Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:








Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Шановні учні, 21.09.2020 року розпочався прийом заявок на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Щоб подати заявку потрібно зареєструватися на даному сайті.

Увага!!! Під час реєстрації вказуйте свої реальні дані.

Учні, що зареєструвалися, мають подати заявку на участь в олімпіаді з персональної сторінки. Після успішної подачі заявки можна відшукати себе в списку учасників. Всі, хто не подав заявку, брати участь в Інтернет-олімпіаді не зможуть.

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 19.10.2021 11:48:37

Подали зявку: 674
8 клас: 220
9 клас: 184
10 клас: 139
11 клас: 131
№ п/пДата подачі заявкиПрізвищеІм'яПо-батьковіРайонМісто або селищеШколаКлас
127.09.2021 12:26:27 Мельник ДашаМиколаївнаПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ І-ІІІ ст. No211
221.09.2021 12:50:14 ПобережнийЕдуардОлександровичКам'янець-ПодільськийКолодіївкаКолодіївський ліцей9
329.09.2021 6:20:01 Смолінський АртемСергійовичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія9
427.09.2021 12:17:15 ТополюкКатеринаГеннадіївнаХмельницький полонне211
530.09.2021 19:53:56 ЧапалюкДмитроОлександровичШепетівський ШепетівкаСЗОШ номер 28
627.09.2021 9:02:26DemchukVladСергійовичШепетівський Гриців Грицівський ліцей9
727.09.2021 11:46:03OvsiychukNazarOleksandrovychСлавутський СлавутаСлавутський ліцей || - ||| ступенів Хмельницької обласної ради9
824.09.2021 11:20:56АксаніІванРуслановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янец-Подільський ліцей11
929.09.2021 20:03:05АмельченкоДашаВолодимирівнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК9
1008.10.2021 11:23:35АндрейцеваКатеринаЮріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 811
1130.09.2021 9:49:38АндріяшинаНаталіяАндріївнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 179
1226.09.2021 10:10:29АндрощукОлександраПавлівнаСлавутський БерездівОпорний заклад Берездівський ліцей8
1322.09.2021 18:55:16АндруховськийДенисАндрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ№511
1403.10.2021 15:37:15АнтонічВікторіяВіталіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський910
1530.09.2021 13:11:09АнтончикВладиславВіталійовичСлавутський НетішинЗОШ 411
1623.09.2021 23:19:29АполонінаАннаОлександрівнаДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-III ступенів Дунаєвецької селищної ради10
1702.10.2021 19:46:08АржановаМаріяОлександрівнаШепетівський Шепетівка110
1829.09.2021 17:35:16АтаманчукМарінаОлегівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей №179
1922.09.2021 14:25:59БабичОлександраСергіївнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей8
2029.09.2021 9:09:01БаблюкБогданВолодимировичКам'янець-ПодільськийГрушкаГрушківський Ліцей8
2124.09.2021 17:44:10Бадюк ВасильОлександровичШепетівський СудилківСудилківський ліцей8
2221.09.2021 18:06:05БазченкоРоманЮрійовичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія8
2325.09.2021 21:07:06БазюкВладиславРуслановичКрасилівський КрасилівНВК 510
2421.09.2021 9:02:51БалійМаксимПавловичІзяславський КлубівкаКлубівський ліцей імені Героя України Олега Довгого9
2530.09.2021 9:23:57БанделюкАртемРуслановичХмельницький ХмельницькийГімназія № 18
2626.09.2021 14:47:12БаробановаВікторіяСергіївнаКрасилівський КрасилівЗОШ №19
2730.09.2021 17:55:37БасистийОлегСергійовичСлавутський СлавутаЗОШ 1-3 ступенів, #110
2828.09.2021 11:44:50БасокДмитроБогдановичБілогірський Дідківці Дідковецька гімназія8
2924.09.2021 15:48:05БачинськаВіталінаСергіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ 18
3022.09.2021 22:24:58БашукОлексійЮрійовичКрасилівський ЧепелівкаЧепелівська ЗОШ 8
3122.09.2021 22:06:07БашукОлексійЮрійовичКрасилівський ЧепелівкаЧепелівська ЗОШ 9
3223.09.2021 19:24:19БегаВладислав Сергійович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЛіцей 11
3330.09.2021 8:13:01БезкоровайнаДіанаІванівнаШепетівський ШепетівкаЗОШ 111
3426.09.2021 12:18:44БереговаВікторіяОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 1511
3528.09.2021 20:51:29БерезецькаАнастасіяМиколаївнаШепетівський ШепетівкаГімназія № 48
3622.09.2021 11:22:43БерезюкЄвгеній Віталійович Шепетівський ШепетівкаСЗОШ 210
3730.09.2021 23:20:24БерезюкАндрійОлеговичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №29
3811.10.2021 21:23:35БерезюкАндрійОлеговичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №29
3930.09.2021 23:20:24БерезюкАндрійОлеговичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №29
4011.10.2021 21:23:35БерезюкАндрійОлеговичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №29
4130.09.2021 15:34:55БецОлександраЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей Хмельницької обласної ради11
4224.09.2021 11:20:55БичокСергійВасильовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам`янець-Подільський ліцей11
4321.09.2021 22:39:29БігнякНазарійЄвгенійовичГородоцький ГородокГородоцький ліцей №111
4427.09.2021 14:13:31Бідулько ОлександраАндріївнаЧемеровецький ЖердяЖердянська ЗОШ І - ІІІ ступенів11
4501.10.2021 8:11:54Білоус Каріна Русланівна Полонський Полонне28
4601.10.2021 7:21:50Білоус Каріна РусланівнаПолонський Полонне28
4701.10.2021 9:02:18Білоус КарінаРусланівна Полонський Полонне28
4830.09.2021 21:37:46Білоус Каріна Русланівна Полонський Полонне28
4901.10.2021 8:38:41Білоус Каріна РусланівнаПолонський Полонне28
5022.09.2021 19:10:49БільчинськаВікторіяВікторівна Шепетівський СудилківСудилківський ліцей10
5128.09.2021 12:01:40БіскупСофіяМихайлівнаШепетівський ШепетівкаНавчально-виховний комплекс №311
5229.09.2021 11:41:48БліндерВеронікаМиколаївнаДеражнянський ДеражняДеражнянський ліцей №18
5324.09.2021 16:48:14БлінцовТарасАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступенів10
5428.09.2021 15:28:49БогайчукАнастасіяАндріївнаКам'янець-ПодільськийКульчіївціКульчієвецький ліцей8
5527.09.2021 20:32:31Богатир Діана Сергіївна Старокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка11
5624.09.2021 9:44:05БогомолЛесяЮріївнаСтаросинявський АдампільАдампільська ЗОШ І-ІІІ ст.10
5722.09.2021 14:20:13Боденчук ІннаЮріївнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей11
5823.09.2021 20:14:23БоднарАннаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський711
5907.10.2021 13:18:54БоднарКирилМиколайовичХмельницький ХмельницькийНВК №109
6001.10.2021 11:26:29БоднарчукЮлія ЮріївнаДунаєвецький ІванківціІванковецька ЗОШ I-III ст.9
6122.09.2021 10:18:35Боднарчук Дем'янСергійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 179
6208.10.2021 10:33:06Божик ЮліяВасилівна Городоцький Городок№411
6322.09.2021 17:18:19Божок ІванМаксимовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №39
6430.09.2021 16:59:08БойкоІринаВолодимирівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівська загальноосвітня школа I-III ступенів №68
6528.09.2021 14:01:53БойкоАльбінаВасилівнаВіньковецький ОхрімівціОхрімовецький ліцей8
6627.09.2021 8:49:11БойченкоКірілСергійовичХмельницький ХмельницькийГімназія №18
6729.09.2021 21:00:23БойченкоСофіяОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназіїя 18
6829.09.2021 9:40:48БондарДар'яОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський9
6920.09.2021 17:30:18БондарчукДар'яСергіївнаШепетівський ШепетівкаШепетівська СЗОШ √211
7030.09.2021 0:09:44БорейМаріяОлександрівнаШепетівський КиликиївКиликиївський НВК8
7124.09.2021 20:44:55БорейАнгелінаПетрівнаСлавутський КиликиївКиликиївський НВК9
7227.09.2021 14:10:50БорищукСофіяОлегівнаШепетівський ЛенківціЛенковецький ліцей 10
7325.09.2021 22:18:35Боровик Анастасія СергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівький НВК "Гімназія та ЗОШ І ст''10
7430.09.2021 10:46:55БортникВікторіяВадимівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №28
7530.09.2021 23:22:42БоярчукДар"яСергіівнаХмельницький ХмельницькийГімназія №28
7626.09.2021 9:56:16БратцівМаріяАндріїївнаСлавутський БерездівОпорний заклад Берездівський ліцей8
7721.09.2021 21:18:37БрацькаКатеринаВікторівнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей9
7804.10.2021 9:32:17БреньАнгелінаОлегівнаХмельницький ЯромиркаВеликояромирський ліцей10
7930.09.2021 9:58:11БринюкАнгелінаВалеріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийХодоровецький ліцей11
8024.09.2021 10:49:57БродюкВіталійСергійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради11
8124.09.2021 20:00:49БубенокЄгорВадимовичХмельницький Хмельницькийгімназія 210
8223.09.2021 21:13:11БуздиганМихайлоСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей II-III ступенів Хмельницької міської ради11
