький Городоцький ліцей №111
267КулиничІлляСергійовичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка8
268Купріянов ДенисЮрійович Новоушицька селищна радаНовоушицький ліцей8
269КурілінаАнжелікаСергіївнаЧемеровецька селищна радаСвіршковецький ліцей10
270Куровська ІринаЮріївнаДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №310
271КусаковськаВеронікаАнатоліївнаДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №39
272КучманюкТетянаОлександрівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 19
273КушнерукНазарАркадійовичНетішинська міська рада38
274КшановськийВолодимирЮрійовичНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей Новодонаєвецької селищної ради9
275ЛазарчукСофіяВасилівнаНетішинська міська радаЛіцей 38
276ЛашковДенисВікторовичПолонський Новоселицька ЗОШ l-lll ст.11
277ЛевковВладиславАнтоновичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей9
278Левунець Валерія Василівна Славутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути11
279ЛеляхОльгаЮріївнаШепетівська міська рада88
280ЛещукНазарОлеговичХмельницька міська радаЛіцей 1710
281ЛисюкСофіяЮріївнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей N110
282лівшунВалеріяОлександрівнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти10
283ЛісоваАлінаМиколаївнаСтаросинявський Новосинявська загальноосвітня школа 10
284ЛісовийВладиславРуслановичПолонська міська рада710
285ЛісовийВладиславРуслановичПолонська міська рада710
286ЛозаОлександрСергійовичКам'янець-ПодільськийГрушківський ліцей Староушицької селищної ради11
287Лозінська ЮліяТарасівна Білогірська селищна радаБілогірський опорний заклад осіти імені Ткачука 10
288ЛопатинськийОлексійОлександровичКам"янець-Подільська міська радаЛіцей 1-3 ступенів "Славутинка"11
289Лопатнюк Вероніка Ігорівна Хмельницька міська радаНавчально-Виховний комплекс 911
290ЛосьВладиславВолодимировичКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія №19
291ЛотишкоВікторія ОлександрівнаСтаросинявська селищна радаАдампільський ліцей10
292ЛубкоМаріяРоманівнаГуменецька сільська радаГуменецька8
293Лужняк Арсеній ВіталійовичЧемеровецька селищна радаБільської Гімназії 8
294ЛукінВолодимирІгоровичКам"янець-Подільська міська радаЛіцей 39
295Лук'янчукБогданРомановичГородоцька міська радаГородоцький ліцей номер 19
296ЛуцюкЕльдарСергійовичХмельницька міська радаГімназія N28
297Лучинець АртурВадимовичНетішинська міська рада111
298ЛьовкінНікітаОлеговичХмельницький Хмельницький обласний ліцей11
299ЛюбаДаняЮрійовичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський10
300ЛюльчакБогданАндрійовичКам'янець-ПодільськийНВК №310
301ЛяшенкоКостянтинЯрославовичШепетівська міська радаГімназія №38
302МазурВікторіяОлегівнаСлавутський Хоровецький ліцей, Улашанівської сільської ради9
303Мазур Ася Миколаївна Дунаєвецька міська радаГолозубинецький ліцей 8
304МакароваКрістінаАндріївнаВолочиська міська радаВолочиський НВК10
305МаксимчукУлянаВіталіївнаБерездівська сільська радаБерездівський ліцей8
306Максимюк Вероніка Валеріївна Антонінська селищна рада411
307МалевичТетянаБогданівнаКрасилівська міська радаКульчинківська ЗОШ І-ІІ ступенів8
308МалевичТетянаБогданівнаКрасилівська міська радаКульчинківська ЗОШ |-|| ступенів 8
309МаленчукЄлизаветаВолодимирівнаЯмпільська селищна радаВ'язовецька гімназія9
310МалийДенисРуслановичАнтонінська селищна радаНетішинський ліцей 18
311МальченкоДаніїлДмитровичКам"янець-Подільська міська радаЛіцей 39
312МамонтоваМаріяКостянтинівнаХмельницький Хмельницький Ліцей №1711
