Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:

Логотип дельтаматем deltamatem







Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Шановні учні, 05.09.2019 року розпочався прийом заявок на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Щоб подати заявку потрібно зареєструватися на даному сайті.

Увага!!! Під час реєстрації вказуйте свої реальні дані.

Учні, що зареєструвалися, мають подати заявку на участь в олімпіаді з персональної сторінки. Після успішної подачі заявки можна відшукати себе в списку учасників. Всі, хто не подав заявку, брати участь в Інтернет-олімпіаді не зможуть.

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 25.09.2020 3:45:43

Подали зявку: 88
8 клас: 22
9 клас: 23
10 клас: 16
11 клас: 27
№ п/пДата подачі заявкиПрізвищеІм'яПо-батьковіРайонМісто або селищеШколаКлас
124.09.2020 11:28:28 ВовкВікторіяАнатоліївнаХмельницький ХмельницькийНВК 210
224.09.2020 16:55:05CкригульСергійСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №39
323.09.2020 17:43:14АндрійчукБогданДенисовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №8 |-||| ступенів9
424.09.2020 18:57:29АндруховськийДенисАндрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ№510
524.09.2020 20:52:24АртерчукКостянтинОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК#310
622.09.2020 11:35:59БевзаКатеринаВасилівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №211
723.09.2020 19:12:34БігнякНазпрійЄвгенійовичГородоцький ГородокГородоцький ліцей №110
823.09.2020 19:18:27БігнякНазарійЄвгенійовичГородоцький ГородокГородоцький ліцей №110
924.09.2020 11:41:41БобикЮліяВолодимирівнаТеофіпольський Поляхова Поляхівський НВК "ЗОШ 1-3 ступенів-колегіум"8
1024.09.2020 14:42:33БорейАнгелінаПетрівнаСлавутський КиликиївКиликиївський НВК8
1124.09.2020 11:28:41БукшаньАлінаОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей11
1222.09.2020 12:15:50БурдаківськийІлляВолодимировичЧемеровецький ІвахнівціІвахновецька ЗОШ І-ІІ ст9
1323.09.2020 18:57:25ВаховськаАнастасіяСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
1423.09.2020 13:05:50ВладіміровВладиславМаксимовичДеражнянський ДеражняДеражнянський Ліцей №29
1522.09.2020 13:40:42ВольськийОлександрЮрійовичКам'янець-ПодільськийПодільськеПодільський ліцей8
1624.09.2020 10:23:14ГалайдюкАлінаВалеріївнаШепетівський Шепетівка411
1724.09.2020 12:13:59ГандовськийВасильОлеговичТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст8
1823.09.2020 16:57:23ГапичПавлоВалерійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"10
1923.09.2020 20:43:15ГерасимчукОлександрСергійовичСлавутський НетішинЗОШ №210
2023.09.2020 12:13:53ГоловатаМаринаВолодимирівнаДеражнянський ЛозовеЛозівська10
2123.09.2020 10:36:38ГрабовськийАртемВіталійовичКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький ліцей11
2224.09.2020 9:37:02ГриньНазарЯрославовичНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.10
2323.09.2020 16:59:24ГрошСтаніславаІгорівнаСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"10
2424.09.2020 14:05:34ГусарВеронікаІванівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ №29
2524.09.2020 12:18:56ГусарВеронікаІванівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ №28
2622.09.2020 11:39:02ДемчукДмитроПавловичСлавутський СлавутаЗОШ І-ІІІ ступенів №111
2723.09.2020 13:56:26Добринчук Максим Вікторович Славутський Славута211
2824.09.2020 17:53:50ДуманськийАндрійРомановичДунаєвецький Дунаївці19
2922.09.2020 12:17:38ЖежерунОлексійВолодимировичНовоушицький ГлібівГлібівська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
3023.09.2020 21:20:48ЗагороднийОлександрІгоровичХмельницький ХмельницькийГімназія №18
3124.09.2020 14:48:22ІванівВладиславТарасовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68
3223.09.2020 9:40:33Ільніцька ІваннаІгорівнаЧемеровецький Завадівка Завадівська 8
3322.09.2020 13:39:59КапелюшнийВладиславРомановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 1-3 ст. №211
3424.09.2020 23:09:18КельВікторіяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаНВК№310
3523.09.2020 9:15:43КицунОлександрВікторовичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ I-II ступенів №111
3623.09.2020 14:57:33КметюкДанилоДаниловичДунаєвецький ДунаївціСічинецька Гімназія9
3724.09.2020 9:10:29КнирЯнаВіталіївнаХмельницький ХмельницькийГімназія №2 м. Хмельницького8
3824.09.2020 10:17:00КовальДаринаОлегівнаШепетівський Шепетівка48
3923.09.2020 14:26:58КозирМаксимОлександровичСлавутський СлавутаНВК міста Славути11
4024.09.2020 18:36:46КолісникОлександраМихайлівнаНовоушицький ГлібівГлібівська ЗОШ | - ||| ступенів9
4124.09.2020 10:13:58КондратюкОлександраВіталіївнаШепетівський Шепетівка411
4222.09.2020 14:21:54Кононова СофіяСергіївнаСлавутський СлавутаСлавутська гімназія №38
4324.09.2020 22:45:29КоржоваОксанаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийГімназія №29
4424.09.2020 17:00:03КосарСофіяВікторівнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №19
4522.09.2020 13:35:15КоськовецькаАнастасіяВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийПодільськеПодільський ліцей10
4624.09.2020 17:00:04КуксаЮліяОлексіївнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №19
4724.09.2020 16:30:10ЛегенчукНікаВікторівнаКрасилівський ЩиборівкаЩиборівська ЗОШ |-||| ступенів8
4824.09.2020 9:24:32МазурДаніїлЮрійовичХмельницький ХмельницькийГімназія 19
4923.09.2020 16:04:08МакедонТетянаВалентинівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1711
5023.09.2020 12:26:26МантулякДар’яДмитрівнаДеражнянський ЛозовеЛозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
5123.09.2020 10:18:16Мартинюк ДмитроОлександровичТеофіпольський ВоронівціВоронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
5223.09.2020 14:31:36МачківськийВладиславФедоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ Ступенів №68
5323.09.2020 21:29:56Медзата УлянаАндріївнаХмельницький ХмельницькийГімназія №2 м.Хмельницький8
5423.09.2020 20:59:20МісюраЛарисаВолодимирівнаТеофіпольський ПоляховаПоляхівський НВК " ЗОШ 1-3 ступенів-колегіум"9
5524.09.2020 15:52:06НижнійІванМиколайовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 111
5624.09.2020 10:11:21НіколюкОлегСергійовичТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська11
5723.09.2020 12:18:45ОгольЄвгенійВіталійовичДеражнянський ЛозовеЛозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
5822.09.2020 12:22:39ПазюричВалеріяДмитрівнаСлавутський СлавутаЗОШ 1-3ст №111
5924.09.2020 10:36:12ПахальчукАлінаВасилівнаТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська11
6023.09.2020 14:47:49ПетровПетроПетровичДунаєвецький НестерівціНестеровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області8
6123.09.2020 17:00:45ПилипейІванІгоровичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"9
6223.09.2020 17:02:47ПоліщукВладиславВячеславовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"11
6323.09.2020 18:55:36ПостемськийВікторДмитровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
6424.09.2020 0:09:45РебрикВікторіяСергіївнаСлавутський Нетішин211
6523.09.2020 10:22:02РищужОлександрВолодимировичТеофіпольський ВоронівціВоронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.11
6623.09.2020 14:57:35СаваринОлександрОлександровичДунаєвецький СічинціСічинецька гімназія8
6724.09.2020 13:56:38Сваволя ЗахарСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №39
6822.09.2020 11:38:06Свінціцька МарінаВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 211
6925.09.2020 0:01:33СнісарВладиславІгоровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 2 - 3 ступенів Хмельницької обласної ради11
7024.09.2020 15:02:59Сокальська КатеринаОлегівнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №18
7124.09.2020 18:34:24ТкачукСергійІвановичГородоцький ГородокХмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради11
7222.09.2020 13:52:38ТкачукКатеринаДмитрівнаІзяславський БорисівБорисівський НВК "ЗОШ |-|||ст. - дитячий садок"11
7322.09.2020 19:30:20ФадєєвАнтонОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія №211
7423.09.2020 14:41:15ФедосєєваАнастасіяОлексіївнаХмельницький ХмельницькийНВК210
7522.09.2020 18:04:06ФелонюкІлляВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького11
7623.09.2020 10:24:43Хацький ОлегОлеговичТеофіпольський ВоронівціВоронівецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
7722.09.2020 12:08:00ХільчукАртемВалерійовичСлавутський СлавутаЗОШ I-III ступенів №111
7823.09.2020 12:46:57ХоменкоІлляВікторовичСлавутський СлавутаГімназія номер 211
7923.09.2020 14:05:04Цикалюк СофіяОлегівнаХмельницький ХмельницькийНВК 10
8024.09.2020 9:28:08ЧаадаєвКостянтинОлександровичНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
8122.09.2020 19:12:44ЧерняваВалеріяРусланівнаХмельницький ІванківціІванковецька ЗОШ I-III ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області9
8223.09.2020 12:23:23ШахрайДмитроАндрійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
8324.09.2020 9:22:29ШведХристинаМихайлівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.8
8424.09.2020 9:10:34ШевчукКатеринаІгорівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.11
8521.09.2020 15:17:40ШемчукІлляОлександровичСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
8623.09.2020 18:57:44ШироковаМаргаритаМихайлівнаКрасилівський Слобідка-КрасилівськаСлобідко-Красилівська ЗОШ І-ІІ ступенів8
8723.09.2020 12:28:37ЯворськаСофіяАнатоліївнаДеражнянський ЛозовеЛозівська9
8824.09.2020 10:20:40ЯніцькаДіанаПавлівнаШепетівський Шепетівка48