8324.09.2021 10:56:16БундаОльгаМиколаївнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ||-||| ступенів Хмельницької обласної ради 11
8427.09.2021 22:32:28БуринськийАндрійВолодимировичКам'янець-ПодільськийЛетаваЛетавський ліцей9
8524.09.2021 15:04:36БучковськаОльгаРусланівнаХмельницький ХмельницькийХмельницька ЗОШ №218
8625.09.2021 14:03:52БуярАндрійВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1711
8730.09.2021 14:22:10ВакалюкОксанаОлегівнаСтаросинявський ПасічнаПасічнянський НВК11
8830.09.2021 21:50:18Вальков Максим Валерійович Старокостянтинівський Григорівка Григорівська9
8930.09.2021 17:41:06ВарченкоНазарГенадійовичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. П.Кізюна11
9028.09.2021 13:07:16Василенко Мілана Сергіївна Полонський ПолоннеПолонська ЗОШ 210
9129.09.2021 6:28:22ВасиликМаріяСергіївнаШепетівський Шепетівкашкола-гімназія11
9228.09.2021 18:56:33ВасилівВладиславПетровичСлавутський НетішинНетішинський НВК "Загальноосвітня школа I-II ступенів та ліцей"10
9329.09.2021 13:15:25ВасильчукКрістінаАндріївнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
9430.09.2021 16:20:55ВатюкЄвгенВасильовичІзяславський ІзяславНВК 28
9502.10.2021 19:46:17Ваховська АнастасіяСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівський НВК "Гімназія та ЗОШ І ст."10
9629.09.2021 9:40:59Верстівський МаксимАнтоновичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський9
9730.09.2021 20:22:00ВеселоваНаталіяВолодимирівнаСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
9827.09.2021 14:04:52ВжещЯрославВолодимировичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради 8
9929.09.2021 16:37:59Вишневська Ілона ОлександрівнаКам'янець-ПодільськийЧабанівкаЧабанівська гімназія8
10005.10.2021 18:46:38ВінічукСергійМиколайовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК8
10129.09.2021 14:47:03Вітмановська Вікторія Валеріївна Дунаєвецький Дунаївці Дунаєвецька ЗОШ 1-3 ст. 411
10225.09.2021 21:17:08ВітюкМаринаОлександрівнаШепетівський Шепетівка210
10321.09.2021 17:51:35Вітюк МаринаОлександрівнаШепетівський Шепетівка610
10424.09.2021 12:02:46ВладовськийВіталійМиколайовичСтаросинявський ПаплинціПаплинецька ЗОШ I-II ступенів8
10523.09.2021 9:07:04ВовкДмитроОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія #210
10607.10.2021 11:20:41ВодянийНазарійСергійовичГородоцький Городок410
10729.09.2021 13:32:42ВоєводаІринаПетрівнаКам'янець-ПодільськийГрушкаГрушківський ліцей Староушицької селищної ради11
10828.09.2021 9:59:23ВойцішенБоромирВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийприватний НВК "Антей"11
10907.10.2021 11:19:49ВолікЄлизавета ВіталіївнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей номер 410
11027.09.2021 12:04:34ВольськийОлександрЮрійовичКам'янець-ПодільськийПодільськеПодільський ліцей9
11105.10.2021 17:36:35ВоляникОляТарасівнаХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького10
11229.09.2021 9:27:29ВоробйоваЄлізавєтаСергіївнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№ 1 ім.Героя України Миколи Дзявульського 10
11308.10.2021 14:58:19ВоробьеваЕлизаветаСергеевнаШепетівський ШепетівкаНвк №1 ім героя україни миколи дзявульського 10
11403.10.2021 19:01:16ВоронюкАннаВікторівнаХмельницький КудринціКудринецька гімназія9
11507.10.2021 20:39:28ВоронюкАнтонінаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1511
11629.09.2021 16:47:33ВоронюкДмитроСергійовичСлавутський Славута69
11729.09.2021 15:41:06Вусатий ДенисОлександрович Хмельницький ХмельницькийОбласний ліцей10
11822.09.2021 17:13:59ГалкінКирилВадимовичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей10
11929.09.2021 17:53:54Гамрецький Богдан Сергійович Красилівський Чепелівка Чепелівська ЗОШ 1-3ст ім. Петра Шемкука11
12024.09.2021 14:18:51ГамулаСофіяОлегівнаСлавутський КиликиївКиликиївський НВК10
12127.09.2021 10:43:12ГандзюкАнастасіяОлександрівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК8
12230.09.2021 20:02:16Гармель ТетянаІгорівнаСлавутський МирутинМирутинський ліцей8
12325.09.2021 12:54:31ГвоздовськаСофіяІгорівнаВіньковецький ПодолянськеПодолянський НВК9
12429.09.2021 13:24:40ГевакРоманІвановичНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
12523.09.2021 13:42:18ГевакАнастасіяОлександрівнаКам'янець-ПодільськийОтроківОтроківська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
12628.09.2021 10:26:21ГерасимецьМаксимАндрійовичСлавутський Славута38
12729.09.2021 8:56:53ГерасимоваСофіяВалеріївнвКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 39
12829.09.2021 19:47:30ГерасимчукОлександрСергійовичСлавутський НетішинЗОШ №211
12927.09.2021 8:18:02ГерасимчукВлладиславЮрійовичПолонський Полонне29
13030.09.2021 14:24:11ГерасіменкоДанилоВасильовичСтаросинявський Нова СинявкаНовосинявська ЗОШ 1-3 ступенів8
13128.09.2021 20:41:12ГеселевБорисЄвгеновичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 88
13222.09.2021 9:28:06ГетьманБогданМихайловичКам'янець-ПодільськийКолодіївкаКолодіївський ліцей8
13327.09.2021 11:46:24ГизимчукТарасСергійовичСлавутський СлавутаСлавутській ліцей 2-3 ступенів Хмельницькіої обласної ради9
13423.09.2021 9:13:24ГінгінАннаІгорівнаІзяславський ІзяславХмельницький ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради11
13529.09.2021 13:09:57Глуговська УлянаАнатоліївнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
13628.09.2021 12:15:25ГлушанецьЮліяЛеонідівнаСлавутський Малий ПравутинМалоправутинський ліцей8
13728.09.2021 11:16:41ГнапАртемАнатолійович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець Подільський ліцей 11
13829.09.2021 20:12:06ГнатюкВікторіяОлександрівнаСлавутський Славута38
13903.10.2021 13:29:35ГоленякАнастасіяСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей ||-||| ступенів10
14024.09.2021 11:13:35ГоловатаМаринаВолодимирівнаДеражнянський ЛозовеЛозівська11
14107.10.2021 18:00:39ГолосієнкоІлляАнатолійовичШепетівський Шепетівка28
14202.10.2021 9:08:00ГолосієнкоІлляАнатолійовичШепетівський ШепетівкаСзош 2, І-ІІІ ступенів8
14325.09.2021 16:27:42ГонтарЛеонідСергійовичХмельницький ХмельницькийОбласний ліцей11
14429.09.2021 9:23:19ГончарНаталіяВікторівнаКам'янець-ПодільськийСвіршківціСвіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 9
14529.09.2021 20:20:45ГончарукГеоргійВолодимировичСлавутський Нетішин110
14606.10.2021 8:04:55ГончарукБогданаВасилівнаКам'янець-ПодільськийКолубаївціКолубаївська гімназія8
14729.09.2021 13:17:44ГончарукОлександраКостянтинівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
14828.09.2021 9:06:07ГончарукДмитроОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка11
14930.09.2021 11:03:47ГорбатюкДар'яОлександрівнаЛетичівський ЛетичівЛетичевський ліцей #29
15024.09.2021 11:21:59ГорєловаВікторіяВікторівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів№311
15101.10.2021 10:28:06ГорошукБогданМиколайовичБілогірський ЖижниківціГулівецький ліцей8
15230.09.2021 10:24:34ГорпинчукАртемВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийХодоровецький ліцей9
15302.10.2021 9:26:56ГоршковаАнастасіяДмитрівнаШепетівський ШепетівкаНВК 310
15428.09.2021 14:06:44Горшковська АнастасіяОлексанрівнаДунаєвецький ЗеленчеЗеленченська гімназія8
15505.10.2021 11:42:03ГрабовськийНазарСергійовичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-III ступенів Дунаєвецької селищної ради11
15604.10.2021 12:32:04ГребіньВікторіяВікторівнаШепетівський ШепетівкаГімназія 4 ім.Валі Котика10
15730.09.2021 21:13:30ГривнакМирославВіталійовичКам'янець-ПодільськийКугаївціКугаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів11
15804.10.2021 13:05:49Григор'єваАнастасіяОлегівнаВіньковецький Охрімівці19
15906.10.2021 13:06:27Григор'єваІваннаОлегівнаДунаєвецький МаківМаківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум"10
16025.09.2021 13:48:58Григор'єва АнастасіяОлегівна Віньковецький Охрімівці Охрімовецький ліцей9
16129.09.2021 15:17:53ГринюкМаріяВасилівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ I-III ступеня № 39
16204.10.2021 8:23:04ГузовськаОльгаДмитрівнаСлавутський Нетішин310
16330.09.2021 9:40:24ГуліватаІннаІванівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийХодоровецький ліцей10
16430.09.2021 23:59:01ГулюкЛіліяАндріївнаБілогірський Мала БоровицяМалоборовицький ліцей8
16530.09.2021 21:55:23ГуменюкЕвелінаМиколаївнаСлавутський СлавутаСлавутська гімназія №69
16623.09.2021 8:20:04ГуменюкАльонаСергіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія 211
16727.09.2021 9:51:47ГуменюкНаталіяОлександрівнаСлавутський Старий КривинСтарокривинський НВК11