313МанукянЕлінаГаріківнаТеофіпольська селищна радаПоляхівський ліцей9
314Мартинюк РоманВіталійовичСлавутська міська радаНавчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад 1 ступеня, гімназія"10
315МасловаДаріяСергіївнаСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка10
316Матвієва ОленаЮріївнаДунаєвецька міська радаМиньковецький ліцей9
317Матвійцева Дар‘яОлександрівнаХмельницька міська радаХмельницький ліцей 178
318МатвійчукІваннаМиколаївнаСлавутський Сьомаківська гімназія9
319Матвійчук Владислав Олександрович Нетішинська міська радаНетішинський ліцей н.111
320МахметІванТарасовичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей №178
321МацунВікторіяОлександрівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей 18
322Мацюк Анастасія Андріївна Славутська міська радаСлавутьска гімназія №48
323МашталєрВолодимир ВолодимировичСлобідсько-Кульчієвецька сільська радаМукшо-Китайгородський ліцей10
324МедведчукДіанаАнатоліївнаЯмпільська селищна радаЯмпільський ліцей8
325МейІрина Вячеславівна Новодунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей10
326МельникДіанаСергіївнаШепетівська міська радаПлесенська гімназія9
327МельникЮліанаМиколаївнаМаківська сільська радаШатавський НВК8
328МельниченкоАртемВікторовичСтарокостянтинівський Старокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка11
329Мельничук Анастасія Валеріївна Красилівська міська радаВолицька гімназія імені Миколи Бойка9
330МельничукВеронiкаДмитрівна Нетішинська міська радаНетішинський ліцей №38
331МельничукОля ОлександрівнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія номер 39
332Мельничук Анастасія Валеріївна Красилівська міська радаВолицька гімназія імені Миколи Бойка9
333МихальчишинБогданТарасовичСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
334Михальчук Максим Євгенович Славутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
335Мізгірьов СвятославСергійовичНетішинська міська радаНетішинські ліцей 38
336Мілецька Марина Олександрівна Старокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК10
337МілюковОлександрСергійовичХмельницький Ліцей №1710
338МінашкінаТетянаОлегівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК9
339місюраЛарисаВолодимирівнаТеофіпольська селищна радаПоляхівський ліцей11
340МойпанюкІванВіталійович Красилівська міська радаКрасилівська гімназія 39
341Монець Анастасія Олександрівна Шепетівська міська радаШепетівський НКВ №38
342МорозНазарВікторовичХмельницький Хмельницький Обласний Ліцей 2 - 3 ступенів11
343МорозовськаЮліяЙосипівнаДунаєвецький Дунаєвецька згальноосвітня школа І-ІІІ ступенів10
344МоскаленкоДар‘яІгорівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка10
345Мотлюк СергійОлеговичБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти9
346МохНазарСергійовичСлавутський ЗОШ 1-3 ступенів номер 19
347МоцегловаТетянаРоманівнаШепетівський Судилківський ліцей10
348МулярПолінаВадимівнаДунаєвецький Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум"9
349Наврощук АртемВасильович Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівХмельницький ліцей ІІ - ІІІ ступенів10
350НазаровВ'ячеславВолодимировичХмельницька міська радаХмельницький Ліцей №178
351НазарукВадимВікторовичБілогірська селищна радаСушовецький ліцей9
352НазарукВадимВікторовичБілогірський Сушовецький ліцей9
353Назарук ТарасВікторовичБілогірський Сушовецький ліцей9
354НаконечнаВалеріяМиколаївнаЧемеровецька селищна радаВишнівчицький ліцей імені С. М. Раєвського 8
