Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:

Логотип дельтаматем deltamatem







Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Шановні учні, 05.09.2019 року розпочався прийом заявок на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Щоб подати заявку потрібно зареєструватися на даному сайті.

Увага!!! Під час реєстрації вказуйте свої реальні дані.

Учні, що зареєструвалися, мають подати заявку на участь в олімпіаді з персональної сторінки. Після успішної подачі заявки можна відшукати себе в списку учасників. Всі, хто не подав заявку, брати участь в Інтернет-олімпіаді не зможуть.

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 17.09.2019 1:45:46

Подали зявку: 167
8 клас: 44
9 клас: 37
10 клас: 48
11 клас: 38
№ п/пДата подачі заявкиПрізвищеІм'яПо-батьковіРайонМісто або селищеШколаКлас
113.09.2019 9:46:41АксаніІванРуслановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янец-Подільський ліцей9
210.09.2019 20:54:23АнтончикВладиславВіталійовичСлавутський НетішинЗОШ 49
309.09.2019 20:34:49АрсенюкДмитроВалерійовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецький НВК "ЗОШ, І-ІІІ ступенів, гімназія"11
411.09.2019 10:10:13БабійОльга РостиславівнаПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ N29
515.09.2019 17:14:34БасарабОлександраОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
610.09.2019 20:59:48БасарабОлександраОлександрівнаХмельницький ХмельницькийГімназія №210
712.09.2019 13:27:26БасюкДаріяАнатоліївнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей11
810.09.2019 12:41:17БацьВікторіяАнатоліївнаСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
906.09.2019 19:10:24БевзаКатеринаВасилівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №210
1016.09.2019 10:39:39БегянАнастасіяВікторівнаСтаросинявський ЦимбалівкаЦимбалівський НВК"ЗОШ І-ІІ ст.,ДНЗ"11
1111.09.2019 19:50:32БобровникРоманАндрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
1211.09.2019 10:32:40БоднарАннаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №79
1311.09.2019 21:24:57БоднарчукСофіяОлександрівнаХмельницький Хмельницький17 ліцей8
1411.09.2019 11:17:04Борійчук ІлляІгоровичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
1510.09.2019 22:20:35БублейВладислав АндрійовичХмельницький ХмельницькийГімназія 211
1616.09.2019 20:12:22БукшаньАлінаОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей10
1715.09.2019 11:33:21Бучаста ЄлізавєтаОлександрівнаХмельницький Хмельницький2 гімназія9
1811.09.2019 12:48:01ВанюшкінВолодимирВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ № 78
1909.09.2019 18:00:23Вараниця ІванВадимовичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
2016.09.2019 17:31:53Василів БогданПетровичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
2113.09.2019 11:18:30Вербицький АртурТимуровичХмельницький ХмельницькийХмельницький колегіум імені Володимира Козубняка11
2206.09.2019 22:20:41ВіватОлесяСергіївнаХмельницький ДавидківціХмельницкий ліцей ||-||| ступенів Хмельницької обласної ради10
2311.09.2019 10:34:36ВіщунДаринаВалеріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський79
2414.09.2019 19:25:09ВласюкІванВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка11
2512.09.2019 17:23:48ВознюкЄлизаветаСергіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
2614.09.2019 19:25:28ВойтковаДар‘яРусланівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1710
2716.09.2019 12:04:08ГабінетРоманСергійовичШепетівський ШепетівкаНВК №110
2816.09.2019 15:18:17ГалункаЄвгенВасильовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглиблено підготовки в галузі науки10
2910.09.2019 22:46:21ГлавацькийОрестСергійовичСлавутський Нетішин111
3009.09.2019 21:01:07Главацький ІванМиколайовичШепетівський Шепетівка88
3111.09.2019 14:21:42ГладійКатеринаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський710
3213.09.2019 9:45:20ГнапАртемАнатолійович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець Подільський ліцей 9
3313.09.2019 9:52:09ГожаДар'яМаксимівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей9
3412.09.2019 13:33:31ГоловатаМаринаВолодимирівнаДеражнянський ЛозовеЛозівська9
3513.09.2019 15:26:01ГолубчукАнтонМиколайович Хмельницький ХмельницькийЛіцей 178