16828.09.2021 21:08:20ДанилюкІгорОлександровичСлавутський ПіддубціПіддубецька гімназія8
16923.09.2021 20:05:42ДашевськаВладиславаСегріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №218
17029.09.2021 14:26:15Дворак ДаринаАндріївнаШепетівський ШепетівкаШепетівська гімназія №68
17126.09.2021 18:12:27ДегодюкІлляВолодимировичКрасилівський КрасилівКрасилівська НВК №510
17230.09.2021 13:07:47ДекалюкБогданОлексійовичБілогірський КвітневеКвітневський ліцей9
17329.09.2021 12:44:29ДемкоСофіяОлегівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявський НВК9
17430.09.2021 21:06:22ДемчишинОлександрВалерійовичСтаросинявський ГригорівкаГригорівська ЗОШ 10
17530.09.2021 22:24:45ДемчишинаЕвелінаАндріївнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №28
17608.10.2021 22:52:51ДенисюкАнгелінаРоманівнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей 410
17722.09.2021 16:59:09ДенисюкВладиславМихайловичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1711
17801.10.2021 9:09:52Дерев‘янюк КарінаВіталіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ #29
17907.10.2021 10:06:50ДзержинськийВадимАнатолійовичШепетівський КрачанівкаКрачанівська гімназія9
18030.09.2021 13:26:12ДзержинськийВадимАнатолійовичПолонський Мала ШкарівкаКрачанівська гімназія8
18101.10.2021 11:15:33ДзивалтовськаДар'яСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна8
18209.10.2021 11:47:43ДидюкІринаІгорівнаКрасилівський КрасилівКрасилівський НВК8
18322.09.2021 21:42:51ДиякСтаніславВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
18427.09.2021 19:33:16Дідич КатеринаДмитрівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені М. С. Рудяка11
18530.09.2021 20:00:46Дімов ІгорПавловичПолонський Полонне28
18622.09.2021 19:00:09ДмитеркоКарінаСергіївнаШепетівський CудилківСудилківський ліцей10
18728.09.2021 15:56:23ДмітрієвНазарСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький приватний ліцей «Мої обрії»8
18830.09.2021 19:09:45ДовганьМаріяОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський НВК№99
18922.09.2021 18:53:42ДорожаВіраВасилівнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей10
19029.09.2021 9:27:29ДорошенкоДаріяОлегівнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК1 ім Миколи Дзявульського10
19127.09.2021 13:31:21ДрапатаРусланаВасилівнаКам'янець-ПодільськийЧемерівціЧемеровецький НВК №210
19227.09.2021 12:15:20ДрачукОксанаІгорівнаШепетівський Шепетівка110
19323.09.2021 21:16:35ДризикВіталійЮрійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей 2-3 ступенів Хмільницької обласної ради11
19428.09.2021 9:13:03ДубельтОльгаМиколаївнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ I-III #3 імені Героя України Івана Зубкова10
19521.09.2021 7:47:04ДударБогданВасильовичПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ I-III ст №38
19628.09.2021 18:48:33ДудінаСофіяОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1710
19726.09.2021 16:08:05ДуманськийАндрійРомановичДунаєвецький Дунаївці110
19825.09.2021 15:27:21ДухотаСофіяАндріївна Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №9 ім. А. М. Трояна8
19927.09.2021 9:25:02ДушкевичДарьяОлександрівнаХмельницький ХмельницькийГімназія номер 1 ім. В.Красицького8
20026.09.2021 15:13:34ДьомінаАнастасіяРусланівна Шепетівський СудилківСудилківський ліцей 8
20130.09.2021 23:01:33ДякінПавлоАнтоновичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей10
20228.09.2021 14:32:24Дякун МаринаАндріївнаДунаєвецький Великий ЖванчикВеликожванчицька ЗОШ І-ІІІ ст.8
20301.10.2021 9:45:32ДяченкоСніжанаВолодимирівнаХмельницький Хмельницький189
20424.09.2021 17:40:32Дячук АлгелінаПетрівнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей8
20501.10.2021 22:15:37ЕрзакАнастасіяВолодимирівнаШепетівський ШепетівкаШепетівської СЗОШ №2 1-3 ступенівШепетівської СЗОШ №2 1-3 ступенів8
20622.09.2021 14:06:06Жилкова Вікторія МиколаївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1710
20730.09.2021 14:13:03ЖмуркоАнастасіяВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ 5 9
20822.09.2021 18:33:44ЖмуровськийРоманОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради 10
20929.09.2021 8:44:44ЖоганВладиславВолодимировичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
21029.09.2021 18:33:35ЖосАртурВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
21130.09.2021 21:39:06ЖуківськаАнастасіяІгорівнаСтарокостянтинівський СтецькиСтецьківський НВК8
21222.09.2021 10:18:20ЗабарнюкВікторіяВасилівнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №38
21330.09.2021 13:33:14ЗабітчукЄлізаветаРоманівнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №39
21428.09.2021 13:10:41ЗаболотнийНазарОлександровичСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей ім.М.С.Рудяка9
21528.09.2021 9:47:07ЗавадськийРостиславМихайловичДунаєвецький Слобідка-РахнівськаСлобідкорахнівська ЗОШ І-ІІ ступенів8
21623.09.2021 22:14:15ЗагороднийОлександрІгоровичХмельницький ХмельницькийГімназія №19
21727.09.2021 16:28:53ЗагоруйІванВасильовичІзяславський ІзяславІзяславський НВК№29
21827.09.2021 21:12:38ЗагоруйІванВасильовичІзяславський ІзяславІзяславський НВК№29
21928.09.2021 11:08:12ЗагоруйкоСоломіяСергіївнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№310
22004.10.2021 17:56:27ЗадворнаОльгаОлексіївнаІзяславський ІзяславІзяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.П.Онищука, гімназія"8
22127.09.2021 21:37:54ЗадорожнаВеронікаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський138
22227.09.2021 14:07:20ЗаінчківськийКостянтинОлександровичЧемеровецький ЖердяЖердянська ЗОШ І - ІІІ ступенів11
22330.09.2021 10:46:23Заїка АнгелінаОлександрівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей 28
22428.09.2021 12:26:47ЗаклецькийВадимОлексійовичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.11
22530.09.2021 16:45:54ЗахарчишинВіталійТарасовичШепетівський ШепетівкаШепетівка ЗОШ 19
22629.09.2021 18:40:40ЗахарчукДмитрійОлександровичСлавутський СлавутаСлавутська гімназія №68
22721.09.2021 13:54:02ЗахарчукОлександрОлеговичКам'янець-ПодільськийГрушкаГрушкіський ліцей10
22830.09.2021 14:02:03Згерська СофіяОлександрівна Полонський ПолоннеПольська ЗОШ 29
22924.09.2021 17:47:14ЗінчукБогданВікторовичШепетівський СудилківСудилківський ліцей8
23030.09.2021 20:41:52ЗнаємськийОлександрМиколайовичСтаросинявський ДашківціДашковецький НВК "ЗОШ I-III ст., ДНЗ"9
23127.09.2021 14:22:29Зотова АлінаМиколаївнаШепетівський ЛенківціЛенковецький ліцей8
23220.09.2021 16:59:26ЗуєваМаріяМиколаївнаШепетівський ШепетівкаШепетівська СЗОШ №29
23329.09.2021 9:46:33ІванюкВладиславОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський Ліцей9
23404.10.2021 8:39:54ІванюкОлександрВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей11
23530.09.2021 22:54:35ІльєвІлляРомановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець Подільський ліцей10
23629.09.2021 9:58:01Ільніцька ІваннаІгорівнаЧемеровецький Завадівка Завадівська гімназія 9
23723.09.2021 10:49:35ІльчукКарінаСергіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка9
23807.10.2021 16:59:15ІщукОксанаМиколаївнаСлавутський СьомакиСьомаківська гімназія8
23930.09.2021 19:58:28ЙойнаДаринаСергіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівське НВК10
24023.09.2021 16:44:06КазарянМихайлоАндрійовичХмельницький ХмельницькийГімназія N°111
24123.09.2021 14:05:18КалінкаІванЛеонідовичПолонський ПолоннеПолоноська ЗОШ 1-3 ступенів №29
24225.09.2021 11:20:25КалінськийОлександрВолодимировичШепетівський ШепетівкаШкола-гімназія10
24330.09.2021 17:22:53КарнасевичМаксимБогдановичСлавутський СлавутаЗОШ І-ІІІ ст. 110
24429.09.2021 17:18:55КарпенкоДаринаОлександрівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №110
24527.09.2021 15:27:14КаспроваКаролінаОлександрівнаДунаєвецький МаківМаківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум"8
24628.09.2021 19:24:15КаспровічЕвелінаДаріушівнаІзяславський ІзяславІзяславський "ЗОШ І-ІІІ ступенів" НВК 2, ліцей ім. О.Кушнірука10
24705.10.2021 16:30:56КаспровічЕвелінаДаріушівнаІзяславський ІзяславІзяславський НВК 210
24830.09.2021 19:39:48КатеринчукБогданОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський НВК №9 ім. А.М Трояна 9
24927.09.2021 11:52:43КатрукДіанаДмитрівнаШепетівський ШепетівкаНВК310
25028.09.2021 18:30:47КащукТетянаОлексіївнаБілогірський МиклашіМикласька гімназія9
25120.09.2021 10:32:23КащукДаринаАндріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №311
25220.09.2021 20:17:48КельВікторіяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №311
25330.09.2021 18:25:56Кирик ДмитроАндрійовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів69
25430.09.2021 15:40:41КирилюкДіанаВасилівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтецьківський НВК8
25520.09.2021 12:14:24Кирилюк ТетянаОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянський ліцей №111
25630.09.2021 20:29:09КириченкоДмитроСергійовиичСлавутський НетішинНВК №38
25730.09.2021 14:37:08КізіленковРоманФедоровичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявський НВК8
25801.10.2021 15:13:06КізюнІванІвановичКрасилівський КрасилівКрасилівський НВК "Гімназія та ЗОШ 1 ступеня"9
25928.09.2021 17:59:08Кіт МаріяОлександрівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей 210
26008.10.2021 12:33:39КлименкоАлінаСергіївнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей10
26122.09.2021 14:16:42КлименкоАлінаСергіївнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей10
26227.09.2021 13:45:05КлочковськаАнгелінаВ'ячеславівнаКам'янець-ПодільськийМукшо-Китайгородський ліцейМукшо-Китайгородський ліцей10
26324.09.2021 15:19:43книрянавіталіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія №2 м. Хмельницького9
26423.09.2021 16:13:18КобзаЮліяВасилівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 10
26530.09.2021 19:38:13КобзєвРоманДенисовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів910
26628.09.2021 19:14:53КоваленкоОлександраАнатоліївнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №110
26723.09.2021 9:51:46КовальІлонаЮріївнаКрасилівський федорівкаФедорівська ЗОШ I-III ст.8
26820.09.2021 22:27:32КовальчукКатеринаПетрівнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей9
26928.09.2021 10:11:22КовальчукМаріяОлександрівнаСлавутський КрасносілкаДяківська гімназія9
27022.09.2021 14:33:01КовбасовськийВалентинЮрыйовичБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей9
27123.09.2021 21:01:39КогутЮліяІгорівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський89
27227.09.2021 14:03:14КозакЄгорОлександровичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей 2 3 ступенів Хмельницької обласної ради8
27329.09.2021 13:39:40КозакКрістінаОлександрівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
27429.09.2021 13:42:27КозакКарінаОлександрівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
27522.09.2021 10:16:40КозакДар'яРусланівнаШепетівський ШепетівкаНВК№38
27605.10.2021 19:34:09КозакВладМаксимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський09842096998
27723.09.2021 22:37:50КозирБогданЮрійовичПолонський Полонне29
27820.09.2021 20:47:12КолесникДаріяОлегівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ 211
27922.09.2021 22:01:00Колеснік АннаОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №38
28028.09.2021 19:39:58КолісникДаріяАнатоліївнаЧемеровецький ТеремківціЮрковецька гімназія8
28128.09.2021 21:01:37КолобаєвДмитрійАндрійовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ 110
28227.09.2021 14:21:38КоломієцьТарасДмитровичХмельницький АнтоніниАнтонінський ліцей8
28327.09.2021 12:51:54Колосовський БогданВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1510
28421.09.2021 21:47:37КоникСоломіяРостиславівнаШепетівський ШепетівкаНВК№38
28530.09.2021 20:00:44КоржинськийРоманВадимовичХмельницький ХмельницькийЗОШ 1-3 ступенів №21 11
28601.10.2021 21:45:48КорнелюкСофіяЮріївнаШепетівський ШепетівкаПолонська ЗОШ №28
28729.09.2021 17:44:37КорнійчукСвітланаАнатоліївнаСлавутський БерездівОпорний заклад Берездівський ліцей9
28830.09.2021 13:32:38КоролюкЯнаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийПриватний НВК "Антей"11
28929.09.2021 22:27:29КорсунЮрійДмитровичСлавутський НетішинN310
29023.09.2021 8:39:31КосарСофіяВікторівнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №110
29129.09.2021 11:37:33КосевичОлександраОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянський ліцей №18
29230.09.2021 14:03:55КостенкоВалентинМихайловичСтаросинявський Нова СинявкаНовосинявська ЗОШ 1-3 ступенів10
29324.09.2021 13:13:31Костур НазарійВіталійовичГородоцький ГородокГородоцький ліцей №19
29405.10.2021 21:33:42КостюкБогданОлександровичХмельницький ФедорівкаФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів9
29505.10.2021 20:47:10КостюкБогданОлександровичХмельницький ФедорівкаФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів8
29623.09.2021 10:08:06КотикМихайлоСергійовичСлавутський ІванівкаІванівська філія9
29728.09.2021 13:54:58Котюк СофіяЛеонідівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ №39
29830.09.2021 12:59:09КоханенкоАннаОлександрівнаСлавутський Нетішин19
29929.09.2021 11:43:23КочуренковаКатеринаВасилівнаСлавутський Нетішин19
30030.09.2021 13:32:55КошетарАнастасіяЮріївнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 39
30102.10.2021 19:47:09Крафт АнастасіяОлександрівнаКрасилівський КрасилівКрасилівський НВК "Гімназія та ЗОШ І ст."10
30227.09.2021 14:29:00КриваВікторіяВікторівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
30330.09.2021 17:57:09КрутойМиколяОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім.П.Кізюна11
30401.10.2021 11:02:37КужельДаринаМиколаївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ N8 І-ІІІ ступенів9
30512.10.2021 18:21:49КузьменкоСофіяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаШкола-гімназія8
30624.09.2021 22:28:17КузьмінськаВіраСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького11
30723.09.2021 13:07:16КуксаЮліяОлексіївнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №110
30829.09.2021 14:04:36КулаковаАннаМихайтівнаНовоушицький Нова УшицяНовоушицький ліцей9
30926.09.2021 16:15:12КульчицькаДар'яОлександрівнаЧемеровецький КрасноставціКрасноставська9
31021.09.2021 6:30:42КуровськаІринаЮріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №39
31130.09.2021 17:32:52КуцманВікторіяВасилівнаСтаросинявський Заставціфілія Старосинявського НВК - Заставецька ЗОШ І-ІІ ст.9
31205.10.2021 21:03:48КучерукОлександрМиколайовичХмельницький ТрусилівкаФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів11
31330.09.2021 12:29:13Кучерук Ульяна Олександрівна Віньковецький Майдан-ОлександрівськийМайдано-Олександрівський ліцей 9
31422.09.2021 22:05:35КучманюкТетянаОлександрівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 18
31524.09.2021 12:02:55КушнірГаннаВасилівнаЧемеровецький ВишнівчикВишнівчицький ліцей імені С. М. Раєвського11
31622.09.2021 14:15:44КушпільДаріяМиколаївнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей10
31708.10.2021 10:37:24КушпільДаріяМиколаївнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей10
31826.09.2021 17:52:05ЛавренчукАнастасіяМиколаївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівська ЗОШ 1-3 ступенів номер 88
31930.09.2021 19:00:51ЛавренчукАнастасіяМиколаївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівська ЗОШ 1-3 ступенів номер 88
32004.10.2021 12:34:42ЛагоднюкАнгелінаСергіївнаІзяславський БорисівБорисівський ліцей9
32129.09.2021 12:29:13Ластовський МихайлоВолодимировичСлавутський НетішинНетішинська !ЗОШ І-ІІІ ступенів N110
32229.09.2021 11:11:16ЛастовськийДмитроЮрійовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ 1-3 ступенів №411
32324.09.2021 10:34:48ЛашковДенисВікторовичПолонський НовоселицяНовоселицька ЗОШ l-lll ст.10
32405.10.2021 21:34:56ЛевчукНазарВасильовичХмельницький КриворуткаФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів9
32505.10.2021 20:58:11ЛевчукНазарВасильовичХмельницький КриворуткаФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів8
32630.09.2021 10:06:29ЛисАндрійЯрославовичШепетівський ШепетівкаШепетівка ЗОШ 18
32730.09.2021 18:14:21Лисіна ОльгаВікторівнаШепетівський ШепетівкаПолонська ЗОШ №28
32820.09.2021 17:43:37ЛисюкНікітаІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільский ліцей10
32922.09.2021 0:58:15ЛисюкОлексійВасильовичХмельницький ХмельницькийОбласний ліцей 10
33025.09.2021 14:55:10ЛівшунЮліяГригорівнаКрасилівський ПечеськеПечеська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
33130.09.2021 15:15:17ЛісоваАлінаМиколаївнаСтаросинявський Нова СинявкаНовосинявська загальноосвітня школа 9
33221.09.2021 11:27:36ЛітвіновБогданОлексійовичХмельницький смт. Летичів29
33324.09.2021 8:58:59ЛіфасаОлександрОлександровичШепетівський Шепетівка79
33426.09.2021 18:11:52ЛобачРоманВадимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 149
33521.09.2021 13:52:02ЛозаОлександрСергійовичКам'янець-ПодільськийГрушкаГрушківський ліцей Староушицької селищної ради10
33627.09.2021 18:36:17ЛомакаОльгаЮріївнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради9
33705.10.2021 10:35:16ЛоранМаріяВладиславівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова8
33820.09.2021 22:42:55ЛоранДанилоВладиславовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст.№3 імені Героя України Івана Зубкова11
33920.09.2021 14:45:48Лук'янчукЄвгенОлександр ОлександровичШепетівський ШепетівкаНВК √311
34022.09.2021 15:19:44ЛьовкінНікітаОлеговичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей10
34129.09.2021 9:49:06ЛюбаДанилоЮрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільського Ліцею9
34229.09.2021 11:11:34ЛюдвикМаксимВалерійовичДунаєвецький Дунаївці48
34329.09.2021 8:46:54ЛюльчакБогданАндрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №39
34405.10.2021 13:35:50ЛяскоМаксимАнатолійовичДеражнянський Деражня№311
34523.09.2021 14:06:29ЛяшукДенисЮрійовичПолонський ПолоннеПолонської ЗОШ 1-3 ступенів №29
34627.09.2021 8:55:54МазкоІван СергійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК 311
34723.09.2021 15:28:34МазурДаніїлЮрійовичХмельницький ХмельницькийГімназія 110
34830.09.2021 7:32:42МазурСвятославЮрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 179
34902.10.2021 10:48:37МазурСвятославЮрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 179
35023.09.2021 15:08:24МазурВікторіяОлегівнаСлавутський ХоровецьХоровецький ліцей, Улашанівської сільської ради8
35129.09.2021 13:20:08МазуренкоЯрославВасильовичНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
35224.09.2021 14:03:01МайданевичДаринаВасилівнаСтаросинявський ПасічнаПасічнянський НВК10
35330.09.2021 17:24:45МаксимовМаксимВікторовичПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ 1-3 ступенів номер 28
35430.09.2021 22:08:05МаксімовичОксанаБогданівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №28
35530.09.2021 22:29:42МаксімовичОксанаБогданівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №28
35624.09.2021 13:22:03Маланюк ХристинаЗіновіївнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №19
35707.10.2021 20:44:28МаланякУлянаТарасівнаХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького10
35822.09.2021 14:05:49МамонтоваМаріяКостянтинівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей №1710
35929.09.2021 14:54:40МаначинМирославМиколайовичКрасилівський ЧепелівкаЧепелівська ЗОШ |-||| ст.11
36023.09.2021 19:14:45Манилюк ВікторіяОлегівнаПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ №28
36106.10.2021 17:41:52МартиноваАнастасіяМаксимівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів10
36229.09.2021 19:32:40Марченкова Софія Іванівна Хмельницький ХмельницькийЛіцей 179
36302.10.2021 11:28:48МарчукМиколаСергійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
36429.09.2021 8:25:20МасловаДаріяСергіївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей ім.М.С.Рудяка9
36529.09.2021 18:23:11МатвійчукВадимВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський711
36607.10.2021 16:20:49МатвійчукІваннаМиколаївнаСлавутський СьомакиСьомаківська гімназія8
36730.09.2021 19:40:51МачулянськийАртемійСергійовичХмельницький ХмельницькийНетішинський НВК8
36824.09.2021 15:22:24Медзата УлянаАндріївнаХмельницький ХмельницькийГімназія №2 м.Хмельницький9
36921.09.2021 20:09:11МельникМаринаОлександрівнаДунаєвецький Слобідка-РахнівськаСлобідкорахнівська ЗОШ9
37001.10.2021 18:40:50МельникДаріяРусланівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів28
37102.10.2021 12:26:07МельниченкоАртемВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка10
37201.10.2021 12:14:27МельниченкоДашаАндріївнаБілогірський Мала БоровицяМалоборовицький ліцей8
37301.10.2021 18:27:55МельничукАндрійОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка10
37421.09.2021 13:31:57МельничукАнастасіяВалеріївнаКрасилівський ВолицяВолицька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
37530.09.2021 13:34:18МирончукСофіяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаНВК39
37624.09.2021 19:25:27МиронюкВікторіяОлександрівнаІзяславський Великий СкнитВеликоскнитська10
37704.10.2021 18:05:18Михальчишин БогданТарасовичСлавутський СлавутаОбласний ліцей9
37808.10.2021 16:55:59Михальчук ВладиславаВолодимирівнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№110
37929.09.2021 9:27:32МихальчукВладиславаВолодимирівнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№1 ім. Героя України М.Дзявульського10
38024.09.2021 8:08:18МікОлександраОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1511
38127.09.2021 14:59:09МіллерАннаВасилівнаСлавутський СлавутаСлавутський обласний ліцей II-III ступенів 10
38222.09.2021 9:53:28МілюковОлександрСергійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
38306.10.2021 23:04:53МіськовБогданСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська Загальноосвітня Школа №19
38421.09.2021 18:09:54МіськовБогданСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська Загальноосвітня Школа №19
38530.09.2021 19:57:26МорозНазарВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницький Обласний Ліцей 2 - 3 ступенів10
38629.09.2021 15:12:12МорозНазарійОлександровичСлавутський Славута69
38722.09.2021 14:41:28МорозовськаЮліяЙосипівнаДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька згальноосвітня школа І-ІІІ ступенів9
38828.09.2021 15:12:04МоскалюкОлександрВіталійовичНовоушицький ЗаміхівЗаміхівська ЗОШ11
38929.09.2021 13:30:20МосковчукМаріяПетрівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
39027.09.2021 14:15:46МохНазарСергійовичСлавутський СлавутаЗОШ 1-3 ступенів номер 18
39120.09.2021 22:19:47МоцегловаТетянаРоманівнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей9
39229.09.2021 12:25:30МулярПолінаВадимівнаДунаєвецький МаківМаківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум"8
39301.10.2021 9:48:16МуравськаМаріяВасилівнаШепетівський Шепетівка28
39423.09.2021 14:48:13МусійАртемПавловичХмельницький ХмельницькийГімназія 211
39530.09.2021 14:00:02МушінськаАллаОлександрівнаПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ 29
39630.09.2021 9:27:24НаглюкСофіяРоманівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийХодоровецький ліцей8
39724.09.2021 12:36:41НазароваАнастасіяВіталіївнаВіньковецький Майдан-ОлександрівськийМайдано-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст11
39821.09.2021 14:46:52Назарук ТарасВікторовичБілогірський МиклашіСушовецький ліцей8
39928.09.2021 18:22:03НазарукВадимВікторовичБілогірський СушівціСушовецький ліцей8
40028.09.2021 18:35:41НазарукТарасВікторовичБілогірський СушівціСушовецький ліцей9
40129.09.2021 9:50:20Немерюк Артем АндрійовичХмельницький ХмельницькийХПЛ "Мої обрії"11
40205.10.2021 20:51:13НестеренкоКатеринаМиколаївнаХмельницький КриворуткаФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів8
40305.10.2021 21:32:29НестеренкоКатеринаМиколаївнаХмельницький КриворуткаФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів9
40402.10.2021 15:36:54НижникЄлизаветаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийНВК №98
40520.09.2021 21:07:45НиточкоМиколаБогдановичЛетичівський ЛисогіркаЛисогірська ЗОШ І-ІІ ступенів Меджибізької селищної ради8
40630.09.2021 17:27:39НичипорукАлінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім.П.Кізюна11
40705.10.2021 20:14:13НікітінаАннаВікторівнаЧемеровецький ЧерчеЧерчецька ЗОШ 1-3 ступенів10
40829.09.2021 21:51:26НікітчукТарасІгоровичСлавутський Нетішин18
40929.09.2021 11:14:34НіколаєваВікторіяЮріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №411
41027.09.2021 19:36:44НіколаєнкоЯрославІгоровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей ім.М.С. Рудяка11
41130.09.2021 9:21:54Ніколаюк АннаІванівнаСтаросинявський ПасічнаПасічнянський НВК9
41201.10.2021 11:19:00НімецьЯрославВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступенів хмельницької обласної ради10
41304.10.2021 17:44:00НовзаАнтонВолодимировичХмельницький Хмельницький58
41422.09.2021 16:11:53НовіцькийОлександрКостянтиновичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
41529.09.2021 9:35:15ОбущукІлляПавловичШепетівський ШепетівкаНВК №19
41604.10.2021 19:26:00ОвчарукЮліяГеннадіївнаКам'янець-ПодільськийКолибаївкаКолибаївська гімназія9
41720.09.2021 19:01:07ОвчарукЛінаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНавчально-виховний комплекс №139
41801.10.2021 19:06:08ОдземокЛюдмилаОлександрывнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів28
41909.10.2021 9:47:34ОлександренкоОльгаВікторівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 1710
42006.10.2021 8:26:22ОлександренкоОльгаВікторівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 1710
42129.09.2021 14:15:10ОлександренкоОльгаВікторівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 1710
42227.09.2021 14:17:48ОлексюкРоманСтепановичХмельницький АнтоніниАнтонінський ліцей8
42321.09.2021 14:10:25ОлійникОльгаОлександрівнаІзяславський ІзяславсЗОШ 218
42421.09.2021 21:15:10ОлійникОльгаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №218
42524.09.2021 21:34:05ОльшевськаІринаВасилівнаШепетівський ШепетівкаШепетівської СЗОШ №2 1-3 ступенів8
42629.09.2021 20:11:40ОлянюкДіанаІванівнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК9
42729.09.2021 17:59:50ОнищукВасилинаЮріївнаСлавутський Великий правутинВеликоправутенська гімназія9
42827.09.2021 12:33:29ОнищукАрсенПавловичСлавутський Малий ПравутинМалоправутинський ліцей8
42928.09.2021 15:48:04Орешко ІлляОлександровичХмельницький Хмельницький"Мої обрії"8
43028.09.2021 19:54:43ОстапчукВікторіяВікторівнаШепетівський Старий КривинСтарокривинський НВК10
43128.09.2021 17:11:55ОстафійчукОлесяІванівнаКам'янець-ПодільськийЗалуччяЧерчецька загально освітня8
43206.10.2021 8:55:07ОстафійчукОлесяІванівнаКам'янець-ПодільськийЗалуччяЧерчецька загально освітня8
43323.09.2021 12:58:34ОстровськаВалеріяГеннадіївнаЛетичівський ЛетичівЛетичівский ліцей №210
43427.09.2021 14:04:36ОцалюкІлонаПетрівнаХмельницький АнтоніниАнтонінський ліцей9
43525.09.2021 20:47:59ПавловЯрославМиколайовичСлавутський НетішинНВК9
43630.09.2021 15:56:30ПавловАндрійТарасовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька НВК "ЗОШ I-III ст., Гімназія"11
43720.09.2021 19:55:34ПавлюкНазарЮрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК311
43829.09.2021 11:42:52Паламарчук Ілля Васильович Славутський СлавутаСлавутський ліцей l-ll ступенів Хмельницької обласної ради8
43929.09.2021 11:12:31Палій Вікторія Вікторівна Дунаєвецький Дунаївці411
44024.09.2021 11:49:28ПанасюкОлексійОлександровичЛетичівський Летичів29
44127.09.2021 14:04:30Панасюк МаксимСергійовичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей ім. О.Іщука10
44223.09.2021 13:49:36ПантелімоноваРусланаВасилівнаКам'янець-ПодільськийОтроківОтроківська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
44323.09.2021 22:21:48ПанчукКостянтинАнатолійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей10
44427.09.2021 16:29:06ПартикаЄвгенВолодимировичКам'янець-ПодільськийПодільськеПодільський ліцей8
44504.10.2021 12:35:23ПасічникОленаВячеславівнаШепетівський ШепетівкаГімназія 4 ім.Валі Котика9
44630.09.2021 10:14:04ПаскаВікторіяВолодимирівнаШепетівський НетішинНетішинмьуий НВК8
44729.09.2021 9:36:25ПастощукДанилоВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницький приватний ліцей "Мої Обрії"9
44824.09.2021 12:02:57ПастущенВіталіна ВіталіївнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей 18
44904.10.2021 12:50:20ПашкевичДаниїлРомановичІзяславський ІзяславІзяславський НВК 28
45022.09.2021 11:24:40ПерепелицяАнастасіяІгорівнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей8
45128.09.2021 14:35:12ПетрикВладиславВолодимировичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ №39
45223.09.2021 14:36:00Петричук ДаянаПетрівнаТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольський НВК "ЗОШ І ступеня-гімназія"9
45329.09.2021 8:53:24ПетровПетроПетровичДунаєвецький НестерівціНестеровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради Хмельницької області9
45421.09.2021 14:42:14Петрошай ВіраВолодимирівнаБілогірський МиклашіМикласька гімназія8
45525.09.2021 20:14:51ПечиногаСофіяАнатоліївнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ |-||| ст. №39
45623.09.2021 21:23:55Пига ІванСтепановичСлавутський НетішинСлавутський ліцей ||-||| ступенів 11
45705.10.2021 14:57:01Пига ІванСтепановичСлавутський СлавутаСлавутьский ліцей 11
45829.09.2021 17:49:07ПилипчукБогданВадимовичСлавутський БерездівОпорний заклад Берездівський ліцей11
45922.09.2021 22:42:19ПироговськийАндрійВіталійовичДунаєвецький МорозівНВК "Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"9
46001.10.2021 11:31:59ПияківськаДанаОлександрівнаДунаєвецький ІванківціІванковецька ЗОШ I-III ст.11
46123.09.2021 19:09:41ПідборськаОлександраОлександрівнаПолонський Полонне28
46222.09.2021 14:16:21ПіддубнякНадіяСергіївнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей11
46329.09.2021 8:21:03ПіжевськийБогданВіталійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський Ліцей ім.М.С. Рудяка11
46423.09.2021 14:52:22ПіменоваАльонаОлександрівнаІзяславський ЦвітохаЦвітоський ліцей9
46520.09.2021 20:42:08Пінчаківська ВалеріяАндріївнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №211
46630.09.2021 20:03:44ПінчукВалеріяЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1711
46727.09.2021 19:21:05ПіонтковськийВолодимирСергійовичХмельницький ХмельницькийГімназія №18
46829.09.2021 21:34:00ПобережнийАртурМиколайовичКам'янець-ПодільськийКолодіївкаКолодіївський ліцей11
46901.10.2021 9:11:18ПовзюкАнастасіяАнатоліївнаДунаєвецький ІванківціІванковецька ЗОШ I-III ст.8
47022.09.2021 14:37:39ПовстюкАртемСергыйовичБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей8
47130.09.2021 15:53:05ПодлєвскаДар'я-Славутський НетішинНетішинський НВК8
47224.09.2021 13:08:21ПодлюкІлонаІгорівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК8
47320.09.2021 17:25:09ПодолянМихайлоСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліце10
47422.09.2021 7:45:12ПоліщукЯрославЄвгеновичШепетівський ШепетівкаНвк 311
47523.09.2021 21:28:39ПоліщукВладиславПетровичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради11
47630.09.2021 16:15:28ПоловкоІванОлеговичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
47730.09.2021 10:23:37ПолонськийМаксимВолодимировичСтаросинявський МшанецьМшанецький НВК8
47827.09.2021 14:41:02ПолянськийОлександрАнатолійовичКам'янець-ПодільськийЧемерівціЧемеровецький НВК №28
47929.09.2021 13:27:31ПосноваЯнаСергіївнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
48001.10.2021 9:07:51ПрибитСофіяРусланівнаХмельницький Хмельницький188
48105.10.2021 20:54:16ПрисяжнюкМиколаЄвгеновичХмельницький Малі ПузіркиФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів8
48205.10.2021 21:27:10ПрисяжнюкМиколаЄвгеновичХмельницький Малі ПузиркиФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів9
48326.09.2021 18:18:34ПромінськаЕльвіраПавлівнаШепетівський ГрицівГрицівський ліцей8
48424.09.2021 17:19:33ПруднікОлександрІгоровичШепетівський ШепетівкаЗОШ номер 110
48523.09.2021 15:53:56ПрусБоженаМиколаївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 79
48630.09.2021 10:50:49ПрусВадимВасильовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
48723.09.2021 21:44:58РаацВолодимирКостянтиновичХмельницький ХмельницькийГімназія 28
48820.09.2021 8:37:21РадовинчикОксанаЮріївнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ 28
48923.09.2021 18:47:08Радченко Олександра ОлександрівнаПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ 29
49027.09.2021 8:19:07Радченко Анастасія Олександрівна Полонський ПолоннеПолонська ЗОШ 29
49104.10.2021 8:17:14Радченко Анастасія Олександрівна Полонський ПолоннеПолонська ЗОШ 29
49230.09.2021 21:44:40РадченяАлінаМиколаївнаШепетівський КиликиївКиликиївський НВК8
49330.09.2021 20:50:30РадюкСофіяМиколаївнаСлавутський НетішинНетішинський НВК 8
49410.10.2021 19:48:55Ранжин ЄлисейМаксимовичХмельницький Хмельницький17 ліцей8
49522.09.2021 20:46:41Ранжин ЄлисейМаксимовичХмельницький Хмельницький17 ліцей8
49622.09.2021 7:24:45Рашкевич ВіолеттаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ№1511
49720.09.2021 11:20:31РедколісАннаВолодимирівнаІзяславський МислятинМислятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
49820.09.2021 19:05:20РибицькаАнастасіяМиколаївнаКрасилівський Великі ОрлинціВеликоорлинська ЗОШ І-ІІ ступенів9
49927.09.2021 11:49:52РибійНадіяВолодимирівнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради9
50030.09.2021 14:24:01РикунАндрійВікторовичХмельницький ПасічнаПасічнянське НВК8
50108.10.2021 10:33:06Ринда ЮліяЮріївнаГородоцький ГородокГородоцький ліцей №411
50221.09.2021 7:27:08РиндикКатеринаПавлівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецьке НВК《ЗОШ I-III ст.,гімназія》9
50326.09.2021 18:28:19РиндикКатеринаПавлівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецький НВК "ЗОШ I-III ступенів, гімназія"8
50423.09.2021 20:57:02Рогожа Святослав ІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей11
50504.10.2021 8:40:07РогожаСвятославІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам`янець-Подільський ліцей11
50628.09.2021 13:10:38РозумнийВладиславІгоровичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей ім. О.Іщука8
50726.09.2021 0:49:01РоманецьРостиславОлеговичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
50827.09.2021 13:38:14Романюк КостянтинВолодимировичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей ім. О.Іщука8
50928.09.2021 13:33:15РоманюкКостянтинВолодимировичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей9
51022.09.2021 14:13:24РудикДмитроОлеговичБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей11
51123.09.2021 10:50:43РудойАртемОлександровичСтарокостянтинівський Старокостянтинів29
51226.09.2021 17:38:58Рудько ЮліяСергіївнаШепетівський СудилківСудилківський ліцей9
51322.09.2021 14:14:31РуснякВікторіяВіталіївнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей11
51430.09.2021 20:55:06РучківськаСофіяВолодимирівнаСтарокостянтинівський ГригорівкаГригорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
51529.09.2021 9:41:27СавечкоІлляОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей9
51627.09.2021 18:33:14СавчукМаксимВолодимировичШепетівський ШепетівкаЗОШ № 69
51722.09.2021 20:29:38СамишкінМихайлоСергійовичХмельницький Хмельницькийгімназія 29
51802.10.2021 23:35:40Самков ВолодимирМихайловичШепетівський ШепетівкаЗОШ І-ІІІ ступенів №611
51927.09.2021 8:43:26СамойлюкДар'яВіталіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С Рудяка9
52029.09.2021 13:22:22СамсоновичІгорОлеговичНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
52122.09.2021 22:49:59СапожникКатрінаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийприватний НВК ''Антей''11
52206.10.2021 8:58:20Саф'яновВолодимирМиколайовичЧемеровецький ЗалуччяЧерчецька ЗОШ 1-3ступенів9
52330.09.2021 10:53:31Сащук ЯрославРостиславовичЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №29
52405.10.2021 14:09:19СвердлюкДіанаСергіївнаШепетівський ШепетівкаНВК№310
52530.09.2021 21:23:08Семенюк ВадимОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК10
52629.09.2021 9:49:34СеміновичВадимІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей8
52729.09.2021 20:19:25СеміновичВадимІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський89
52829.09.2021 20:39:17СеміновичВадимІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей9
52930.09.2021 21:48:21СенишенКостянтинСергійовичКам'янець-ПодільськийКугаївціКугаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
53005.10.2021 21:31:02СидорукЯнаВікторівнаХмельницький Малі ПузиркиФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів9
53105.10.2021 21:00:32СидорукЯнаВікторівнаХмельницький Малі ПузиркиФедорівська ЗОШ 1-3 ступенів8
53230.09.2021 10:00:07СидунЛєнаАнатоліївнаКам'янець-ПодільськийОтроківОтроківська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
53301.10.2021 10:39:13Сікорська ДаріяЄвгеніївнаБілогірський ГулівціГулівецький ліцей8
53404.10.2021 12:35:36СінчаЛіліяЄвгеніївнпІзяславський БорисівБорисівський ліцей9
53529.09.2021 13:16:41СінчукАнгелінаСергіївнаПолонський ПолоннеПолонський НВК №2 "ЗОШ I-III ст. №7-ДНЗ"10
53603.10.2021 15:28:55СкибицькаВікторіяСергіївнаХмельницький Хмельницький188
53723.09.2021 19:18:07СливаВікторіяВікторівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ √ 711
53830.09.2021 17:14:55СлінькоАнжелікаРусланівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівська ЗОШ |-||| ст.#610
53926.09.2021 14:47:42СлюсарОлександрАндрійовичШепетівський ШепетівкаСЗОШ №210
54030.09.2021 10:14:57СмальЮліяВолодимирівнаСтаросинявський МшанецьМшанецький НВК8
54128.09.2021 17:00:48Смицький ОлександрОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ №58
54229.09.2021 23:29:35СмірновАртемОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК10
54322.09.2021 14:16:35СмірноваДаріяМихайлівнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей10
54423.09.2021 15:31:20СмотриковськийЛеонідЛеонідовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 1011
54523.09.2021 19:59:12СнісарАртемІгоровичХмельницький ХмельницькийХмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №218
54620.09.2021 18:43:46СоловейВладиславІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам‘янець-Подільський ліцей10
54727.09.2021 12:12:26Солодка Мар‘яна БогданівнаПолонський ПолоннеПолонська ЗОШИТИ І-ІІІ ступенів номер 211
54804.10.2021 9:23:55СолоненкоКатеринаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський911
54921.09.2021 20:33:42СолтикАнтонАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей №1711
55027.09.2021 8:54:35СорокаВіталікІвановичСлавутський НетішинНВК11
55126.09.2021 19:15:07СорокатюкАнатолійІвановичДунаєвецький ШатаваШатавський НВК8
55229.09.2021 9:32:21СорочанОрестГригоровичШепетівський ШепетівкаНВК №19
55328.09.2021 9:53:47СосновськийБогданЮрійовичЧемеровецький ЧемерівціЧемеровецький НВК №18
55430.09.2021 17:26:17СтаростюкВладиславІгорович Старокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені М. С. Рудяка8
55502.10.2021 12:27:41СтеблянськийАнтонОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка10
55624.09.2021 10:39:43СтегнійДар'яВолодимирівнаШепетівський ШепетівкаПолонська ЗОШ |-|||ступенів ✓210
55726.09.2021 19:15:45СтепанюкДар'яПавлівнаКрасилівський КрасилівНВК "Гімназія та ЗОШ 1ст."10
55823.09.2021 20:23:50СтефановичОленаЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №218
55929.09.2021 16:42:57СторожукАннаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийГімназія №18
56029.09.2021 13:24:32Стоян СніжанаЯрославівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський Ліцей 210
56120.09.2021 19:09:45СтуденецьІванСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №9 імені А.М.Трояна8
56221.09.2021 12:50:30ТайструкДавидОлександровичКам'янець-ПодільськийКолодіївкаКолодіївський ліцей9
56322.09.2021 12:26:14ТайструкНазарОлександровичКам'янець-ПодільськийКолодіївкаКолодіївський ліцей8
56423.09.2021 14:00:46ТанасійчукІванМихайловичКам'янець-ПодільськийОтроківОтроківська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
56524.09.2021 13:06:21ТанчукУляна ГеннадіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК8
56630.09.2021 22:29:21ТаравськийДенисЕдуардовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
56727.09.2021 14:30:10ТарасишинАрсенійОлександровичХмельницький ХмельницькийЛіцей 178
56802.10.2021 19:42:29Твердохлібов ВолодимирКостянтиновичКрасилівський КрасилівКрасилівський НВК "Гімназія та ЗОШ І ст."10
56930.09.2021 20:49:27ТесленкоОлександраОлександрівнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради8
57029.09.2021 13:06:53ТеслюкОлегРомановичЛетичівський ЛисогіркаЛисогірська ЗОШ І-ІІ ступенів9
57130.09.2021 21:28:29ТимощукМаксимВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1710
57228.09.2021 13:38:24Тимчук Анастасія Сергіївна Кам'янець-ПодільськийГрушкаГрушківський ліцей 8
57321.09.2021 14:43:18ТимчукЮліанаСергіївнаСлавутський ЦвітохаЦвітоський ліцей Улашанівської сільської ради8
57420.09.2021 10:19:48ТищукОлександрСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 19
57529.09.2021 17:54:54ТкачукГаннаВячеславівнаСлавутський Великий правутинВеликоправутенська гімназія9
57629.09.2021 8:50:30Ткачук ВладилавСергійович Хмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія #19
57730.09.2021 22:40:45Ткачук ВеронікаМиколаївнаКам'янець-ПодільськийВрублівціВрубловецька гімназія9
57801.10.2021 9:45:41ТкачукДаринаЮріївнаХмельницький Хмельницький№189
57929.09.2021 19:05:09ТрембовецькийПавлоОлександровичВіньковецький ВіньківціВіньковецький ліцей8
58030.09.2021 20:13:01ТумановськийВолодимирСтаніславовичКрасилівський Слобідка-КрасилівськаСлобідко-Красилівська ЗОШ І-ІІ ступенів8
58121.09.2021 17:04:48ТурукДавидВадимовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
58227.09.2021 11:49:00ТутікАнастасіяРостиславівнаКам'янець-ПодільськийОтроківОтроківська ЗОШ І-ІІІ ст.9
58326.09.2021 14:51:27Укріїнець АндрійСергійовичКрасилівський КрасилівЗОШ №111
58430.09.2021 20:50:18Фабіянська КатеринаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 9 імені А.М.Трояна8
58530.09.2021 11:48:51Фагат Ярослав АндрійовичКрасилівський КорчівкаКорчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
58629.09.2021 20:56:00ФедоришинАртем МихайловичХмельницький ЛисогіркаЛисогірська ЗОШ I-II ступенів9
58723.09.2021 14:05:55ФедоровЯрославОлексійовичПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ №29
58823.09.2021 22:30:21Федорова ВіраДмитрівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська СЗОШ №2 1-3 ступенів8
58930.09.2021 10:06:42ФедороваТамараСергіївнаКам'янець-ПодільськийОтроківОтроківська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
59030.09.2021 18:08:56Фенцур МикитаВадимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1510
59123.09.2021 17:50:42ФлорескулВікторіяВячеславівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський711
59229.09.2021 11:19:49ФомовІлляСергійовичДеражнянський ДеражняДеражнянський ліцей №110
59304.10.2021 9:23:48Фомченко Зоряна Дмитрівна Кам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський911
59428.09.2021 20:18:56ФранчукІванВалентиновичІзяславський ІзяславІЗЯСЛАВСЬКИЙ НВК ЗОШ І-ІІІ СТ. № 2, ЛІЦЕЙ ІМ. О.КУШНІРУКА11
59515.10.2021 15:15:24ФурманСофияВіталівнаХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія 18
59627.09.2021 8:54:23ФурманСофияВіталівнаХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія 18
59728.09.2021 9:57:20ХамазюкКатеринаЮріївнаКрасилівський МанівціМанівецька ЗОШ І-ІІ ступенів8
59830.09.2021 20:01:18ХащевськийВладиславВіталійовичШепетівський ШепетівкаСЗОШ номер 28
59921.09.2021 20:41:54ХвостоваОлександраАндріївнаСлавутський НетішинНетішинський НВК9
60030.09.2021 20:44:33ХільчукМаріяВолодимирівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №38
60130.09.2021 18:19:38ХмельницькийДавидБогдановичСлавутський Нетішин38
60227.09.2021 8:49:24ХодзінськийКостянтинПетровичХмельницький ХмельницькийГімназія №18
60328.09.2021 19:16:26ХолодАндрійСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницька Гімназія №18
60428.09.2021 17:18:31ХоменкоОлександрОлеговичПолонський ПонінкаПонінківський НВК9
60522.09.2021 14:14:36ХоменкоРостиславСергійовичБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей11
60620.09.2021 20:09:36хоптійДмитроОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський Ліцей10
60701.10.2021 13:55:19Цалай РоманВасильовичХмельницький ХмельницькийГімназія №29
60808.10.2021 17:01:10ЦарикЯнаЮріївнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№110
60929.09.2021 9:27:33ЦарикЯнаЮріївнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№110
61027.09.2021 12:26:17ЦерклевичВікторіяРоманівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст9
61124.09.2021 22:23:47ЦибадзеНатіяЗазаївнаХмельницький ХмельницькийГімназія 210
61229.09.2021 11:15:29ЦикельЛізаВасилівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецької ЗОШИТ |-||| ступенів номер 411
61327.09.2021 21:51:58Цимбалюк Вікторія СтепанівнаТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ 1-3 ст.11
61422.09.2021 14:16:37ЦимбалюкДіанаІгорівнаБілогірський ЯмпільЯмпільський ліцей10
61523.09.2021 21:32:16ЦимбалюкАндрійВікторовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради11
61624.09.2021 13:33:51ЧаадаєвКостянтинОлександровичНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст10
61730.09.2021 20:50:14ЧаплигінаСофіяАндріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 98
61828.09.2021 18:43:20ЧаюкОльгаЮріївнаПолонський ПонінкаПонінківський НВК9
61906.10.2021 15:18:54ЧеремшинськийІванВолодимировичХмельницький ХмельницькийОбласний ліцей 2-3 ступенів11
62022.09.2021 17:00:30ЧеремшинськийІванВолодимировичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 2-3 ступенів11
62130.09.2021 17:15:47ЧерепійІванАндрійовичСлавутський СлавутаЗОШ 1-3 ступенів №110
62202.10.2021 13:25:20ЧернявськаВалентинаМихайлівнаКрасилівський КрасилівКрасилівський НВК, "Гімназія та ЗОШ 1ступеня"8
62330.09.2021 22:57:18ЧорнобайАндрійМиколайовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець Подільський ліцей10
62429.09.2021 9:30:05ЧорноусАртемВікторовичШепетівський ШепетівкаНВК №19
62528.09.2021 22:50:20ЧухрійАртемРуслановичКам'янець-ПодільськийсмтДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-III ст. Новодунаєвецької селищної ради.8
62627.09.2021 22:38:38шайдюк ангеліна миколаївнаСлавутський Нетішиннетішинська зош 1-3 ст. №110
62729.09.2021 11:15:35ШаповаловаАнітаЮріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ |-||| ступенів номер 411
62828.09.2021 9:57:49ШатковськийМаксимМихайловичЧемеровецький ЧемерівціЧемеровецький НВК №18
62928.09.2021 13:23:26ШаховалАнастасіяАндріївнаКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей8
63023.09.2021 19:32:26ШахрайДмитроАндрійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
63121.09.2021 21:30:50ШвецьАндрійОлександровичДунаєвецький НестерівціНестеровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
63229.09.2021 19:42:10ШвецьМихайлоОлександровичШепетівський ГрицівГрицівський ліцей8
63329.09.2021 13:36:35ШвецьАнастасіяМихайлівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
63429.09.2021 8:25:25ШевцовДаніїлМиколайовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей ім. М.С Рудяка9
63527.09.2021 19:47:23ШевчукВікторіяОлегівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей ім. М.С.Рудяка10
63622.09.2021 14:44:20ШевчукМиколаВасильовичШепетівський ШепетівкаНВК18
63724.09.2021 12:13:22ШемчукІлляОлександровичСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
63830.09.2021 9:12:13ШеховцоваАннаАндріївнаШепетівський ШепетівкаЗагальноосвітня школа 110
63922.09.2021 16:49:59ШикерукВалентинСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради9
64029.09.2021 16:10:19ШиманськаНаталяІгорівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ 78
64128.09.2021 9:11:13ШинкарчукБогданАндрійовичХмельницький ДеражняДеражнянської ЗОШ #3 імені Героя України Івана Зубкова10
64223.09.2021 21:15:58ШироковаМаргаритаМихайлівнаКрасилівський Слобідка-КрасилівськаСлобідко-Красилівська ЗОШ І-ІІ ступенів9
64321.09.2021 15:00:13ШлапаковаМарінаВікторівнаКам'янець-ПодільськийНігинНігинська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
64422.09.2021 10:34:54ШмигельськийІлляБогдановичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
64530.09.2021 22:54:21Шопен-ГахКрістіанВасильовичКам'янець-ПодільськийРункошівГрушківський ліце9
64621.09.2021 11:36:55ШрібакБогданСергійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
64728.09.2021 19:52:51Штокалюк РусланРуслановичХмельницький РозсошаРозсошанський ліцей8
64823.09.2021 12:58:32ЩегельськаАннаОлександрівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №210
64922.09.2021 20:05:42ЩепінОлександрОлексійовичХмельницький ХмельницькийХмельницкий Ліцей №1711
65024.09.2021 13:51:27Щербина ЛіанаСергіївнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст11
65129.09.2021 10:15:58ЩуцькаСофіяБогданівнаДеражнянський ДеражняДеражнянський ліцей №19
65224.09.2021 9:20:22ЮзвенкоАннаАннаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №19
65330.09.2021 13:34:07ЮзьковаВікторіяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 39
65430.09.2021 21:09:15юрчукдаринаігорівна Хмельницький Хмельницький1 гімназія 8
65523.09.2021 16:03:12ЮщукВладиславВолодимировичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольський НВК "ЗОШ 1 ступеня - гімназія" 9
65628.09.2021 21:30:21ЯблонськийТарасМихайловичХмельницький РозсошаРозсошанський ліцей9
65723.09.2021 11:53:48ЯворськаІринаАнатоліївнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ номер 310
65829.09.2021 11:50:51ЯгодинецьВладОлеговичСлавутський СлавутаСлавутського ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради 8
65929.09.2021 13:11:37ЯгодінаАнастасіяОлександрівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
66030.09.2021 18:01:27ЯковчукКамілаПавлівнаІзяславський ПеремишельПеремишельська гімназія8
66101.10.2021 10:02:59ЯковчукКамілаПавлівнаСлавутський ПеремишельПеремишельська гімназія8
66226.09.2021 14:57:22ЯковчукМаріяАндріївнаКрасилівський КрасилівКрасилівський НВК10
66327.09.2021 14:52:13ЯкухноДаринаРоманівнаНовоушицький БраїлівкаБраїлівська9
66429.09.2021 12:45:56Яніцька ДіанаПавлівнаШепетівський ШепетівкаГімназія №49
66504.10.2021 12:37:46ЯніцькаДіанаПавлівнаШепетівський Шепетівка49
66629.09.2021 20:46:26ЯремовВадимАндрійовичСлавутський Нетішин110
66727.09.2021 19:28:29ЯрмоленкоАнатолій МиколайовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка11
66822.09.2021 14:19:41ЯрмошукЮліяВасилівнаШепетівський ЯмпільЯмпільський ліцей10
66929.09.2021 11:16:26Ярова ОлександраОлександрівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ |-||| ступенів номер 411
67030.09.2021 23:30:52ЯрошАннаБогданівнаХмельницький ХмельницькийГімназія №28
67127.09.2021 9:02:54ЯрошенкоАндрійОлександровичШепетівський ГрицівГрицівський ліцей9
67227.09.2021 14:48:23ЯсінськийВячеславАртуровичДеражнянський ДеражняДеражнянської ЗОШ 1-3 ступегнів №38
67330.09.2021 12:34:37ЯценкоДіана ВікторівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський ліцей №29
67429.09.2021 14:59:50Яцковський БогданСергійовичЧемеровецький Чемерівці19