355Наконечний Андрій ОлександровичКрасилівська міська радагімназія 39
356НекрасовМаксим Васильович Білогірський Білогірський опорний заклад освіти імені І.О. Ткачука 10
357НижникЄлизаветаОлександрівнаХмельницький НВК №99
358Нікітчук Крістіна Юріївна Славутська міська рада69
359Ніколаюк АннаІванівнаСтаросинявський Пасічнянський НВК10
360Ніколенко РостиславВалентинович Кам.-Под. ліцей з ПВФПКам'янець-Подільський одільський ліцей10
361НовакАннаОлександрівнаСтарокостянтинівська міська радаРосолівецький ліцей8
362НовакАннаВолодимирівнаСтарокостянтинівська міська радаРосолівецький ліцей8
363Новіков ІванДенисовичШепетівська міська радаНетішенський ліцей н.38
364Новіцька АлінаВікторівнаЩиборівська сільська радаРадісненська ЗОШ І-ІІІ ст.11
365Новосельський Матвій Антонович Шепетівська міська радаШепетівський НВК 18
366Ноцька Ольга Миколаївна Хмельницька міська радаНВК 911
367ОбущукІлляПавловичШепетівський НВК №110
368ОлександренкоОльгаВікторівнаХмельницький Ліцей 1711
369ОлешкоВладиславСергійовичХмельницька міська радаСЗОШ 1911
370ОнищукАрсенПавловичСлавутський Малоправутинський ліцей9
371ОнофрійчукІринаІгорівнаДеражнянська міська радаДеражнянський ліцей N38
372Охота Катерина ОлександрівнаБерездівська сільська радаБерездівський ліцей 9
373ПавликАндрійОлеговичХмельницька міська радаХмельницький ліцей №178
374ПавловЯрославМиколайовичСлавутський Нетішинський НВК10
375ПавловЯрославМиколайовичНетішинська міська рада110
376ПавловаВікторія МиколаївнаЗакупненська селищна радаІвахновецька гімназія8
377Павлова Анна Іванівна Плужненська сільська радаКунівський ліцей10
378ПазюкАрсенВалентиновичМаківська сільська радаМаківська НВК9
379Панасюк АнастасіяОлегівнаСтарокостянтинівська міська рада99
380ПанчукАндрійАнатолійовичКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей10
381ПасічникОленаВячеславівнаШепетівська міська радаГімназія №4 імені Валі Котика м. Шепетівки9
382ПаскаВікторіяВолодимирівнаШепетівський Нетішинмьуий НВК9
383Пастушок Аліна Миколаївна Нетішинська міська радаНетішинський ліцей 110
384ПастущенВіталіна ВіталіївнаГородоцький Городоцький ліцей 19
385Патик МаксимІвановичЛетичівська селищна радаЛетичівський ліцей 111
386ПеребийнісАнтонПавловичХмельницька міська радаХмельницький Ліцей 178
387ПерепелицяАнастасіяІгорівнаЯмпільська селищна радаЯмпільський ліцей9
388Петльована СофіяСергіївнаГородоцька міська радаЛіцей 19
389ПетровПетроПетровичНоводунаєвецька селищна радаДунаєвецький ліцей10
390Петров ЛюбомирВадимовичКрупецька сільська радаКрупецький ліцей8
391Петров ЛюбомирВадимовичКрупецька сільська радаКрупецький ліцей8
392Петрошай ВіраВолодимирівнаБілогірський Микласька гімназія9
393ПечиногаСофіяАнатоліївнаДеражнянський Деражнянська ЗОШ |-||| ст. №310
394ПилипейІванІгоровичСлавутська міська радаНВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»11
395Підвишенна Іванна ОлегівнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей №49
396ПідпенькоМаргаритаРоманівнаНовоушицька селищна радаКапустянська гімназія8
397Піонтковська ВалеріяЄвгенівна Хмельницька міська радаЛіцей 178
398ПобережнийЯрославМихайловичВіньковецька селищна радаВіньковецький ліцей8
399ПогребнякМаксимЮрійовичШепетівська міська радаІзясласький ліцей №510
400Поліщук РоманАнатолійович Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівЛіцей10
401ПоліщукСофіяДмитрівнаЯмпільська селищна радаЯмпільський ліцей8
402ПолонськийМаксим ВолодимировичСтаросинявська селищна радаМшанецький ліцей9
403ПолянськийОлександрАнатолійовичКам'янець-ПодільськийЧемеровецький НВК №29
