Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:

Логотип дельтаматем deltamatem







Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Шановні учні, 15.09.2017 року розпочався прийом заявок на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Щоб подати заявку потрібно зареєструватися на даному сайті.

Увага!!! Під час реєстрації вказуйте свої реальні дані.

Учні, що зареєструвалися, мають подати заявку на участь в олімпіаді з персональної сторінки. Після успішної подачі заявки можна відшукати себе в списку учасників. Всі, хто не подав заявку, брати участь в Інтернет-олімпіаді не зможуть.

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 23.09.2018 21:39:43

Подали зявку: 87
8 клас: 11
9 клас: 25
10 клас: 29
11 клас: 22
№ п/пДата подачі заявкиПрізвищеІм'яПо-батьковіРайонМісто або селищеШколаКлас
118.09.2018 22:18:32 ДацкоДавидВікторовичДунаєвецький Морозів111
219.09.2018 11:45:10АндрощукАндрійВалентиновичСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК8
320.09.2018 21:57:48АтаманюкОксанаДмитрівнаВіньковецький Великий ОлександрівВеликоолександрівський НВК10
420.09.2018 22:03:56БерезніцькийЯрославОлександровичВіньковецький Великий ОлександрівВеликоолександрівський НВК9
519.09.2018 11:12:21БоднарукАлінаМихайлівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Валі Котика10
623.09.2018 14:16:10БукантасАнастасіяЛінасівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№9 ім.А.М.Трояна10
718.09.2018 17:12:03Василів БогданПетровичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
822.09.2018 18:50:06ВіватОлесяСергіївнаХмельницький ДавидківціХмельницкий ліцей ||-||| ступенів Хмельницької обласної ради9
919.09.2018 11:47:37ВіталікОгороднікВолодимировичДеражнянський Деражня28
1020.09.2018 18:41:56ВойтовАртемРомановичДеражнянський БогданівціБогдановецький НВК9
1119.09.2018 22:13:30ГаврилюкБогданаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
1220.09.2018 20:57:02ГайдовІванВ'ячеславовичХмельницький ХмельницькийТехнологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура11
1319.09.2018 11:25:42ГнатюкМаріяСергіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ48
1420.09.2018 20:23:50ГуменюкІлляАндрійовичХмельницький Хмельницький279
1519.09.2018 8:12:24ГуцалюкОлегБорисовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
1623.09.2018 20:03:40ДавидунІваннаВолодимирівнаКрасилівський Волиця-1Волицька ЗОШ І - ІІІ ступенів8
1721.09.2018 7:50:46ДанчукОлександраОлександрівнаЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький технологічний ліцей10
1818.09.2018 20:56:45ДолюкЛінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
1921.09.2018 8:59:59ДроздВалерія ВалеріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
2022.09.2018 20:21:25ДунецьКаринаРусланівнаХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс №710
2121.09.2018 10:40:23ЗаєцьДмитроІгоровичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №89
2219.09.2018 18:56:35ЗегельманМаркМихайловичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЛіцей11
2321.09.2018 8:59:28ІванюкРоманОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №1411
2421.09.2018 11:00:50ІваховРоманРуслановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст №19
2521.09.2018 10:38:06ІваховРоманРуслановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №18
2621.09.2018 15:32:49ІгнатескуЮліяМиколаївнаСлавутський НетішинНетішинський НВК9
2723.09.2018 13:51:09КазанцевДмитроГеоргійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей10
2821.09.2018 20:56:43КапелюшнийВладиславРомановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 1-3 ст. №29
2921.09.2018 15:09:15КарвасарськийАндрійМаксимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №159
3019.09.2018 12:57:42КашеварКостянтинСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький 11
3119.09.2018 13:02:40КашеварКостянтинСергійовичХмельницький ХмельницькийСпеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі науки11
3223.09.2018 13:04:27КвасньовськийВладиславВіталійовичВіньковецький ДашківціДашковецький НВК10
3320.09.2018 13:43:52КобильчукЮліяВасилівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
3421.09.2018 18:52:21Ковальчук РоманСергійовичІзяславський КунівСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
3519.09.2018 18:56:36КондратьєвАндрійГеннадійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"10
3619.09.2018 21:23:36КорольчукДенисОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
3721.09.2018 22:41:27КоролюкЯрославОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийпНВК "Антей"11
3823.09.2018 12:56:15КорчакБогданАндрійовичДеражнянський ВолоськеВоський НВК8
3921.09.2018 8:57:28КорягінаДіанаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
4020.09.2018 20:41:34КостюкМирославаІгорівнаСлавутський НетішинНВК10
4118.09.2018 21:45:05КрасножонАннаВолодимирівнаІзяславський ІзяславІзяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія"9
4219.09.2018 11:50:11КраснолуцькаЯна ВіталіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівПашковецький НВК9
4322.09.2018 15:54:33ЛяшокТетянаОлександрівнаСлавутський Славута110
4420.09.2018 11:49:23Мазуркевич ОлександрОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівське НВК11
4519.09.2018 18:47:17МакарчукРусланВіталійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"10
4620.09.2018 17:20:28МаліванчукЮліяВіталіївнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29
4718.09.2018 22:51:39МартинюкАнастасіяБогданівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей ІІ-ІІІ степенів10
4822.09.2018 17:15:40МарценюкАндрійВолодимировичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ |-||| ступенів 210
4918.09.2018 13:57:05Марченко МаксимОлеговичХмельницький ХмельницькийОбласний ліцей11
5018.09.2018 22:06:22МарчукЯна МирославівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради10
5118.09.2018 19:50:46МельникАрінаАндріївнаСлавутський Нетішин38
5219.09.2018 11:54:08МельникМар'янаМиколаївнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК11
5323.09.2018 13:11:05МихайловаОлександраВалеріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1310
5420.09.2018 18:10:21МихальчукДмитроОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівське СЗОШ #29
5521.09.2018 8:54:20МухінаДар'яОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ l-lllст. 2л10
5618.09.2018 22:52:15ОлійникІваннаВіталіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради10
5718.09.2018 20:55:18ОстровськаКарінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №110
5818.09.2018 11:48:11ПашковКірілВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького 10
5921.09.2018 19:51:27ПерепелицяВладиславАнатолійовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів Старокостянтинівський НВК10
6019.09.2018 18:52:58ПоліщукВладиславВячеславовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"9
6121.09.2018 8:53:16ПроценкоДаринаОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 2 10
6221.09.2018 15:50:50ПукасВалерійЯрославовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець - Подільський ліцей10
6322.09.2018 21:39:14РабченюкБогданСтепановичСлавутський СлавутаНВК10
6418.09.2018 10:18:43РебрикВікторіяСергіївнаСлавутський Славута59
6520.09.2018 21:25:55РижакБогданВіталійовичШепетівський ШепетівкаШепетівської СЗОШ№2 з поглибленим вивченням основ економіки та правознавства 1-3 ступенів10
6621.09.2018 10:48:14СевастьяновАндрійЮрійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №18
6721.09.2018 11:07:45СевастьяновАндрійЮрійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
6820.09.2018 10:55:30СередюкВалентинВасильовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський НВК№1410
6919.09.2018 14:12:23СередюкПавлоОлександровичШепетівський ЧотирбокиЧотирбоцька11
7018.09.2018 11:12:34СікомасАндрійЮрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
7119.09.2018 12:04:15СкобенкоБогданОлеговичДеражнянський Деражня28
7220.09.2018 13:45:08Стаднік Андрій ВолодимировичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
7320.09.2018 13:42:11СтаднікВладиславОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
7419.09.2018 23:43:08СулеймановаВладаДмитрівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
7518.09.2018 19:50:59Танасієнко ОлександрВ'ячеславовичШепетівський ШепетівкаШепетівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»10
7619.09.2018 12:04:38ТимощукОлександраЮріївнаДеражнянський ЛозовеЛозівська9
7723.09.2018 13:49:18ТодеренчукВладиславВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №98
7818.09.2018 20:32:07ТроцДмитро ПетровичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія11
7919.09.2018 19:19:26ФедорчукІванВасильовичШепетівський Шепетівказагальноосвітня школа №611
8018.09.2018 10:27:42ФомюкАртемПавловичХмельницький ХмельницькийГімназія№29
8121.09.2018 8:58:43ХареноМихайлоОлеговичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 29
8221.09.2018 13:15:41ЦасюкІлляТимуровичХмельницький ХмельницькийСЗОШ 611
8318.09.2018 13:56:01ЧерноваДар'яМиколаївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів11
8418.09.2018 14:04:51ЧернятинськийАндрійЮрійовичДеражнянський Деражня211
8520.09.2018 15:43:01ЧорнаМаринаВалентинівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
8621.09.2018 12:57:56ЧубНазарійПетровичПолонський НовоселицяНовоселицька ЗОШ9
8722.09.2018 16:19:45ШевчукПетроОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 10