Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:

Логотип дельтаматем deltamatem







Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Шановні учні, 15.09.2017 року розпочався прийом заявок на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Щоб подати заявку потрібно зареєструватися на даному сайті.

Увага!!! Під час реєстрації вказуйте свої реальні дані.

Учні, що зареєструвалися, мають подати заявку на участь в олімпіаді з персональної сторінки. Після успішної подачі заявки можна відшукати себе в списку учасників. Всі, хто не подав заявку, брати участь в Інтернет-олімпіаді не зможуть.

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 21.11.2018 8:27:54

Подали зявку: 560
8 клас: 142
9 клас: 171
10 клас: 146
11 клас: 101
№ п/пДата подачі заявкиПрізвищеІм'яПо-батьковіРайонМісто або селищеШколаКлас
118.09.2018 22:18:32 ДацкоДавидВікторовичДунаєвецький Морозів111
229.09.2018 19:26:45 КундаМаксимМиколайовичХмельницький ХмельницькийНВК 910
328.09.2018 6:36:17 РадіоновРоманВіталійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 1710
426.09.2018 12:22:42kokorskijdimaserhijovychСлавутський СлавутаНВК гімназія8
525.09.2018 12:19:02kokorskijdimaserhijovychСлавутський Славута29
625.09.2018 10:41:17ProkopiiOleksandrVolodymyrovichКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийзагальноосвітня школа 1-3 ступенів номер 2 10
727.09.2018 17:59:02АзізовНазарАлішеровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
827.09.2018 12:38:42АлексеєвМихайлоРуслановичХмельницький ХмельницькийГімназія №210
903.10.2018 9:31:08АндрощукОлесяПетрівнаКрасилівський ЗаставкиЗаставківська9
1019.09.2018 11:45:10АндрощукАндрійВалентиновичСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК8
1126.09.2018 18:21:44АндруховськийДенисАндрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ№58
1228.09.2018 12:57:57Аніщенко ВладиславаАндріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
1328.09.2018 17:07:31АнтонецькийБорисКириловичХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей 178
1429.09.2018 16:37:28Антончик Владислав Віталійович Славутський НетішинЗОШ 1-3 ступенів 48
1526.09.2018 15:36:27АрсенюкДмитроВалерійовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецький НВК "ЗОШ, І-ІІІ ступенів, гімназія"10
1601.10.2018 22:32:35АртемХільчукВалерійовичСлавутський СлавутаЗОШ I-III ступенів №19
1730.09.2018 20:30:41АсабінаСофіяВікторівна Славутський НетішинЗОШ №18
1820.09.2018 21:57:48АтаманюкОксанаДмитрівнаВіньковецький Великий ОлександрівВеликоолександрівський НВК10
1928.09.2018 19:50:37АфанасьевАртурОлександровичСлавутський НетішинЗОШ 1-3 ст.н.48
2028.09.2018 19:15:16БабійОлексійІвановичДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа 1-3 ступенів 9
2130.09.2018 20:23:17БасарабОлександраОлександрівнаХмельницький ХмельницькийГімназія №29
2227.09.2018 14:57:11БацьВікторіяАнатоліївнаСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
2314.11.2018 13:08:47БачинськаНаталіяОлегівнаБілогірський смт. ЯмпільЯмпільський ліцей10
2426.09.2018 16:32:08БевзаКатеринаВасилівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №29
2520.09.2018 22:03:56БерезніцькийЯрославОлександровичВіньковецький Великий ОлександрівВеликоолександрівський НВК9
2630.09.2018 18:58:25БерчукВалентинВікторовичХмельницький Хмельницький1710
2701.10.2018 19:33:19БійчукОлексійСергійовичБілогірський В'язовецьВ'язовецький ліцей11
2810.10.2018 13:06:51БіликГеннадійВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський108
2925.09.2018 19:40:25БілоткачДіанаСергіївнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І - ІІІ ст.10
3002.10.2018 9:10:13БлакитаАнгелінаОлегівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. П.Кізюна10
3127.09.2018 20:33:25БогомолПавлоОлександровичСтаросинявський АдампiльАдампiльська ЗОШ 8
3226.09.2018 18:52:42Богомолов Олег ІгоровичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія9
3319.09.2018 11:12:21БоднарукАлінаМихайлівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Валі Котика10
3426.09.2018 16:03:32БодорацькийДенисАнатолійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
3528.09.2018 10:10:21БойкоМирославВіталійовичСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
3630.09.2018 9:37:28БойчукВолодимирВасильовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1510
3701.10.2018 18:48:55БорисенкоМаксимВолодимировичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей10
3828.09.2018 17:10:52БоровіковаДаріяЄвгеніївнаХмельницький ХмельницькийТехнологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура10
3901.10.2018 23:46:45БородавченкоОлександрОлександровичСлавутський СлавутаЗОШ I-IIIст №111
4028.09.2018 8:08:39БудникМаріяІванівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська СЗОШ №2 9
4128.09.2018 15:18:22БудяківськаЯнаРусланівнаСлавутський Нетішин18
4223.09.2018 14:16:10БукантасАнастасіяЛінасівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№9 ім.А.М.Трояна10
4327.09.2018 11:11:50БукшаньАлінаОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей9
4430.09.2018 10:02:00БурдельнийВадимМиколайовичНовоушицький Нова УшицяНовоушицький НВК10
4528.09.2018 22:20:16БуярАндрійВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
4602.10.2018 14:29:50ВакалюкОксанаОлегівнаСтаросинявський ПасічнаПасічнянський НВК8
4718.09.2018 17:12:03Василів БогданПетровичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
4828.09.2018 22:43:19ВасильчукАнастасіяОлександрівнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ1-3 ступенів №411
4926.09.2018 18:26:27ВельцАндрійВолодимировичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа I-III ступенів10
5030.09.2018 21:25:21ВемГаннаАндріївнаШепетівський ПлеснаПлесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів9
5127.09.2018 22:26:07ВенгровВасильОлександровичХмельницький ХмельницькийТБЛ імені Артема Мазура10
5209.10.2018 16:57:12Вербицький АртурТимуровичХмельницький ХмельницькийХмельницький колегіум імені Володимира Козубняка10
5305.10.2018 9:22:16ВерхолаОлексійАндрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
5427.09.2018 19:08:06ВинничукВолодимирВадимовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецький НВК8
5528.09.2018 9:38:25ВинтиловМаксимОлександровичПолонський Полонне28
5626.09.2018 10:50:05ВихівськийІванМиколайовичШепетівський МихайлючкаМихайлюцька ЗОШ I-III ступенів, Шепетівського р-ну11
5722.09.2018 18:50:06ВіватОлесяСергіївнаХмельницький ДавидківціХмельницкий ліцей ||-||| ступенів Хмельницької обласної ради9
5824.09.2018 14:39:50ВікуловаГаннаОлександрівнаІзяславський Пилипи-ХребтиївськіКучанська10
5930.09.2018 19:49:15ВіннічукАнастасіяОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка8
6029.09.2018 10:38:06ВітЄлизаветаВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ст Хмельницької обласної ради10
6119.09.2018 11:47:37ВіталікОгороднікВолодимировичДеражнянський Деражня28
6230.09.2018 20:01:33Вітковський ВолодимирБорисовичСлавутський НетішинНВК11