3615.09.2019 13:09:43Гончарук Назар Володимирович Славутський НетішинЗОШ #49
3716.09.2019 18:14:54ГордійчукАнастасіяОлександрівнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей10
3809.09.2019 23:05:47ГорєловаВікторіяВікторівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів№39
3916.09.2019 19:40:51ГрошСтаніславаІгорівнаСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"9
4016.09.2019 19:18:13ГрошСтаніславаІгорівнаСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"8
4112.09.2019 17:26:16ГуменюкІлляАндрійовичХмельницький Хмельницький2710
4211.09.2019 22:05:32ДаньковАртемАркадійовичХмельницький ХмельницькийГімназія №211
4312.09.2019 17:23:01ДарморозАлінаОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка10
4407.09.2019 20:35:41ДолюкЛінаСергіївнаКрасилівський КрасилівЗОШ №111
4516.09.2019 18:43:03ДомінаНазарАнатолійовичГородоцький Велика Яромирка111
4612.09.2019 10:30:28ДорожаВіраВасилівнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей8
4711.09.2019 14:15:32Дусяк НаталіяВасилівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський710
4813.09.2019 12:09:24ДядюкАнтонВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький колегіум імені Володимира Козубняка11
4916.09.2019 10:30:00ЄвдоховичТетянаБогданівна Хмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступеня10
5011.09.2019 22:19:53ЖилковаВікаМиколаївнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 178
5116.09.2019 19:18:16ЗаверухаМаріяМиколаївнаКрасилівський КрасилівКрасиловська школа номер два8
5210.09.2019 16:14:14ЗаєцьДмитроІгоровичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №810
5309.09.2019 13:53:19ЗаліщукЯрославСергійовичКам'янець-ПодільськийНігинНігинська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
5413.09.2019 9:50:53ЗаречнаВікторіяОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець- Подільський ліцей9
5513.09.2019 9:47:51ЗеленськаАлінаОлексіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам‘янець Подільський ліцей9
5614.09.2019 21:42:26ЗолочевськийМиколайАндрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 1710
5711.09.2019 20:41:46КарпенкоДаринаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
5811.09.2019 10:34:31КвапішЄлизаветаВалентинівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський79
5906.09.2019 20:42:58КовальовВладиславВалерійовичХмельницький ХмельницькийГімназія №211
6008.09.2019 9:41:30КовтунХристинаОлегівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №2 м. Хмельницького8
6116.09.2019 10:26:59КондратюкДаріяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаНВК№311
6211.09.2019 20:49:06Конопко Валерія Валеріївна Хмельницький ХмельницькийЛіцей17 8
6314.09.2019 20:16:00Копайгородська Дар'яЛеонідівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка11
6408.09.2019 16:08:29КорешнякАнастасіяСергіївнаСлавутський СлавутаЗОШ 1-3 ст. √110
6513.09.2019 9:48:17КорнійчукОлександраПетрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець Подільський Ліцей9
6616.09.2019 8:43:23КоськовецькаАнастасіяВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийПодільськеПодільський ліцей9
6710.09.2019 19:27:43Красновський ОлександрОлеговичСлавутський Нетішин310
6815.09.2019 21:14:42КузмінчукЄвгенійАнатолійовичСлавутський СлавутаНВК"ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"11
6914.09.2019 19:26:31КустинськаВалеріяОлегівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
7011.09.2019 8:47:20КушнірІлляАндрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 178
7116.09.2019 14:04:59ЛашковаВладиславаОлександрівнаПолонський НовоселицяНовоселицька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
7214.09.2019 19:58:21ЛітвінчукОлександрАнатолійовичСлавутський Славута29
7311.09.2019 20:24:19Лук'яноваКсеніяЮхимівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
7412.09.2019 17:28:49ЛущевськаСофіяВікторівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
7511.09.2019 20:01:46ЛьовкінНікітаОлеговичХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
7611.09.2019 20:09:41ЛьовкінаКатеринаОлегівнаХмельницький Хмельницький178
7706.09.2019 16:13:55ЛяшокТетянаОлександрівнаСлавутський Славута111
7806.09.2019 22:06:07МазурДмитроІгорович Славутський Славута110