404ПопельАннаСергіїінаЯрмолинецька селищна радаЯрмолинецька ЗЗСО №19
405ПоповДенисІвановичШепетівська міська радаНВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія"9
406Попружний РоманРомановичНовоушицька селищна радаІвашковецька гімназія 9
407ПопюкМаксимВасильовичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей №58
408ПріснийВіталійІвановичЧемеровецька селищна радаЧемеровецький Ліцей #19
409ПруднікОлександрІгоровичШепетівський ЗОШ номер 111
410ПудлоДіанаМихайлівнаЗакупненська селищна радаІвахновецька гімназія Закупненської селищної ради9
411ПутінцовАртемЮрієвичШепетівська міська радаІзяславський ліцей номер 510
412ПушкоІваннаБогданівна Красилівська міська радаКрасилівська гімназія №19
413РабочийГригорійОлексійовичМаківська сільська радаМаківський НВК 9
414РабченюкМирославСтепановичСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути9
415РадайкінІлляРомановичХмельницька міська радаНВК №9 міста Хмельницького8
416РадовинчикОксанаЮріївнаСлавутський Нетішинська ЗОШ 29
417РанюкОлександраОлександрівнаМаківська сільська радаМаківський ліцей10
418РевізорМаксимОлександровичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК Сеціалізована школа 1 ст., гімназія Імені Героя України С.М. Бондарчука8
419РемезРоманОлександровичШепетівська міська радаЗОШ №111
420РечкінОлексійАндрійовичНетішинська міська радаНетішинський ліцей №38
421РижанськийАндрійОлександровичХмельницька міська радаХмельницький ліцей №178
422РижиковКостянтинСтаніславовичПлужненська сільська радаКунівський ліцей11
423РиндикКатеринаПавлівнаДунаєвецька міська радаДунаєвецький ліцей №19
424РозводівськаВєронікаАндріївнаДеражнянська міська радаДеражнянський ліцей N 38
425РойОлекасандраСергіївнаАнтонінська селищна рада39
426РоманчукАлінаТарасівнаТеофіпольська селищна радаПоляхівський ліцей10
427РоманюкВсеволодМиколайовичНетішинська міська рада48
428РоманюкВалентинОлександровичКрасилівська міська радаКульчинківська ЗОШ І-ІІ ступенів9
429Савєльєва ЯнаВіталіївнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
430СавченкоАнастасіяОлександрівнаШепетівська міська радаНВК № 38
431СавчукТімурВіталійовичМаківська сільська радаМаківський ліцей8
432Сагадін Кірілл ПавловичХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенівТехнологічний багатопрофільний ліцей імені Артема Мазура8
433СагайдакЄваРоманівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська гімназія - школа №98
434Сакевич Олег Сергійович Чемеровецька селищна радаБільська гімназії 8
435Сахнюк ЮліяСергіївнаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ стСлавутський ліцей ||-||| ст10
436СвердлюкДіанаСергіївнаШепетівський НВК№311
437СвирдюкЯнаРусланівнаШепетівський НВК №311
438СвідерХристинаВіталіївнаКам"янець-Подільська міська рада10 ліцей 9
439Семенова Злата Петрівна Кам"янець-Подільська міська радаЛіцей №139
440Семенчук Іванна Олександрівна Славутський ліцей ІІ-ІІІ стСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів 10
441Семенюк АнгелінаДмитрівна Хмельницька міська радаНВК910
442Семенюк Ярослав Миколайович Славутська міська радаНВК "СЗОШ, ліцей "Успіх"11
443СеміновичВадимІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей10
444СеміновичВадимІгоровичКам'янець-Подільський810
445СидунЛєнаАнатоліївнаНовоушицька селищна радаОтроківська ЗОШ І-ІІІ ст9
446Синишин ІлляАндрійовичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей9
447Сич Вероніка Олександрівна Славутська міська радаНВК м.Славути10
448Сікорська ДаріяЄвгеніївнаБілогірський Гулівецький ліцей9
449СінчукАнгелінаСергіївнаПолонський Полонський НВК №2 "ЗОШ I-III ст. №7-ДНЗ"11
450СінькевичСоломіяЮріївнаНетішинська міська рада48
451СіньковВладиславПавловичВолочиська міська радаВолочиський НВК11
452Скрипій ЮрійОлексійович Славутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
453Слєпко НазарТарасовичХмельницька міська радаХмельницький ліцей 178
454СлінькоАнжелікаРусланівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівська ЗОШ|-||| ступенів ✓611
455Слободян Максим Олегович Хмельницька міська радаСЗОШ 1911
456СлободянюкМаксимКириловичДеражнянська міська радаДеранянський ліцей №3 імені Героя України Івана Зубкова8
457СлуханськийТарасВасильовичНетішинська міська радаНетішинський ліцей №49
458СмірновАртемОлександровичСтарокостянтинівський Старокостянтинівський НВК11
459СмотровОлександрСергійовичКам'янець-ПодільськийНВК№310
460СнісарАртемІгоровичХмельницький Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №219
461СовганДіанаІгорівнаКам"янець-Подільська міська рада159
462Сокальська КатеринаОлегівнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей №110
463Сокальська Наталія Петрівна Городоцька міська радаЛіцей 1 9
464Соколов Олександр Володимирович Кам"янець-Подільська міська радаЛіцей №411
465СоколюкАртурРомановичІзяславський Ізяславський НАК "ЗОШ I-IIIст #5 ім. О.П.Онищука,гімназія"10
466СолоненкоМаксимВолодимировичНетішинська міська рада39
467СорокатюкАнатолійІвановичМаківська сільська радаШатавський НВК9
468СорокінАртемСергійовичСлавутська міська радаНВК«СЗОШ,ліцей«Успіх»11
469СосновськийБогданЮрійовичЧемеровецький Чемеровецький НВК №19
470СофіюкАннаОлексіївнаНетішинська міська рада18
471СпівакДмитроВолодимировичХмельницька міська радаНВК номер 10 9
472СтаднікАнастасія ВікторівнаБерездівська сільська радаМалоправутинський ліцей8
473СтаднікАлінаОлександрівнаХмельницька міська радаХмельницький ліцей №178
474СтаднікАнгелінаОлегівнаСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
475СтаднюкДмитроРомановичБерездівська сільська радаБерездівський ліцей10
476СтариковРоманРуслановичНетішинська міська рада Нетішинський ліцей N29
477СтаринськаАліна Володимирівна Волочиська міська радаВолочиський НВК11
478СтаростюкВладиславІгорович Старокостянтинівський Старокостянтинівський ліцей імені М. С. Рудяка9
479СтаховаСофіяЮріївнаДеражнянський Деражнянський ліцей 211
480Стельмащук Ростислав Миколайович Закупненська селищна радаГусятинський ліцей8
481СтецюкПетроПетровичСтарокостянтинівський Старокостянтинівський НВК9
482СтойкоОлександрВолодимировичШепетівська міська радашкола-гімназія8
483Столяр ЯнаОлександрівна Хмельницька міська радаНавчально-виховний комплекс №911
484СТОРОЖИШИНАНТОНРОМАНОВИЧСтарокостянтинівський СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКА ЗОШ №110
485Стратюк СтасМиколайовичАнтонінська селищна радаКунівський ліцей8
486СтукалоКостяОлександрович Шепетівська міська радаГімназія №39
487Талімончук АртемМиколайовичМаківська сільська радаМаківський ліцей8
488ТанчукУлянаГеннадіївнаАнтонінська селищна радаСтарокостянтинівський НВК9
489ТарасишинАрсенійОлександровичХмельницький Ліцей 179
490Тарелкіна Софія Сергіївна Ізяславська міська радаІзяславський ліцей №210
491Татаревська ВеронікаВікторівнаВолочиська міська радаПолянський ліцей9
492Твердохлібов Володимир Костянтинович Красилівська міська радаКрасилівський ліцей 11
493Тернавська Богдана Віталіївна Віньковецька селищна радаВіньковецький ліцей10
494Тимочко Анна Олегівна Чемеровецька селищна радаЧемеровецький ліцей №110
495ТимощукДіанаМихайлівнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія №39
496ТимчукОлександраОлександрівнаСлавутська міська радаСлавутська гімназія №59
497ТищукОлександрСергійовичШепетівський Шепетівський НВК 110
498Ткач ІлляОлеговичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей9
499Ткачук Вікторія Василівна Красилівська міська радаКрасилівський ліцей 11
500ТкачукАртемійВалерійовичТеофіпольська селищна радаПоляхівський ліцей8
501ТомаляСтаніславАнатолійовичХмельницька міська радаТбл імені Артема Мазура11
502ТурукДавидВадимовичХмельницький Хмельницький ліцей 179
503ТутікАнастасіяРостиславівнаНовоушицька селищна радаОтроківська ЗОШ І-ІІІ ст11
504Угаріна МайяОлексіївна Нетішинська міська радаНетішинський ліцей8
505Урбан ГаннаАндріївнаВолочиська міська радаВолочиський НВК8
506УстиновДанило-ВолодимирАндрХмельницька міська радаТБЛ імені Артема Мазура11
507ФабинюкДаринаВолодимирівнаСтарокостянтинівська міська радаРосолівецький ліцей11
508ФарварщукІлляОлександровичАнтонінська селищна радаНВК 99
509ФедорчукВладВадимовичХмельницька міська радаНВК №109
510Федорчук МаріяВасилівнаШепетівська міська радаШепетівська гімназія #68
511Федорчук ІванСергійовичШепетівська міська радаНетішинський ліцей №18
512Федючок АннаВіталіївнаВолочиська міська радаВолочиський НВК8
513ФедюшкінВладиславДмитровичХмельницька міська радаНВК №98
514ФенцурМикитаВадимовичКам"янець-Подільська міська рада1511
515ФерубкоБогданВалентиновичКам"янець-Подільська міська рада ліцей №171 "Лідер"11
516ФіялоТимурВасильовичСлобідсько-Кульчієвецька сільська радаКняжпільська гімназія 8
517ФокшаМихайлоСергійовичЯрмолинецька селищна рада19
518Фоміна ЮліяВасилівнаШепетівська міська радаГімназія №39
519ФомовІлляСергійовичДеражнянський Деражнянський ліцей №111
520ФорсюкЛізаСергіївнаШепетівська міська радаНетішинський ліцей №49
521ФранчукДенисАндрійовичХмельницька міська радаТБЛ імені Артема Мазура8
522ФурманецьНаталіяОлександрівнаБілогірський Білогірський опорний заклад імені І.О. Ткачука10
523ХамардюкІваннаНараянівнаНоводунаєвецька селищна радаМіцівецька гімназія9
524ХвостовАртемАндрійовичНетішинська міська радаНетішинський ліцей №38
525ХвостоваОлександраАндріївнаСлавутський Нетішинський НВК10
526ХілінськийВолодимир Валерійович Кам"янець-Подільська міська радаЛіцей 1-3 ст "Славутинка"8
527ХільчукМаріяВолодимирівнаКрасилівська міська радаКрасилівська гімназія №39
528ХімічРоманІгоровичЯрмолинецька селищна радаЯрмолинецький ЗЗСО №18
529ХомічДаринаСергіївна Славутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
530Хоморецький ІванЯрославович Полонська міська радаПолонський ліцей номер 28
531ХохловаМаріяСергіївнаХмельницька міська радаХмельницький ліцей №178
532ЦалайРоманВасильовичХмельницька міська радаГімназія №210
533ЦибанюкСофіяІллівнаМихайлюцька сільська радаКорчицький ліцей9
534ЦибрійМаксимВіталійовичВолочиська міська радаВолочиський НВК11
535ЦиганівськийОлександрОлександровичКам"янець-Подільська міська радаКам'янець-Подільський ліцей 129
536Цісельська Антоніна Олегівна Городоцька міська радаГородоцький ліцей №19
537ЧаадаєвКостянтинОлександровичНовоушицька селищна радавільховецька11
538ЧекирдаНазар ОлексійовичХмельницька міська радаОлешинська гімназія Хмельницької міської ради Хмельницької області8
539ЧекменьовДаніїлДмитровичКам"янець-Подільська міська рада811
540ЧепенкоКсеніяВікторівнаКам"янець-Подільська міська радаКам‘янець-Подільський ліцей |-||| ступенів «Славутинка»10
541ЧепурнийАндрійВадимовичОрининська сільська радаПриворотський ліцей9
542ЧерепійІванАндрійовичСлавутський ЗОШ 1-3 ступенів №111
543ЧерквоІлляВікторовичАнтонінська селищна радаКунівський ліцей9
544ЧерковІлляВікторовичПлужненська сільська радаКунівський ліцей9
545ЧернякАннаВ'ячеславівнаШепетівська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
546ЧлекАнгелінаВікторівнаЯмпільська селищна радаВ'язовецька гімназія8
547ЧлекАнгелінаВікторівнаЯмпільська селищна радаВ'язовецька гімназія8
548ЧумакОлександраСергіївнаКрасилівська міська радаКульчинківська ЗОШ І-ІІ ступенів9
549шайдюк ангеліна миколаївнаСлавутський нетішинська зош 1-3 ст. №111
550ШатковськийМаксимМихайловичЧемеровецький Чемеровецький НВК №19
551ШаховалПавлоДмитровичХмельницька міська рада911
552ШаховалАннаДмитрівнаХмельницька міська радаНВК№911
553ШацькийКирилДенисовичСтарокостянтинівська міська радаСтарокостянтинівський НВК10
554ШвецьУлянаАнатоліївнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти ім. І.О. Ткачука10
555ШевцовДаніілМиколайовичСтарокостянтинівська міська радаЛіцей 210
556ШевченкоВєронікаВіталіївнаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ стНавчальний-Виховний-Комплекс9
557ШевчукВікторіяОлегівнаСтарокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка11
558ШевчукМиколаВасильовичШепетівський НВК19
559Шелепало Катерина Олександрівна Новоушицька селищна радаГлібівська ЗОШ 1-3 ступенів 8
560Шелест Альбіна ВалентинівнаМаківська сільська радаМаківський ліцей11
561ШеметовБогданОлександровичКам"янець-Подільська міська радаНауковий ліцей «Політ» 10
562ШемчукІлляОлександровичСтаросинявський Пилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
563ШимчукАннаСергіївнаСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
564ШинкарчукБогданАндрійовичХмельницький Деражнянської ЗОШ #3 імені Героя України Івана Зубкова11
565ШкроблюкВікторіяВолодимирівнаВіньковецька селищна радаМайдано-Олександрівський ліцей10
566ШмигельськийІлляБогдановичСлавутський Нетішинський НВК11
567ШмиркоВолодимирМиколайовичХмельницька міська радаНВК №108
568ШмуріковаЮляОлегівнаХмельницька міська радаХмельницький ліцей 178
569ШостакКарінаМиколаївна Плужненська сільська радаКунівський ліцей 10
570ШпакМаріяАнтонівнаХмельницька міська радаГімназія 28
571ШпортАннаІгорівнаБілогірська селищна радаБілогірський опорний заклад освіти імені І. О. Ткачука9
572ШрібакТетянаСергіївнаНетішинська міська радаНетішинський ліцей №110
573Шустрова ВіталінаВікторівнаМиролюбненська сільська радаМиролюбненська 10
574ЩербаньВладиславОлександровичКам'янець-ПодільськийНВК №310
575ЩербатюкБогданБорисовичХмельницький Ліцей номер 179
576Юрчук НазарЮрійовичХмельницька міська радаКунівський ліцей 9
577Юхимець Олексій Юрійович Шепетівська міська рада88
578ЮхимовичОлександрЙосиповичПолонська міська радаВеликоберезнянська ЗОШ І - ІІІ ступенів9
579ЯковчукОлександрІгоровичСлавутська міська радаНВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, гімназія" м. Славути10
580ЯкошевськаДаріяЮріївнаШепетівська міська радаГімназія №4 ім.Валі Котика8
581ЯкубкоВеронікаДмитрівнаГородоцька міська радаГородоцький ліцей №1 Городоцької міської ради8
582ЯровийОрестДмитровичКам"янець-Подільська міська радаКам’янець-Подільський ліцей11
583ЯсінськийВячеславАртуровичДеражнянський Деражнянської ЗОШ 1-3 ступегнів №39
584ЯцковІванДмитровичХмельницька міська радаНВК 99
585Яцковський БогданСергійовичЧемеровецький 110
586ЯщишинаАнастасіяВладиславівнаХмельницька міська рада99
587ЯщукОлегВікторовичКрасилівська міська радаКрасилівський ліцей10