6330.09.2018 10:08:00ВладіміровПавлоОлексійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей"Успіх"11
6428.09.2018 21:47:12ВласюкІванВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка10
6508.10.2018 12:32:42ВласюкІгорВалерійовичСлавутський Славута110
6605.10.2018 18:38:18ВойткоЮрійВолодимировичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №49
6720.09.2018 18:41:56ВойтовАртемРомановичДеражнянський БогданівціБогдановецький НВК9
6828.09.2018 11:10:45ВоробйоваМаріяВолодимирівнаСтаросинявський АдампільАдампільька ЗОШ І- ІІІ ст9
6927.09.2018 14:47:01ГабінетРоманСергійовичШепетівський ШепетівкаНВК №19
7019.09.2018 22:13:30ГаврилюкБогданаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
7120.09.2018 20:57:02ГайдовІванВ'ячеславовичХмельницький ХмельницькийТехнологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура11
7227.09.2018 7:51:04ГайдукАннаЮріївнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №19
7325.09.2018 12:18:01ГалайдюкАлінаВалеріївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ49
7402.10.2018 21:37:49ГалатюкОлексійЮрійович Славутський Нетішин410
7530.09.2018 21:55:11ГалишАнтонВолодимировичСтаросинявський АдампільПасічнянський НВК11
7629.09.2018 14:07:09ГалункаЄвгенВасильовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглиблено підготовки в галузі науки9
7727.09.2018 22:45:47ГальковичНазар-ЛюбомирОлеговичДеражнянський ВолоськеВолоський НВК9
7830.09.2018 20:45:30ГапичПавлоВалерійовичСлавутський СлавутаЗОШ І-ІІІ ступенів № 48
7928.09.2018 8:02:39ГаптарРоманВасильовичСлавутський НетішинНЗОШ №410
8030.09.2018 19:45:21ГараєваОлександраАріфівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені М.С. Рудяка8
8125.09.2018 21:44:37ГарнюкВікторіяМиколаївнаНовоушицький Нова УшицяНовоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"11
8227.09.2018 11:32:10ГебринАндрійПетровичКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"9
8330.09.2018 21:11:21ГедзюкАндрійПетровичСлавутський СлавутаЗОЩ І-ІІІ ст. № 410
8429.09.2018 16:27:51ГелетаЄваКазимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1510
8501.10.2018 12:11:24Генералюк Анастасія Юріївна Старокостянтинівський Старокостянтинівгімназія № 9 11
8626.09.2018 11:00:09ГерасимчукОлександрСергійовичСлавутський НетішинЗОШ №28
8726.09.2018 22:36:40ГлавацькийОрестСергійовичСлавутський Нетішин110
8828.09.2018 9:15:09ГнапАртемАнатолійович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець Подільський ліцей 8
8919.09.2018 11:25:42ГнатюкМаріяСергіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ48
9025.09.2018 12:36:48ГодованецьІваннаВолодимірівнаШепетівський ШепетівкаЗОШ48
9128.09.2018 9:20:13ГожаДар'яМаксимівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільській ліцей8
9226.09.2018 16:05:49ГомолякоВалерійІгоровичШепетівський ШепетівкаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
9330.09.2018 13:35:08ГонаОлександрВадимовичХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс №710
9428.09.2018 21:26:34Гончарук НазарВолодимировичСлавутський НетішинЗОШ 1-3 ступенів №48
9530.09.2018 19:43:39ГончарукДмитроОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка8
9626.09.2018 16:27:12ГончарукМиколаЮрійовичБілогірський В'язовецьВ'язовецька ЗОШ l-lll11
9726.09.2018 18:29:31ГорбачовВітяБогдановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №39
9801.10.2018 21:30:32ГорєловаВікторіяВікторівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів№38
9930.09.2018 19:19:55ГорячовВ'ячеславВолодимировичКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький НВК "ЗОШ I-III ступенів, гімназія"8
10024.09.2018 14:28:09ГоткоАртемБорисовичНовоушицький кучакучанська10
10124.09.2018 14:30:32ГоткоОлександраВасилівнаНовоушицький КучаКучанська 11
10226.09.2018 12:59:01ГрабовськийНазарСергійовичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.8
10327.09.2018 11:30:30ГрабовськийАртемВіталійовичКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"9
10424.09.2018 10:38:16ГригаДіанаІгорівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ 1 ім. М. Островського11
10527.09.2018 8:30:26ГрицакДанилоЯрославовичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія8
10625.09.2018 19:20:28ГрицинаКарінаАнатоліївнаХмельницький ХмельницькийГімназія 1 ім.В.Красицького9
10724.09.2018 22:17:55ГрицинаДіанаРусланівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 1 ім.В.Красицького9
10827.09.2018 21:40:12ГубенкоВладиславРуслановичШепетівський ШепетівкаСЗОШ№211
10928.09.2018 13:30:48ГукОлександраОлегівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявський НВК8
11027.09.2018 12:52:43ГуліцькаВікторіяВ'ячеславівнаДунаєвецький МаківМаківський НВК10
11124.09.2018 14:13:36ГуменнийОлегІгоровичНовоушицький кучаКучанська10
11225.09.2018 10:30:40ГуменюкВалентинаГригорівнаКрасилівський РадіснеРадісненська ЗОШ І-ІІІ ст.10
11328.09.2018 20:16:02ГуменюкМаріяВячеславівнаШепетівський ПліщинПліщинська ЗОШ 9
11420.09.2018 20:23:50ГуменюкІлляАндрійовичХмельницький Хмельницький279
11519.09.2018 8:12:24ГуцалюкОлегБорисовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
11623.09.2018 20:03:40ДавидунІваннаВолодимирівнаКрасилівський Волиця-1Волицька ЗОШ І - ІІІ ступенів8
11728.09.2018 14:26:25ДажукПавлоДенисовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 18
11821.09.2018 7:50:46ДанчукОлександраОлександрівнаЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький технологічний ліцей10
11925.09.2018 22:09:54ДарморозАлінаОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. Рудяка9
12024.09.2018 11:11:44ДашковськийСергійСергійовичІзяславський ІзяславТбл 410
12108.10.2018 20:05:02ДелітаДіанаВадимівнаКрасилівський Красилів28
12228.09.2018 15:31:11ДемчишинДмитроВолодимировичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені М. С. Рудяка10
12301.10.2018 22:00:55ДемчукДімпПавловичСлавутський СлавутаЗагальноосвітня школа І - ІІІ ступенів номер 19
12401.10.2018 19:37:37ДенисюкТарасМиколайовичБілогірський В'язовецьВ'язовецький ліцей10
12528.09.2018 9:01:04ДенисюкВладиславМихайловичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
12626.09.2018 18:53:25ДенисюкІлонаОлегівнаШепетівський ШепетівкаЗСОШ№28
12726.09.2018 15:13:49ДєдикЯрославДмитровичХмельницький ХмельницькийТБЛ ім.А.Мазура10
12801.10.2018 20:37:01ДжаліловаАнастасіяЮнусівнаСтаросинявський ПаньківціЛисанівський НВК9
12928.09.2018 20:06:56ДжигунБогданаІгорівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей 8
13030.09.2018 19:33:11ДзеганІринаВалентинівнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради8
13127.09.2018 14:06:13ДідикАндрійСергійовичКрасилівський КузьминКузьминський ліцей9
13230.09.2018 17:15:41ДідичКатеринаДмитрівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів28
13330.10.2018 23:19:31ДідухЄлизаветаВалеріївнаКрасилівський ТерешкиТерешківська ЗОШ І-ІІІ ст.10
13430.09.2018 10:42:56ДірейНазарійОлеговичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 19
13530.09.2018 19:42:31ДмитрієвцевМихаїлВалерійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради9
13629.09.2018 16:58:07ДокалюкВладиславВасильовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ №19
13718.09.2018 20:56:45ДолюкЛінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
13801.10.2018 22:10:32ДолюкЛінаСергіївнаКрасилівський КрасилівЗОШ №110
13901.10.2018 12:00:08ДорогавцевСергійВіталійовичЛетичівський ЛисогіркаЛисогірська ЗОШ9
14001.10.2018 21:55:29ДоротюкТимофійВалерійовичДунаєвецький Ізяслав№411
14109.10.2018 20:02:41ДризикВіталійЮрійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради8
14228.09.2018 9:16:04ДробушенкоМаксимСергійовичПолонський Полонне28
14321.09.2018 8:59:59ДроздВалерія ВалеріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
14428.09.2018 13:48:06Дудар АнатолійМихайловичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №88
14529.09.2018 22:40:35ДумітращукДенисВіталійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
14622.09.2018 20:21:25ДунецьКаринаРусланівнаХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс №710
14702.10.2018 18:21:36Дунець ДенисОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П. Кізюна11
14805.10.2018 17:31:03ДядюкАнтонВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький колегіум імені Володимира Козубняка10
14926.09.2018 16:38:06ДячукАндрійОлеговичШепетівський ШепетівкаЗОШ №1 11
15028.09.2018 15:04:47ЄвтушокОлегМихайловичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
15102.10.2018 10:32:57ЖарунАннаІгорівнаСтаросинявський ПасічнаПасічнянський НВК10
15205.10.2018 9:25:13ЖивилоПавлоВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницкий ліцей №179
15326.09.2018 20:11:58ЖоганВладиславВолодимировичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
15421.09.2018 10:40:23ЗаєцьДмитроІгоровичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №89
15526.09.2018 14:32:55ЗаклецькийВадимОлексійовичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.8
15605.10.2018 9:31:42ЗамазійКостянтинСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницкий ліцей №179
15725.09.2018 18:23:26ЗанковичОлександрАндрійовичДеражнянський БогданівціБогдановецький НВК9
15827.09.2018 18:50:13Заяц Вікторія ІгорівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №28
15919.09.2018 18:56:35ЗегельманМаркМихайловичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЛіцей11
16029.09.2018 16:42:00ЗелінськийЮрійОлександровичСлавутський СлавутаНВК''СЗОШ, ліцей ''УСПІХ10
16129.09.2018 17:17:18ЗелінськийЮрійОлександровичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей"Успіх"9
16227.09.2018 21:30:40ЗиковАндрійСергійовичСлавутський Нетішин311
16304.10.2018 14:54:46ЗолочевськийМиколайАндрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 179
16426.09.2018 9:43:14ІванюкЗахарЮрійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
16525.09.2018 13:37:37ІванюкРоман Олегович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей 11
16621.09.2018 8:59:28ІванюкРоманОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №1411
16721.09.2018 10:38:06ІваховРоманРуслановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №18
16821.09.2018 11:00:50ІваховРоманРуслановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст №19
16921.09.2018 15:32:49ІгнатескуЮліяМиколаївнаСлавутський НетішинНетішинський НВК9
17002.10.2018 16:41:44ІгнатескуАлінаМиколаївнаСлавутський Нетішин39
17123.09.2018 13:51:09КазанцевДмитроГеоргійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей10
17228.09.2018 10:36:34КазмірчукОксанаОлександрівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №311
17321.09.2018 20:56:43КапелюшнийВладиславРомановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 1-3 ст. №29
17421.09.2018 15:09:15КарвасарськийАндрійМаксимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №159
17526.09.2018 16:05:44КариковаОлександраРусланівнаСлавутський НетішинНетішинський НВК10
17629.09.2018 19:14:31КармалюкАндрійІгоровияКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНавчально Виховний Комплекс номер 1310
17702.10.2018 19:24:38КарпенкоДаринаОлександрівнаХмельницький Хмельницький17 ліцей8
17826.09.2018 7:56:37КасіяненкоЯрославОлександровичСлавутський Нетішин310
17909.10.2018 8:51:37КаспроваЛаураОлександрівнаДунаєвецький МаківМаківський НВК8
18027.09.2018 13:15:38Каспрова ЛаураОлександрівнаДунаєвецький МаківМаківський НВК8
18124.09.2018 10:41:38Касянчук КатеринаЄвгеніївнаСлавутський ПоляньПолянська гімназія8
18224.09.2018 14:18:03КатеренчукОлександраВолодимирівнаІзяславський ХребтіївКучанська10
18328.09.2018 16:41:52КачурДіанаВадимівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
18419.09.2018 13:02:40КашеварКостянтинСергійовичХмельницький ХмельницькийСпеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі науки11
18519.09.2018 12:57:42КашеварКостянтинСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький 11
18627.09.2018 21:09:05КащукДаринаАндріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №38
18723.09.2018 13:04:27КвасньовськийВладиславВіталійовичВіньковецький ДашківціДашковецький НВК10
18808.10.2018 9:37:26КирилюкБогданСергійовичПолонський Полонне29
18928.09.2018 23:13:06КириченкоОлександрВасильовичХмельницький ХмельницькийХмельницька Гімназія №110
19027.09.2018 20:16:26КицунОлександрВікторовичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ I-II ступенів №19
19130.09.2018 20:25:18Кіращук ВікторіяРусланівнаСлавутський НетішинЗОШ №18
19228.09.2018 19:43:31КланцаКарінаАндріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
19328.09.2018 10:52:52КланцаАннаАндріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
19428.09.2018 20:24:34КобаГеоргійКостянтиновичСлавутський Нетішин410
19520.09.2018 13:43:52КобильчукЮліяВасилівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
19626.09.2018 23:44:42КовалінськийІванІвановичСлавутський НетішинНетішинський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей"10
19727.09.2018 20:05:15КовалінськийБогданІвановичСлавутський НетішинНВК10
19826.09.2018 15:01:06КовальХристинаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ511
19927.09.2018 12:35:29КовальовВладиславВалерійовичХмельницький ХмельницькийГімназія №210
20030.09.2018 17:00:32КовальськаЮліяІгорівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська ЗОШ №8 І-ІІІ ступенів8
20121.09.2018 18:52:21Ковальчук РоманСергійовичІзяславський КунівСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
20228.09.2018 12:08:32КовальчукМиколаОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №19
20327.09.2018 13:01:25КовальчукАлінаСергіївнаШепетівський ЛенківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ11
20424.09.2018 13:16:16Ковальчук НаталіяСергіївнаКрасилівський МитинціМитинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів11
20514.11.2018 13:13:39КовбасовськаВікторія ОлександрівнаБілогірський смт. ЯмпільЯмпільський ліцей11
20630.09.2018 21:38:18КогутАртурВіталійовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №39
20705.10.2018 15:25:26КозачукВікторіяВікторівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів910
20830.09.2018 22:03:37КолбаСергійСергійовичСлавутський СлавутаЗОШ I-IIIст. №310
20930.09.2018 19:52:48Колесник Дарія ОлегівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №28
21001.10.2018 8:26:02КолісникІлляОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівГімназія 98
21105.10.2018 20:05:41КоломієцьДанилоОлексійовичХмельницький ХмельницькийНВК №9 10
21230.09.2018 17:16:16КомаровськийДаніїлРомановичХмельницький ОлешинХмельницький ліцей №178
21327.09.2018 8:48:06КомісливаКаринаВадимівнаНовоушицький ІвашківціІвашковецька ЗОШ І-ІІ ступенів9
21410.10.2018 15:55:39КондрасюкЯрославВолодимировичПолонський Полонне29
21526.09.2018 22:15:25КондрасюкЯрославВолодимировичПолонський Полонне29
21619.09.2018 18:56:36КондратьєвАндрійГеннадійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"10
21703.10.2018 10:37:01КондратюкКатеринаРусланіваКрасилівський ЩиборівкаЩиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.10
21825.09.2018 12:25:15КондратюкОлександраВіталіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ49
21924.09.2018 14:15:48КондрацькийОлексійВікторовичНовоушицький КучаКучанська ЗОШ 1-3ступенів10
22030.09.2018 17:12:24Конончук МаринаБогданівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська загальноосвітня школа |-|| ступенів №1 8
22130.09.2018 15:10:25Копайгородська Дар'яЛеонідівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка10
22228.09.2018 9:16:35КоптєвОлександрОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей8
22330.09.2018 21:22:11КорнійчукОлександраПетрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ № 15 м. Кам'янець-Подільський8
22419.09.2018 21:23:36КорольчукДенисОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
22521.09.2018 22:41:27КоролюкЯрославОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийпНВК "Антей"11
22623.09.2018 12:56:15КорчакБогданАндрійовичДеражнянський ВолоськеВоський НВК8
22702.10.2018 14:27:03КорчевнаІваннаВолодимирівнаСтаросинявський ПасічнаПасічнянський НВК9
22821.09.2018 8:57:28КорягінаДіанаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
22927.09.2018 8:50:48КосмакЯнаМиколаївнаНовоушицький ІвашківціІвашковецька ЗОШ І-ІІ ступенів9
23025.09.2018 19:25:58Костюк ДенисВасильовичКрасилівський Слобідка-КрасилівськаСлобідка-Красилівська ЗОШ І-ІІ ст.8
23120.09.2018 20:41:34КостюкМирославаІгорівнаСлавутський НетішинНВК10
23228.09.2018 20:25:32КотикАнастасіяПетрівнаШепетівський ЛеківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
23326.09.2018 13:28:30КравецьНадіяЯрославівнаТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольський НВК "ЗОШ I ступеня-гімназія"10
23427.09.2018 21:09:24КравчукМаксимМихайловичСлавутський Нетішин49
23518.09.2018 21:45:05КрасножонАннаВолодимирівнаІзяславський ІзяславІзяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія"9
23619.09.2018 11:50:11КраснолуцькаЯна ВіталіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівПашковецький НВК9
23728.09.2018 10:28:22КрижанівськийДмитроАндрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
23825.09.2018 16:41:44КрупаМихайло КостянтиновичХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс №1010
23928.09.2018 11:14:47КузьмінЄвгенОлеговичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
24014.11.2018 12:24:06КулакевичДаріяОлександрівнаБілогірський смт. ЯмпільЯмпільський ліцей9
24130.09.2018 17:06:19КулішДар'я ОлександрівнаШепетівський Шепетівка29
24224.09.2018 14:16:29КуникАнатолійІвановичНовоушицький КучаКучанська10
24330.09.2018 16:57:26КухарКатеринаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №810
24430.09.2018 14:59:42КухарФедірГеннадійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
24501.10.2018 11:21:23КухарчукБогданВячеславовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №110
24601.10.2018 11:13:12КухарчукАннаВалеріївнаШепетівський ШепетівкаНВК №110
24730.09.2018 20:36:56КухарчукОлександраОлександрівнаДунаєвецький ШатаваШатавський НВК11
24827.09.2018 18:00:57КухарчукСергійВіталійовичХмельницький ХмельницькийНетішинська ЗОШ №410
24928.09.2018 11:19:37Кучер МиколаОлександровичСтаросинявський АдампільАдампільька ЗОШ І- ІІІ ст9
25024.09.2018 14:42:57КушнірКатеринаВікторівнаВіньковецький ОсламівОсламівська11
25109.10.2018 13:24:09КушнірДавидВолодимировичДунаєвецький Дунаївці№29
25224.09.2018 14:19:25ЛабунякДмитроСергійовичНовоушицький КучаКучанська ЗОШ 1-3ступенів10
25330.09.2018 22:21:37ЛевковичВладиславЮрійовичСлавутський СлавутаЗОШ I-IIIст.№39
25430.09.2018 21:17:55ЛеончукІннаСергіївнаСлавутський Малий СкнитСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради9
25521.10.2018 10:25:36ЛепеткоАнастасіяВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийКолегіум 169
25628.09.2018 17:20:47ЛешкевичПавлоСтепановичСлавутський НетішинЗОШ №49
25724.09.2018 15:26:47ЛешкевичПавлоСтепановичХмельницький Хмельницький410
25830.09.2018 14:33:20ЛосьДіанаВ'ячеславівнаХмельницький ПечеськиПечеська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів9
25901.10.2018 22:22:48ЛукашівКатеринаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський179
26001.10.2018 14:06:32Лук'яненкоМаксимАндрійовичЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинцький технологічний ліцей10
26127.09.2018 22:36:12ЛюбаОльгаВіталіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1710
26227.09.2018 11:04:25ЛямецьВладиславАнатолійовичКрасилівський МанівціМанівецька8
26322.09.2018 15:54:33ЛяшокТетянаОлександрівнаСлавутський Славута110
26403.10.2018 9:09:35МазійВладиславаДмитрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський Ліцей9
26530.10.2018 23:23:50МазорчукРоманІгоровичКрасилівський ТерешкиТерешківська ЗОШ І-ІІІ ст.9
26624.09.2018 22:15:35МазурДмитроІгоровичСлавутський Славута79
26728.09.2018 13:18:06МазуренкоВалеріяРусланівнаВіньковецький ПодолянськеПодолянськеНВК8
26801.10.2018 22:27:59МазурикДенисДмитровичСлавутський СлавутаЗОШ №1 1-3 ступенів9
26928.09.2018 11:51:00МазуркевичІринаАнатлліівнаВіньковецький ВіньківціВіньковецький НВК9
27020.09.2018 11:49:23Мазуркевич ОлександрОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівське НВК11
27101.10.2018 12:08:26МакаренкоІринаМихайлівнаЛетичівський ЛисогіркаЛисогірська ЗОШ9
27219.09.2018 18:47:17МакарчукРусланВіталійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"10
27305.10.2018 10:11:55МакедонськаАрінаКарловнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівНВК9
27425.09.2018 12:39:29МакеєваЛюдмилаМихайлівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ І-ІІ ступенів № 119
27527.09.2018 22:23:04МаксимюкЮліяВалеріївнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ1-3 ступенів №410
27601.10.2018 13:40:42МалайдахВладиславМиколайовичХмельницький ХмельницькийЗОШ 128
27728.09.2018 11:53:40МалаціонМаксимСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №19
27820.09.2018 17:20:28МаліванчукЮліяВіталіївнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29
27928.09.2018 20:22:54МальованаАнастасіяОлександрівнаВіньковецький ВіньківціВіньковецький ліцей9
28030.09.2018 16:59:26МальченкоОльгаАнатоліївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська ЗОШ №8 І-ІІІ ступенів8
28126.09.2018 21:25:36МамчураДенисСергійовичЧемеровецький ІвахнівціІвахновецька ЗОШ І-ІІ ступенів8
28201.10.2018 20:01:50МамчураДенисСергійовичЧемеровецький ІвахнівціІвахновецька ЗОШ І-ІІ ступенів8
28305.10.2018 13:00:15МандрійчукДмитроЛеонідочичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №49
28425.09.2018 12:20:15МанжалійЯрославІгоровичШепетівський ШепетівкаЗОШ49
28525.09.2018 18:37:51МанькевичРостиславОлеговичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №210
28628.09.2018 16:27:20МанькевичРостиславОлеговичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ст. Хмельницької обласної ради10
28727.09.2018 14:31:08МартинюкМирославаМиколаївнаКрасилівський ЛагодинціЛагодинецька9
28829.09.2018 22:08:09Мартинюк МаріяПавлівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 179
28918.09.2018 22:51:39МартинюкАнастасіяБогданівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей ІІ-ІІІ степенів10
29027.09.2018 9:10:44Мартинюк ЯнаВалентинівна Полонський Полонне210
29130.09.2018 21:20:13МарущакАнатолійСергійовичКам'янець-ПодільськийМукша-Китайгородська1510
29222.09.2018 17:15:40МарценюкАндрійВолодимировичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ |-||| ступенів 210
29324.09.2018 22:41:07МарчакВалеріяЮріївнаХмельницький ХмельницькийГімназія9
29418.09.2018 13:57:05Марченко МаксимОлеговичХмельницький ХмельницькийОбласний ліцей11
29518.09.2018 22:06:22МарчукЯна МирославівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради10
29626.09.2018 9:46:01МарчукБогданПетровичСлавутський СлавутаСлавуцький ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
29730.09.2018 16:39:30МастюхБогданВолодимировичХмельницький ПечеськиПечеська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів8
29827.09.2018 18:30:22МатвійчукМиколаОлександровичСлавутський Нетішин410
29909.10.2018 22:11:43МатковськаАлінаВалеріївнаЧемеровецький ГусятинГусятинська ЗОШ I-III ступенів8
30028.09.2018 20:33:37МацідонАнастасіяВіталіївнаТеофіпольський смт. БазаліяБазалійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів9
30127.09.2018 10:04:01МацюкКатеринаСергіївнаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №1 ім. М. Островського10
30229.09.2018 12:11:27МедведчукВіталійЮрійовичХмельницький ХмельницькийТБЛ ім. А. Мазура11
30329.09.2018 23:28:51МедцовськаКатеринаАнатоліївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей 211
30430.09.2018 16:08:00МедцовськаКатеринаАнатоліївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей11
30526.09.2018 12:30:09МелехінаВікторіяБорисівнаКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей ім. О. Іщука10
30618.09.2018 19:50:46МельникАрінаАндріївнаСлавутський Нетішин38
30719.09.2018 11:54:08МельникМар'янаМиколаївнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК11
30830.09.2018 20:20:26МельникКатеринаЕдуардівнаСлавутський НетішинЗОШ №18
30904.10.2018 11:18:56МельникОлександрБорисовичПолонський НовоселицяНовоселицька ЗОШ I-III ступенів11
31010.10.2018 19:38:26МельничукДмитроВолодимировичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №411
31128.09.2018 19:23:06МєщанінРостиславВолодимировичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№110
31228.09.2018 22:10:13МирончукЯрославІгоровичХмельницький ХмельницькийЛіцей 178
31323.09.2018 13:11:05МихайловаОлександраВалеріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1310
31425.09.2018 19:22:45МихайлюкАннаАндріївнаХмельницький КузьминКузьминський ліцей9
31520.09.2018 18:10:21МихальчукДмитроОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівське СЗОШ #29
31626.09.2018 19:40:38МікульськийТарасСергійовичСлавутський Нетішин410
31728.09.2018 14:22:19МінчукОлексійАндрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 18
31827.09.2018 13:10:19МінькачОлексійВікторовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів911
31927.09.2018 16:26:48МіщукДенисОлександровичІзяславський МокрецьСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
32009.10.2018 19:08:56МоргунВалентинЮрійовичСтарокостянтинівський ГригорівкаГригорівська ЗОШ І-ІІІ ст.10
32128.09.2018 10:45:10МосійчукАндрійСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38
32227.09.2018 12:05:35МочалюкВікторіяМихайлівнаТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська ЗОШ8
32321.09.2018 8:54:20МухінаДар'яОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ l-lllст. 2л10
32426.09.2018 11:21:23НазароваАнастасіяВіталіївнаВіньковецький Майдан-ОлександрівськийМайдано-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст8
32530.09.2018 19:22:02НайчукАндрійВасильовичЧемеровецький БілаБільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені К. І. Геренчука8
32629.09.2018 16:16:15НаливайкоІлляІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №149
32729.09.2018 16:27:45НаливайкоІлляІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №149
32826.09.2018 15:03:25НасобковТимофійМихайловичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ №59
32926.09.2018 15:11:26НетребінАртурАнтоновчичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ №510
33030.09.2018 19:56:08НечипорукВладиславМихайловичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа І ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука8
33129.09.2018 23:03:46НижникНазарІгоровичХмельницький ХмельницькийЛіцей N179
33227.09.2018 14:38:09НижнійІванМиколайовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 19
33329.09.2018 21:42:45НизоваМаринаЄвгенівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №179
33401.10.2018 22:30:25НиконюкМаріяВІкторівнаСлавутський СлавутаЗОШ І-ІІІ ст.№111
33502.10.2018 19:58:50НичипорукАлінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. П.Кізюна8
33628.09.2018 19:16:25НіколаєнкоЯрославІгоровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей №28
33726.09.2018 9:51:06НіколюкОлегСергійовичТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська9
33827.09.2018 10:26:33НімецьСофіяВікторівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
33901.10.2018 10:20:16НовакВолодимирІгоровичХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс 710
34027.09.2018 13:57:33НовіцькийОлександрКостянтиновичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №18
34102.10.2018 13:09:05НорчукОлександраОлександрівнаЧемеровецький СвіршківціСвіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
34228.09.2018 19:25:51ОбразцовГеоргійВалерійовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №49
34301.10.2018 17:25:48ОбуваєваАнтонінаВолодимирівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів10
34427.09.2018 18:40:51ОзероваКатеринаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
34502.10.2018 13:51:54ОлєйніковСтаніславВолодимировичДеражнянський ЛозовеХмельницький обласний ліцей10
34601.10.2018 22:07:57ОлійникРоманРомановичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтароконстянтинівський НВК10
34718.09.2018 22:52:15ОлійникІваннаВіталіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради10
34826.09.2018 19:37:04ОльшанськаТетянаСергіївнаШепетівський Шепетівка28
34930.09.2018 17:20:16ОлюнінаЄлізавєтаДмитрівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ√29
35001.10.2018 14:21:56ОнофрійчукВалентинаІгорівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 110
35101.10.2018 14:51:42ОпалюкІлляІгоровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей8
35228.09.2018 11:48:56ОрєховДенисОлександровичХмельницький ДавидківціДавидковецька ЗОШ I-IIIст.9
35330.09.2018 16:11:17ОсінськаІваннаОлександрівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська спеціалізована загальноосвітня школа 2 9
35401.10.2018 22:54:28Остапенко ЯрославВіталійовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів№310
35518.09.2018 20:55:18ОстровськаКарінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №110
35601.10.2018 12:54:17ОсядлаСофіяВіталіївнаХмельницький ОлешинХмельницький ліцей других-третіх степенів Хмельницької обласної ради10
35725.09.2018 14:36:19ПавзюкТарас АнатолійовичДунаєвецький ІванківціІванковецька8
35803.10.2018 7:19:11ПавликівськийМихайлоМихайловичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівське НВК8
35930.09.2018 15:21:21ПавонськаВікторіяВікторівнаХмельницький ПечеськиПечеська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів8
36030.09.2018 14:35:57ПавонськийДмитроВікторовичХмельницький ПечеськиПечеська ЗОШ І-ІІ ступенів9
36128.09.2018 11:19:02ПаєвськийДмитроВікторовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
36201.10.2018 21:26:09ПазюричЛєрадмитрівнаСлавутський Славутазагальноосвітня школа 1-3 ступенів №19
36327.09.2018 13:04:39ПаляницяОлександрСергійовичШепетівський ЛенківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ9
36403.10.2018 10:39:15ПанчукОлександрВікторовичКрасилівський ЩиборівкаЩиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.9
36510.10.2018 17:59:57Парахіна АннаАнатоліївнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №411
36603.10.2018 21:00:13ПасічникАндрійВікторовичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольськаЗОШ №29
36727.09.2018 12:40:43ПасічникАнастасіяВасилівнаКам'янець-ПодільськийСахкаміньСахкамінська ЗОШ I-II ступенів9
36826.09.2018 9:45:54ПахальчукАлінаВасилівнаТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська9
36929.09.2018 15:41:37ПацаловськийНазар ІгоровичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
37018.09.2018 11:48:11ПашковКірілВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького 10
37128.09.2018 19:05:13ПекарськаЄлизаветаЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
37226.09.2018 13:03:14ПелюхМаксимВікторовичДунаєвецький смт,ДунаївціДунаєвецька загальноосвітьня школа I-III ступенів11
37321.09.2018 19:51:27ПерепелицяВладиславАнатолійовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів Старокостянтинівський НВК10
37424.09.2018 19:26:11ПерерваДмитроІгоровичШепетівський ШепетівкаЗОШ№610
37525.09.2018 20:01:27ПетрашАннаОлександрівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І - ІІІ ст.11
37626.09.2018 9:27:17ПетричукМиколаЮрійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради10
37727.09.2018 14:31:20ПетрукВікторіяСергіївнаКрасилівський КузьминКузьминський ліцей11
37824.09.2018 10:42:53ПідгородецькаКарінаАнатоліївнаСлавутський ПоляньПолянська гімназія8
37930.09.2018 19:42:54ПідгурськаІваннаСергіївнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №18
38028.09.2018 19:52:21ПіжевськийБогданВіталійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський Ліцей ім.М.С. Рудяка8
38127.09.2018 17:35:01Пінчаківська ВалеріяАндріївнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №28
38228.09.2018 14:56:57ПінчукВалеріяЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
38301.10.2018 22:09:34Пінчук МаксимЛеонідовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК10
38430.09.2018 16:36:52ПодворнаЮліяПетрівнаХмельницький ПечеськиПечеська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів8
38519.09.2018 18:52:58ПоліщукВладиславВячеславовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"9
38630.09.2018 20:00:32ПоліщукМиколаСергійовичСлавутський Нетішин№110
38726.09.2018 10:18:15ПоліщукВадімДмитровичСлавутський НетішинНетішинський НВК9
38828.09.2018 12:23:11ПоліщукАлінаПавлівнаСлавутський СлавутаЗОШ |-||| ступенів 49
38925.09.2018 9:50:32ПоловкоІванОлеговичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
39030.09.2018 12:30:42ПолюкДіанаРусланівнаХмельницький ХмельницькийНВК №710
39126.09.2018 20:31:27ПомороваМаріяРусланівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей-інтернат11
39209.10.2018 22:20:34ПономарДенисВадимовичЧемеровецький ГусятинГусятинська ЗОШ I-III ступенів9
39330.09.2018 16:02:25ПопадюкАннаЛеонідівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей №1710
39428.09.2018 12:21:56ПращурЄвгенОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 1 9
39525.09.2018 15:00:08ПритулякАнастасіяСергіїнаДунаєвецький ІванківціІванковецька9
39630.09.2018 12:53:25Прокопивнюк ВасильОлександровичІзяславський ПоліськеСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
39721.09.2018 8:53:16ПроценкоДаринаОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 2 10
39827.09.2018 10:58:38ПроцюкВасильЮрійовичТеофіпольський ВоронівціВоронівці11
39921.09.2018 15:50:50ПукасВалерійЯрославовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець - Подільський ліцей10
40026.09.2018 12:42:22ПушкарМаксимCергійовичШепетівський МихайлючкаМихайлюцька ЗОШ I-III ступенів, Шепетівського р-ну9
40104.10.2018 16:41:15ПшеничнюкМаксимСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 39
40222.09.2018 21:39:14РабченюкБогданСтепановичСлавутський СлавутаНВК10
40304.10.2018 14:52:51РадінНазарОлександровичХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
40426.09.2018 23:00:57РадовинчикРоманЮрійовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №28
40506.10.2018 11:17:21РамськийІгорАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1711
40609.10.2018 22:55:46РатушнякДенисСвятославовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького9
40718.09.2018 10:18:43РебрикВікторіяСергіївнаСлавутський СлавутаНВК №59
40826.09.2018 14:43:09РедванськаАнастасіяОлександрівнаКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей9
40924.09.2018 14:23:32РеусОксанаСергіївнаНовоушицький КучаКучанська 11
41020.09.2018 21:25:55РижакБогданВіталійовичШепетівський ШепетівкаШепетівської СЗОШ№2 з поглибленим вивченням основ економіки та правознавства 1-3 ступенів10
41127.09.2018 10:26:34РижукОлександрВолодимировичТеофіпольський ВоронівціВоронівецька ЗОШ І-ІІІ ст9
41226.09.2018 16:05:30РимарІринаАндріївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка11
41326.09.2018 9:24:47РожикНазарійДмитровичСлавутський СлавутаСлавутськй ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради10
41426.09.2018 22:17:47РоманецьРостиславОлеговичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК8
41524.09.2018 10:58:37РоманішинаАнгелінаЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2 і 3 ступенів Хмельницької обласної ради11
41607.10.2018 12:28:16РомановаНаталіяВасилівнаДунаєвецький Дунаївці№29
41727.09.2018 14:11:21РоманюкІринаВікторівнаКрасилівський ЛагодинціЛагодинецька9
41830.09.2018 21:33:56РоманюкСофіяСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський"Славутинка"8
41925.09.2018 13:22:15РудийОлександрВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований Ліцей-інтернат з поглибленної підготовки в галузі науки11
42030.09.2018 22:14:26РудикТетянаМиколаївнаСлавутський ПашукиСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради9
42112.11.2018 14:04:00РуснякВікторіяВіталіївнаБілогірський ЯмпільЯмпільська8
42230.09.2018 21:52:35РябийАртемОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія№211
42328.09.2018 20:54:35Савосіна ЄлізавєтаДмитрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
42405.10.2018 21:32:57СавчукМаксимВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівГімназія10
42527.09.2018 12:43:10СавчукДмитроВолодимировичШепетівський ШепетівкаЗОШ№68
42628.09.2018 16:37:30СадомаОлександраСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
42727.09.2018 21:42:01СаїдоваВалеріяДмитрівнаШепетівський Шепетівка ЗОШ№1 ім. М. Островського9
42830.09.2018 9:27:13СаковськаАнастасіяСергіївнаХмельницький ХмельницькийТехнологічний багатопрофільний ліцей імені Артема Мазура11
42908.10.2018 10:02:32Самарук ВладиславВолодимировичХмельницький Хмельницький179
43028.09.2018 10:33:40СамковаТетянаВасилівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №311
43128.09.2018 20:00:36Самойлов Антон Олександрович Славутський НетішинЗОШ 1-3 ступенів 03842 N 48
43228.09.2018 17:46:39СамчукАнастасіяЄвгенівнаСлавутський Нетішин№410
43326.09.2018 14:25:52СандулТарасОлеговичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей8
43425.09.2018 21:03:36СапожникКатрінаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийприватний НВК ''Антей''8
43528.09.2018 14:18:41СапсайСергій ВасильовичТеофіпольський ПоляховаПоляхівський НВК10
43627.09.2018 21:24:28СвинарВікторРуслановичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
43725.09.2018 12:31:55СвинарчукБогданСтепановичШепетівський ШепетівкаЗОШ411
43808.10.2018 19:59:35Свінціцька МарінаВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 29
43929.09.2018 20:37:07СвіцкаМаріяВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1510
44021.09.2018 11:07:45СевастьяновАндрійЮрійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
44121.09.2018 10:48:14СевастьяновАндрійЮрійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №18
44230.09.2018 19:06:28СевернюкМаксимОлеговичХмельницький ХмельницькийГімназія №29
44325.09.2018 10:46:37СеменовДмитроВікторовичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ |-|||ст. √211
44427.09.2018 15:29:07семенчуксофіясергіївнаСлавутський НетішиннетішинськийНВК10
44524.09.2018 20:21:04СеменюкАнастасіяВікторівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №211
44609.10.2018 17:03:30Семеняк НазарСергійовичСлавутський Нетішин39
44726.09.2018 19:34:01СеменякНазарСергійовичСлавутський Нетішин39
44819.09.2018 14:12:23СередюкПавлоОлександровичШепетівський ЧотирбокиЧотирбоцька11
44920.09.2018 10:55:30СередюкВалентинВасильовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський НВК№1410
45025.09.2018 22:07:57СєрковаВікторія ІгорівнаТеофіпольський Теофіполь№28
45126.09.2018 15:08:15СидорукДмитроСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ 59
45227.09.2018 18:30:18СитникАнастасія Олександрівна Славутський НетішинНетішинський НВК10
45327.09.2018 9:09:31Сідорська АннаВолодимирівнаПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ 210
45418.09.2018 11:12:34СікомасАндрійЮрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
45519.09.2018 12:04:15СкобенкоБогданОлеговичДеражнянський Деражня28
45626.09.2018 9:25:42СлісарчукІлляВіталійовичШепетівський КліментовичіСлавутський Обласний ліцей II-III ступенів10
45701.10.2018 11:26:13СлюсаренкоБогданОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка8
45802.10.2018 19:56:51СмішкоВладиславСергійовичШепетівський Шепетівкаспеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів9
45930.09.2018 19:13:02СнігурДмитроОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ №311
46027.09.2018 20:52:02СнісарВладиславІгоровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 2 - 3 ступенів Хмельницької обласної ради9
46126.09.2018 18:50:09СніховськийВладиславЙосиповичЧемеровецький КрасноставціКрасноставська9
46227.09.2018 10:16:03СніцарІванЮрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №110
46302.10.2018 13:30:49СовираЯрославМиколайовичКрасилівський ДружнеДружненська ЗОШ І-ІІ ст.9
46428.09.2018 9:48:45солодкаМарянаБогданівнаПолонський Полонне28
46530.09.2018 9:56:14солодкаМарянаБогданівнаПолонський Полонне28
46627.09.2018 20:21:49СолодкийМаксимАнатолійовичПолонський Полонне39
46728.09.2018 21:17:26СолтикАнтонАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей №178
46830.09.2018 16:33:17СорокаДар'янаВалеріївнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №19
46902.10.2018 12:18:38СорочинськаІваннаЮріївнаВіньковецький ОсламівОсламівська ЗОШ 1-3 ст9
47028.09.2018 8:52:05СосонюкВеронікаВікторівнаСлавутський СлавутаНВК "СЗОШ, ліцей " Успіх"11
47120.09.2018 13:45:08Стаднік Андрій ВолодимировичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
47220.09.2018 13:42:11СтаднікВладиславОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
47305.10.2018 15:41:51СтаніславівОлександрСергійовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ №211
47425.09.2018 18:58:10СтарушокВалентинСергійовичХмельницький Хмельницький2711
47528.09.2018 14:46:30СтаховичОлександраІгорівнаВіньковецький Майдан-ОлександрівськийМайдано-ОлексаІндрівська ЗОШ І-ІІІст9
47602.10.2018 13:13:57СтахурськаДіанаОлександрівнаЧемеровецький СвіршківціСвіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
47704.10.2018 12:33:34СтепанюкОльгаВолодимирівнаКрасилівський КрасилівЗОШ №28
47828.09.2018 21:57:50СтипановВладРуслановичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей178
47905.10.2018 9:08:44СторожукБогданВолодимеровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ №59
48028.09.2018 13:31:05СторожукБогданВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ 59
48102.10.2018 13:19:26СтрільчукНазарМихайловичКрасилівський ДружнеДружненська ЗОШ І-ІІ ст.9
48201.10.2018 12:10:26СтруньВладиславАндрійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
48305.10.2018 12:46:46СуботінІлляАндрійович Хмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей10
48410.10.2018 22:22:42СулеймановаВладаДмитрівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
48519.09.2018 23:43:08СулеймановаВладаДмитрівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
48625.09.2018 15:32:36СуханевичРоманВолодимировичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
48718.09.2018 19:50:59Танасієнко ОлександрВ'ячеславовичШепетівський ШепетівкаШепетівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»10