7911.09.2019 11:19:30МазурокБогданаВолодимирівнаСлавутський НетішинНетішинський НВК10
8016.09.2019 19:21:00МакарчукРусланВіталійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"11
8112.09.2019 20:02:01МакедонТетянаВалентинівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1710
8211.09.2019 17:55:57Максимчук Валерія Юріївна Славутський НетішинНетішинський НВК10
8310.09.2019 21:43:04МамонтовЄвгенКостянтиновичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 17 8
8410.09.2019 22:16:55МамонтоваМарія КостянтинівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 17 8
8515.09.2019 19:07:14МанькевичРостиславОлеговичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №211
8611.09.2019 23:50:19Мартинюк ЯнаВалентинівна Полонський Полонне211
8715.09.2019 14:37:26МартинюкЄвгенійПавловичХмельницький Хмельницькийліцей №178
8810.09.2019 11:52:25МарценюкАндрійВолодимировичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ |-||| ступенів 211
8911.09.2019 7:57:32МарчукЮліяАндріївнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 178
9009.09.2019 15:07:32МатвійчукАнастасіяСергіївнаСлавутський СлавутаНВК№28
9113.09.2019 12:10:14МатьокінОлегВ'ячеславовичПолонський Полонне211
9212.09.2019 17:24:11МельниченкоАртемВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
9312.09.2019 17:29:34МельничукАндрійОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
9413.09.2019 12:14:26Михайловська ТетянаМихайлівнаБілогірський ПерерослеПерерослівський ліцей11
9516.09.2019 9:52:53МінчукОлексійАндрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 19
9616.09.2019 12:06:17МусійчукОлександрСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 110
9711.09.2019 12:41:42МуяссароваАннаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ № 78
9814.09.2019 15:13:02Нечаєв-СліпченкоНікітаЄвгеновичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки9
9916.09.2019 11:58:57НижнійІванМиколайовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 110
10011.09.2019 21:34:05НовосадВолодимирМаксимовичХмельницький ХмельницькийЛіцей№178
10111.09.2019 14:17:12Няньчур АнгелінаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський710
10211.09.2019 10:32:41ОвсянніковОлександрВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №79
10311.09.2019 22:45:43ОгороднікДмитроСергійовичГородоцький ГородокХмельницький обласний ліцей 2-3ст. Хмельницької обласної ради10
10413.09.2019 15:07:36ОжеледаВладиславДмитровичХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
10511.09.2019 21:24:41ОлександренкоОльгаВікторівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 178
10607.09.2019 20:36:12ОстровськаКарінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №111
10707.09.2019 22:28:56ПазюричВалеріяДмитрівнаСлавутський СлавутаЗОШ 1-3ст №110
10810.09.2019 7:43:02ПалійДмитроМиколайовичСлавутський Славута111
10912.09.2019 8:15:53ПетельчукЄлизаветаМаксимівнаХмельницький Хмельницький17 ліцей8
11009.09.2019 19:25:36ПетриченкоілляОлександровичХмельницький Хмельницький17 ліцей9
11109.09.2019 19:33:30ПетриченкоІлляОлександровичХмельницький Хмельницький17 ліцей10
11216.09.2019 19:29:24ПилипейІванІгоровичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей "Успіх"8
11316.09.2019 7:36:50ПіжевськийБогданВіталійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський Ліцей ім.М.С. Рудяка9
11411.09.2019 8:57:02ПогребнякІванІгоровичХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
11511.09.2019 11:14:05ПоліщукВадімДмитровичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
11612.09.2019 20:23:04ПоліщукМиколаСергійовичСлавутський Нетішин№111
11716.09.2019 19:19:29ПоліщукВладиславВячеславовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"10
11806.09.2019 19:54:12ПостемськийВікторДмитровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№38
11916.09.2019 15:22:20прутцвладолександровичХмельницький Хмельницький178
12011.09.2019 21:57:45РибаченкоВладМиколайовичСлавутський Нетішин№310
12113.09.2019 9:51:46РогожаСвятославІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей9
12211.09.2019 20:13:08РоховаГорданаРусланівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
12310.09.2019 14:09:40СавчукМаксимВікторовичКрасилівський ВолицяВолицька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
12415.09.2019 13:45:40Савчук Юлія Олександрівна Городоцький Велика Яромирка Великояромирський ліцей11
12512.09.2019 23:10:29СадовськийАртемОлександровичХмельницький ОлешинХмельницький обласний ліцей 10
12606.09.2019 17:07:24Свінціцька МарінаВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 210
12706.09.2019 20:35:14СеменоваАлінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№38
12811.09.2019 20:21:05СередюкВалентинВасильовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський НВК№1411
12916.09.2019 17:20:53СєвостьяновВладиславСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський№711
13012.09.2019 21:59:46СєрковаВікторіяІгорівнаТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 9
13113.09.2019 12:09:35Сідорська АннаВолодимирівнаПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ 211
13212.09.2019 7:06:23Сікора ВікторМиколайовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька НВК "ЗОШ I-III ст., гімназія"8
13316.09.2019 15:01:20СікораАнатолійЮрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗош 711
13411.09.2019 14:14:55СіркізюкАнгеліниВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський710
13511.09.2019 10:32:38СливаВікторіяВікторівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №79
13611.09.2019 14:12:02СлободянОльгаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський710
13711.09.2019 22:53:58СнісарВладиславІгоровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 2 - 3 ступенів Хмельницької обласної ради10
13809.09.2019 16:38:48СоколовВадимВіталійовичСлавутський СлавутаНВК8
13911.09.2019 10:11:36СолодкаМар’янаБогданівнаПолонський ПолоннеЗОШ 29
14013.09.2019 21:11:42СолодкийМаксимАнатолійовичПолонський Полонне310
14112.09.2019 17:27:16СтеблянськийАнтонОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
14215.09.2019 11:00:42СтипановВладРуслановичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей179
14312.09.2019 17:28:04СторожукМаріяВасилівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
14412.09.2019 9:39:40Сумнєвич СофіяФедорівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 178
14511.09.2019 10:11:30СьомінДенисМиколайовичПолонський ПолоннеЗОШ 29
14614.09.2019 19:06:02Танасієнко ОлександрВ'ячеславовичШепетівський ШепетівкаШепетівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»11
14715.09.2019 12:13:26ТарадайкоДаріяВолодимирівнаХмельницький Хмельницькийгімназія 29
14815.09.2019 19:46:22ТимошенковаМаріяВолодимирівнаХмельницький Хмельницькийгіиназія 29
14911.09.2019 10:06:11ТополюкКатеринаГеннадіївнаПолонський Полонне29
15013.09.2019 12:17:31УкраїнецьІваннаРусланівнаКрасилівський Красилів311
15111.09.2019 11:15:47УштикВалеріяВасилівнаСлавутський НетішинНетішинський НВК10
15209.09.2019 8:40:08ФадєєвАнтонОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія №210
15313.09.2019 9:47:54ФедоренкоДмитроАндрійович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей9
15416.09.2019 15:15:54ФесікЗахарЮрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступеня10
15511.09.2019 11:17:53ХацаюкВеронікаПавлівна Славутський НетішинНетішинський НВК10
15611.09.2019 14:16:31ЧинникАртемСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський710
15715.09.2019 14:35:57ЧорнийВладиславОлеговичХмельницький ХмельницькийГімназія N29
15813.09.2019 14:33:32ЧубНазарійПетровичПолонський НовоселицяНовоселицька ЗОШ10
15911.09.2019 11:13:07ШахрайДмитроАндрійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК9
16011.09.2019 20:56:38ШевчукПетроОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 11
16110.09.2019 12:52:55ШемчукІлляОлександровичСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
16210.09.2019 15:26:44ШикерукЮрійСергійовичШепетівський ПлеснаПлесенська ЗОШ 1-3 ступеня11
16310.09.2019 22:34:18ШлапаковаМарінаВікторівнаКам'янець-ПодільськийНігинНігинська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
16412.09.2019 13:27:03ЯворськаСофіяАнатоліївнаДеражнянський ЛозовеЛозівська8
16514.09.2019 10:47:35ЯрмолюкВолодимирВалерійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
16608.09.2019 19:08:38ЯрошЮрійВасильовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 імені В.Красицького11
16710.09.2019 21:18:23ЯцюкСергійМиколайовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №111