Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:

Логотип дельтаматем deltamatem







Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Шановні учні, 12.09.2016 року розпочався прийом заявок на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Щоб подати заявку потрібно зареєструватися на даному сайті.

Увага!!! Під час реєстрації вказуйте свої реальні дані.

Учні, що зареєструвалися, мають подати заявку на участь в олімпіаді з персональної сторінки. Після успішної подачі заявки можна відшукати себе в списку учасників. Всі, хто не подав заявку, брати участь в Інтернет-олімпіаді не зможуть.

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 28.11.2020 0:55:42

Подали зявку: 540
8 клас: 139
9 клас: 137
10 клас: 141
11 клас: 123
№ п/пДата подачі заявкиПрізвищеІм'яПо-батьковіРайонМісто або селищеШколаКлас
124.09.2020 11:28:28 ВовкВікторіяАнатоліївнаХмельницький ХмельницькийНВК 210
230.09.2020 6:27:38 Смолінський АртемСергійовичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія8
330.09.2020 13:25:13CахарленкоРоман ОлександровичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ 1-3 ступенів №28
424.09.2020 16:55:05CкригульСергійСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №39
530.09.2020 20:23:48IгнатьєваДар'яПавлiвнаНовоушицький Глiбiв Глiбiвська ЗОШ 1-3 ступенiв8
628.09.2020 20:06:58АдамецьБогданАртемовичШепетівський Шепетівка611
701.10.2020 12:16:42АксаніІванРуслановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янец-Подільський ліцей10
823.09.2020 17:43:14АндрійчукБогданДенисовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №8 |-||| ступенів9
924.09.2020 18:57:29АндруховськийДенисАндрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ№510
1028.09.2020 18:02:11АнтончикВладиславВіталійовичСлавутський НетішинЗОШ №410
1104.10.2020 21:48:43АнтончикВладиславВіталійовичСлавутський НетішинЗОШ 410
1229.09.2020 12:38:47АполонінаАннаОлександрівнаДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-III ступенів Дунаєвецької селищної ради9
1324.09.2020 20:52:24АртерчукКостянтинОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК#310
1430.09.2020 14:19:24БабійОлексійІвановичДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа 1-3 ступенів 11
1505.10.2020 12:06:45Баранчук ІринаСергіївна Білогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад освіти імені І.О Ткачука8
1606.10.2020 16:39:06БачинськийРоманВалентиновичЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №210
1722.09.2020 11:35:59БевзаКатеринаВасилівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №211
1830.09.2020 18:38:38БегаВладислав Сергійович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 1510
1930.09.2020 18:36:33БеженарВікторіяВікторівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #68
2030.09.2020 16:13:37БеженарВікторіяВікторівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68
2101.10.2020 22:15:43БереговаВікторіяОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 1510
2230.09.2020 21:57:48БерезюкЄвгеній Віталійович Шепетівський ШепетівкаСЗОШ 29
2330.09.2020 15:12:06Бернацька ОльгаОлександрівнаІзяславський ІзяславІзяславський НВК № 2 ім. Кушнірука11
2408.10.2020 13:23:20БехКатеринаВікторівнаХмельницький ДавидківціДавидковецька ЗОШ I-III ступенів9
2507.10.2020 21:34:45БиховецьАндрійМиколайовичХмельницький МалиничіМалиницький НВК8
2630.09.2020 11:36:33БичокСергійВасильовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам`янець-Подільський ліцей10
2730.09.2020 9:09:25БігнякАндрійОлександровичГородоцький Пільний ОлексинецьПільноолексинецька філія опорного закладу Городоцький ліцей №2 Городоцької міської ради9
2823.09.2020 19:18:27БігнякНазарійЄвгенійовичГородоцький ГородокГородоцький ліцей №110
2923.09.2020 19:12:34БігнякНазпрійЄвгенійовичГородоцький ГородокГородоцький ліцей №110
3006.10.2020 17:33:09БізюраОлександраВолодимирівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №29
3125.09.2020 14:33:51БійчукСвітланаОлегівнаБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад імені І. О. Ткачука8
3207.10.2020 19:12:31БілобровийВадимЄвгеновичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №110
3324.09.2020 11:41:41БобикЮліяВолодимирівнаТеофіпольський Поляхова Поляхівський НВК "ЗОШ 1-3 ступенів-колегіум"8
3429.09.2020 15:34:32Богомолов Олег ІгоровичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія11
3529.09.2020 23:55:03БогуцькаВікторіяВадимівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 9 імені А. М. Трояна11
3628.10.2020 10:42:18БоднарукБогданаБогданівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
3729.09.2020 22:26:04БоднарчукЮліяЮріївнаДунаєвецький ІванківціІванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
3828.09.2020 8:58:42БожокАннаРусланівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №610
3928.09.2020 9:45:37Божок ІванМаксимовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №38
4001.10.2020 19:47:32Бойко БогданаІванівнаХмельницький Хмельницькийгімназія номер 110
4129.09.2020 14:15:33БойчукЮліяОлександрівнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК9
4228.09.2020 15:06:23БондарДмитроОлександровичШепетівський Шепетівка69
4325.09.2020 18:49:32БондаровськаКаролінаЕдуардівнаШепетівський ГрицівГрицівський ліцей11
4425.09.2020 17:58:57БондарчукДар'яСергіївна Шепетівський ШепетівкаШепетівська СЗОШ №210
4530.09.2020 18:09:01БондарчукОлександрАндрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНвк #911
4624.09.2020 14:42:33БорейАнгелінаПетрівнаСлавутський КиликиївКиликиївський НВК8
4707.10.2020 20:22:50БорищукСофіяОлегівнаШепетівський ЛенківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
4825.09.2020 17:47:53БресьНадіяСергіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія №29
4930.09.2020 10:06:54БроварськаСніжанаВолодимирівнаДунаєвецький ТомашівкаТомашівська11
5008.10.2020 21:26:41БубенкоАннаВолодимирівнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради9
5101.10.2020 14:37:42БубенокЄгорВадимовичХмельницький ХмельницькийГімназія 29
5226.09.2020 17:20:56БуздиганМихайлоСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей II-III ступенів Хмельницької міської ради10
5324.09.2020 11:28:41БукшаньАлінаОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей11
5430.09.2020 16:50:20Букшань ДмитроОлеговичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей8
5522.09.2020 12:15:50БурдаківськийІлляВолодимировичЧемеровецький ІвахнівціІвахновецька ЗОШ І-ІІ ст9
5606.10.2020 18:55:37БурдашВладиславСергійовичХмельницький РозсошаРозсошанська ЗОШ І-ІІІступенів11
5730.09.2020 20:10:10БуринськийАндрійВолодимировичЧемеровецький ЛетаваЛетавська школа 1-3ступенів8
5807.10.2020 8:54:39БуярАндрійВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1710
5909.10.2020 0:21:53ВагановаАнастасіяІгорівнаХмельницький ХмельницькийЗОШ №2210
6030.09.2020 19:21:37ВарченкоНазарГенадійовичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. П.Кізюна10
6130.09.2020 6:18:42ВасиликМаріяСергіївнаШепетівський ШепетівкаШкола-гімназія10
6227.09.2020 10:37:36ВасилишинБогданМихайловичДунаєвецький МорозівН.В.К."Морозівська ЗОШ 1-3ст. ДНЗ8
6329.09.2020 16:42:54ВасилівВладиславПетровичСлавутський НетішинНетішинський НВК "Загальноосвітня школа I-II ступенів та ліцей"9
6423.09.2020 18:57:25ВаховськаАнастасіяСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
6527.09.2020 19:25:20Верцінська Діана ОлександрівнаБілогірський Білогір'я111
6629.09.2020 14:06:55ВеселоваНаталіяВолодимирівнаСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
6730.09.2020 19:07:49ВинничукВолодимирВадимовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецький НВК10
6830.09.2020 19:04:34ВинничукВолодимирВадимовичХмельницький Хмельницький110
6908.10.2020 8:42:01ВіталікОгороднікВолодимировичДеражнянський Деражня210
7028.09.2020 16:17:25Вітюк МаринаОлександрівнаШепетівський Шепетівка69
7123.09.2020 13:05:50ВладіміровВладиславМаксимовичДеражнянський ДеражняДеражнянський Ліцей №29
7230.09.2020 9:28:49ВласюкНазарійМихайловичСлавутський ГубельціГубелецька гімназія8
7301.10.2020 15:58:46ВовкДмитроОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія №29
7428.09.2020 9:23:52ВовкОлександра Сергіївна Віньковецький ДашківціДашковецький НВК 9
7528.09.2020 15:34:07ВовкДмитроОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія №29
7630.09.2020 11:46:20ВоєводаІринаПетрівнаКам'янець-ПодільськийГрушкаГрушківський ліцей Староушицької селищної ради10
7701.10.2020 8:56:44ВоєвуцькаЄлизаветаБогданівнаДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів11
7826.09.2020 11:25:31ВойтишенВалентинЯрославовичДеражнянський РадівціРадовецького НВК9
7903.10.2020 17:13:18ВойткоЮрійВолодимировичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №411
8027.09.2020 0:28:48ВойтковаСофіяВячеславівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
8129.09.2020 19:23:29ВойтовичДіанаСергіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ №10
8228.09.2020 10:29:47ВойтюкЮрійМиколайовичШепетівський с. МихайлючкаМихайлюцька ЗОШ І-ІІІ ст9
8322.09.2020 13:40:42ВольськийОлександрЮрійовичКам'янець-ПодільськийПодільськеПодільський ліцей8
8407.10.2020 19:30:50ВоляникОляТарасівнаХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького9
8530.09.2020 13:26:19ВонсікМиколаТадеушовичСлавутський Старий КривинСтарокривинський НВК9
8601.10.2020 12:51:32ВонсовичВалеріяВікторівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1011
8730.09.2020 21:00:30ВоронюкАнтонінаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1510
8829.09.2020 10:20:40ВоронюкАртемІгоровичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№38
8916.10.2020 14:57:16ВочаковськийДмитроВасильовичІзяславський ІзяславІзяславський НВК 510
9001.10.2020 12:54:00ВрадинськаВікторіяОлексіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський109
9130.09.2020 18:59:20ГабінетРоманСергійовичШепетівський ШепетівкаНВК №111
9225.09.2020 10:04:46ГавриюкМаріяСергіївнаШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім.Валі Котика9
9329.09.2020 18:22:24ГавріловаТетянаОлегівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ 29
9430.09.2020 11:45:40Гадуп'якМаксимЄвгеновичВіньковецький АдамівкаЗіньківський НВК9
9524.09.2020 10:23:14ГалайдюкАлінаВалеріївнаШепетівський Шепетівка411
9625.09.2020 19:53:21ГалусТетянаОлегівнаШепетівський ГрицівГрицівський ліцей11
9730.09.2020 21:20:34ГалущакВадимДмитровичДунаєвецький Слобідка РахнівськаСлобідкорахнівська ЗОШ8
9830.09.2020 23:36:08ГалюкМаксимЕдуардовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №911
9930.09.2020 17:06:52ГамулаСофіяОлегівнаСлавутський КиликиївКиликиївський НВК9
10024.09.2020 12:13:59ГандовськийВасильОлеговичТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст8
10123.09.2020 16:57:23ГапичПавлоВалерійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"10
10204.10.2020 22:10:33ГвоздовськаСофіяІгорівнаВіньковецький ПодолянськеПодолянський НВК8
10329.09.2020 11:10:47Геворкян ОляЗавенівнаСлавутський СлавутаГімназія 48
10428.09.2020 23:06:59ГерасимоваСофіяВалеріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНвк 38
10505.10.2020 19:17:16ГерасимчукЄлізаветаВікторівна Славутський СлавутаСлавутський ліцей10
10623.09.2020 20:43:15ГерасимчукОлександрСергійовичСлавутський НетішинЗОШ №210
10707.10.2020 21:13:23Герасимчук ОлександравалеріївнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №28
10801.10.2020 21:02:08ГлавацькийІванМиколайовичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №89
10928.10.2020 18:15:26Глуговська УлянаАнатоліївнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
11030.09.2020 13:02:13ГнапЯрославОлександровичГородоцький ГородокГородоцький ліцей № 18
11130.09.2020 15:43:48ГнапАртемАнатолійович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець Подільський ліцей 10
11230.09.2020 10:52:47ГнатюкМаксимМиколайовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський11
11330.09.2020 8:43:43ГнатюкМаріяСергіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ410
11430.09.2020 11:40:10ГожаДар'яМаксимівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей10
11523.09.2020 12:13:53ГоловатаМаринаВолодимирівнаДеражнянський ЛозовеЛозівська10
11625.09.2020 10:01:50ГончароваЕлінаПавлівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ім.Валі Котика9
11704.10.2020 13:33:42ГончарукДмитроОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка10
11807.10.2020 10:29:42ГордійчукСофіяІванівнаІзяславський МислятинМислятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
11930.09.2020 19:38:06ГорецькаМаргаритаВіталіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський98
12028.09.2020 20:43:20ГорєловаВікторіяВікторівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів№310
12125.09.2020 12:15:34ГородевськийМаксимІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №610
12223.09.2020 10:36:38ГрабовськийАртемВіталійовичКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький ліцей11
12329.09.2020 17:37:47ГрабовськийНазарСергійовичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-III ступенів Дунаєвецької селищної ради10
12430.09.2020 18:01:31ГресьДіанаОлександрівнаІзяславський ІзяславБілогородка10
12529.09.2020 10:24:03Григор'єваАнастасіяОлегівнаВіньковецький Охрімівці18
12624.09.2020 9:37:02ГриньНазарЯрославовичНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.10
12729.09.2020 20:07:30ГринюкМаріяВасилівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ I-III ступеня № 38
12829.09.2020 16:54:26ГрицьковБогданВіталійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ №38
12929.09.2020 13:57:48ГрицьковРоманВіталійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ I-III ступенів №311
13007.10.2020 23:22:18ГрицюкАнастасіяОлександрівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 28
13123.09.2020 16:59:24ГрошСтаніславаІгорівнаСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"10
13228.09.2020 19:59:03Грушкевич ДенисАндрійовичХмельницький Хмельницький1 гімназія10
13307.10.2020 21:53:59ГулаАндрійРомановичХмельницький РужичанкаРужичанський НВК10
13429.09.2020 10:38:41ГуменюкАльонаСергіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія 210
13529.09.2020 13:39:26ГуменюкНаталіяОлександрівнаСлавутський Старий КривинСтарокривинський НВК10
13624.09.2020 14:05:34ГусарВеронікаІванівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ №29
13728.09.2020 22:40:44ГусарУлянаАндріївнаХмельницький Хмельницькийгімназія 211
13824.09.2020 12:18:56ГусарВеронікаІванівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ №28
13906.10.2020 12:21:28ГусарВалеріяВасилівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК 211
14001.10.2020 16:15:09ДанильчукДаринаВолодимирівнаКрасилівський КульчинкиКульчинківська ЗОШ9
14130.09.2020 18:51:03ДанильчукДаринаВолодимирівнаКрасилівський КульчинкиКульчинківська ЗОШ9
14229.09.2020 12:30:54ДанилюкУлянаАнатоліївнаБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад11
14328.09.2020 14:52:05ДаніловОлександрБогдановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68
14425.09.2020 20:44:49ДарморозАлінаОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка11
14528.09.2020 9:40:31Дем‘янюкДенисСергійовичБілогірський Білогір‘яБілогірський опорний заклад9
14622.09.2020 11:39:02ДемчукДмитроПавловичСлавутський СлавутаЗОШ І-ІІІ ступенів №111
14725.09.2020 16:33:02ДенисюкІлонаОлегівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська СЗОШ №210
14807.10.2020 8:49:24ДенисюкВладиславМихайловичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1710
14928.10.2020 22:09:51ДенисюкВладиславМиколайовичЯрмолинецький ЯрмолинціХмельницький ліцей 1710
15004.10.2020 0:14:09ДжигунБогданаІгорівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей 10
15130.09.2020 21:21:38ДикунецьКатеринаІванівнаЧемеровецький ГусятинГусятинська ЗОШ 1-3 ст.8
15206.10.2020 22:29:00ДідичКатеринаДмитрівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів210
15330.09.2020 20:06:51ДобринчукНазарСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 9 імені А.М.Трояна9
15427.09.2020 19:47:30Добринчук ІлляОлександровичСлавутський Нетішин49
15523.09.2020 13:56:26Добринчук Максим Вікторович Славутський Славута211
15606.10.2020 16:13:40ДокалюкВладиславВасильовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ №111
15727.09.2020 13:45:01ДолюкЛінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №111
15829.09.2020 17:50:37ДорожаВіраВасилівнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей9
15901.10.2020 8:54:56ДорошенкоМаринаВ'ячеславівнаСлавутський НетішинНетішинський НВК8
16028.09.2020 9:40:50ДорошенкоАнастасіяВалеріївнаСлавутський ЦвітохаЦвітоський ліцей Улашанівської сільської ради10
16130.09.2020 20:52:04Драгомирецький ВладиславМиколайовичІзяславський БілогородкаБілогородська ЗОШ I-IIIступенів8
16206.10.2020 13:49:27ДубілейСергійСергійовичДеражнянський ДеражняДеражнянський ліцей №19
16330.09.2020 15:08:52ДубінчукІванЮрійовичШепетівський ГородищеГородищенська ЗОШ 1-3 ступеів10
16424.09.2020 17:53:50ДуманськийАндрійРомановичДунаєвецький Дунаївці19
16507.10.2020 10:59:11ЕргардМаріяІванівна Кам'янець-Подільський Думанів Думанівський НВК 8
16601.10.2020 14:34:55ЄфімовРоманВіталійовичШепетівський ШепетівкаЗОШ 110
16702.10.2020 11:55:45ЖарчинськаОльгаЮріївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ I-IIIст № 38
16822.09.2020 12:17:38ЖежерунОлексійВолодимировичНовоушицький ГлібівГлібівська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
16908.10.2020 12:52:37Жилкова Вікторія МиколаївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 179
17001.10.2020 12:45:29ЖмуркоАнастасіяВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ 5 8
17128.09.2020 10:17:00ЖоганВладиславВолодимировичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
17201.10.2020 13:45:14ЗабітчукЄлізаветаРоманівнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №38
17330.09.2020 12:24:06ЗаболотнийНазарОлександровичСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей ім.М.С.Рудяка8
17430.09.2020 19:57:42ЗавадськийМаксимВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКамянець Подільський Ліцей9
17523.09.2020 21:20:48ЗагороднийОлександрІгоровичХмельницький ХмельницькийГімназія №18
17627.09.2020 15:59:26ЗаклецькийВадимОлексійовичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.10
17730.09.2020 18:49:32ЗаплавськийДаниїлДмитровичІзяславський ІзяславІзяславський НВК№211
17829.09.2020 17:49:57ЗахарчукВладиславПетровичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ 1-3 ступенів №2 8
17930.09.2020 14:20:27ЗаярнюкДмитроРомановичКам'янець-ПодільськийКрушанівкаГрушківський ліцей11
18001.10.2020 12:01:19ЗаяцІванВалерійовичШепетівський ШепетівкаЗОШ №311
18108.10.2020 10:27:01ЗолочевськийМиколайАндрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 1711
18225.09.2020 10:50:05ЗуєваМаріяМиколаївнаШепетівський ШепетівкаШепетівська СЗОШ 28
18324.09.2020 14:48:22ІванівВладиславТарасовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68
18402.10.2020 14:18:07ІванюкОлександрВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей10
18501.10.2020 8:11:02ІванюкАнастасіяОлексіївнаСлавутський НетішинНетішинський НВК8
18606.10.2020 19:57:18ІвасюкРостиславВіталійовичВіньковецький ЗорянеЗорянський навчально-виховний комплекс-дошкільний навчальний заклад9
18729.09.2020 14:31:39Ізвіцький ЮраІванович Білогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад ім.І.О.Ткачука 8
18823.09.2020 9:40:33Ільніцька ІваннаІгорівнаЧемеровецький Завадівка Завадівська 8
18930.09.2020 10:51:43ІльчійБогданВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам`янкаКам`янець-Подільський ліцей11
19030.09.2020 21:52:57ІльчукКарінаСергіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка8
19126.09.2020 14:46:47КалінськийОлександрВолодимировичШепетівський ШепетівкаШкола-гімназія9
19225.09.2020 11:02:32КальчукНаташаМиколаївнаІзяславський РадошівкаРадошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
19322.09.2020 13:39:59КапелюшнийВладиславРомановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 1-3 ст. №211
19430.09.2020 22:27:24КарачунАнастасія ВолодимирівнаСлавутський Нетішин№49
19501.10.2020 12:11:36КарвасарськийАндрійМаксимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1511
19601.10.2020 22:19:56КарпенкоДаринаОлександрівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №19
19701.10.2020 22:11:53КарпенкоДаринаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
19825.09.2020 22:56:42КарпішинДмитроІгоровичХмельницький ГрицівГрицівський ліцей11
19929.09.2020 19:20:34КасіяникСофіяМиколаївна Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК #9 імені А. М. Трояна11
20030.09.2020 14:06:44КасіяноваТетянаВікторівнаВіньковецький Грим'ячкаЗіньківський НВК10
20130.09.2020 20:38:13КатеринчукБогданОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська НВК №9 ім. А.М Трояна 8
20230.09.2020 13:24:34КачуровськаЮляСергіївнаСлавутський Старий КривинСтарокривинський НВК9
20329.09.2020 23:21:33КащукДаринаАндріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №310
20428.09.2020 13:08:02КвасневськаАлінаМиколаївна Деражнянський РадівціРадовецький НВК9
20524.09.2020 23:09:18КельВікторіяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаНВК№310
20605.10.2020 13:42:24КельВікторіяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №310
20706.10.2020 18:32:33Кирилюк ТетянаОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянський ліцей №110
20823.09.2020 9:15:43КицунОлександрВікторовичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ I-II ступенів №111
20906.10.2020 14:01:13КітМаріяОлександрівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №29
21030.09.2020 16:08:36КітаєваСофіяІванівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69
21107.10.2020 9:47:46КланцаАннаАндріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
21207.10.2020 17:41:21Климова ВікторіяВасилівнаШепетівський ГордищеГородищенська Загальноосвітня школа 1-3 ступенів11
21323.09.2020 14:57:33КметюкДанилоДаниловичДунаєвецький ДунаївціСічинецька Гімназія9
21424.09.2020 9:10:29КнирЯнаВіталіївнаХмельницький ХмельницькийГімназія №2 м. Хмельницького8
21505.10.2020 16:37:30КобернюкОлександрВікторовичШепетівський БілокриниччяШепетівська СЗОШ√2 І- ІІІ ступенів9
21626.09.2020 12:41:36КобзєвРоманДенисовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів99
21724.09.2020 10:17:00КовальДаринаОлегівнаШепетівський Шепетівка48
21828.09.2020 13:23:55КогутЛінаМихайлівнаКрасилівський ЩиборівкаЩиборівська11
21928.09.2020 21:18:31КозаковаСофіяЯрославівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ√19
22025.09.2020 10:58:37КозачукТетянаВолодимирівнаКрасилівський ЛагодинціЛагодинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
22123.09.2020 14:26:58КозирМаксимОлександровичСлавутський СлавутаНВК міста Славути11
22230.09.2020 20:54:05КозюраАннаАндріївнаХмельницький ХмельницькийНетішенська ЗОШ 1-3 ст. номер 19
22325.09.2020 14:16:34КокорськийДмитроСергійовичСлавутський Славута210
22426.09.2020 15:55:24КолесникДаріяОлегівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ 210
22528.09.2020 18:44:00Колесник Лідія Андріївна Шепетівський ШепетівкаНВК 310
22606.10.2020 9:13:47КолібабаМаринаВолодимирівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №210
22728.09.2020 9:39:10КолісецькийОрест Олександрович Білогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад9
22824.09.2020 18:36:46КолісникОлександраМихайлівнаНовоушицький ГлібівГлібівська ЗОШ | - ||| ступенів9
22928.09.2020 20:36:48КолобаєвДмитрійАндрійовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ 19
23025.09.2020 12:17:08КолодійАндрійЯрославовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №610
23125.09.2020 10:58:31КоломійчукАннаВіталіївнаІзяславський РадошівкаРадошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
23230.09.2020 17:36:04КомарецькаТетянаМиколаївнаІзяславський БілогородкаБілогородська ЗОШ | - ||| ступенів11
23307.10.2020 19:42:29КондратюкОлександраВіталіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ411
23424.09.2020 10:13:58КондратюкОлександраВіталіївнаШепетівський Шепетівка411
23508.10.2020 9:16:20Коновальчук КаринаМиколаївнаДунаєвецький ДунаївціВихрівська гімназія8
23622.09.2020 14:21:54Кононова СофіяСергіївнаСлавутський СлавутаСлавутська гімназія №38
23730.09.2020 16:20:03КорбаБогданаВасилівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69
23829.09.2020 12:29:20КорешнякАнастасіяСергіївнаСлавутський СлавутаЗОШ 1-3 ст. √111
23924.09.2020 22:45:29КоржоваОксанаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийГімназія №29
24028.10.2020 9:33:26КорольМаксимЛеонідовичНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
24125.09.2020 14:35:45КорольчукНазарСерїйовичБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад освіти імені І. О. Ткачука8
24206.10.2020 12:21:52Коротка ТетянаЮріївнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей 211
24324.09.2020 17:00:03КосарСофіяВікторівнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №19
24429.09.2020 11:03:48КостанецькийНазарСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№38
24530.09.2020 14:33:21Костенюк ДіанаОлегівна Кам'янець-ПодільськийГораївкаГрушківський ліцей 11
24628.09.2020 11:24:52Костиріна ДаріяВікторівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ |-||| ст, 211
24727.09.2020 19:54:20Костюк-АвгустиновичЗахарВолодимировичШепетівський МихайлючкаМихайлюцька ЗОШ I-III ступенів9
24822.09.2020 13:35:15КоськовецькаАнастасіяВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийПодільськеПодільський ліцей10
24907.10.2020 20:44:23КотикАнастасіяПетрівнаШепетівський ЛеківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів10
25025.09.2020 13:02:55Котюк СофіяЛеонідівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ №38
25130.10.2020 12:56:30Котюк СофіяЛеонідівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ №38
25230.09.2020 21:01:57КочуренковаКатеринаВасилівнаСлавутський Нетішин18
25330.09.2020 21:15:30КрасильніковаМаріяЮріївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів98
25427.09.2020 23:09:40КрасножонАнаВолодимирівнаІзяславський ІзяславІзяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія"11
25519.10.2020 10:36:28КрасножонАннаВолодимирівнаІзяславський ІзяславІзяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія"11
25611.10.2020 20:12:52КузьмичДомінікаОлександрівнаХмельницький Хмельницькийгімназія 29
25707.10.2020 19:12:26КузьмінськаВіраСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького10
25824.09.2020 17:00:04КуксаЮліяОлексіївнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №19
25929.09.2020 20:30:40Кукуруза МаргаритаВолодимирівнаБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад8
26028.09.2020 9:38:15КукурузаДар'яВолодимирівнаБілогірський Білогір'яБілогірський ліцей9
26126.09.2020 10:12:40КухарДар'яАндріївнаВіньковецький ОхрімівціОхрімовецький НВК9
26208.10.2020 0:10:11Кучерук УльянаОлександрівнаВіньковецький Майдан-ОлександрівськийМайдано-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст8
26306.10.2020 7:27:44КучерукНазарДмитровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 138
26427.09.2020 9:54:58КучеряваАрінаРоманівнаДунаєвецький ДунаївціНВК«ЗОШ 1-3 ступенів гімназія»11
26508.10.2020 11:55:24КушкоЗорянаІгорівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №211
26601.10.2020 12:54:28КушнірМаксимВолодиморовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1011
26729.09.2020 21:30:21ЛавренюкАнтонОлеговичХмельницький ХмельницькийГімназія 211
26802.10.2020 21:48:02ЛановаІваннаСергіївнаВіньковецький ДашківціДашковецький НВК8
26907.10.2020 15:05:11ЛановейчикВолодимирОлександровичДунаєвецький ТомашівкаТомашівська 9
27029.09.2020 15:24:35ЛашковДенисВікторовичПолонський НовоселицяНовоселицька ЗОШ l-lll ст.9
27129.09.2020 11:10:29ЛевонтюкМаринаАндріївнаСлавутський СлавутаГімназія 49
27206.10.2020 12:19:32ЛевченкоВіталійОлексійовичЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей #211
27330.09.2020 21:52:55ЛевчукВладиславОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 1510
27427.09.2020 12:20:41ЛегайАннаВолодимирівнаБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад імені І. О. Ткачука11
27524.09.2020 16:30:10ЛегенчукНікаВікторівнаКрасилівський ЩиборівкаЩиборівська ЗОШ |-||| ступенів8
27630.09.2020 13:39:05ЛемешоваАнастасіяСергіївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей ім.М.С.Рудяка8
27730.09.2020 23:33:01ЛеонецьДар'яОлександрівнаХмельницький ХмельницькийШепетівська СЗОШ 210
27825.09.2020 20:03:35ЛешкевичПавлоСтепановичСлавутський НетішинЗОШ №411
27926.09.2020 1:22:49ЛисакДіанаВікторівнаШепетівський ГрицівГрицівський ліцей11
28001.10.2020 12:54:02ЛисюкНікітаІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський109
28130.09.2020 9:59:24ЛитвинюкДаріяМаксимівнаКам'янець-ПодільськийСтара УшицяСтароушицький ліцей10
28225.09.2020 10:53:24ЛичикАннаВасилівнаІзяславський РадошівкаРадошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
28325.11.2020 12:44:26ЛіповузВікторіяВікторівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №3 Летичівської селищної ради Хмельницької області8
28428.09.2020 10:40:54ЛіфасаОлександрОлександровичШепетівський Шепетівка78
28528.09.2020 20:50:28ЛобачРоманВадимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 148
28629.09.2020 10:33:15ЛозаОлександрСергійовичКам'янець-ПодільськийГрушкаГрушківський ліцей Староушицької селищної ради9
28727.09.2020 17:12:53ЛоранДанилоВладиславовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 імені Героя України Івана Зубкова10
28828.09.2020 15:28:13Лук'янчукЄвгенОлександр ОлександровичШепетівський ШепетівкаНВК √310
28929.09.2020 18:56:58ЛучкоРодіонВолодимировичДунаєвецький МушкутинціДунаєвецька НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"10
29006.10.2020 17:45:42ЛущевськаСофіяВікторівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка9
29101.10.2020 12:04:46ЛясковськийМаксимЮрійовичШепетівський ШепетівкаЗОШ №311
29201.10.2020 11:55:28Ляшенко АнастасіяСергіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ №38
29301.10.2020 14:58:30ЛяшукАнтонінаВадимівнаКрасилівський смт АнтоніниАнтонінський ліцей10
29430.09.2020 10:38:55МазійВладиславаДмитрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський Ліцей11
29530.09.2020 9:13:32МазурІваннаАндріївнаСлавутський ГубельціГубелецька гімназія9
29624.09.2020 9:24:32МазурДаніїлЮрійовичХмельницький ХмельницькийГімназія 19
29701.10.2020 10:09:15МакаревичОлександраРусланівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський911
29823.09.2020 16:04:08МакедонТетянаВалентинівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1711
29930.09.2020 10:48:56МаксименкоНазарійОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЛіцей #1811
30027.09.2020 16:45:02МалийРенатМиколайовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №210
30112.10.2020 0:22:24МамонтоваМарія КостянтинівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 17 9
30223.09.2020 12:26:26МантулякДар’яДмитрівнаДеражнянський ЛозовеЛозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
30306.10.2020 20:05:33МариновськаМаринаВячеславівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №211
30423.09.2020 10:18:16Мартинюк ДмитроОлександровичТеофіпольський ВоронівціВоронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
30527.09.2020 17:51:58МарюхаАннаМаксимівнаДеражнянський Деражня№310
30630.09.2020 12:30:25МасловаДаріяСергіївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей ім.М.С.Рудяка8
30725.09.2020 12:07:54МаурусейОлександрМиколайовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №610
30823.09.2020 14:31:36МачківськийВладиславФедоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ Ступенів №68
30908.10.2020 14:34:00МачківськийВладиславФедоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ Ступенів №68
31023.09.2020 21:29:56Медзата УлянаАндріївнаХмельницький ХмельницькийГімназія №2 м.Хмельницький8
31107.10.2020 13:38:52Мельник Михайло Михайлович Деражнянський ДеражняДеражнянський Ліцей №29
31229.09.2020 15:46:06МельникІлляВолодимировичХмельницький ЗападинціЗападинська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
31301.10.2020 18:19:04МельникАннаОлександрівнаСлавутський НетішинЗОШ№29
31430.09.2020 14:10:06МельникЮліяВасилівнаВіньковецький Грим'ячкаЗіньківський НВК10
31525.09.2020 20:54:08МельниченкоАртемВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка9
31625.09.2020 20:55:45МельничукАндрійОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка9
31701.10.2020 11:57:08Мельничук ДаріяВолодимирівнаСлавутський НетішинНетішинський НВК8
31827.09.2020 22:37:09МетельськаОльгаЮріївнаСлавутський СлавутаНВК ''СЗОШ,ліцей ''Успіх''11
31930.09.2020 22:59:41МирончукСофіяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаНВК номер 38
32030.09.2020 16:09:31МиронюкЄлизаветаОлександрівна Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 39
32130.09.2020 16:42:48МікОлександраОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1510
32201.10.2020 23:13:56МільВіталійСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 ім. Володимира Красмцького11
32328.09.2020 20:37:46МініхЄлєнаСергіївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів29
32429.09.2020 20:33:54МіськовБогданСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська Загальноосвітня Школа №18
32523.09.2020 20:59:20МісюраЛарисаВолодимирівнаТеофіпольський ПоляховаПоляхівський НВК " ЗОШ 1-3 ступенів-колегіум"9
32628.09.2020 13:46:56Міщук БогданаОлексіївнаКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей ім. О.Іщука8
32702.10.2020 9:07:10МозолюкТетянаЮріївнаШепетівський ГороднявкаГороднявська ЗОШ l-lll ступенів10
32828.09.2020 14:09:23МорозоваЮліанаАндріївнаКрасилівський ЩиборівкаЩиборівська 11
32929.09.2020 18:31:51МорозовськаЮліяЙосипівнаДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька згальноосвітня школа І-ІІІ ступенів8
33025.09.2020 10:24:14МоскалюкОлександрВіталійовичНовоушицький ЗаміхівЗаміхівська ЗОШ10
33125.09.2020 13:27:01Моспан Надія Володимирівна Новоушицький Нова УшицяЗаміхівська ЗОШ11
33228.09.2020 9:38:25МотлюкЮрійОлеговичБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад9
33330.09.2020 16:12:49МотовДмитроОлеговичДеражнянський Вовковинці Вовковинецька ЗОШ9
33430.09.2020 17:57:35МусійАртемПавловичХмельницький ХмельницькийГімназія 210
33530.09.2020 11:14:20НазароваАнастасіяВіталіївнаВіньковецький Майдан-ОлександрівськийМайдано-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст10
33629.09.2020 0:40:23НаливайкоІлляІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №1411
33730.09.2020 15:50:01НекрасовМаксим Васильович Білогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад освіти імені І.О. Ткачука 8
33825.09.2020 10:48:44НечипорукІринаОлександрівнаІзяславський РадошівкаРадошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
33924.09.2020 15:52:06НижнійІванМиколайовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 111
34030.09.2020 18:41:34НичипорукАлінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. П.Кізюна10
34124.09.2020 10:11:21НіколюкОлегСергійовичТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська11
34228.09.2020 8:42:08НовіковаХристинаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №610
34327.09.2020 18:13:19НовіцькаАлінаВікторівнаКрасилівський РадіснеРадісненська9
34430.09.2020 9:23:02ОвчарукЮліяМиколаївнаСлавутський ГубельціГубелецька гімназія8
34523.09.2020 12:18:45ОгольЄвгенійВіталійовичДеражнянський ЛозовеЛозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
34602.10.2020 22:30:29ОгороднікДмитроСергійовичГородоцький ГородокХмельницький обласний ліцей 2-3ст. Хмельницької обласної ради11
34706.10.2020 16:33:24ОдрихівськаАнастасіяОлександрівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №28
34829.09.2020 5:16:40ОлевінськийКузьмаВолодимировичШепетівський ШепетівкаЗОШ № 68
34908.10.2020 15:58:53ОлександренкоОльгаВікторівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 179
35028.09.2020 17:50:14ОлійникМаксим ВолодимировичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей Ім. М.С. Рудяка8
35128.09.2020 16:27:10ОлійникРоманОлеговичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№18
35215.10.2020 13:59:08ОлійникАртемСергійовиичХмельницький ДавидківціДавидковецька ЗОШ I-III ступенів9
35308.10.2020 13:26:00ОлійникАртьомСергійовичХмельницький ДавидківціДавидковецька ЗОШ9
35429.09.2020 10:06:23ОлянюкДіанаІванівнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК8
35529.09.2020 19:57:34ОстрійчукВікторіяВікторівнаБілогірський Мала БоровицяМалоборовицький ліцей9
35629.09.2020 22:12:18ПавзюкТарас АнатолійовичДунаєвецький ІванківціІванковецька10
35730.09.2020 18:36:22Павлик ГлібОлеговичХмельницький ХмельницькийГімназія 210
35801.10.2020 9:59:18ПавловЯрославМиколайовичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
35928.09.2020 16:05:21ПавлюкНазарЮрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК310
36022.09.2020 12:22:39ПазюричВалеріяДмитрівнаСлавутський СлавутаЗОШ 1-3ст №111
36101.10.2020 18:16:27ПаканичВладиславІвановичСлавутський НетішинНЕТІШИНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-II СТУПЕНІВ ТА ЛІЦЕЙ"8
36227.09.2020 14:33:14ПанасюкМаксимСергійовичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей ім.О.Іщука9
36329.09.2020 15:06:06ПанчукВікторіяАнатоліївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка9
36430.09.2020 17:54:01Панчук Денис Васильович Славутський НетішинНетішинська ЗОШ №19
36530.09.2020 12:17:07Пасічник ЄвгенійОлександровичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №29
36624.09.2020 10:36:12ПахальчукАлінаВасилівнаТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська11
36706.10.2020 19:08:55ПеньковаВіталінаВалеріївнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №28
36802.10.2020 11:06:07ПетрикВладиславВолодимировичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ8
36923.09.2020 14:47:49ПетровПетроПетровичДунаєвецький НестерівціНестеровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області8
37005.10.2020 19:06:12Пига ІванСтепановичСлавутський СлавутаСлавутьский ліцей 10
37123.09.2020 17:00:45ПилипейІванІгоровичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"9
37229.09.2020 12:30:26Пилипчук ВладЮрійовичБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад 11
37301.10.2020 15:01:21Пилип'юкІваннаІванівнаІзяславський смт АнтоніниАнтонінський ліцей8
37430.09.2020 14:20:38ПипаХристинаОлександрівнаДунаєвецький ШатаваШатавський НВК8
37527.09.2020 10:07:33ПироговськийАндрійВіталійовичДунаєвецький МорозівНВК "Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"8
37628.09.2020 23:18:19ПіжевськийБогданВіталійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський Ліцей ім.М.С. Рудяка10
37728.09.2020 9:49:01ПіменоваАльонаОлександрівнаСлавутський ЦвітохаЦвітоський ліцей Улашанівської сільської ради8
37825.09.2020 16:29:15Пінчаківська ВалеріяАндріївнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №210
37907.10.2020 8:52:31ПінчукВалеріяЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
38001.10.2020 18:28:16ПлаташМаринаВіталіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський139
38130.09.2020 18:02:01ПодолянМихайлоСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей9
38201.10.2020 21:49:52Поліщук Вікторія Олегівна Старокостянтинівський Старокостянтинів29
38325.09.2020 20:16:13ПоліщукВадімДмитровичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
38408.10.2020 11:18:28ПоліщукВладиславПетровичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради10
38523.09.2020 17:02:47ПоліщукВладиславВячеславовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"11
38629.09.2020 10:53:34ПоловкоІванОлеговичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
38708.10.2020 0:06:39ПольоваДіанаМиколаївнаВіньковецький Майдан-ОлександрівськийМайдано-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст9
38826.09.2020 17:30:53ПольовийМаксимВолодимировичБілогірський Білогір'я111
38901.10.2020 8:03:14ПоривайВалеріяПетрівнаСлавутський НетішинНетішинський НВК8
39028.10.2020 10:07:10ПосишенаТетяна ВіталіївнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
39123.09.2020 18:55:36ПостемськийВікторДмитровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
39225.09.2020 18:15:13Прадун АннаВадимівна Білогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад імені І. О. Ткачука11
39306.10.2020 13:41:06ПритулякЯрославЛеонідовичЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей 210
39430.09.2020 13:35:38ПроцюкАннаВасилівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей ім.М.С.Рудяка8
39530.09.2020 14:33:13ПрубнякБогданаВалентинівнаКам'янець-ПодільськийКрушанівкаГрушківський ліцей11
39630.09.2020 13:39:35ПруднікОлександрІгоровичШепетівський ШепетівкаЗОШ номер 19
39728.09.2020 21:59:20ПруськаОльгаІванівнаШепетівський ШепетівкаНВК№311
39806.10.2020 15:07:35ПузєваГаннаСергіївнаХмельницький ПархомівціПархомовецька філія 9
39927.09.2020 16:54:11РатушнякВладаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 імені Т.Г.Шевченка11
40030.09.2020 18:01:47Рашкевич ВіолеттаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ№1510
40124.09.2020 0:09:45РебрикВікторіяСергіївнаСлавутський Нетішин211
40230.09.2020 19:14:51РеганКарина ДмитрівнаКрасилівський КрасилівКрасилівської ЗОШ |-|||ст. №28
40307.10.2020 9:30:06РедколісАннаВолодимирівнаІзяславський МислятинМислятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
40402.10.2020 12:19:14Ремарчук АльбінаОлександрівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ №38
40528.09.2020 10:21:16РетькваКатеринаСтепанівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ №39
40628.09.2020 8:46:25РибицькаАнастасіяМиколаївнаКрасилівський Великі ОрлинціВеликоорлинська ЗОШ І-ІІ ступенів8
40723.09.2020 10:22:02РищужОлександрВолодимировичТеофіпольський ВоронівціВоронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.11
40801.10.2020 8:35:06РогожаСвятославІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам`янець-Подільський ліцей10
40930.09.2020 20:40:05РоманецьРостиславОлеговичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК10
41030.09.2020 16:08:58РудюкМаксимОлеговичДеражнянський Вовковинці Вовковинецька ЗОШ9
41127.09.2020 16:28:21РудюкАнастасіяАндріївнаБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад імені І.О.Ткачука11
41223.09.2020 14:57:35СаваринОлександрОлександровичДунаєвецький СічинціСічинецька гімназія8
41328.09.2020 19:30:09СаввоваПолінаВолодимирівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський Ліцей імені Михайла Сименовича Рудяка9
41430.09.2020 5:28:17СавчукЯнаАнатоліївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ № 68
41530.09.2020 5:32:38СавчукМаксимВолодимировичШепетівський ШепетівкаЗОШ № 68
41629.09.2020 14:06:20СаїдоваВалеріяДмитрівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ№1 ім.М. Островського11
41708.10.2020 10:26:40Самарук ВладиславВолодимировичХмельницький Хмельницький1711
41801.10.2020 12:57:46СамковаНаталіяВасилівнаШепетівський ШепетівкаЗОШ №3 м. Шепетівка8
41930.09.2020 16:57:20СамойловАнтонОлександровичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів N410
42029.09.2020 12:04:09СандулТарасОлеговичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей ім. О.Іщука10
42128.09.2020 11:21:09СапожникКатрінаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийприватний НВК ''Антей''10
42224.09.2020 13:56:38Сваволя ЗахарСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №39
42301.10.2020 12:53:38СварникАннаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ1011
42422.09.2020 11:38:06Свінціцька МарінаВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 211
42506.10.2020 15:31:43СевастьяновАндрійЮрійовичДеражнянський Деражня111
42630.09.2020 21:05:06СевастьяноваАнжелікаМиколаївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецькаN29
42725.09.2020 20:50:54СеменоваАлінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
42830.09.2020 15:23:38Семенчук ВолодимирАнатолійовичНовоушицький БерезівкаБерезівська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
42925.09.2020 20:35:53Сенько МирославаВіталіївнаШепетівський ГрицівГрицівська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
43007.10.2020 8:05:38СидорукКатеринаМиколаївнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №210
43108.10.2020 13:25:43СіменковДаніілДмитровичХмельницький ДавидківціДавидковецької загальноосвітньої школи I-III ступенів 9
43230.09.2020 21:03:28СлісаренкоДенисАндрійовичДеражнянський Деражня39
43301.10.2020 12:53:26СлюсарАллаВолодимирівнаШепетівський ШепетівкаНВК 39
43429.09.2020 17:02:53СлюсаренкоБогданОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка10
43527.09.2020 20:04:50СмірновАртемОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК9
43601.10.2020 12:57:03СмотриковськийЛеонідЛеонідовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 1010
43729.09.2020 15:05:24СмотровОлександрСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№38
43830.09.2020 12:39:51Снігур ЮліяОлександрівнаКрасилівський КрасилівЗОШ номер 38
43925.09.2020 0:01:33СнісарВладиславІгоровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 2 - 3 ступенів Хмельницької обласної ради11
44024.09.2020 15:02:59Сокальська КатеринаОлегівнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №18
44130.09.2020 22:21:09СоколанІлляВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНвк 9 імені А.М.Трояна8
44230.09.2020 17:49:52СоловейВладиславІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам‘янець-Подільський ліцей9
44329.09.2020 16:55:35СоловейІннаМиколаївнаТеофіпольський БазаліяБазалійська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
44428.09.2020 13:56:44СологубАртемМиколайовичПолонський Полонне311
44528.09.2020 13:46:33СолодкийМаксимАнатолійовичПолонський Полонне311
44607.10.2020 8:50:54СолтикАнтонАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей №1710
44728.09.2020 12:17:50СотолюкКатеринаІгорівнаСтарокостянтинівський НемиринціНемиринецька ЗОШ І-ІІІ9
44806.10.2020 16:16:44СтаринськаТетянаАндріївнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №210
44930.09.2020 9:25:40СтаховаСофіяЮріївнаДеражнянський ДеражняДеражнянський ліцей 29
45027.09.2020 19:04:16СтеблянськийАнтонОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка9
45101.10.2020 10:20:12СтепановТарасСергійовичХмельницький Хмельницькийгімназія №211
45230.09.2020 20:07:53СтецюкАнжелаІгорівнаДунаєвецький ДунаївціN-29
45307.10.2020 9:54:27СтипановВладРуслановичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей1710
45430.09.2020 22:41:07СтолярКатеринаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКолубаївціКолубаївський НВК у складі ЗОШ І-ІІ ст. та ДНЗ9
45501.10.2020 11:47:57СторожукАнгелінаОлександрівнаГородоцький ЖищинціЖищинецький ліцей8
45630.09.2020 21:08:45СтрелкоТарасІгоровичСлавутський Славута№38
45730.09.2020 20:50:07СтрілецькийКостяЕдуардовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 1-3 ст. №39
45830.09.2020 15:53:59СюсюковВолодимирВолодимировичСлавутський НетішинНВК9
45928.09.2020 21:02:07ТанчукМихайлоГеннадійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
46005.10.2020 11:18:35ТаравськийДенисЕдуардовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки10
46128.09.2020 13:02:16Тартак Михайло Сергійович Ізяславський Зубарі Ізяславський НВК 510
46230.09.2020 14:34:10ТимчукСергійСергійовичКам'янець-ПодільськийГрушкаГрушківський ліцей11
46328.09.2020 19:16:23ТищенкоРостиславВолодимировичДунаєвецький Дунаївці№28
46430.09.2020 15:32:06ТищукОлександрСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 18
46527.09.2020 10:47:57ТкаченкоВолодимирЮрійовичІзяславський ІзяславІзяславське НВК №510
46624.09.2020 18:34:24ТкачукСергійІвановичГородоцький ГородокХмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради11
46730.09.2020 15:26:43ТкачукПавлоОлександровичБілогірський жижниківціГулівецький ліцей10
46827.09.2020 11:27:28ТкачукНазарій ІвановичГородоцький ГородокХмельницький ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
46922.09.2020 13:52:38ТкачукКатеринаДмитрівнаІзяславський БорисівБорисівський НВК "ЗОШ |-|||ст. - дитячий садок"11
47030.09.2020 15:47:14Ткачук РоманВіталійовичТеофіпольський БазаліяБазалійська ЗОШ I-III ступенів8
47126.09.2020 14:15:42ТрофімюкАнтонАндрійовичСлавутський СлавутаНВК10
47222.09.2020 19:30:20ФадєєвАнтонОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія №211
47301.10.2020 12:52:05ФаріонАнастасіяВіталіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1011
47423.09.2020 14:41:15ФедосєєваАнастасіяОлексіївнаХмельницький ХмельницькийНВК210
47522.09.2020 18:04:06ФелонюкІлляВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького11
47630.09.2020 14:05:54ФлікВадимАнатолійовичВіньковецький ПокутинціЗіньківський НВК11
47703.10.2020 7:28:37ФранкевичВладиславОлеговичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступенів11
47828.09.2020 20:08:53ФранчукКостянтинВалерійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівНВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України С.М. Бондарчука11
47925.09.2020 14:33:55ФурманецьНаталіяОлександрівнаБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад імені І.О. Ткачука8
48023.09.2020 10:24:43Хацький ОлегОлеговичТеофіпольський ВоронівціВоронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
48101.10.2020 7:59:48ХвостоваОлександраАндріївнаСлавутський НетішинНетішинський НВК8
48222.09.2020 12:08:00ХільчукАртемВалерійовичСлавутський СлавутаЗОШ I-III ступенів №111
48330.09.2020 16:05:12ХмелівськийДмитроСергійовичДеражнянський Вовковинці Вовковинецька ЗОШ9
48409.10.2020 20:03:53ХоменкоОлександрОлеговичПолонський ПонінкаПонінківський НВК8
48523.09.2020 12:46:57ХоменкоІлляВікторовичСлавутський СлавутаГімназія номер 211
48601.10.2020 14:48:03Хом'юкВікторіяПетрівнаКрасилівський смт АнтоніниАнтонінський ліцей10
48706.10.2020 7:48:35ХомякЛюдмилаАнатоліївнаШепетівський Шепетівка№ 68
48830.09.2020 22:54:35ХонькоЄвгенійСергійовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ /-/// ступенів №110
48930.09.2020 12:12:39ХотюкСвятославІгоровичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №29
49025.09.2020 12:25:29ХрінчакАннаБорисівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №610
49108.11.2020 14:26:29ЦасюкМаратТимуровичХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей 1710
49223.09.2020 14:05:04Цикалюк СофіяОлегівнаХмельницький ХмельницькийНВК 10
49330.09.2020 14:31:06ЦісарОлександраОлексіївнаКам'янець-ПодільськийГрушкаГрушківський ліцей11
49406.10.2020 12:23:06ЦьохБогданМихайловичЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей #211
49524.09.2020 9:28:08ЧаадаєвКостянтинОлександровичНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
49609.10.2020 19:55:36ЧаюкОльгаЮріївнаПолонський ПонінкаПонінківський НВК8
49708.10.2020 10:47:06ЧеглаковЛевМиколайовичХмельницький ХмельницькийТБЛ ім. А. Мазура11
49827.09.2020 22:05:16ЧеремшинськийІванВолодимировичХмельницький ХмельницькийОбласний ліцей 2-3 ступенів10
49907.10.2020 19:20:45ЧеркашинВікторАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
50022.09.2020 19:12:44ЧерняваВалеріяРусланівнаХмельницький ІванківціІванковецька ЗОШ I-III ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області9
50129.09.2020 15:01:20ЧігаревОлександрАндрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№38
50230.09.2020 19:40:01ЧумакМар'янаСергіївнаКрасилівський КульчинкиКульчинківська ЗОШ |-|| ступенів8
50323.09.2020 12:23:23ШахрайДмитроАндрійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
50424.09.2020 9:22:29ШведХристинаМихайлівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.8
50501.10.2020 12:59:28Швед ДаріяІгорівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ1011
50625.09.2020 14:34:27ШвецьУлянаАнатоліївнаБілогірський Білогір'яБілогірський опорний заклад імені І.О. Ткачука8
50701.10.2020 9:54:54Швець ДенисІгоровичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
50825.09.2020 13:00:14ШвецьАннаОлександрівнаДунаєвецький НестерівціНестеровецька11
50927.09.2020 19:23:42ШевчукВікторіяОлегівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей ім. М.С.Рудяка9
51024.09.2020 9:10:34ШевчукКатеринаІгорівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.11
51126.09.2020 15:34:14ШевчукАндрійМиколайовичДунаєвецький Дунаївці29
51230.09.2020 10:22:49ШевчукДіанаЯрославівнаВіньковецький ОсламівОсламівська ЗОШ |-|||ст.11
51330.09.2020 20:02:56ШевчукДенисОлександровичСтарокостянтинівський Старокостянтинів611
51406.10.2020 16:03:33ШевчукОлександрВладиславовичХмельницький ІванківціІванковецький ліцей Олешинської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області11
51521.09.2020 15:17:40ШемчукІлляОлександровичСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
51628.10.2020 12:08:03ШершунМиколаРомановичНовоушицький ІвашківціІвашковецька ЗОШ І-ІІ ступенів8
51723.09.2020 18:57:44ШироковаМаргаритаМихайлівнаКрасилівський Слобідка-КрасилівськаСлобідко-Красилівська ЗОШ І-ІІ ступенів8
51830.09.2020 14:10:26ШитіковВладиславКостянтиновичВіньковецький ЗіньківЗіньківський НВК8
51928.09.2020 12:24:55ШлапаковаМарінаВікторівнаКам'янець-ПодільськийНігинНігинська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
52028.09.2020 22:14:16ШмигельськийІлляБогдановичСлавутський НетішинНетішинський НВК9
52108.10.2020 10:33:45ШпилькаІгорВ'ячеславовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1711
52230.09.2020 22:07:45ШпорткоТарасОлександровичСлавутський НетішинЗОШ №4 Нетішин10
52329.09.2020 17:21:44ШрібакБогданСергійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
52406.10.2020 17:34:18ЩегельськаАннаОлександрівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №29
52507.10.2020 8:48:53ЩепінОлександрОлексійовичХмельницький ХмельницькийХмельницкий Ліцей №1710
52606.10.2020 14:11:00ЩуцькаСофіяБогданівнаДеражнянський ДеражняДеражнянський ліцей №18
52701.10.2020 12:12:14ЮдінОлександрСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1511
52825.09.2020 12:21:38ЮзвакНазарійОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №611
52927.09.2020 10:46:44ЮрчукРоманВолодимировичІзяславський Ізяслав№510
53006.10.2020 21:00:31ЯблонськийТарасМихайловичХмельницький РозсошаРозсошанський ліцей8
53107.10.2020 19:53:39ЯвкочукДіанаІгорівнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступені Хмельницької обласної ради10
53223.09.2020 12:28:37ЯворськаСофіяАнатоліївнаДеражнянський ЛозовеЛозівська9
53328.10.2020 19:51:52ЯгодінаАнастасіяОлександрівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
53407.10.2020 12:33:39ЯковчукДіанаІгорівнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницьої обласної ради10
53506.10.2020 16:16:34ЯкунінаАнастасіяСергіївнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №210
53624.09.2020 10:20:40ЯніцькаДіанаПавлівнаШепетівський Шепетівка48
53729.09.2020 21:37:38ЯнюкНазарВікторовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№9 імені А.М.Трояна10
53829.09.2020 8:43:12ЯрмоленкоАнатолій МиколайовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка10
53925.09.2020 9:17:18ЯросименкоВадимЮрійовичДеражнянський РадівціРадовецький НВК8
54006.10.2020 17:46:50Яценко Діана ВікторівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський лицей №28