48803.10.2018 20:48:20ТанчукМихайлоГеннадійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК9
48928.09.2018 9:41:18ТарасюкЯрославОлександрПолонський Полонне28
49019.09.2018 12:04:38ТимощукОлександраЮріївнаДеражнянський ЛозовеЛозівська9
49101.10.2018 14:21:52Тимуш ОлександраМихайлівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№9 8
49227.09.2018 14:08:44ТимчукМаріяОлександрівнаКрасилівський КузьминКузьминський ліцей9
49314.10.2018 20:16:51ТкачукАнастасіяОлександрівнаХмельницький ВовковинціВовковинецька загольноосвітня І-ІІІ ступенів9
49405.10.2018 13:28:03ТкачукПавлоОлександровичБілогірський жижниківціГулівецький ліцей8
49523.09.2018 13:49:18ТодеренчукВладиславВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №98
49627.09.2018 15:11:04ТомчукМихайлоСергійовичТеофіпольський ПоляховаПоляхівський НВК9
49728.09.2018 9:48:28ТополюкКатеринаГеннадіївнаПолонський Полонне28
49818.09.2018 20:32:07ТроцДмитро ПетровичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія11
49928.09.2018 9:10:40ТроянДіанаОлександрівнаВіньковецький ПодолянськеПодолянський НВК9
50025.09.2018 9:55:14ТуровськаАнастасіяВікторівнаСлавутський Нетішин210
50130.09.2018 21:47:51УрядникАндрій ВікторовичХмельницький ХмельницькийГімназія№211
50229.09.2018 22:01:12УсенкоВікторіяВіталївнаНовоушицький Нова УшицяНовоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"9
50328.09.2018 10:46:36ФабинюкІваннаМиколаївнаКрасилівський ЛагодинціЛагодинецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
50430.09.2018 13:40:15ФадєєвАнтонОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія №29
50505.10.2018 12:33:40ФазлієвВолодимирАнатолійовичСтарокостянтинівський ВоронківціВоронковецька ЗОШ 11
50630.09.2018 20:46:15ФалендишАннаВолодимирівнаІзяславський ШатаваШатавський НВК8
50726.09.2018 18:36:29ФедоркоАндрійПетровичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей" ім. Героя України М. Дзявульського10
50819.09.2018 19:19:26ФедорчукІванВасильовичШепетівський Шепетівказагальноосвітня школа №611
50928.09.2018 20:10:45ФедорчукКатеринаОлегівнаШепетівський ПліщинПліщинська ЗОШ І-ІІІ ст11
51028.09.2018 14:40:08ФещинаСофіяВолодимирівнаСтаросинявський ПаплинціПаплинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів8
51128.09.2018 10:31:31ФомінВладиславВасильовичШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №310
51218.09.2018 10:27:42ФомюкАртемПавловичХмельницький ХмельницькийГімназія№29
51303.10.2018 20:50:08ФранчукКостянтинВалерійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівНВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України С.М. Бондарчука9
51421.09.2018 8:58:43ХареноМихайлоОлеговичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 29
51501.10.2018 21:59:36ХільчукОленаВалеріївнаСлавутський СлавутаЗОШ I-IIIст №111
51630.09.2018 14:34:38ХмельницькаАльонаОлексіївнаХмельницький ПечеськиПечеська ЗОШ І-ІІ ступенів9
51705.10.2018 13:28:32ХомаВладиславЮрійовичКрасилівський ДружнеДружненська ЗОШ І-ІІ ст.9
51821.09.2018 13:15:41ЦасюкІлляТимуровичХмельницький ХмельницькийСЗОШ 611
51928.09.2018 10:21:22ЦвільВікторАндрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
52028.09.2018 13:57:11ЦвільВікторАндрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№111
52127.09.2018 20:03:11ЦимбалістийНазарійРомановичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявський НВК8
52226.09.2018 9:26:21ЦілінськийРоманСергійовичСлавутський СлавутаСлавутський Ліцей II-III ступенів Хмельниської обласной ради10
52303.10.2018 8:50:30ЦіхоцькаДар'яАнатоліївнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 2-3 ступеню10
52428.09.2018 10:38:52ЦуманОлександрСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №39
52527.09.2018 8:28:43ЧервінськаДар'яВікторівнаШепетівський Шепетівкашкола-гімназія8
52627.09.2018 22:19:42ЧеркашинВікторАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
52718.09.2018 13:56:01ЧерноваДар'яМиколаївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів11
52829.09.2018 12:02:31ЧернюкАнастасіяОлександрівнаВіньковецький ВіньківціВіньковецький ліцей10
52918.09.2018 14:04:51ЧернятинськийАндрійЮрійовичДеражнянський Деражня211
53001.10.2018 12:10:23ЧесаковАнтонСергійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
53120.09.2018 15:43:01ЧорнаМаринаВалентинівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
53230.09.2018 19:51:47ЧорнийРоманОлеговичХмельницький ХмельницькийЛіцей N1710
53321.09.2018 12:57:56ЧубНазарійПетровичПолонський НовоселицяНовоселицька ЗОШ9
53428.09.2018 11:31:36Чуприна ОлександрОлександровичДеражнянський ЛозовеЛозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
53501.10.2018 13:46:46ШафранськийАндрійБорисович Хмельницький ХмельницькийЗош 128
53624.09.2018 20:30:15ШахрайДмитроАндрійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
53722.09.2018 16:19:45ШевчукПетроОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 10
53830.10.2018 23:22:39ШевчукДенисОлександровичКрасилівський ТерешкиТерешківська ЗОШ І-ІІІ ст.9
53925.09.2018 19:29:01ШевчукКатеринаІгорівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І - ІІІ ст.9
54003.10.2018 9:39:34ШейгисВалентинВікторовичКрасилівський ЗаставкиЗаставківська9
54102.10.2018 18:25:43Шиманський БогданОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П. Кізюна11
54226.09.2018 23:09:48ШирокорадюкВікторіяСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1011
54330.09.2018 0:30:12ШпорткоТарасОлександровичСлавутський НетішинЗОШ №4 Нетішин8
54425.09.2018 10:27:48ШрібакБогданСергійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
54503.10.2018 19:45:26ШтурбаАнатолійГригоровичДеражнянський Деражня211
54626.09.2018 20:34:00ШулякМаксимПавловичШепетівський Шепетівка210
54724.09.2018 14:20:34Шушурін МаксимРомановічНовоушицький КучаКучанська 10
54828.09.2018 21:56:21ЩепінОлександрОлексійовичХмельницький ХмельницькийХмельницкий Ліцей №178
54926.09.2018 9:25:17ЮдінОлександрСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №159
55028.09.2018 19:58:35ЮрчукЮліяОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
55128.09.2018 17:37:37ЮрчукВладиславОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
55203.10.2018 17:45:06ЮрчукРоманВолодимировичІзяславський Ізяслав№58
55325.09.2018 20:13:46ЮхименкоВолодимирВасильовичНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І - ІІІ ст.8
55425.09.2018 20:35:14ющукбогданавіталіївнаСлавутський Славута29
55528.09.2018 14:07:01ЯкимчукЄлизаветаАнатоліївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка10
55626.09.2018 9:28:34ЯкимчукНікіта ЄвгенійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей10
55729.09.2018 20:58:45ЯкотюкВладиславСергійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей10
55824.09.2018 14:18:11ЯрмоленкоКрістінаІгорівнаНовоушицький КучаКучанська 11
55928.09.2018 8:04:54ЯцюкДіанаСергіївнаТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська ЗОШ8
56026.09.2018 21:36:06ЯцюкСергійМиколайовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №110