Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:

Логотип дельтаматем deltamatem







Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 16.11.2018 8:18:53

Подали зявку: 1125
8 клас:299
9 клас:302
10 клас:272
11 клас:252
№ п/пДата подачі заявкиПрізвищеІм'яПо-батьковіРайонМісто або селищеШколаКлас
129.09.2013 0:00:11ЛановаЄвгеніяАндріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
228.09.2013 23:58:12ФедороваАнастасіяОлександрівнаДунаєвецький ВихрівкаВихрівська ЗОШ І-ІІ ст8
328.09.2013 23:47:46КарловськаВікторіяМиколаївнаЯрмолинецький косогіркакосогірська8
428.09.2013 23:41:27ЛановаЄвгеніяАндріївнаІзяславський Ізяслав178
528.09.2013 23:37:27Байгота Вікторія ВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1211
628.09.2013 23:19:12МасалигаОльгаОлексіївнаХмельницький ХмельницькийГімназія №111
728.09.2013 23:09:12ЯщукПетроВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
828.09.2013 22:33:48ВасилюкВікторіяВікторівнаСтарокостянтинівський СахнівціСахновецька ЗОШ I-ІІІ ступенів11
928.09.2013 22:22:03МаховДмитроСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛзПВФП11
1028.09.2013 22:18:25ЛевицькаКатеринаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1210
1128.09.2013 22:13:46РепецькаЮліяМаксимівнаШепетівський ХролінХролинська ЗОШ І-ІІ стуренів8
1228.09.2013 22:13:14БольДаріяВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1210
1328.09.2013 22:11:17БасунВікторіяОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки10
1428.09.2013 21:56:15БоднарАлінаСергіївнаЯрмолинецький Ярмолинці№211
1528.09.2013 21:50:37ЖоголєваТетянаСергіївнаІзяславський ІзяславЗОШ І-ІІІ ст №18
1628.09.2013 21:46:49КізіцькаАліна ВіталіївнаХмельницький ЗакупнеЗакупняньська ЗОШ І-ІІІ ст10
1728.09.2013 21:46:42КовальчукАннаМиколаївнаІзяславський ІзяславЗОШ І-ІІІ ст №18
1828.09.2013 21:42:52Кучерук Мар'янаВікторівнаІзяславський ІзяславЗОШ І-ІІІ ст №18
1928.09.2013 21:01:02СмішнийДмитроМиколайовичДунаєвецький Дунаївці411
2028.09.2013 20:29:55ПоліщукЮліяЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей10
2128.09.2013 20:18:47ЯгодаБогданВ'ячеславовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №19
2228.09.2013 20:16:33ЮрчукОльгаАнатоліївнаШепетівський ПліщинПліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня9
2328.09.2013 19:45:43КриштофТетянаІгорівнаХмельницький Хмельницький268
2428.09.2013 19:36:14ДенисюкДмитроЛеонідовичВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №111
2528.09.2013 19:24:09Данішевська ІлонаСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки10
2628.09.2013 18:21:26ГродськаДіанаМиколаївнаСтарокостянтинівський Великий ЧернятинВеликочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст9
2728.09.2013 18:18:08ЖуравськаДашаСергіївнаХмельницький ЗаслучнеЗаслучненська9
2828.09.2013 18:04:08БродськаСофіяСергіївнвХмельницький Хмельницький178
2928.09.2013 17:38:57Моренець СвітланаВолодимирівнаПолонський смт ПонінкаПонінківський НВК9
3028.09.2013 17:12:06БіликІлляАнатолійовичХмельницький Хмельницькийгімназія №19
3128.09.2013 17:10:07ЧорнаЮліаніяСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийміський ліцей №189
3228.09.2013 16:23:13ПідгурськийМаксимСергійовичСлавутський Нетішин39
3328.09.2013 16:16:42ГрабчакВасильОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький спецілізований ліцей-інтерат поглибленої підготовки вгалузі науки 10
3428.09.2013 15:49:23КиливникАндрійОлеговичХмельницький Хмельницький1710
3528.09.2013 15:37:05КиливникБогданОлеговичХмельницький Хмельницький1711
3628.09.2013 15:19:35СупуркоВалентинаВікторівнаСтарокостянтинівський ВоронківціВоронковецька ЗОШ І-ІІІ ст10
3728.09.2013 15:10:54ВишневаВікаОлегівнаСтарокостянтинівський ВоронківціВоронковецька ЗОШ І-ІІІ ст11
3828.09.2013 14:56:19ЛюлькунМирославВікторовичХмельницький ХмельницькийСЗШ №89
3928.09.2013 14:40:35ТриндюкІлляВасильовичТеофіпольський СвятецьСвятецькаЗОШ8
4028.09.2013 14:37:44МельничукІваннаОлександрівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів№39
4128.09.2013 13:57:51ГусарськийВадимОлександровичХмельницький ХмельницькийНВК №911
4228.09.2013 13:51:07ПроцунАннаВікторівнаПолонський смт ПонінкаПонінківський НВК9
4328.09.2013 13:36:18НижняІннаІгорівнаСлавутський Нетішин111
4428.09.2013 13:33:20РоманишинЗорянаІгорівнаХмельницький Хмельницький2710
4528.09.2013 13:21:57ГончаренкоДашаІгорівнаПолонський смт ПонінкаПонінківський НВК9
4628.09.2013 13:07:27МаликОксанаВікторівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1211
4728.09.2013 12:35:15БендюгОлександрАнатолійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК №39
4828.09.2013 12:29:48МихайловВладислав ВікторовичДунаєвецький ГолозубинціГолозубинецька ЗОШ I-III ступенів9
4928.09.2013 11:50:04КуржійВалентинРомановичДеражнянський НижнєДеражнянське НВК №29
5028.09.2013 11:46:49РеміннаАнастасіяАндріївнаСлавутський Нетішин410
5128.09.2013 11:21:34МавлютовЯрославСергійовичСлавутський НетішинНВК11
5228.09.2013 10:58:20АліксійчукЛіліяСергіївнаСлавутський НетішинНВК9
5328.09.2013 10:31:34ШпичкоВладиславВалентиновичХмельницький Хмельницькийгімназія 210
5428.09.2013 10:23:06ЛіщукІннаВолодимирівнаПолонський смт. ПонінкаПонінківський НВК9
5528.09.2013 10:03:19КовбасюкРоманВасильовичВолочиський ВолочиськЗОШ №111
5628.09.2013 9:44:18Костецький Василь ВолодимировичБілогірський смт. ЯмпільЯмпільська ЗОШ І-ІІІ ст11
5728.09.2013 8:56:47ПідліснаДіанаМиколаївнаЯрмолинецький ст. ЯрмолинціНовосільська ЗОШ I-III ст.9
5828.09.2013 8:51:38ВасилевськаАнастасіяОлександрівнаСтарокостянтинівський ГригорівкаГригорівська ЗОШ11
5928.09.2013 8:37:53БондарчукЮліяЮріївнаСтарокостянтинівський ГригорівкаГригорівська ЗОШ8
6028.09.2013 8:36:47ДовгалюкАнастасіяОлександрівнаСлавутський НетішинНетішинський НВК " Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів та ліцей"9
6128.09.2013 8:31:37ПанчукСергійАнатоліювичКрасилівський Красилів№19
6228.09.2013 4:30:26ЛапенкоОленаВіталівнаШепетівський ШепетівкаЗагальноосвітня спеціалізована школа-інтернат 9
6328.09.2013 2:00:31ЧорнобриваНаталіяОлександрівнаХмельницький Хмельницький811
6428.09.2013 0:55:00ГрудзіцькийОлексійЮрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 1711
6528.09.2013 0:20:49ПастухМиколаМиколайовичХмельницький ХмельницькийНВК611
6628.09.2013 0:08:46ХімічукВолодимирМиколайовичХмельницький ХмельницькийНВК611
6728.09.2013 0:05:47ЖилкоАндрійОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
6828.09.2013 0:05:10КучеряваМаріяАндріївнаХмельницький ХмельницькийНВК610
6928.09.2013 0:03:34БойчукОлександраАндріївнаХмельницький ХмельницькийНВК68
7027.09.2013 23:45:48ЛашевичМаріяВолодимирівнаПолонський смт. ПонінкаПонінківський НВК "ЗОШ I-III ступенів №1, гімназія"10
7127.09.2013 23:27:11БохонокНазарійІгоровичХмельницький ХмельницькийЗОШ № 148
7227.09.2013 23:20:17РатичСергійБорисовичХмельницький ХмельницькийСЗШ №111
7327.09.2013 23:13:29ЩербякАндрійДмитровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
7427.09.2013 23:11:53МосорукЯрославВіталійовичСлавутський Славута78
7527.09.2013 23:10:43ПогончукІринаІванівнаСтарокостянтинівський ІршикиІршиківський НВК8
7627.09.2013 23:04:11БереженнаОльгаЮріївнаСтарокостянтинівський КоржівкаКоржівська ЗОШ І-ІІ ступенів9
7727.09.2013 23:02:15ОлійникІгорІгоровичЧемеровецький Чемерівці№18
7827.09.2013 23:02:03ДюгМаринаСергіївнаХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
7927.09.2013 22:58:28КорніловаЯдвігаОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянський НВК,№ 29
8027.09.2013 22:56:29ПідліснийВладиславМиколайовичЯрмолинецький Нове село 2177511
8127.09.2013 22:21:30МарисюкБогданОлександровичСлавутський СлавутаЗОШ I-III ступенів №311
8227.09.2013 22:21:25ДудкоДмитроВолодимировичЧемеровецький Чемерівці110
8327.09.2013 22:16:38СмаровозВікторія ЮріївнаХмельницький Хмельницький2710
8427.09.2013 22:08:42СклепюкВеронікаОлександрівнаЧемеровецький ЗалуччяЧерчецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
8527.09.2013 22:08:35Корнійчук ОксанаСергіївнаСлавутський НетішинНВК "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей 10
8627.09.2013 22:07:44НевмержицькаДаринаВіталіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей-інтернай поглибленої підготовки в галузі науки11
8727.09.2013 22:07:16ІськоваДар"яСтепанівнаХмельницький ХмельницькийСЗОШ 8 9
8827.09.2013 22:01:01ЧолійАнастасіяВасилівнаХмельницький Хмельницький17 ліцей8
8927.09.2013 21:59:00ФроловаВалеріяМаксимівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 178
9027.09.2013 21:58:19ГорячокАндрійВікторовичХмельницький ХмельницькийНВО №510
9127.09.2013 21:48:17Гаврилюк Дар'яДмитрівнаХмельницький Хмельницькийліцей 178
9227.09.2013 21:43:21МирончакЮліяАнатоліївнаНовоушицький СтругаСтрузька ЗОШ11
9327.09.2013 21:38:26СвідерЮліяОлександрівнаХмельницький Хмельницькийліцей № 1711
9427.09.2013 21:35:36ШпакІннаВалеріївнаСлавутський Славута№39
9527.09.2013 21:35:26Федишин СофіяТарасівнаКрасилівський КрасилівЗОШ І_ІІІ ст.№4 ім. П.Кізюна9
9627.09.2013 21:31:21ШевчукТетянаРусланівнаЯрмолинецький КосогіркаКосогірська8
9727.09.2013 21:31:05КрищукЮліяРусланівнаХмельницький ХмельницькийНВК №711
9827.09.2013 21:30:05Хитрук ІринаІгорівна Хмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 17 8
9927.09.2013 21:26:47ШеверногийЮліанКостянтиновичДунаєвецький КривчикРахнівська ЗОШ 1-3 ступенів11
10027.09.2013 21:24:58СнятинськийОлександрЮрійовичДунаєвецький Велика ПобійнаВеликопобіянська ЗОШ І-ІІІ ст.11
10127.09.2013 21:23:10ЙолтухівськийРостиславВолодимировичХмельницький Хмельницький№810
10227.09.2013 21:21:10ЛисакВалентинаМиколаївнаБілогірський КащенціКащенецька ЗОШ І-ІІІ ст.11
10327.09.2013 21:18:35ЙолтухівськийРостиславВолодимировичХмельницький Хмельницький№88
10427.09.2013 21:17:48БондарАндрійОлександровичХмельницький Хмельницький810
10527.09.2013 21:15:55ЗадачінДенисОлександровичХмельницький Хмельницький810
10627.09.2013 21:14:59ВельчикДенисОлексійовичДунаєвецький Дунаївці№211
10727.09.2013 21:14:52ІккесДавидПавловичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам’янець-Подільський ліцей10
10827.09.2013 21:14:44ЛеонтієваЮліяАнатоліївнаДунаєвецький Велика ПобійнаВеликопобіянська ЗОШ І-ІІІст.8
10927.09.2013 21:14:29Балацька ЮліяПетрівнаЧемеровецький БілаБільська ЗОШ І - ІІІ ступенів імені К.І. Геренчука9
11027.09.2013 21:12:37КалиновськаМарiяВ'ячеславiвнаХмельницький Хмельницькийгiмназiя №18
11127.09.2013 21:11:44МикитюкІванСергійовичДунаєвецький Дунаївці№211
11227.09.2013 21:08:27ПухкаАльонаОлександрівнаДунаєвецький Дунаївці№211
11327.09.2013 21:03:50ДавидюкСвітланаСергіївнаПолонський смт. ПонінкаПонінківський НВК, "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"11
11427.09.2013 21:00:06МироноваКарінаСергіївнаСтарокостянтинівський Великий ЧернятинВеликочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.8
11527.09.2013 20:57:24ФурманДмитроСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №79
11627.09.2013 20:56:55Приказюк ВікторіяСергіївнаХмельницький Теперівка№28
11727.09.2013 20:54:17СавчукАннаОлексіївнаЧемеровецький ГусятинГусятинська8
11827.09.2013 20:54:16БіликДенисСергійовичХмельницький ХмельницькийНВК №710
11927.09.2013 20:51:55ТимощикВладиславІгоровичДеражнянський МаниківціМаниковецька ЗОШ11
12027.09.2013 20:51:04КувілаОлександрОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам’янець-Подільський ліцей9
12127.09.2013 20:50:35ВакуленкоВікторіяВіталіївнаЯрмолинецький МоскалівкаМоскалівська ЗОШ І-ІІІ ступенівІ10
12227.09.2013 20:50:05КлименкоДіанаМиколаївнаКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст8
12327.09.2013 20:48:37МирончакЮліяАнатоліївнаНовоушицький СтругаСтрузька ЗОШ11
12427.09.2013 20:48:13ОлексішинІваннаІванівнаДеражнянський ЗагінціМаниковецька ЗОШ І-ІІ ступенів9
12527.09.2013 20:47:12ПочекунінаАлінаДенисівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 18
12627.09.2013 20:45:02Бахорчук ВікторіяОлександрівеаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №910
12727.09.2013 20:43:33ЗавальськаКрістінаСвятославівнаКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст8
12827.09.2013 20:42:57БарабашАндрійВіталійовичВолочиський Волочиськ№111
12927.09.2013 20:42:04ЛеонтієвЮрійАнатолійовичДунаєвецький Велика ПобійнаВеликопобіянська11
13027.09.2013 20:41:51ІльніцькаОленаВалеріївнаДеражнянський Деражня№29
13127.09.2013 20:40:42СтаренькаОксанаВолодимирівнаДеражнянський ЧерешенькаНижнянська ЗОШ І-ІІ ступенів8
13227.09.2013 20:37:25ВермінськаОлександраЄвгенівгаДеражнянський ДеражняНВК №2 гімназія8
13327.09.2013 20:36:35Кульчицький ІванТимофійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №79
13427.09.2013 20:36:28Снятинський ОлександрЮрійовичДунаєвецький Велика ПобійнаВеликопобіянська ЗОШ І-ІІІ ст.10
13527.09.2013 20:33:59ШахрайДмитроВікторовичЧемеровецький ЗакупнеЗакупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
13627.09.2013 20:31:25ГальчукОльгаВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийНВК № 99
13727.09.2013 20:30:57ВасилевськийОлександрСергійовичДунаєвецький МіцівціМіцівецька ЗОШ8
13827.09.2013 20:29:59СавінМикола ОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЗОШ 1-3 ступенів №19
13927.09.2013 20:29:59ПароваНадіяВалентинівнаКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ10
14027.09.2013 20:29:26ПилипюкАннаДмитрывнаХмельницький ХмельницькийЛіцей № 1711
14127.09.2013 20:28:26МандзюкОленаІванівнаКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст.10
14227.09.2013 20:28:19КушнірукДмитроПетровичКам'янець-ПодільськийКолубаївціКолубаївська ЗОШ8
14327.09.2013 20:27:12КоричакАнастасіяОлегівнаДунаєвецький Дунаївці№49
14427.09.2013 20:25:34КовальчукОлексійВолодимировичДеражнянський ЯськівціЯськовецька ЗОШ І-ІІ ступенів10
14527.09.2013 20:24:47ДубчакРусланВолодимировичКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст9
14627.09.2013 20:23:29ЩеснякЄвгенійОлександровичДеражнянський ДеражняДеражнянський НВК №28
14727.09.2013 20:23:28МовчанКатеринаМихайлівнаШепетівський СудилківСудилківська ЗОШ 1-3 ступенів10
14827.09.2013 20:23:27ГорянінВолодимирМиколайовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам’янець-Подільський ліцей10
14927.09.2013 20:23:14ткачолексійолександровичХмельницький Хмельницькийсзш 1-3 ступенів №88
15027.09.2013 20:22:27вавренчук оксанавадимівнаХмельницький Хмельницькийсзш810
15127.09.2013 20:21:52ЧешунКатеринаВікторівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
15227.09.2013 20:21:51ЧернушичВікторСергійовичШепетівський СудилківСудилківська ЗОШ10
15327.09.2013 20:21:51ЛабаньВікторіяПетрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат11
15427.09.2013 20:20:44АндрійЖирновЮрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей10
15527.09.2013 20:20:13КозопасВікторіяОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький Навчально-виховний комплекс №79
15627.09.2013 20:19:44СмолаІлонаРусланівнаЧемеровецький ЗакупнеЗакупнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
15727.09.2013 20:19:36МазуренкоЮліяОлегівнаНовоушицький СтругаСтрузька загалоноосвітня школа 1-3 ступенів11
15827.09.2013 20:19:28Юзвик ІннаСергіївнаДунаєвецький Велика ПобійнаВеликопобіянська ЗОШ І-ІІІ ст.8
15927.09.2013 20:17:42ЗадічінДенисОлександровичХмельницький Хмельницький810
16027.09.2013 20:14:55ПоліщукАндрійОлеговичДунаєвецький Велика ПобійнаВеликопобіянська ЗОШ І-ІІІ ст10
16127.09.2013 20:11:41ГальчукМирославВолодимировичХмельницький ХмельницькийНВК № 98
16227.09.2013 20:10:10БулкінаАннаМиколаївнаХмельницький ХмельницькийНВК №710
16327.09.2013 20:09:51ІльніцькийКостянтинАндрійовичДеражнянський ДеражняДеражнянський НВК №28
16427.09.2013 20:06:47ГребенюкАннаВалентинівнаПолонський смт. ПонінкаПонінківсий НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"11
16527.09.2013 20:06:04РужанськаОльгаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийСЗШ № 810
16627.09.2013 20:06:03БілоусДмитроВалерійовичХмельницький Хмельницький148
16727.09.2013 20:01:10ВовкАндрійСергійовичЯрмолинецький ЖилинціЖилинецька9
16827.09.2013 19:58:29Сидорчук ОлександраОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №611
16927.09.2013 19:58:28СкопюкБогданВолодимеровичКрасилівський АнтоніниАнтонінська ЗОШ11
17027.09.2013 19:56:19ЧорнийВадимВалентиновичДеражнянський КопачівкаКопачівська ЗОШ I-III ступенів10
17127.09.2013 19:56:00Чернушич Віктор СергійовичІзяславський СудилківСудилківська ЗОШ10
17227.09.2013 19:51:44КушнірукЮліяАндріївнаБілогірський Білогір'яЮровецька ЗОШ 1-3 ступенів9
17327.09.2013 19:50:28СтебницькаДіанаВіталіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський38
17427.09.2013 19:49:47ТкачукЛюбовБорисівнаКрасилівський ЧернелівкаЧернелівська ЗОШ І - ІІІ ст.ім.О.Й.Михайлюка8
17527.09.2013 19:48:47СамборикКатеринаВікторівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№9 ім.А.М.Трояна11
17627.09.2013 19:46:27ПалашЛіліяВіталіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія №1 ім. В. Красицького11
17727.09.2013 19:45:38КулиничСергійЮрійовичСтарокостянтинівський Старий ОстропільСтароостропільське НВО10
17827.09.2013 19:43:56ПігольчукМаріяАнатолівнаХмельницький ХмельницькийНВК"ЗОШ 1-3ст.гімназія"№211
17927.09.2013 19:42:24ГунькоОксанаВікторівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №210
18027.09.2013 19:42:18ЧиркоОльгаСергіївнаХмельницький ХмельницькийСЗШ № 89
18127.09.2013 19:40:04ДенисМаринаВолодимирівнаЯрмолинецький Ярмолинці18
18227.09.2013 19:39:28ПігольчукТетянаАнатолівнаХмельницький ХмельницькийНВК"ЗОШ 1-3ст.гімназія"№211
18327.09.2013 19:36:50ПавлІйчукДенисІгоровичШепетівський Шепетівка18
18427.09.2013 19:32:25ВашенякАртемМиколайовичХмельницький Хмельницькийгiмназiя 29
18527.09.2013 19:28:41Білявський МаксімОлеговичЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький НВК10
18627.09.2013 19:25:28Підгурський ІгорПетровичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецький НВК10
18727.09.2013 19:22:58Тимофієв АндрійАнатолійовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецький НВК10
18827.09.2013 19:19:59Петрук БорисЯрославовичСлавутський Нетішин№28
18927.09.2013 19:16:30ПридачукМирославаВасилівнаІзяславський РадошівкаНВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей"10
19027.09.2013 19:15:16ШелестАлінаВіталіївнаКам'янець-ПодільськийДовжок118
19127.09.2013 19:09:36ЯрохінСергійАндрійовичІзяславський РадошівкаРадошівський НВК11
19227.09.2013 18:41:56ПретусАнастасіяФедорівнаХмельницький Хмельницькийгімназія№29
19327.09.2013 18:39:30ЗімченкоБогданВіталійовичСтарокостянтинівський Старокостянтинівгімназія №911
19427.09.2013 18:34:12МізернаАнастасіяВасилівнаВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІст №19
19527.09.2013 18:31:50НікітюкВіталійВіталійовичЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК №111
19627.09.2013 18:29:16ПілютаТетянаОлександрівнаСлавутський СлавутаЗОШ I-III ступенів №39
19727.09.2013 18:22:14ШинкарьоваОленаВолодимирівнаШепетівський ШепетівкаГімназія11
19827.09.2013 18:12:54ЗмієвськийАнтонВолодимировичХмельницький ХмельницькийКамянець-Подільський Ліцей з Посиленою Військово-Фізичною підготовкою10
19927.09.2013 18:09:18ЯрешкоСергійЖановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛ з ПВФП10
20027.09.2013 18:08:17Цісар АнастасіяВолодимирівнаЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецька ЗОШ І-ІІІ ст.№211
20127.09.2013 18:02:05Павлюк ХристинаВасилівнаШепетівський ГрицівГрицівська ЗОШ 1-3 ступенів9
20227.09.2013 18:00:35ГуменюкДіанаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський№129
20327.09.2013 17:49:39БожокВладиславРуслановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №69
20427.09.2013 17:44:34КраснодемськаОлександраОлександрівнаЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецька ЗОШ І-ІІІ ст.№211
20527.09.2013 17:35:24МузичукЮліяАндріївнаБілогірський ВоробіївкаВоробіївська ЗОШ І-ІІ ступенів9
20627.09.2013 17:33:17ШемердаКатеринаІванівнаХмельницький Хмельницький№ 89
20727.09.2013 17:26:05КовальчукАнастасіяАркадіївнаШепетівський ЛавринівціСтаробейзимська8
20827.09.2013 17:20:36СачковськийІванСергійовичШепетівський ШепетівкаСЗОШ-інтернат9
20927.09.2013 17:19:53МельникІлляВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1211
21027.09.2013 17:14:17БернадськаЮліяОлександрівнаДеражнянський ШпичинціШпичинецька загальноосвітня школа I-II ст.8
21127.09.2013 17:12:59СтаднікАняМиколаївнаКрасилівський Красилівкрасилівська ЗОШ l-lll ст.№29
21227.09.2013 17:12:40СтояновськаМаріяІгорівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1010
21327.09.2013 17:09:31ЗелінськаОленаСтаніславівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ-інтернат10
21427.09.2013 17:03:43СачковськийІванСергійовичШепетівський ШепетівкаСЗОШ-інтернат10
21527.09.2013 17:01:53ГоційАльонаВолодимирівнаВолочиський БубнівкаБубнівська ЗОШ І-ІІІ ст.10
21627.09.2013 17:01:36ЛюбевичРостиславЛеонідовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №1711
21727.09.2013 16:59:32ФазлієвСергійАнатолієвичСтарокостянтинівський ВоронківціВоронковецька ЗОШ І-ІІІ ст11
21827.09.2013 16:59:25СаваликМаринаСергіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія №2 9
21927.09.2013 16:57:56СвідерАннаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийНВО№510
22027.09.2013 16:57:34ПоліщукРоманФедоровичШепетівський ШепетівкаСЗОШ-інтернат8
22127.09.2013 16:55:32ОниськоАльбінаФедорівнаНовоушицький КапустяниКапустянська ЗОШ І-ІІ ст.8
22227.09.2013 16:51:01КогуньАндрійВячеславовичДунаєвецький БалинБалинська11
22327.09.2013 16:47:16ВітковськаКарінаРоманівнаХмельницький ХмельницькийНВК №711
22427.09.2013 16:45:52КишкоВладиславВадимовичХмельницький Хмельницький№810
22527.09.2013 16:22:25БулешнаВікаАнатоліївнаХмельницький Хмельницький268
22627.09.2013 16:14:30ДідикМаксимЮрійовичКрасилівський Красилів№111
22727.09.2013 16:12:10АфанасьєваЮліяРусланівнаХмельницький Хмельницький№268
22827.09.2013 16:10:35Качківський ДенисОлександровичШепетівський Михайлючка19
22927.09.2013 16:09:23ВолощукДаріяВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №178
23027.09.2013 16:01:00Костюк-АвгустиновичНазарВолодимировичШепетівський Михайлючка19
23127.09.2013 15:59:35СергеєваВікторіяОлександрівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I - III ст. № 49
23227.09.2013 15:57:22ПобережнийОлександрВасильовичНовоушицький Мала ШуркаКуражинська ЗОШ I-III ступенів11
23327.09.2013 15:54:39ПшеничкоОлександрСергійовичНовоушицький КуражинКуражинська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
23427.09.2013 15:54:16МарчукРостилавЕдуардовичХмельницький ХмельницькийСЗШ 1-3 ступенів №88
23527.09.2013 15:52:24ГуменюкКоляВасильовичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненська загальноосвітня11
23627.09.2013 15:52:00ЛагноАнастасіяОлексіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія № 18
23727.09.2013 15:50:27КремінськаСвітланаВолодимирівнаНовоушицький КуражинКуражинська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
23827.09.2013 15:50:05ОлійникКатеринаМихайлівнаЧемеровецький ГусятинГусятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
23927.09.2013 15:48:55КотонійВікторіяВ'ячеславывнаХмельницький ХмельницькийСЗШ №2411
24027.09.2013 15:42:35ФедчукВіталійСергійовичБілогірський СоснівкаСоснівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів8
24127.09.2013 15:41:16УмароваЛюдмилаІсмаїлівнаХмельницький ХмельницькийСЗШ №2411
24227.09.2013 15:39:43ПогомійХристинаВалеріївнаНовоушицький КуражинКуражинська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
24327.09.2013 15:38:08БабичкоТетянаРоманівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №69
24427.09.2013 15:37:31Земляк ОлександрІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1010
24527.09.2013 15:34:56ГлуговськаЮліяЮріївнаНовоушицький КуражинКуражинська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
24627.09.2013 15:32:59ГалушкаНазаріОлеговичДеражнянський ДеражняДеражнянський НВК, ЗОШ 1 - 3 ст. №2, гімназія8
24727.09.2013 15:32:58АндрiйШперчукОлександровичХмельницький ХмельницькийНВК 78
24827.09.2013 15:31:54ХарчукВалентинВолодимировичКрасилівський КрасилівЗОШ I-III ст.№19
24927.09.2013 15:31:32ГорбатюкЛіліяСергіївнаНовоушицький БраїлівкаБраїлівська ЗОШ І - ІІІ ст11
25027.09.2013 15:30:32Рибак МаксимВалерійовичДеражнянський Деражня210
25127.09.2013 15:29:45БлажкоНаталіяРусланівнаНовоушицький КуражинКуражинська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
25227.09.2013 15:28:33ВознийКирилоЮрійовичКрасилівський Красилів№19
25327.09.2013 15:27:56СеніваКатеринаРоманівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей10
25427.09.2013 15:27:55БундукХристинаАндріївнаНовоушицький БраїлівкаБраїлівська ЗОШ І - ІІІ ст10
25527.09.2013 15:26:42БецьЮліяОлександрівнаБілогірський В'язовецьВ'язовецька ЗОШ11
25627.09.2013 15:23:59Атаманюк КатеринаМихайлівнаНовоушицький БраїлівкаБраїлівська ЗОШ І - ІІІ ст8
25727.09.2013 15:23:49КисільКатеринаАнатоліївнаХмельницький ХмельницькийСзош №158
25827.09.2013 15:23:24БацураАнастасіяІванівнаНовоушицький КуражинКуражинська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
25927.09.2013 15:19:29БілийІгорВолодимировичХмельницький ХмельницькийСЗОШ №1510
26027.09.2013 15:19:16МалийЄвгенВолодимировичХмельницький ХмельницькийТБЛ11
26127.09.2013 15:17:32МартиросянКрістінаСмбатівнаЯрмолинецький МоскалівкаМоскалівська загальоосвітня I-IIIступенів11
26227.09.2013 15:16:08ГоловатюкЮліяЛеонідівнаНовоушицький БраїлівкаБраїлівська ЗОШ І- ІІІ ст8
26327.09.2013 15:12:51КозмичТетянаАндрiївнаДеражнянський ДеражняНВК №2 8
26427.09.2013 15:10:03СлободянюкВладВолодимировичНовоушицький СтругаСтрузька ЗОШ I-III ст10
26527.09.2013 15:09:11МихайлюкВладиславВікторовичБілогірський Білогір'яБілогірський НВК9
26627.09.2013 15:07:14КозакТетянаСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
26727.09.2013 15:05:26МасловськийАртемВолодимировичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненська ЗОШ11
26827.09.2013 15:04:26АтаманюкДмитроСергійовичНовоушицький СтугаСтрузька ЗОШ I-III ст10
26927.09.2013 15:03:32МартиросянАртурСмбатовичЯрмолинецький МоскалівкаМоскалівська загальноосвітня I-III ступенів9
27027.09.2013 14:51:30БрилаДмитроОлеговичХмельницький ХмельницькийНВК №78
27127.09.2013 14:48:26ШведАннаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийНВК №98
27227.09.2013 14:45:12АксайськаОлександраОлександрівнаНовоушицький КуражинКуражинська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
27327.09.2013 14:44:13Кумашевський РоманЮрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ№118
27427.09.2013 14:44:10ОсядлаВладиславаВолодимирівнаХмельницький ІванківціІванковецький НВК8
27527.09.2013 14:41:53КосташТетянаВіталіївнаНовоушицький КуражинКуражинська ЗОШ I-III ступенів11
27627.09.2013 14:41:53СимчакКатеринаАнатоліївнаНовоушицький Нова Ушиця№111
27727.09.2013 14:41:35ПерунГаннаФедорівнаХмельницький Лісові ГринівціЛісовогриневецька ЗОШ8
27827.09.2013 14:38:38МарценюкДмитроАнатолійовичНовоушицький ГлібівГлібівська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
27927.09.2013 14:34:59ЗадорожнаДіанаРусланівнаХмельницький ІванківціІванковецький НВК8
28027.09.2013 14:33:21НіколаєваАнастасіяМиколаївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІст.210
28127.09.2013 14:33:09ПетрикВікаТарасівнаНовоушицький КучаКучанська9
28227.09.2013 14:32:40КовальчукМихайлоВолодимировичДеражнянський ДеражняНВК №310
28327.09.2013 14:32:21ТумашВікторВалентиновичНовоушицький ГлібівГлібівська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
28427.09.2013 14:31:31Войтина МаринаСергіївнаДеражнянський ДеражняНВК №38
28527.09.2013 14:30:33АндрійСтановськийОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1010
28627.09.2013 14:29:50БурячинськаНаталіяСергіївнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ10
28727.09.2013 14:29:06ТетянаСлабінськаОлегівнаДунаєвецький ДунаївціЗОШ |-|||ст.№210
28827.09.2013 14:28:40ГанжаІгорАндрійовичДунаєвецький Дунаївці№49
28927.09.2013 14:26:35ПастуховЄвгенАндрійовичДеражнянський ДеражняНВК №310
29027.09.2013 14:26:35ВасільєвВасильВолодимировичДеражнянський ДеражняНВК №310
29127.09.2013 14:26:10ЖуркоВладиславРомановичДеражнянський ДеражняНВК №310
29227.09.2013 14:24:01ТокарДіанаАнатоліївнаДунаєвецький ДунаївціЗОШ |-||| ст. №210
29327.09.2013 14:10:00ЯсніцькийОлексійІгоровичНовоушицький ГлібівГлібівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
29427.09.2013 14:04:45МагдюкВаляСергіївнаНовоушицький КучаКучанська9
29527.09.2013 14:02:29КухтаЮліяВіталіївнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ10
29627.09.2013 14:01:54ПоліщукРоманГеннадійовичІзяславський ІзяславІзяславський НВК №210
29727.09.2013 14:01:31НіколайчукДенисВолодимировичХмельницький ХмельницькийСЗОШ №159
29827.09.2013 13:58:07НовіцькийКостянтинВладиславовичЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК №1 10
29927.09.2013 13:55:49ЯцюкАндрійОлександровичЛетичівський ЛетичівЛетичевський НВК№111
30027.09.2013 13:52:53ЗавальськаЯна МиколаївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№1310
30127.09.2013 13:52:35ПобережнаАнастасіяБогданівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК № 1710
30227.09.2013 13:52:09ПохилаЮрійІвановичЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК №111
30327.09.2013 13:50:58БондарМаринаМиколаївнаСтарокостянтинівський Старий ОстропільСтароостропільське НВО8
30427.09.2013 13:49:50КовальОлег ІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ№610
30527.09.2013 13:48:52ЯщишинаЮліяВ'ячеславівнаКам'янець-ПодільськийВрублівціВрублівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів10
30627.09.2013 13:48:36Гулько ВолодимирОлександровичЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК №111
30727.09.2013 13:47:28ЯкубовськийБогданАндрійовичХмельницький ХмельницькийТБЛ8
30827.09.2013 13:46:53ЛіщукСергійРуслановичІзяславський ПлужнеПлужненське НВК ЗОШ 1-3 ступенів гімназія10
30927.09.2013 13:46:23ЗацерковнаВікторіяМихайлівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ№610
31027.09.2013 13:42:33Кшановський ВадимІгорович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №610
31127.09.2013 13:41:15СобчинськийМиколаКостянтиновичХмельницький ХмельницькийТБЛ8
31227.09.2013 13:38:43МіджакОльгаВалентинівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ№610
31327.09.2013 13:33:29ГалузаЮліяВалеріївнаШепетівський ШепетівкаШкола-гімназія9
31427.09.2013 13:32:06ПовстюкНаталіяЮріївнаБілогірський ВˋязовецьВˋязовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів11
31527.09.2013 13:29:57ЛещукОлександрВалентиновичШепетівський ШепетівкаШкола-гімназія8
31627.09.2013 13:28:00ОлішинськийВладиславБорисовичКам'янець-ПодільськийВрублівціВрублівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
31727.09.2013 13:27:33ШмиглюкБогданСергійовичХмельницький ХмельницькийСЗОШ №159
31827.09.2013 13:25:54Кравець АнастасіяСерафимівнаВолочиський Волочиськ№511
31927.09.2013 13:24:58ПідлипушнийОлександрІгоровичНовоушицький Косиківцікосиковецька9
32027.09.2013 13:21:15Стецюк ОксанаОлександрівнаСлавутський БерездівСтавичанський НВК8
32127.09.2013 13:20:43melnickbohdanleonidovychХмельницький ХмельницькийТБЛ8
32227.09.2013 13:20:10Бойко ВікторіяМиколаївнаНовоушицький БорсукиБорсуківська І и- ІІ ступенів8
32327.09.2013 13:19:20ЗалевськийСергійОлександровичХмельницький ХмельницькийТБЛ8
32427.09.2013 13:16:35Кевралетін НікітаАндрійовичХмельницький ХмельницькийТБЛ8
32527.09.2013 13:16:06Собчинський МиколаКостянтиновичХмельницький ХмельницькийТБЛ8
32627.09.2013 13:15:26ЛиськоОксанаПетрівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька Зош І-ІІІ ст9
32727.09.2013 13:12:18ДолінськаОльгаМиколаївнаХмельницький ХмельницькийТБЛ8
32827.09.2013 13:07:44ДубоваДіанаВолодимирівна Чемеровецький ВільхівціВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.8
32927.09.2013 13:05:26СтецюкКрістіна Валентинівна Чемеровецький ВільхівціВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.8
33027.09.2013 13:04:12БушовськаІринаБорисівнаНовоушицький БерезівкаБерезівська зош І-ІІІ ст.11
33127.09.2013 13:02:42ГорбаньСофіяЮріївнаШепетівський СудилківСудилківска ЗОШ10
33227.09.2013 13:01:56ТалапчукСніжана ІванівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ8
33327.09.2013 13:01:09Берездецький Андрій АндрійовичЧемеровецький ВільхівціВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.10
33427.09.2013 12:58:05БіленькаЛілія ПавлівнаЧемеровецький ВільхівціВільховецька ЗОШ І-ІІІ ст.10
33527.09.2013 12:57:27ПопружнаРоксоланаОлегівнаНовоушицький ІвашківціІвашковецька9
33627.09.2013 12:56:51АндронякВладІвановичНовоушицький кучаКучанська ЗОШ 1-39
33727.09.2013 12:55:43МихальчукРусланаВолодимирівнаНовоушицький Нова Ушиця№111
33827.09.2013 12:55:34Яржемський ВадимОлександровичШепетівський СудилківСудилківска ЗОШ10
33927.09.2013 12:52:32ЦерклевичДенисРомановичНовоушицький ВільховецьВільховецька зош І-ІІІ ст9
34027.09.2013 12:50:33МельничукОлександрОлександровичНовоушицький ПижівкаПижівська ЗОШ І-ІІ ст.9
34127.09.2013 12:50:20ЩепінВадимОлексійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №1710
34227.09.2013 12:46:53ВоронаІринаПетрівнаНовоушицький КучаКучанська ЗОШ І-ІІІ ст.11
34327.09.2013 12:46:18ГончарТетянаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
34427.09.2013 12:44:11Мисан АнжелікаВіталіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія №28
34527.09.2013 12:39:14ГригорчукРусланТарасовичНовоушицький КосиківціКосиковецька8
34627.09.2013 12:36:14ПетровДенисРуслановичХмельницький Хмельницькийгімназія №28
34727.09.2013 12:29:43ЧіпакІлонаАнатоліївнаНовоушицький ІвашківціІвашковецька9
34827.09.2013 12:27:57ВітюкІринаВасилівнаНовоушицький БерезівкаБерезівська зош І-ІІІ ст.11
34927.09.2013 12:27:10Янушевська ТетянаБорисівнаШепетівський ПлеснаПлесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів10
35027.09.2013 12:26:52ЧорноконьАнтонВасильовичНовоушицький КучаКучанська ЗОШ9
35127.09.2013 12:23:42МатвійчукОльгаВікторівнаШепетівський ПлеснаПлесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів8
35227.09.2013 12:22:06МіхалевськаОлесяСтепанівнаНовоушицький БерезівкаБерезівська зош І-ІІІ ст.9
35327.09.2013 12:18:48ЗапотінськийСергійСергійовичЧемеровецький ЗарічанкаЗарічанська ЗОШ І-ІІІст.11
35427.09.2013 12:17:57КарпенкоЯнаСергіївнаНовоушицький БерезівкаБерезівська зош І-ІІІ ст.9
35527.09.2013 12:16:57ЖемоєдовАнатолійІвановичШепетівський ПлеснаПлесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів10
35627.09.2013 12:15:17ЛозінськаБогданаВікторівнаНовоушицький БерезівкаБерезівська зош І-ІІІ ст.8
35727.09.2013 12:15:11ВишневськаАнастасіяВалентинівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1011
35827.09.2013 12:13:57АндронякМиколаОлександровичНовоушицький ІвашківціІвашковецька9
35927.09.2013 12:13:09БойкоЯрославаМиколаївнаНовоушицький ЗаміхівЗаміхівська ЗОШ11
36027.09.2013 12:12:52ХрустінськийТарасАнатолійовичНовоушицький БерезівкаБерезівська зош І-ІІІ ст.8
36127.09.2013 12:10:00ВишневськийВладиславКириловичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1011
36227.09.2013 12:09:58КолесникДіанаРоманівнаНовоушицький ІвашківціІвашковецька9
36327.09.2013 12:07:46ПасинюкДар'яАндріївнаШепетівський ПлеснаПлесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів10
36427.09.2013 12:06:04СавчукЯрославОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1011
36527.09.2013 12:05:01ПилипівДенисВолодимировичНовоушицький вільховецьВільховецька зош І-ІІІ ст11
36627.09.2013 12:01:36ВербухівськийВладиславВалерійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1011
36727.09.2013 12:01:10ШикерукВасильСергійовичШепетівський ПлеснаПлесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів8
36827.09.2013 11:59:24КерничнийБогданВасильовичНовоушицький ЗаміхівЗаміхівська ЗОШ10
36927.09.2013 11:56:35ЖемоєдовАнатолійІвановичШепетівський ПлеснаПлесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів8
37027.09.2013 11:54:07ПукасВолодимирСергійовичНовоушицький БерезівкаБерезівська зош І-ІІІ ст.10
37127.09.2013 11:51:11БаранськаТетянаВячеславівнаНовоушицький ЗаміхівЗаміхівська ЗОШ9
37227.09.2013 11:48:15КоханВладиславОлександровичЛетичівський МеджибіжМеджибізька ЗОШ І-ІІІ ст.9
37327.09.2013 11:46:26Попружний ВсеволодОлеговичНовоушицький ІвашківціІвашковецька10
37427.09.2013 11:45:41МатковськаОлександраОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №710
37527.09.2013 11:43:14Юр'єваТетянаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №78
37627.09.2013 11:39:37ДенисюкАнастасіяВікторівнаЛетичівський ЛетичівМеджибізька ЗОШ І-ІІІ ст.8
37727.09.2013 11:35:47ЧічановськаВітаВіталіївнаНовоушицький ЗаміхівЗаміхівська ЗОШ9
37827.09.2013 11:28:29Висльовська РусланаВалеріївнаНовоушицький ВільховецьВільховецька зош І-ІІІ ст11
37927.09.2013 11:24:59ГайновськийОлександрВалерійовичДеражнянський Деражня111
38027.09.2013 11:19:40ЖуравськийВадимВіталійовичЛетичівський Новокостянтинів І - ІІІ ступенів10
38127.09.2013 11:18:23ТанасюкБогданаМиколаївнаНовоушицький ЗаміхівЗаміхівська ЗОШ8
38227.09.2013 11:13:58Дячок НаталіяВолодимирівнаНовоушицький Зелені КурилівціЗеленокуриловецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
38327.09.2013 11:11:29ШершунІннаСергіївнаНовоушицький ІвашківціІвашковецька11
38427.09.2013 11:08:58АвксентієвАндрійВалерійовичНовоушицький Зелені КурилівціЗеленокуриловецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
38527.09.2013 11:04:41СуржокБогданГеннадійовичНовоушицький ЗаміхівЗаміхівська ЗОШ9
38627.09.2013 11:01:54ЛебідьІннаЮріївнаНовоушицький Нова Ушиця№111
38727.09.2013 10:56:21МакрушинАндрійМиколайовичНовоушицький ПижівкаПижівська ЗОШ І-ІІ ст.9
38827.09.2013 10:47:36НіколайчукІванАндрійовичЛетичівський НовокостянтинівЗОШ I-III ступенів10
38927.09.2013 10:38:26КолібабаВадимВікторовичЛетичівський НовокостянтинівЗОШ I-III ступенів10
39027.09.2013 10:22:45КлімчукДмитроАндрійовичСлавутський ГаннопільГаннопільський НВК11
39127.09.2013 10:14:09ЛосьОльгаПавлівнаКрасилівський Красилів№310
39227.09.2013 10:09:24Яворська ЯнаОлександрівнаНовоушицький Нова Ушиця№110
39327.09.2013 10:07:39БушмакінБогданВолодимировичКрасилівський Красилів№310
39427.09.2013 10:06:38МамавкоНаталіяЛеонідівнаНовоушицький Зелені КурилівціЗеленокуриловецька ЗОШ І-ІІІ ст.8
39527.09.2013 10:03:36ШлапакМаксимРомановичСлавутський НетішинЗОШ №28
39627.09.2013 9:57:47Приведа ВікторіяОлексанрівнаНовоушицький Зелені КурилівціЗеленокуриловецька ЗОШ І-ІІІ ст.10
39727.09.2013 9:50:45ШинкарукОлександрСергійовичСлавутський ГаннопільГаннопільський НВК9
39827.09.2013 9:50:17ДемчишинВладиславЮрійовичДеражнянський КопачівкаКопачівська ЗОШ10
39927.09.2013 9:34:07МрукНадяОлександрівнаДеражнянський КопачівкаКопачівська ЗОШ8
40027.09.2013 9:28:25БуйовськаІлонаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКульчиївціКульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів11
40127.09.2013 9:26:59ДарманськаУльянаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКульчиївціКульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
40227.09.2013 9:25:50Катрущенко Володимир ВолодимировичКам'янець-ПодільськийКульчиївціКульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
40327.09.2013 9:23:24ДурейкоДіанаВалеріївнаКам'янець-ПодільськийКульчиївціКульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
40427.09.2013 9:20:18ОкуневськийІванВолодимировичСлавутський ГаннопільГаннопільський НВК8
40527.09.2013 9:10:49РощанськаОлександраРусланівнаНовоушицький Нова УшицяНовоушицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №28
40627.09.2013 9:07:13ЛуковаАнтонінаОлександрівнаДеражнянський ГалузинціГалузинецька ЗОШ9
40727.09.2013 9:04:37ГрищукОлексійСергійовичДеражнянський Деражня111
40827.09.2013 9:03:37ГончарНаталіяВолодимирівнаДеражнянський ГалузинціГалузинецька ЗОШ9
40927.09.2013 9:01:24ЗаболотнаКатеринаОлександрівнаДеражнянський ГалузинціГалузинецька ЗОШ9
41027.09.2013 8:41:47АвдєєваІлонаМихайлівнаЧемеровецький ЧемерівціЧемеровецький НВК №111
41127.09.2013 8:27:41ПодольськийОлексійСергійовичДунаєвецький НестерівціНестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.11
41227.09.2013 8:14:39ПаславськийСергійІвановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №38
41327.09.2013 7:57:52ГаращукДаніілВолодимировичХмельницький ХмельницькийГімназія #18
41427.09.2013 7:03:08МатвєєваМар'янаВалентинівнаХмельницький ГнатівціГнатовецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
41526.09.2013 23:50:49ПоліщукМихайлоСергійовичДунаєвецький Дунаївці№411
41626.09.2013 23:44:55ЯдвіжукЮлія РостиславівнаХмельницький ХмельницькийХТБЛ11
41726.09.2013 23:28:51ШептицькаАнастасіяЮріївнаХмельницький Хмельницькийліцей №1711
41826.09.2013 23:28:46ЗозуляЯківОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський№109
41926.09.2013 23:23:43Сякалюк КаролінаВолодимирівнаЧемеровецький КрасноставціКрасноставська ЗОШ І-ІІІст8
42026.09.2013 23:19:23ПетроченкоВячеславОлександровичПолонський смт. ПонінкаПонінківський НВК11
42126.09.2013 23:15:54АндрійчукВалентинЛеонідовичКрасилівський Красилів№211
42226.09.2013 22:44:09Тамбовець ОлександраВікторівнаЛетичівський ЛетичівНВК№18
42326.09.2013 22:37:37ЯковчукКатеринаАнатоліївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №179
42426.09.2013 22:32:13НікітюкКатерінаВікторівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №28
42526.09.2013 22:30:25АдамовськийАнатолійАнатолійовичКрасилівський Красилів410
42626.09.2013 22:26:14БоднарукВладиславСергійовичХмельницький ХмельницькийНВК№711
42726.09.2013 22:25:57ГайдамашкоАнтонОлексійовичХмельницький Хмельницький2010
42826.09.2013 22:22:17НіколаєваДар'яСергіївнаЯрмолинецький Нове СелоНовосільська ЗОШ I-IIIступенів10
42926.09.2013 22:20:43МельникОлександрСерійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЛіцей1810
43026.09.2013 22:19:03ЛукіянчукМаксимМиколайовичКрасилівський Красилів211
43126.09.2013 22:15:41МельникОлександрСергыйовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1810
43226.09.2013 22:14:49Петрук БорисЯрославовичСлавутський Ізяслав№28
43326.09.2013 22:06:48ПетльованаМаріяОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №179
43426.09.2013 22:04:24КотОлександр ОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія №28
43526.09.2013 22:01:25Парфутко ЮліяВалеріївнаХмельницький ЧемерівціЧемеровецький НВК №110
43626.09.2013 21:46:44ЗалускаДомінікАртуровичБілогірський ШимківціШимковецька ЗОШ І-ІІ ст8
43726.09.2013 21:40:32ДовганьАнастасіяОлександрівнаХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс №7,м. Хмельницький 9
43826.09.2013 21:37:16ЛукінВладиславСергійовичЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький НВК10
43926.09.2013 21:36:15ДенещукКатеринаСергіївнаШепетівський ЛозичноСудилківська ЗОШ І-ІІІ ст.8
44026.09.2013 21:35:16БрусАндрійІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийгімназія8
44126.09.2013 21:27:33ВінярськаАнжелікаВолодимирівна Дунаєвецький Дунаївці№49
44226.09.2013 21:25:05ПроданчукІлонаМиколаївнаДунаєвецький Дунаївці49
44326.09.2013 21:18:45ОвчарукКаринаОлегівнаХмельницький Хмельницький268
44426.09.2013 21:18:00ТимошенкоЯрославаВікторівнаСлавутський Нетішин29
44526.09.2013 21:16:54Парик МарянаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №910
44626.09.2013 21:13:53ОстровськийЗахарЮрійовичХмельницький ХмельницькийГімназія №1 ім. Володимира Красицького8
44726.09.2013 21:12:01СтократнаІннаСергіївнаХмельницький Хмельницький178
44826.09.2013 21:05:03СітарукКостяВалерійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей № 1711
44926.09.2013 20:55:44БородуляМаріяВладиславівнаШепетівський Шепетівка№510
45026.09.2013 20:52:24СтельмахАнастасіяСтепанівнаШепетівський ХутірКорчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
45126.09.2013 20:51:45БернацькийАндрійОлександровичІзяславський ІзяславІзяславський НВК №211
45226.09.2013 20:50:35БражніченкоІннаОлександрівнаЧемеровецький ПочапенціПочапинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
45326.09.2013 20:46:57Жураківський РоманОлеговичДеражнянський ДеражняЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія9
45426.09.2013 20:40:22ІртеговаЮліяАндріївнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №28
45526.09.2013 20:39:57ГоловатаОксанаОлексіївнаЯрмолинецький Нове СелоНовосільська ЗОШ 10
45626.09.2013 20:34:55КилимчукЄлізаветаЮріївнаХмельницький ХмельницькийГімназія №28
45726.09.2013 20:33:53ВізнюкАнастасіяВалеріївнаХмельницький ХмельницькийНВК№99
45826.09.2013 20:33:35ХоменкоМихайло ОлеговичПолонський смт. ПонінкаПонінківський НВК11
45926.09.2013 20:33:09ДідухОлександрВікторовичХмельницький Хмельницький99
46026.09.2013 20:29:52Матвійчук ОлександрВалерійовичБілогірський ТростянкаБілогірське НВК11
46126.09.2013 20:29:46ЛісецькаТетянаСергіївнаКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст10
46226.09.2013 20:27:39гетьманіллялеонідовичХмельницький Хмельницькийгімназія №28
46326.09.2013 20:25:18СлюсаренкоДенисМиколайовичКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст10
46426.09.2013 20:17:52НагайчукПавлоОлеговичХмельницький ХмельницькийТБЛ(школа №4)8
46526.09.2013 20:15:18СтепаникЮліяОлегівнаЧемеровецький РоманівкаРоманівська ЗОШ І-ІІ ступенів9
46626.09.2013 20:14:42ІккесСофіяПавлівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільский ліцей9
46726.09.2013 20:13:35Валігура БогданВолодимировичБілогірський Білогір'яБілогірська НВК11
46826.09.2013 20:12:22МаліновськаДіанаВасилівнаБілогірський Білогір'я111
46926.09.2013 20:09:03СтрателюкРусланаВікторівнаДунаєвецький ІванківціІванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
47026.09.2013 20:07:52ЮрчикМикола СергійовичСлавутський Славута58
47126.09.2013 20:07:28ГедзюкВікаОлександрівнаСлавутський СлавутаЗОШ І-ІІІ стю № 410
47226.09.2013 19:51:50СмішкоТетянаЛеонідівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
47326.09.2013 19:51:23В'юноваСвітланаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№1310
47426.09.2013 19:38:12ВолошановськийВладиславПавловичХмельницький Хмельницькийліцей№178
47526.09.2013 19:18:53НікітчукЖаннаМиколаївнаСлавутський РівкиВеликоскнитський НВК10
47626.09.2013 19:18:42БригидаОлександраОлександрівнаЛетичівський ЛетичівНВК №111
47726.09.2013 19:17:52МельникТетянаВ’ячеславівнаКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст9
47826.09.2013 19:12:25ГаврилюкКатеринаЮріївнаХмельницький Хмельницькийгімназія №29
47926.09.2013 19:11:16ШевчукАннаПетрівнаСлавутський СлавутаНВК,ЗОШ 1-3ст.,гімназія10
48026.09.2013 19:10:51ШаргунНаталяВячеславівнаЛетичівський ЛетичівНВК №110
48126.09.2013 19:10:36ПисаренкоІринаПавлівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ № 210
48226.09.2013 19:10:26ГорохолінськийАркадійВадимовичКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст9
48326.09.2013 19:08:52БалицькийОлександрОлександровичКам'янець-ПодільськийДуманівДуманівська ЗОШ І-ІІ ступенів9
48426.09.2013 19:07:26СкоморохаВікторіяЮріївнаСлавутський СлавутаНВК"ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"10
48526.09.2013 19:07:22УкраїнчукНастяСергіївнаХмельницький Хмельницький2 гімназія9
48626.09.2013 19:02:17ЛитвинюкДмитроОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №129
48726.09.2013 19:01:29КлакДаринаЮріївнаПолонський ПолоннеПонінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"10
48826.09.2013 19:01:26ШереметаОлександрВіталійовичБілогірський Білогір'яБілогірськийНВК8
48926.09.2013 19:00:55БабелюхІванАнатолійовичКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст9
49026.09.2013 18:58:17НестерМаксимОлександровичХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
49126.09.2013 18:57:53БедриківськийОлексійВ'ячеславовичХмельницький ХмельницькийНВК#99
49226.09.2013 18:51:49НаймушинаЯнаЮріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ № 128
49326.09.2013 18:46:48БілоусАнастасіяІгорівнаКам'янець-ПодільськийГолосківГолосківська ЗОШ І - ІІІ ст9
49426.09.2013 18:46:07ВуєчокОлександрРуслановичХмельницький ЧемерівціНВК №18
49526.09.2013 18:43:55ОцалюкОлександрМиколайовичКрасилівський АнтоніниАнтонінська ЗОШ І-ІІІ ст.11
49626.09.2013 18:43:21ЗаболотнаДіанаВ'ячеславівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ № 128
49726.09.2013 18:42:54АязРошанХалековичЛетичівський Летичів19
49826.09.2013 18:36:03ГуцалюкАртемСергійовичЯрмолинецький ЖилинціЖилинецька9
49926.09.2013 18:35:48ОнофрійчукІгорВолодимировичХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей №178
50026.09.2013 18:34:25Гриценко Дар'яІгорівнаХмельницький ХмельницькийНВК №710
50126.09.2013 18:27:47СмірноваЯнаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ№19
50226.09.2013 18:07:15ГабінетМаріяЮріївнаХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс №79
50326.09.2013 17:58:18КухарукОлександрІгоровичЛетичівський Летичів19
50426.09.2013 17:45:28СкакунАлінаВолодимирівнаСлавутський Нетішин№29
50526.09.2013 17:40:30ПанасюкТетянаГригорівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
50626.09.2013 17:39:05OкопнийАндрійВолодимировичБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
50726.09.2013 17:38:49ШмайлюкІннаВадимівнаКрасилівський ЗакриниччяАнтонінська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
50826.09.2013 17:37:27Олійник АртемАндрійовичХмельницький ВодичкиВодичківська ЗОШ І-ІІ ступенів8
50926.09.2013 17:36:19МандзюкНілаВасилівнаБілогірський МокроволяБілогірський НВК11
51026.09.2013 17:36:07КовальчукОльгаОлександрівнаКрасилівський АнтоніниАнтонінська ЗОШ І-ІІІ ст.10
51126.09.2013 17:33:46CлупкоОленаОлексіївнаЧемеровецький ЧемерівціЧемеровецький НВК №19
51226.09.2013 17:33:35ШмайлюкІннаВадимівнаКрасилівський ЗакриниччяАнтонінська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
51326.09.2013 17:32:15НагурнийДенисРуслановичХмельницький ХмельницькийХмельницький лыцей №1710
51426.09.2013 17:29:35ДрезнальСніжанаВолодимирівнаЧемеровецький ЧемерівціЧемеровецький НВК №110
51526.09.2013 17:29:30КалиновськаМаріяВ`ячеславівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 1 8
51626.09.2013 17:29:09КутасєвічМаксимСергійовичШепетівський ШепетівкаНВК №38
51726.09.2013 17:27:24СахнюкАндрійСергійовичСлавутський Славута№510
51826.09.2013 17:27:06ЛишакОлександрМихайловичЯрмолинецький ст.ЯрмолинцiНовосiльська10
51926.09.2013 17:21:30КиричокІлонаВолодимирівнаБілогірський В'язовецьВ'язовецька9
52026.09.2013 17:20:49МевшукНаталіяВалерівнаХмельницький Копистин99
52126.09.2013 17:15:31ПовстюкОленаЮріївнаБілогірський В'язовецьВ'язовецька8
52226.09.2013 17:15:13Бобик АндрійЮрійовичБілогірський ЮрівкаЮровецька ЗОШ9
52326.09.2013 17:10:44ДонецьЄвгенСергійовичХмельницький Хмельницький№99
52426.09.2013 17:10:41ЛиськовДмитроВасильовичХмельницький Хмельницький99
52526.09.2013 17:03:31ЛиськоОльгаПетрівнаЯрмолинецький МоскалівкаМоскалівька ЗОШ10
52626.09.2013 17:02:39ЛуцкоОлександрОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія №18
52726.09.2013 17:00:14БродюкВладиславВасильовичЧемеровецький Чемерівці№18
52826.09.2013 16:55:00ПостернакВ'ячеслав ДмитровичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №18
52926.09.2013 16:48:37ВенгерОлександрАнатолійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛзПВФП11
53026.09.2013 16:40:30ФорсюкЯрославОлександровичСлавутський Нетішин29
53126.09.2013 16:40:20МикитюкТетянаАнатоліївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1310
53226.09.2013 16:33:35КопейкінСеменЕдуардовичІзяславський Ізяслав211
53326.09.2013 16:28:31ЖиликМихайлоВіталійовичСлавутський РівкиВеликоскнитський НВК9
53426.09.2013 16:28:23МосьондзІринаОлегівнаДеражнянський БогданівціБогдановецька ЗОШ І-ІІ ступенів9
53526.09.2013 16:28:12ГейвахЮрійПетровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський711
53626.09.2013 16:26:09ЧорнаВікторіяАнатоліївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа I-III ст №4 10
53726.09.2013 16:20:56НіколайчукНаталіяЛеонідівнаБілогірський ЮрівкаЮровецька ЗОШ 1-3 ст11
53826.09.2013 16:13:12БортнікЕрікаАндріївнаХмельницький ХмельницькийНВК79
53926.09.2013 16:10:49ДонецькийАртемЮрійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ № 110
54026.09.2013 16:09:01БудовіцькаАннаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський118
54126.09.2013 16:01:51Василенков АртемВадимович Славутський СлавутаНВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. гімназія" N5 11
54226.09.2013 16:00:05ОларМаринаВалеріївнаШепетівський Шепетівказагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №610
54326.09.2013 15:56:07КороткаІринаВолодимирівнаЛетичівський Летичів110
54426.09.2013 15:47:44КовальДмитроКонстянтиновичШепетівський ШепетівкаНВК№310
54526.09.2013 15:42:05Ківіцька АннаОлександрівна Кам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський159
54626.09.2013 15:14:43КовальЛадаВікторівнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей-інтернат11
54726.09.2013 15:09:51МаршукБогданБогдановичШепетівський ШепетівкаНВК№38
54826.09.2013 15:07:09Ничипорук ВалерійАнатолійовичБілогірський Юрівка111
54926.09.2013 14:53:10МолодовськаВікторіяСергіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія №28
55026.09.2013 14:48:32РубанВеронікаОлександрівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №28
55126.09.2013 14:45:08ГунчакДіанаВалентинівнаВіньковецький ЗіньківЗіньківський НВК8
55226.09.2013 14:41:37ХімічКатеринаВалеріївнаХмельницький Хмельницькийгімназія №28
55326.09.2013 14:35:25ГромоваАнна ВолодимирівнаДеражнянський ГалузинціГалузинецька ЗОШ8
55426.09.2013 14:16:20БатюкДмитро олеговичЧемеровецький Чемерівці№18
55526.09.2013 14:06:29ГоворовВікторГригоровичНовоушицький Нова УшицяНовоушицький НВК8
55626.09.2013 13:59:34БлажкоВікторіяОлександрівнаХмельницький ГрузевицяГрузевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
55726.09.2013 13:35:54ІвановПавлоВадимовичБілогірський смт. ЯмпільЯмпільська ЗОШ І - ІІІ ступенів9
55826.09.2013 13:32:44РепецькийБогданОлександровичБілогірський смт. ЯмпільЯмпільська ЗОШ І - ІІІ ступенів9
55926.09.2013 13:31:03КучерДмитроРуслановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №18
56026.09.2013 13:25:54Воронецька ВеронікаВасилівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №18
56126.09.2013 13:22:57КороленкоКатеринаМиколаївнаКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький НВК11
56226.09.2013 13:22:56ЯкимовськийВадимСтепановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
56326.09.2013 13:19:57ШобутинськаАннаСергіївнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
56426.09.2013 13:17:07ГребенюкІринаСергіївнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
56526.09.2013 13:16:49КучерМаринаПавлівнаШепетівський СудилківСудилківськаЗОШ І-ІІІст.8
56626.09.2013 13:14:30БуянНазарІвановичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ I-III ст. 110
56726.09.2013 13:13:28ГоменюкКатеринаІгорівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
56826.09.2013 13:12:27МайданецьДмитроОлеговичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ 1-3 ст, №110
56926.09.2013 13:06:20СтаднікІгорВалерійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
57026.09.2013 13:02:39Косінський ЕдуардІгоровичКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький НВК8
57126.09.2013 13:01:32СтаднікІгорВалерійовичДеражнянський ІзяславДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
57226.09.2013 13:00:08ПостернакІринаВікторівнаБілогірський ЛепесівкаЯмпільська ЗОШ І - ІІІ ступенів10
57326.09.2013 12:59:04ПедосюкМихайлоІвановичЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК-ліцей №111
57426.09.2013 12:57:11СупрунівськийІванІгоровичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
57526.09.2013 12:52:31МельничукОлександраЄвгенівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК-ліцей №111
57626.09.2013 12:51:28Беднарський КостянтинВ'ячеславовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
57726.09.2013 12:51:21ОлуйкоНадіяСергіївнаБілогірський ЛепесівкаЯмпільська ЗОШ І - ІІІ ступенів10
57826.09.2013 12:43:24ГончарукАльонаВолодимирівнаБілогірський смт. ЯмпільЯмпільська ЗОШ І - ІІІ ступенів8
57926.09.2013 12:34:50Мазурок ЮрійСергійовичБілогірський ТихомільЯмпільська ЗОШ І - ІІІ ступенів8
58026.09.2013 12:34:23ПшеничнаДіанаСергіївнаВолочиський ЯхнівціЯхновецька ЗОШ І-ІІІ ст9
58126.09.2013 12:30:30ОхотаЛесяІванівнаВолочиський ЯхнівціЯхновецька ЗОШ І-ІІІ ст11
58226.09.2013 12:29:21ЯрошукТетянаМиколаївнаБілогірський ПогорільціЯмпільська ЗОШ І - ІІІ ступенів10
58326.09.2013 12:19:51МартинюкІннаМиколаївнаБілогірський ТихомільЯмпільська ЗОШ І - ІІІ ступенів9
58426.09.2013 12:16:59КрутасОксанаМиколаївнаЛетичівський ШрубківШрубківська ЗОШ10
58526.09.2013 12:06:10РейІваннаОлегівнаВолочиський ПахутинціБубнівська ЗОШ І-ІІІ ст.10
58626.09.2013 11:55:40КолесніковаІринаОлександрівнаЛетичівський ШрубківШрубківська ЗОШ11
58726.09.2013 11:50:43Каньоса РоманВасильовичЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК №111
58826.09.2013 11:47:54МироноваВікторіяВасилівнаІзяславський МихнівМихнівська ЗОШ І-ІІІ ст.10
58926.09.2013 11:34:55КозакАндрійПетровичВолочиський БубнівкаБубнівська ЗОШ І-ІІІ ст.10
59026.09.2013 11:02:23БорейкоЮліяБорисівнаКам'янець-ПодільськийКадиївціКадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
59126.09.2013 9:44:37ЛуцишинВладиславВадимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей10
59226.09.2013 9:41:09МагераДіанаВіталіївнаДунаєвецький Дунаївці№210
59326.09.2013 9:39:37КолащукАндрійРуслановичДунаєвецький ДунаївціN210
59426.09.2013 9:38:06БоднарБогданВячеславовичДунаєвецький Дунаївці№210
59526.09.2013 9:37:19МакаріноваАнастасіяВолодимирівнаДунаєвецький Дунаївці210
59626.09.2013 9:34:25КіріченкоАннаЯківнаДунаєвецький Дунаївці№210
59726.09.2013 9:07:15ПурикСергійСергійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
59826.09.2013 9:02:35КлімухМаксимМиколайовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
59926.09.2013 8:56:18КоломієцьЮліяМиколаївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка8
60026.09.2013 8:47:06ЯрмолюкІринаОлександрівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей8
60126.09.2013 8:46:38РудасДенисАнатолійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №68
60226.09.2013 8:33:12ЯцишинаОльгаСергіївнаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №611
60326.09.2013 8:30:27ІванчукРусланВікторовичТеофіпольський ШибенаШибенська ЗОШ І - ІІІ ступенів8
60426.09.2013 1:38:55КомарницькаАлінаВладленівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №111
60526.09.2013 0:05:01ЛагоднюкІгорЮрійовичІзяславський БорисівБорисівський НВК11
60626.09.2013 0:04:17Климчук Катерина ЮріївнаСлавутський Старий КривинСтарокривинський НВК8
60725.09.2013 23:52:41Мартон СвятославІгоровичСлавутський Старий КривинСтарокривинський НВК8
60825.09.2013 23:26:18КорольчукДіанаВікторівнаБілогірський Миклаші вул. Ланова 31Микласька ЗОШ І-ІІ ступенів8
60925.09.2013 23:24:12ТеребейБогданАнатолійовичБілогірський Миклаші вул. Ленінська31Микласька ЗОШ І-ІІ ступенів9
61025.09.2013 23:14:20КалиновськаМаріяВ`ячеславівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 18
61125.09.2013 23:02:38ГундінаАннаВіталіївна Хмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
61225.09.2013 22:39:23Лайтер АннаОлексіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський№ 910
61325.09.2013 22:38:23ПилипчукКатеринаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський910
61425.09.2013 22:25:04КовальчукБогдан ВолодимировичБілогірський ШимківціШимковецька9
61525.09.2013 22:18:58КрентовськаНаталіяВалентинівнаДунаєвецький ДунаївціЗОШ №4 10
61625.09.2013 22:12:12СуздалевичОлександрІгоровичДунаєвецький Дунаївці49
61725.09.2013 22:11:15ЯременкоАннаЯрославівнаЛетичівський ЛетичівНВК №19
61825.09.2013 22:10:42Крижанська Ангеліна ЮріївнаБілогірський ШимківціШимковецька9
61925.09.2013 21:57:40СтавнійчукМихайлоВолодимировичІзяславський ІзяславІзяславський НВК№211
62025.09.2013 21:57:29ШекераОлександрВасильовичШепетівський ШепетівкаСЗОШ №211
62125.09.2013 21:55:18ДубінаІлляМиколайовичСлавутський СлавутаНВК "СЗОШ, ліцей "Успіх"8
62225.09.2013 21:54:47БарабашДмитроОлександровичХмельницький Хмельницькийгімназія №111
62325.09.2013 21:41:38ХалінаДаріяСергіївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №49
62425.09.2013 21:39:11ПшеничнаДіанаСергіївнаВолочиський ЯхнівціЯхновецька ЗОШ І-ІІІ ст.8
62525.09.2013 21:35:17ПавлевичЯрославОлеговичДунаєвецький Дунаївці№210
62625.09.2013 21:31:29БерезніцькийДмитрійАнатолійовичШепетівський ЧотирбокиЧотирбоцька ЗОШ І-ІІІ ст10
62725.09.2013 21:29:53КозирськийАндрійПитровичСлавутський НетішинНетішинський НВК Загальноосвітня школа 1-2 ступенів та ліцей8
62825.09.2013 21:26:21ВітюкЛадаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський№108
62925.09.2013 21:25:32ШемердаМаріяСтаніславівнаВолочиський ЛонкиЯхновецька ЗОШ І-ІІІ ст.10
63025.09.2013 21:23:49ГоготМар'янаМиколаївнаШепетівський ЛенківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів10
63125.09.2013 21:09:54Зарічний АнтонОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка9
63225.09.2013 21:07:17ТарнаруцькаМаріяАндріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ №49
63325.09.2013 21:04:07ВіннічукМихайлоВолодимировичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка11
63425.09.2013 21:02:48РоманюкОлександрОлександровичІзяславський ІзяславІзяславський НВК №211
63525.09.2013 20:55:47Мартинюк Дар'яОлександрівнаКрасилівський АнтоніниАнтонінська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
63625.09.2013 20:53:43КобильникМаксимТарасовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1210
63725.09.2013 20:53:24КормульовОлександрСергійовичДунаєвецький Дунаївці49
63825.09.2013 20:44:49ЛитвинюкДіанаЮріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-IIIст.№49
63925.09.2013 20:42:43БляхерДіанаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№911
64025.09.2013 20:28:06ДолобанькоАнастасіяОлександрівнаХмельницький Хмельницькийліцей №1711
64125.09.2013 20:23:45СтрільчукОлександрВолодимировичШепетівський Шепетівка№28
64225.09.2013 20:23:19ЧервінськийАнатолійАнатолійовичХмельницький Хмельницький410
64325.09.2013 20:20:32Журибіда ІлонаВікторівнаТеофіпольський КолісецьКолісецька ЗОШ I-II ступенів9
64425.09.2013 20:16:14ФранкоАндрійВадимовичХмельницький Хмельницькийгімназія№111
64525.09.2013 20:14:09ЗайцеваТатьянаДмитриевнаСлавутський Нетішин48
64625.09.2013 20:12:43КучерукРостиславІгоровичХмельницький ХмельницькийТБЛ9
64725.09.2013 20:11:36БолюхКатеринаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей № 1711
64825.09.2013 20:06:39РибакАннаПетрівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей ім. М.С.Рудяка11
64925.09.2013 20:05:09БіликОлександрВікторовичЯрмолинецький МоскалівкаМоскалівська загальноосвітння школа9
65025.09.2013 20:01:46НіцевичМарія СергіївнаЛетичівський Летичів№18
65125.09.2013 20:01:32МельничукАнастасіяВолодимирівнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №49
65225.09.2013 19:49:14БондарЯрославІгоровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка9
65325.09.2013 19:39:56ДзекарЮля ВасилівнаДунаєвецький Дунаївці410
65425.09.2013 19:37:02ДзюбаВікторіяВасилівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-III ступенів №411
65525.09.2013 19:33:08НовіцькаЮлія ОлегівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
65625.09.2013 19:29:34ГоготПавлоМиколайовичШепетівський ЛенківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів11
65725.09.2013 19:29:30ЧервонийВалентинЮрійовичБілогірський ТростянкаБілогірський НВК11
65825.09.2013 19:22:38ХитрякДіанаОлексіївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа I-III ст №49
65925.09.2013 19:22:10СкоморохаКатеринаІгорівнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей-інтернат9
66025.09.2013 19:19:55ПухальськийБогданмирославовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський168
66125.09.2013 19:07:21ПетлюкІринаЛеонідівнаТеофіпольський КолісецьКолісецька ЗОШ І-ІІ ст.9
66225.09.2013 19:06:37ПроцюкАннаВікторівнаХмельницький ХмельницькийЗОШ I-III ст. №411
66325.09.2013 19:02:16ФранчукБогданІгоровичХмельницький Хмельницький№210
66425.09.2013 18:58:47ЛихошерстоваАннаСергіївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька Загально Освітня Школа I-IIIст. № 49
66525.09.2013 18:44:47кащукхристинасергіївнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК8
66625.09.2013 18:37:39Довга АльонаІванівнаІзяславський КлубівкаКлубівська ЗОШ І-ІІІ ст.11
66725.09.2013 18:32:13мичкоіринаолегівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК8
66825.09.2013 18:30:50КолодійІваннаВікторівнаВолочиський Волочиськ№18
66925.09.2013 18:25:01РогаченкоЮліяЮріївнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК 111
67025.09.2013 18:21:13КоваленкоАндрійАндрійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка9
67125.09.2013 17:57:21БуйТетянаОлександрівнаДеражнянський ЛозовеЛозівська10
67225.09.2013 17:47:50ЧавроАнастасіяАнатоліївнаСлавутський СлавутаНВК "СЗОШ, ліцей "Успіх"9
67325.09.2013 17:43:46вітвладволодимировичХмельницький Хмельницькийліцей 178
67425.09.2013 17:37:13МорозюкРусланАндрійовичКрасилівський Красилів211
67525.09.2013 17:36:42ПознанськаДаріяВолодимирівнаВолочиський ЯхнівціЯхновецька8
67625.09.2013 17:22:48РоманюкНадія ІгорівнаСтарокостянтинівський СахнівціСахновецька ЗОШ9
67725.09.2013 17:22:31ДаніловОлександрОлександровичДунаєвецький ДунаївціЗОШ І-ІІІ ст. №411
67825.09.2013 17:22:14Тручковська АннаВікторівнаХмельницький ХмельницькийЗОШ I—III ст. №411
67925.09.2013 17:19:46Небельська ВікторіяМиколаївнаДунаєвецький ДунаївціЗОШ I-III ст. №411
68025.09.2013 17:00:20МучакМаксимОлександровичСлавутський Нетішин49
68125.09.2013 16:57:28АлінкаТузІгорівнаТеофіпольський СвятецьСвятецька ЗОШ8
68225.09.2013 16:53:30СергеєваВікторіяОлександрівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-IIIст. №49
68325.09.2013 16:32:52ЯрошАнастасіяАнатоліївнаТеофіпольський Святець18
68425.09.2013 16:24:52ДунецьМішаСергійовичХмельницький Хмельницький1711
68525.09.2013 16:18:44Матвеєва ВалеріяВолодимерівнаДунаєвецький ДунаївціЗОШ I-IIIст №49
68625.09.2013 15:42:43ДиянчукБогданОлександровичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька Загально Освітня школа №49
68725.09.2013 15:41:16БуярВладиславРуслановичДунаєвецький Дунаївці49
68825.09.2013 15:38:00ФещукРоманРоманоничДунаєвецький ДунаївціДунаєвецько Загальна Освітня школа №49
68925.09.2013 15:30:33НайкоАлінаВікторівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №19
69025.09.2013 15:28:07Цикра ДавідЛеонідовичДунаєвецький Дунаївцідунаєвецька ЗОШ I-III ст №49
69125.09.2013 15:16:04СавенкоБогданОлеговичХмельницький Хмельницькийліцей №1710
69225.09.2013 15:11:58КовальчукВасильОлександровичСлавутський ЛисичеЛисиченський НВК8
69325.09.2013 15:11:44ВербицькаНаталіяВалентинівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №18
69425.09.2013 15:09:15ЧаплінськаСвітланаІванівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-III ст. №39
69525.09.2013 15:08:07РоманюкЕдуардЛеонідовичЧемеровецький ЧорнаЧорнянська ЗОШ9
69625.09.2013 14:56:59ДаневичВалеріяЮріївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ№811
69725.09.2013 14:53:46ДовганьАндрійВячеславович Чемеровецький Слобідка-СмотрицькаЧорнянська9
69825.09.2013 14:53:46БубліковАнтонВадимовичСлавутський ЦвітохаЦвітоське НВО8
69925.09.2013 14:44:48Гнатюк МаринаВіталіївнаСлавутський ЦвітохаЦвітоське НВО11
70025.09.2013 14:07:01ЯнаШмігельОлнксандрівнаХмельницький Хмельницький№48
70125.09.2013 14:03:36вершигоракарінавікторівнаДунаєвецький Дунаївцідунаєвецька ЗОШ№49
70225.09.2013 13:55:24ДоротюкАлінаОлександрівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.№49
70325.09.2013 13:12:27ЧорнаВікторіяАндріївнаКам'янець-ПодільськийКадиївціКадиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.10
70425.09.2013 13:09:12Войталюк НазарВолодимировичХмельницький ОлешинЛіцей №178
70525.09.2013 12:27:12ГоловкоЛюдмилаВадимівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський59
70625.09.2013 12:25:05СкавренюкАндрійОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ№510
70725.09.2013 12:24:36ДашкоЛіліяВіталіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський59
70825.09.2013 12:23:59ЦимбалістийВладиславВ'ячеславовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський59
70925.09.2013 12:23:40БабакХристинаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський59
71025.09.2013 12:22:04ВасільцовДенисВадимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ №510
71125.09.2013 12:21:57МацюраДенисСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ№510
71225.09.2013 12:20:34ГомілкоОлегОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийспеціалізована Зош №59
71325.09.2013 12:19:57МужилоАртемКонстятниновичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський59
71425.09.2013 12:19:53МоскалюкАндрійТарасовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський№510
71525.09.2013 12:18:41Юр'єваКатяЛеонтіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийспеціалізована Зош №59
71625.09.2013 12:18:37ГолинськаАннаВікторівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський510
71725.09.2013 12:10:11КачурОльгаДмитрівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №18
71825.09.2013 12:07:09БабійчукЮліяЮріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І - ІІІ ступенів №39
71925.09.2013 12:06:14КулачокМихайлоВолодимировичЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький технологічний ліцей11
72025.09.2013 12:05:38КузнякВладиславПавловичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №169
72125.09.2013 12:03:44ПугачСергійВолодимировичЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький технологічний ліцей10
72225.09.2013 11:58:09МартиновичАнастасіяОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №169
72325.09.2013 11:53:07БугайКрістінаВладиславівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №39
72425.09.2013 11:52:24БобришевМиколаАндрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №169
72525.09.2013 11:46:49ДузякТетянаМихайлівнаЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький технологічний ліцей10
72625.09.2013 11:39:30ГожевськийПетроЛеонідовичЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький технологічний ліцей11
72725.09.2013 11:24:38МіненкоДмитроВіталійовичХмельницький Хмельницький39
72825.09.2013 11:05:03ПущикОксанаРоманівнаСлавутський НетішинНетішинський НВК10
72925.09.2013 10:17:24МарієнкоАнастасіяАнатоліївнаЧемеровецький ІвахнівціІвахновецька ЗОШ І-ІІ ступенів8
73025.09.2013 9:11:00НеставальськаНаталіяЛеонідівнаТеофіпольський Теофіпольшибенська10
73125.09.2013 9:09:20ФранковаКатеринаМиколаївнаКам'янець-ПодільськийКолибаївкаКолибаївської ЗОШ І-ІІ ст.8
73225.09.2013 9:06:33БлошукІванЛеонідовичТеофіпольський ШибенаШибенська ЗОШ І - ІІІ ступенів8
73325.09.2013 9:05:48СтанькоНаталіяОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКолибаївкаКолибаївська ЗОШ 1-2 ступенів8
73425.09.2013 9:00:46БачурінаТетянаІгорівнаТеофіпольський ШибенаШибенська ЗОШ І - ІІІ ступенів8
73525.09.2013 8:08:40ПетренкоІринаВолодимирівнаІзяславський МислятинМислятинська ЗОШ11
73625.09.2013 7:57:24КорольДіанаСергіївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів89
73724.09.2013 23:35:07ДомшинськийОлегЮрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЛіцей №189
73824.09.2013 23:15:19ІвасюнькоОлександрЮрійовичХмельницький Хмельницькийліцей №178
73924.09.2013 23:09:38ВінниченкоВіталійВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівська гімназія (школа №9)9
74024.09.2013 22:56:01ПанькоОленаБогданівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ №59
74124.09.2013 22:50:17довгальвіталіквасильйовичХмельницький Хмельницькийліцей №178
74224.09.2013 22:20:07ЖибакВалентинаВіталіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ №410
74324.09.2013 22:00:16ГаюрАнастасіяСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
74424.09.2013 21:45:45БрезицькаДаріяВасилівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК № 39
74524.09.2013 21:40:11ХмелюкВікторіяМиколаївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №39
74624.09.2013 21:34:16Мельник ЮраАнатолійовичЛетичівський Летичів№110
74724.09.2013 21:31:59КузнєцоваІннаВолодимирівнаХмельницький гнатівцігнатовецька8
74824.09.2013 21:08:33РозгонюкКатеринаВікторівнаДунаєвецький МорозівМорозівська зош І -ІІІ ст.9
74924.09.2013 21:06:28ЧумакНадіяРусланівнаШепетівський ШепетівкаНВК №19
75024.09.2013 21:04:40ПисюкВікторіяОлександрівнаВолочиський ВолочиськЗОШ №18
75124.09.2013 21:04:28ФедороваМаріаннаВалентинівнаДунаєвецький НестерівціЗагальноосвітня І-ІІІ ступенів10
75224.09.2013 21:00:42Мельник ВікторіяАнатоліївнаЛетичівський Летичів№18
75324.09.2013 20:56:10ОлійникРоманВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНавчально виховний комплекс №138
75424.09.2013 20:43:49ГорбатюкАнастасіяМихайлівнаДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІ ст.10
75524.09.2013 20:43:08БогатиренкоБорисПетровичСлавутський Славута№211
75624.09.2013 20:38:11МаланчукОлксандраОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №9 ім. А.М. Трояна11
75724.09.2013 20:26:05КрамарМирославОлександровичДунаєвецький Підлісний МукрівПідлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
75824.09.2013 20:23:43АндрешківНаталяРоманівнаСлавутський СлавутаНВК"ЗОШ I-IIIст.,гімназія"8
75924.09.2013 20:18:58МельничукКатеринаЯрославівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
76024.09.2013 20:12:01КлимчукНастяДмитрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський911
76124.09.2013 19:49:46МальськаЮліяВікторівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК9
76224.09.2013 19:35:20ГончарукЮліяОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК № 911
76324.09.2013 19:31:30КоцюрубаАндрийСергиевичЯрмолинецький Сосновка19
76424.09.2013 19:28:20ГагунОлегВалентиновичІзяславський Клубівка111
76524.09.2013 19:26:11МамчурОленаОлександрівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №111
76624.09.2013 19:24:59ШаранОлексійОлеговичІзяславський Клубівка111
76724.09.2013 19:16:48СергєєваОксанаІванівнаСлавутський Славутагімназія №211
76824.09.2013 19:09:01Борисевич ОлексійСергійовичХмельницький Хмельницькийліцей №178
76924.09.2013 19:03:43ДорофейВадимВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 9 ім. А.М.Трояна11
77024.09.2013 18:56:19Височанська КатеринаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський911
77124.09.2013 18:38:58НавроцькийНазарВікторовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський139
77224.09.2013 18:35:15КостушевичАртурЕдуардовичБілогірський Білогір'яБілогірський НВК8
77324.09.2013 18:34:33ГаврилюкМаксимМиколайовичКрасилівський КрасилівНВК № 59
77424.09.2013 18:28:32КравчукВіталіяЮріївнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
77524.09.2013 18:26:06БізюкКатерина ВіталіївнаСлавутський НетішинНетішинський НВК та ліцей9
77624.09.2013 18:06:11ПерепелицяВадимОлександровичШепетівський ШепетівкаНВК №310
77724.09.2013 18:02:28СуховірськаОленаВолодимирівнаХмельницький ГнатівціГнатовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів10
77824.09.2013 17:59:45ковальчук олексійолександровичШепетівський корчиккорчицька зош9
77924.09.2013 17:57:37Буга МаринаПетрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК № 911
78024.09.2013 17:51:45БуцьДаринаВалентинівнаКрасилівський КрасилівЗОШ №28
78124.09.2013 17:46:07ВласюкГаннаСергіївнаКрасилівський КульчиниКульчинівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів11
78224.09.2013 17:40:37ЛуцикКрістінаМиколаївнаСтарокостянтинівський СахнівціСахновецька ЗОШ 11
78324.09.2013 17:35:20ФіялковськаОлесяМихайлівнаДунаєвецький Слобідка-РахнівськаСлобідкорахнівська8
78424.09.2013 17:21:31МигашкоВіталійОлеговичБілогірський Білогір'яБілогірське НВК9
78524.09.2013 17:20:41СтельмахАдамВіталійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей-інтернат10
78624.09.2013 17:19:36ШишоваВіталінаАндріївнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ№29
78724.09.2013 17:13:52СтеповийАртурВасильовичХмельницький ХмельницькийГімназія №110
78824.09.2013 16:34:34ЗборовськаНаталіяОлександрівнаШепетівський ШепетівкаНВК№39
78924.09.2013 16:34:02ФедорчукАлінаВалеріївнаКрасилівський КрасилівЗОШ №210
79024.09.2013 16:33:59СорокатаАнастасіяВікторівнаСлавутський Нетішин№110
79124.09.2013 16:21:27ТузАлінаІгорівнаТеофіпольський СвятецьСвятецька ЗОШ8
79224.09.2013 16:12:05ТроянАлінаСтаніславівнаТеофіпольський Святець111
79324.09.2013 16:06:58Сидоренко МаксимВалентиновичСлавутський НетішинЗОШ №210
79424.09.2013 15:56:10Лосєв ДенисОлеговичШепетівський ШепетівкаЗОШ №48
79524.09.2013 15:52:57НагорянКрістінаГеннадіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №139
79624.09.2013 15:50:55РачинськаІваннаВасилівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№911
79724.09.2013 15:49:35ПотапчукОлександрВікторовичБілогірський Білогір'яБілогірський НВК10
79824.09.2013 15:28:09ПанасевичАнастасіяОлександрівнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №311
79924.09.2013 15:25:28Дубік ІринаГеннадіївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька8
80024.09.2013 15:21:40ПетровськийСергійІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЛіцей11
80124.09.2013 14:57:13ДимихінаКатеринаОлегівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №18
80224.09.2013 14:06:22ШупарськаКатеринаОлександрівнаКам'янець-Подільськийс.Залісся-1Заліська-1 ЗОШ І-ІІІст.10
80324.09.2013 13:55:06ГорбатюкАнастасіяМихайлівнаДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІ ст.10
80424.09.2013 13:52:47БугераВікторіяЮріївнаДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІ ст.10
80524.09.2013 13:49:53ОвчарукОлександраМиколайовичКам'янець-ПодільськийКитайгородКитайгородська ЗОШ8
80624.09.2013 13:49:11НараєвськаДіанаОлександрівнаДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІст.10
80724.09.2013 13:31:56ШклярТетянаВіталіївнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК №18
80824.09.2013 13:26:26КримчукНазаріяОлеговичБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
80924.09.2013 13:25:42ДзюмакАртемАндрійовичВолочиський ПахутинціКупільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів8
81024.09.2013 13:21:20СтецюкКатеринаЮріївнаВолочиський КупільКупільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів8
81124.09.2013 13:16:04Чернецький ЯрославСергійовичВолочиський КупільКупільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів8
81224.09.2013 13:14:25ШахрайВолодимирВасильовичКрасилівський КрасилівЗОШ |-||| №4 ім. П.Кізюна11
81324.09.2013 13:09:56ОлійникОксанаОлександрівнаСтарокостянтинівський ПопівціПоповецький НВК8
81424.09.2013 12:24:05БуникІлонаІванівнаЧемеровецький ЦиковаЦиківська ЗОШ І-ІІ ступенів9
81524.09.2013 11:56:42БілоусГаннаАнатоліївнаІзяславський МихнівМихнівська ЗОШ І-ІІІ ст.10
81624.09.2013 11:49:39ДубограйТетянаСергіївнаКам'янець-ПодільськийДовжокДовжоцька НВК9
81724.09.2013 11:47:58ЯрославРябийРуслановичКам'янець-ПодільськийДовжокДовжоцький НВК11
81824.09.2013 11:43:06ЗаїнчуковськаСвітланаЮріївнаДунаєвецький МаліївціНВК8
81924.09.2013 11:28:54Вожга ДмитроАндрійовичДунаєвецький СмотричСмотрицька ЗОШ І - ІІІ8
82024.09.2013 7:51:47ЗанюкАнастасіяФедорівнаСлавутський НетішинЗОШ І-ІІІ ступенів №211
82124.09.2013 0:01:06Щур Дмитрій МихайловичШепетівський ШепетівкаНВК № 310
82223.09.2013 23:09:06БасінськихНаталіяГеннадіївнаСлавутський Славута211
82323.09.2013 23:07:56ПогосянДіанаТовмівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК8
82423.09.2013 23:04:11ЮзюкОльгаВолодимирівнаСлавутський НетішинЗОШ №49
82523.09.2013 22:57:45СтепановАнтонІгоровичХмельницький Хмельницькийліцей№178
82623.09.2013 22:46:01Данилюк ВолодимирІгоровичСлавутський НетішинНВК №39
82723.09.2013 22:36:17МайданЮліяМихайлівнаВолочиський Волочиськ№18
82823.09.2013 22:27:42РоманцовДанілВасильовичШепетівський ШепетівкаНВК№311
82923.09.2013 22:21:33КовальчукВолодимирВіталійовичЯрмолинецький СкаржинціСкаржинецька Загальноосвітня Школа І-ІІ Супенів8
83023.09.2013 21:55:16СухаЮліяМиколаївнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
83123.09.2013 21:51:20СлісарчукОлегАнатолійовичВолочиський Волочиськ№18
83223.09.2013 21:30:51БасокАльонаОлександрівнаБілогірський Білогір'я19
83323.09.2013 21:30:46ГригорчукАльонаРусланівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
83423.09.2013 21:29:41МитрофановВолодимирСергійовичЯрмолинецький СкаржинціСкаржинецька ЗОШ8
83523.09.2013 21:26:46глуцькамаринасергіївнаХмельницький Хмельницькийгімназія №18
83623.09.2013 21:14:40ДомбровськийЮрійОлександровичЧемеровецький КугаївціКугаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст8
83723.09.2013 20:54:45ДворнікОлексійОлексійьовичХмельницький Хмельницький18
83823.09.2013 20:54:08ГоробецьІлляМихайловичВолочиський Волочиськ№18
83923.09.2013 20:48:42МужилівськийДмитроВалерійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський№138
84023.09.2013 20:45:16Юрчишена ІваннаЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
84123.09.2013 20:34:02Каплун БорисАркадійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
84223.09.2013 20:23:59ГальяноваСвітланаОлегівнаСлавутський Нетішин210
84323.09.2013 19:48:39ДубчакІринаОлегівнаНовоушицький Глібів110
84423.09.2013 19:45:13НичЕвелінаОлегівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівгімназія10
84523.09.2013 19:33:34ЯнковичМаринаГригорівнаКрасилівський КульчиниКульчинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів10
84623.09.2013 19:00:00КовальчукГаннаВікторівнаБілогірський смт Білогір'яБілогірський НВК9
84723.09.2013 18:59:11ГордєєвЛюбомирАндрійовичКам'янець-ПодільськийСахкаміньСахкамінська ЗОШ1-2ступенів8
84823.09.2013 18:34:03КучерАльонаАнатоліївнаНовоушицький Нова Ушиця№1,гімназія9
84923.09.2013 18:32:53ГнатюкЯрославВолодимировичШепетівський ЛенківціЛенковецька ЗОШ9
85023.09.2013 18:22:02НазарчукІринаСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
85123.09.2013 18:21:20КопіяВалентинаВолодимирівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
85223.09.2013 18:20:47БовтЛіліяІгорівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
85323.09.2013 18:17:53МельникВолодимирВіталійовичШепетівський БілопільМокіївська ЗОШ11
85423.09.2013 18:13:17ДудкоОлександрСергійовичЧемеровецький ЖердяЖердянська9
85523.09.2013 18:10:56панасюкОлександрВікторовичЧемеровецький ЖердяЖердянська11
85623.09.2013 18:04:46ЧешукДарина АндріївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ1-3 ступенів №1 імені М. Островського8
85723.09.2013 18:03:17СторожковСергійВячеславовичХмельницький ХмельницькийНВК№911
85823.09.2013 17:47:25БірюковДенисІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей9
85923.09.2013 17:40:19ПриймакДіанаАнатоліївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №119
86023.09.2013 17:34:31КрасовськийВадимСергійовичБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
86123.09.2013 17:14:44ПогосянШушанаТовмівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК10
86223.09.2013 16:31:46ГабовськийВладиславМиколайовичБілогірський ЯмпільЯмпільська ЗОШ І-ІІІ ст.10
86323.09.2013 16:04:40ПеккоєвВладиславСергійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей10
86423.09.2013 15:57:25ЛахмайМаринаЮріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський59
86523.09.2013 15:43:46ЯшанОльгаСергіївнаСлавутський НетішинНВК №310
86623.09.2013 15:35:09АнтонюкЮрійЮрійовичЛетичівський ЛетичівНВК №110
86723.09.2013 15:28:09Лисий БогданВолодимировичЛетичівський Летичів№110
86823.09.2013 15:25:42СтупінОлександерФедоровичЛетичівський Летичів№110
86923.09.2013 15:14:46КамінськаЛіліяВалеріївнаВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІст №19
87023.09.2013 15:11:54ДоротюкІраЮріївнаВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІст №19
87123.09.2013 15:08:26ІльчишинВалентинІвановичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №19
87223.09.2013 14:33:42ШевчукНаталіяОлександрівнаДунаєвецький ШатаваШатавський НВК8
87323.09.2013 14:09:12ГурськаДар'яАнатоліївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ №38
87423.09.2013 14:03:17Поліщук Анастасія ОлександрівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
87523.09.2013 13:44:16ПоліщукАнастасіяОлександрівнаБілогірський Білогір'яБілогірський НВК11
87623.09.2013 13:39:24МакНаталіяЮріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський58
87723.09.2013 13:39:06 ДудчакаОлександраВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський58
87823.09.2013 13:39:01ПустоваловОлександрСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський59
87923.09.2013 13:38:46ЛісовийДенисОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський58
88023.09.2013 13:38:29КлепасНазарійВалерійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський№58
88123.09.2013 13:37:18КолесникКоляРомановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський№59
88223.09.2013 13:30:24ГарнагаДмитроВасильовичВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІст №110
88323.09.2013 13:23:49СподинськийБогданОлександровичВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІст №110
88423.09.2013 13:09:00ДорофійАндрійСергійовичСтарокостянтинівський ПопівціПоповецький НВК9
88523.09.2013 12:23:47ЛобоваАнастасіяМихайлівнаШепетівський ШепетівкаЗОШ №311
88623.09.2013 7:55:48НікітчукСтаніславМиколайовичСлавутський КрупецьСлавутський ліцей - інтернат11
88722.09.2013 23:27:22ЧорнаВіталінаМихайлівнаКам'янець-ПодільськийСтара УшицяСтароушицька спеціалізована школа І - ІІІ ступенів екологічного напрямку10
88822.09.2013 22:50:46ОдудькоДмитроГеннадійовичШепетівський СудилківСудилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
88922.09.2013 22:39:55ЧесановськаАрінаЮріївнаХмельницький Хмельницькийліцей №179
89022.09.2013 21:54:29ГемберАлінаОлександрівнаЧемеровецький КугаївціКугаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст8
89122.09.2013 21:44:46РостецькийВладиславОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський59
89222.09.2013 21:11:22ШевчукЮрiйОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський109
89322.09.2013 20:54:35СтандратюкДіанаВасилівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ № 210
89422.09.2013 20:49:53СлівінськийАндрійВікторовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1311
89522.09.2013 20:41:04УнгурянАндрійВасильовичДунаєвецький ЧаньківЧаньківська ЗОШ10
89622.09.2013 20:25:44ТкачДмитроВіталійовичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №38
89722.09.2013 20:20:52КочмарОлександрДмитровичЧемеровецький ЧемерівціЧемеровецьке НВК№111
89822.09.2013 20:16:26РябчунМар'янаІгорівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівгімназія8
89922.09.2013 19:26:25ТкачПавлоВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підгтовки в галузі науки10
90022.09.2013 18:22:46ПопеліновДенисДмитровичХмельницький ХмельницькийКам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою11
90122.09.2013 17:47:46БейкоОлександра ОлександрівнаКрасилівський КрасилівЗОШ І-ІІІ ст. №29
90222.09.2013 17:15:13СтаднікАннаМиколаївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська загальноосвітня школа |-|||ст.№29
90322.09.2013 14:53:47НаконечнаАлінаВалеріївнаКрасилівський КрасилівКрасилівський НВК " Гімназія та ЗОШ І ступеня " 9
90422.09.2013 14:03:52ІщукОлександраОлександрівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
90522.09.2013 11:25:03ЧумакРостиславМиколайовичДунаєвецький МиньківціМиньковецька ЗОШ8
90622.09.2013 10:50:55МурзаковаДіанаДмитрівнаСлавутський НетішинНавчально-виховний комплекс 9
90722.09.2013 9:44:06БучинськаСвітланаАндріївнаКрасилівський Красилів№29
90821.09.2013 20:51:53МакогонАлінаВіталівнаЧемеровецький ГуківГуківська ЗОШ І-ІІІ ст.10
90921.09.2013 20:29:17ДзензюрАнгелінаСергіївнаДунаєвецький МихайлівкаНВК "Михайлівська ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ"8
91021.09.2013 20:08:38ПетріченкоВікторіяВікторівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей, ім. М.С. Рудяка.9
91121.09.2013 19:34:30АрбораІринаВіталіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.,М.С.Рудяка9
91221.09.2013 19:14:31СмеречинськаІлонаАнтонівнаТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольський НВК "ЗОШ І ст-гімназія"11
91321.09.2013 18:20:42Ваховський АнтонСергійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
91421.09.2013 15:17:39КівіцькаАннаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський159
91521.09.2013 14:46:30ЛяхІринаЙосипівнаЧемеровецький ГуківГуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів11
91621.09.2013 12:06:17НікулінОлексійВолодимировичХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
91721.09.2013 10:12:32РадішевськийАндрійДмитровичЧемеровецький Чемерівці19
91821.09.2013 8:54:44НижникАняМиколаївнаХмельницький Хмельницькийліцей10
91921.09.2013 8:40:23МирончукОлександрВолодимировичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки10
92021.09.2013 8:34:11Механчук ОксанаСергіївнаХмельницький Хмельницькийліцей10
92121.09.2013 8:33:39ОскомаОлександрОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей10
92221.09.2013 8:30:47СавольчукКатеринаВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей-інтернат10
92321.09.2013 8:27:03Кропивницький ВікторВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 10
92421.09.2013 8:24:02ПоліщукЮліяЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей-інтернат10
92520.09.2013 23:35:39Дерев`янюкРусланаЮріївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська загальноосвітня школа |-|||ст.№29
92620.09.2013 21:53:12Попик ВадимІгоровичХмельницький Хмельницькийліцей № 179
92720.09.2013 21:48:21БасюкМирославаМиколаївнаЧемеровецький ЧемерівціНВК №18
92820.09.2013 21:19:51Яценко ІванАндрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №1711
92920.09.2013 20:17:08ХрищановичМаксимКостянтиновичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 179
93020.09.2013 20:10:40РабчунАнастасіяІгорівнаСлавутський Славута211
93120.09.2013 19:35:44ШиндировськийВіталійОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей № 179
93220.09.2013 19:32:23ІванМихайловІвановичЯрмолинецький Ярмолинці18
93320.09.2013 19:31:16ГончарукАртемПетровичКам'янець-ПодільськийІзяслав38
93420.09.2013 19:25:52РоманМусійчукОлексійовичЛетичівський Летичів№110
93520.09.2013 18:52:51ГубенкоОльгаРусланівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ№2 9
93620.09.2013 18:50:37ФлінтаОлександрАндрійовичВолочиський ВолочиськВолочиської ЗОШ №19
93720.09.2013 18:39:55ВайвалаЄлизаветаЮріївнаХмельницький ХмельницькийЛіцей № 179
93820.09.2013 16:50:08МощанецьАндрійАндрійовичХмельницький Хмельницькийліцей № 179
93920.09.2013 16:17:28БагрійНаталіяАнатоліївнаДеражнянський БожиківціЗОШ І-ІІІ ст.9
94020.09.2013 16:09:56ПавловськийДмитроАнатолійовичКрасилівський Красилів29
94120.09.2013 16:05:12Сорокін СергійПетровичХмельницький Хмельницькийліцей №179
94220.09.2013 15:51:41КравчукІннаМиколаївнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК10
94320.09.2013 15:47:45БугайчукІринаАнатоліівнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК9
94420.09.2013 15:43:44ПростапюкАннаАнатоліівнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК9
94520.09.2013 15:39:25РодюкІринаВікторівнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК9
94620.09.2013 15:37:43МалевичОленаБогданівнаКрасилівський КульчинкиКульчинівська ЗОШ |-||| ст.10
94720.09.2013 15:15:54ГавриловаЯрославаВолодимирівнаШепетівський Шепетівка№28
94820.09.2013 15:14:11ГрицевЯрославВасильовичСтаросинявський Стара Синява№19
94920.09.2013 15:02:11КолесникРостиславОлеговичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецькаЗОШ I-III ст.10
95020.09.2013 14:46:16ТуганашеваАнастасіяВладиславівнаДеражнянський ЛозовеЛозівська9
95120.09.2013 14:42:27МельникАлінаРусланівнаДеражнянський ЛозовеЛозівська8
95220.09.2013 14:37:47Лапчинський Віталій ВіталійовичДеражнянський ЛозовеЛозівська8
95320.09.2013 14:31:45КостюкКарінаГеннадіївнаВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІст №111
95420.09.2013 14:23:47КрупськаВікторіяВікторівнаВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІст №111
95520.09.2013 14:05:51МаховДмитроСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛзПВФП11
95620.09.2013 14:00:53ІльічовАндрійВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛзПВФП11
95720.09.2013 13:53:41БідюкАндрійОлександровичБілогірський МиклашіКам'янець-Подільський ліцей з ПВФП11
95820.09.2013 13:23:40СтолярикДаріяОлексіївнаВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІст №19
95920.09.2013 10:55:07КвапішІлонаМихайлівнаДунаєвецький Стара ГутаСтарогутянська8
96020.09.2013 8:11:47Тетерущенко Богдан Богдан СергійовичШепетівський Шепетівка111
96119.09.2013 23:37:42ТарасюкДмитроРуслановичШепетівський ШепетівкаЗОШ№110
96219.09.2013 21:46:58ЛапчукТарасОлександровичНовоушицький Нова Ушиця№18
96319.09.2013 21:44:47ВолошинаОлександраВалентинівнаКрасилівський Красилів59
96419.09.2013 21:02:53ФасулякВадимЄвгеновичЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький НВК11
96519.09.2013 20:54:39ДудаОлександраМихайлівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№1610
96619.09.2013 20:45:13МієнкоКатеринаКостянтинівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №1611
96719.09.2013 20:16:25РумянцевОлександрОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ 1-3 ступенів № 18
96819.09.2013 19:45:23МайданюкСвітланаПетрівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівI-III ст.№88
96919.09.2013 19:24:32Чмерук ОлександрМиколайовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №211
97019.09.2013 19:09:06КравчукПавлоСергійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК "Загальнооствітня школа I-II ступенів та ліцей"8
97119.09.2013 19:00:03КухарчукДарьяРусланівнаСлавутський Славута59
97219.09.2013 18:48:00ЯтковськаІринаОлегівнаСлавутський НетішинЗОШ№210
97319.09.2013 18:31:52НашкерськийАнтонОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №1 імені М.Островського9
97419.09.2013 17:57:11МоскаленкоВіталійСергійовичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст №28
97519.09.2013 17:54:09ЗаремблюкВасильОлександровичБілогірський КвітневеКвітневська ЗОШ І-ІІІ ст10
97619.09.2013 17:54:07СоколецьОлександрОлександровичСлавутський Славута№48
97719.09.2013 17:52:17ГнатюкВеронікаВалентинівнаЧемеровецький КрасноставціКрасноставська10
97819.09.2013 17:17:04НарижнийДмитроОлеговичЧемеровецький КрасноставціКрасноставська9
97919.09.2013 17:10:23БудникАнастасіяІванівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ№29
98019.09.2013 16:59:40ТанасюкАнастасіяВалеріївнаДунаєвецький ЧаньківЧаньківська ЗОШ |-||| ступенів8
98119.09.2013 16:58:31ЦарикКсеніяЄвгенівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ№29
98219.09.2013 16:49:10СавчукАндрійВікторовичСтарокостянтинівський Старокостянтинівгімназія8
98319.09.2013 16:16:14ЛяшукОксанаВасилівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №28
98419.09.2013 15:57:53ТриндюкДмитроВасильовичТеофіпольський СвятецьСвятецькаЗОШ8
98519.09.2013 15:47:24КовальськийРостиславІвановичДунаєвецький ЗаставляЧаньківська ЗОШ 1-3ст8
98619.09.2013 15:42:16БабенкоІванРомановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів №29
98719.09.2013 15:36:50тузмиколаВолодимировичТеофіпольський святецьсятецька ЗОШ8
98819.09.2013 15:34:41ТриндюкДмитроВасильовичІзяславський СвятецьСвятецькаЗОШ8
98919.09.2013 15:11:46віталійонищуканатолійовичНовоушицький Нова Ушиця№18
99019.09.2013 15:11:01ГалицькаАнжелаМихайлівнаШепетівський Шепетівка№28
99119.09.2013 15:10:40ГлуговськаКатеринаМихайлівнаНовоушицький Нова Ушиця№18
99219.09.2013 15:10:25АдамянІнесаАртурівнаВолочиський ВолочиськВолочиська ЗОШ І-ІІІст №19
99319.09.2013 14:58:11Василюк ВадимВасильовичСлавутський Нетішин28
99419.09.2013 14:56:40ВеличкоЮляАнатоліївнаКрасилівський МитинціМитинецька ЗОШ І-ІІІ ст.8
99519.09.2013 14:48:32ТюхтійЮліяОлександрівнаЧемеровецький ВівсяВівсянська ЗОШ І-ІІ ст.9
99619.09.2013 14:43:56ШевчукОлегСергійовичТеофіпольський КарабіївкаКарабіївська ЗОШ І-ІІ ступенів9
99719.09.2013 14:43:01ЛісобойСергійЮрійовичКрасилівський МитинціМитинецька ЗОШ І - ІІІ ст.8
99819.09.2013 14:42:03ГоловатаЛюдмилаСергіївнаЧемеровецький ВівсяВівсянська ЗОШ І-ІІ ст.8
99919.09.2013 13:59:19ДоміновМихайлоВ`ячеславовичКрасилівський МитинціМитинецька ЗОШ І-ІІІ ст.11
100019.09.2013 13:51:22СеменюкАнатолійОлександровичКрасилівський МитинціМитинецька ЗОШ І-ІІІ ст.11
100119.09.2013 13:34:53якубецьпавловасильовичКрасилівськийМитинціМитинецька ЗОШ І-ІІІ ст.10
100219.09.2013 13:12:31ЯковлєваАннаМихайлівнаШепетівський ШепетівкаНВК№38
100319.09.2013 13:03:23ШевчукДмитроОлеговичШепетівський ШепетівкаЗОШ №88
100419.09.2013 12:48:09ОлійникМаксимВадимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №169
100519.09.2013 12:21:21ШведМаксимВолодимировичСлавутський НетішинЗОШ №411
100619.09.2013 12:19:03СавчукВладиславІвановичСлавутський Нетішин411
100719.09.2013 11:41:48МатвійчукАлінаВікторівнаКрасилівський КрасилівЗОШ І-ІІІ ст №110
100819.09.2013 10:44:11ІвончикОлегГригоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийШкола-інтернат І-ІІ ст. №29
100919.09.2013 10:38:02ВалєнтьєваОлександраОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийШкола-інтернат І-ІІ ст. №29
101019.09.2013 9:01:32ВолошинаТетянаВасилівнаКрасилівський МитинціМитинецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
101119.09.2013 8:53:43ТищукСоломіяАнатоліївнаКрасилівськийМитинціМитинецька ЗОШ І - ІІІ ст.9
101219.09.2013 0:11:10ЧорнийРоманАнатолійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №810
101318.09.2013 23:29:00ПрадунДмитроОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ№1 ім.М.Островського10
101418.09.2013 22:17:38СлободянІлляОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський109
101518.09.2013 21:57:17КолендзянВалеріяСергіївнаДунаєвецький ДунаївціНВК "ЗОШ 1-3 ст., гімназія"8
101618.09.2013 21:47:36ШвецьЮліяІванівнаЧемеровецький ВишнівчикВишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів11
101718.09.2013 21:42:19КучерДмитроОлександровичЧемеровецький ВишнівчикВишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
101818.09.2013 21:23:19ГлухаАльонаГригорівнаЧемеровецький ВишнівчикВишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів10
101918.09.2013 21:21:42СвачійОлегІгоровичЧемеровецький ВишнівчикВишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
102018.09.2013 20:52:52КраєваАлінаВікторівнаДунаєвецький ЧаньківЧаньківська ЗОШ |-||| cт.9
102118.09.2013 20:46:53ПашкоБогданІвановичСлавутський Нетішин№411
102218.09.2013 20:37:57СтащукОльгаІгорівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1511
102318.09.2013 20:20:27ОнсовичГалинаВолодимирівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей9
102418.09.2013 20:14:24РусилоЮліанМиколайовичСлавутський Нетішин210
102518.09.2013 20:13:03ГуменюкЛюдмилаСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
102618.09.2013 19:54:53ГрибТетянаОлександрівнаХмельницький Хмельницький№99
102718.09.2013 19:28:38ЧаусВалентинаОлександрівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів98
102818.09.2013 19:20:57НичикВадимЮрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей-інтернат з поглибленим вивченням в галузі науки10
102918.09.2013 19:07:22КачуракЮрійМихайловичДунаєвецький ДунаївціНВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"11
103018.09.2013 19:01:16СкрипнюкДмитроПетровичСлавутський Славута59
103118.09.2013 18:59:42КраєваАлінаВікторівнаДунаєвецький ЧаньківЧаньківська8
103218.09.2013 18:49:31БуяноваДіанаРоманівнаЛетичівський ЛетичівЛетичівський НВК №111
103318.09.2013 18:42:26Шубчик ЮліяВолодимирівнаБілогірський КвітневеКвітневська ЗОШ І-ІІІ ст8
103418.09.2013 18:28:09КаліщукВадимВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам’янець-Подільський ліцей10
103518.09.2013 17:53:53Руда ІринаОлегівнаШепетівський ШепетівкаНВК №38
103618.09.2013 17:44:13КобилянськийПавлоЛеонідовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийнвк №1610
103718.09.2013 17:22:04КушнаренкоМиколаПавловичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛ з ПВФП10
103818.09.2013 17:12:39БойкоОлександрОлександровичШепетівський ШепетівкаНВК № 38
103918.09.2013 16:59:07АтамасьВіталійВікторовичШепетівський ШепетівкаНВК № 38
104018.09.2013 16:18:39Дель ріо АльбречетКрістінаМігелівнаСлавутський Славута310
104118.09.2013 16:18:07ПасинковаОленаАндріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей10
104218.09.2013 15:40:31ДолинськийМихайлоОлеговичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІ ст9
104318.09.2013 15:34:44БоднарчукОлександрЮрійовичДунаєвецький ШатаваШатавський НВК11
104418.09.2013 15:32:29АдамчукВіталійВалерійовичДунаєвецький ШатаваШатавський НВК9
104518.09.2013 15:31:42МарковМаксимВіталійовичДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІст.9
104618.09.2013 15:20:34КардашВікторіяІванівнаСлавутський Нетішин№210
104718.09.2013 15:08:35Шпак АлінаВікторівнаСлавутський Нетішин210
104818.09.2013 14:53:09БуцінОксанаІгорівнаСлавутський ГоловліГоловлівський НВК8
104918.09.2013 14:00:42КудрейАнгелінаЮріївнаІзяславський ІзяславІзяславський НВК №59
105018.09.2013 13:29:59ДанилкоАннаЮріївнаДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.10
105118.09.2013 13:23:40Щербюк ДмитроГригоровичХмельницький ХмельницькийХммельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
105218.09.2013 13:16:36СавіцькийВладиславРуслановичХмельницький ХмельницькийОбласний спеціалізований ліцей-інтернат11
105318.09.2013 13:12:09ГлембоцькийВладиславОлеговичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
105418.09.2013 13:12:07КовпакОлександрОлеговичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
105518.09.2013 13:08:21ДанилкоТерезаЮріївнаДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІ ст.9
105618.09.2013 13:08:04БрилінськийАндрійОлександровичДунаєвецький ДунаївціНВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"9
105718.09.2013 13:07:39ЯценкоВіталійСергійовичДунаєвецький ДунаївціНВК "ЗОШ I-III ст,гімназія" "9
105818.09.2013 13:02:33ПорчинськаЮліяСергіївнаДунаєвецький смт ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІ ступенів11
105918.09.2013 12:47:02шеленгандрійігоровичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька зош I-III ступенів11
106018.09.2013 12:44:49ВойцехівськийБогданІвановичДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-III ст11
106118.09.2013 12:35:48ГіджеліцькаОльгаМиколаївнаДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІст.11
106218.09.2013 12:35:35КорчоваІннаЮріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст11
106318.09.2013 12:34:44МиськоКатеринаВолодимирівнаДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька зош11
106418.09.2013 12:34:07ПорчинськаЮліяСергіївнаХмельницький ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІ ступенів11
106518.09.2013 12:23:06ЦісарРоманВасильовичДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІ ст.8
106618.09.2013 12:21:06ГалачинськийБогдан РуслановичДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька ЗОШ I-III ст.8
106718.09.2013 12:20:13ЩедровМаксимОлександровичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька зош І-ІІІ ст.8
106818.09.2013 9:09:02Зубик НазарОлександровичЧемеровецький СвіршківціСвіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
106918.09.2013 9:08:05ЦвігунІлонаГригорівнаЧемеровецький СвіршківціСвіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
107017.09.2013 22:17:54НебельськаАлінаОлегівнаВолочиський ВолочиськНВК11
107117.09.2013 22:07:22ТюпаОленаВікторівнаХмельницький ХмельницькийНВК№169
107217.09.2013 22:01:48ЛужнякАннаВікторівнаЧемеровецький Біла110
107317.09.2013 21:58:36АвксентьєвМаксимВалентиновичПолонський ПолоннеПолонська гімназія10
107417.09.2013 21:58:20ВозовикІваннаАнатоліївнаЧемеровецький село Кутківці Кутковецька ЗОШ 9
107517.09.2013 21:26:36ДацулаВікторіяОлександрівнаВолочиський ПоляниПолянськаЗОШ8
107617.09.2013 21:10:58ІбодуллаєваМуслімаханАнорбаївнаЯрмолинецький ЖилинціХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки10
107717.09.2013 20:48:04ДенисюкВіталійВікторовичХмельницький Хмельницький Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки10
107817.09.2013 20:32:16МандебураФаїнаІгорівнаГородоцький КузьминХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки10
107917.09.2013 20:16:24МикитюкНастяВолодимирівнаВолочиський ПоляниПолянська ЗОШ8
108017.09.2013 20:10:26МикитюкНастяВолодимирівнаВолочиський ПоляниПолянська ЗОШ8
108117.09.2013 20:09:18ГорщарДаріяГеннадіївнаШепетівський ШепетівкаНВК№39
108217.09.2013 20:03:10Нікітчук СтаніславМиколайовичСлавутський КрупецьСлавутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленоі підготовки учнів у галузі наук11
108317.09.2013 19:56:15ЮзвикДмитроЮрійовичБілогірський семенівСеменівська ЗОШ І-ІІ ступенів9
108417.09.2013 19:28:52ТоруновАлексейАлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
108517.09.2013 19:28:40ЛавринюкСергійАндрійовичСлавутський СлавутаОбласний Спеціалізований ліцей інтернат11
108617.09.2013 19:21:06ГулаКостянтин АнатолійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей інтернат поглибленої підготовки в галузі науки10
108717.09.2013 19:16:36ЛавренюкАлінаМиколаївнаДунаєвецький ЗалісціЗалісецька ЗОШ І-ІІ ст.9
108817.09.2013 18:48:06МавдрикРусланаОлександрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК "168
108917.09.2013 18:47:16БлінцоваОльгаДмитрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський168
109017.09.2013 17:44:17ШклярАннаВіталіївнаЛетичівський Летичівлетичівський НВК №18
109117.09.2013 17:43:30ШумейкоМаксимВолодимировичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівська гімназія10
109217.09.2013 17:32:02СенюкАннаСергіївнаШепетівський ШепетівкаНВК № 310
109317.09.2013 17:21:08ВойтюкДмитроВікторовичСлавутський СлавутаНВК "СЗОШ, ліцей " Успіх"10
109417.09.2013 17:16:25ПанасюкОлексійСергійовичДеражнянський ЛозовеЛозівська11
109517.09.2013 17:12:24КуперТомасЛалкаВолочиський Волочиськ18
109617.09.2013 16:56:55КрутенчукДенисЯковичСлавутський ГаннопільГаннопільський Н В К10
109717.09.2013 15:52:09ЛуцюкОксанаВалентинівнаШепетівський ШепетівкаНВК №38
109817.09.2013 15:25:27КучерВікторіяАнатоліївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІст.№211
109917.09.2013 15:20:23ПавлюкВадимРуслановичХмельницький ХмельницькийЛіцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки10
110017.09.2013 14:33:47ЧесановськийАнатолійМиколайовичДунаєвецький Стара ГутаСтарогутянська ЗОШ І-ІІІ ст.11
110117.09.2013 14:27:39MельникЯрославАнатолієвичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №89
110217.09.2013 14:25:49КостюченкоАртемВікторовичНовоушицький Нова Ушиця№18
110317.09.2013 14:24:25ЛабатийДавидІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №810
110417.09.2013 14:19:15ЧорнийРоманАнатолійовичХмельницький ХмельницькийНВК №810
110517.09.2013 12:51:43ЗеленкоОлексійЮрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підгтовки в галузі науки11
110617.09.2013 12:14:47БабійчукАллаАнатоліївнаЧемеровецький ЦиковаЦиківська ЗОШ І-ІІ ступенів8
110717.09.2013 11:35:22Фурманчук МихайлоАнатолійовичЧемеровецький ЦиковаЦиківська ЗОШ І-ІІ ступенів9
110817.09.2013 9:09:19КлимнюкВадимВасильовичЧемеровецький ЛетаваЛетавський НВК11
110916.09.2013 23:23:59КолесникОксанаРусланiвнаЛетичівський ЛетичівЛетичiвський НВК лiцей №18
111016.09.2013 23:14:08Забродський Олександр Вікторович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛзПВФП10
111116.09.2013 23:10:10ПоліщукДмитроВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛзПВФП10
111216.09.2013 23:07:28Гаджук ДмитроМиколайович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛзПВФП10
111316.09.2013 23:01:02ПокотилюкОлексійОлександрович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКПЛзПВФП10
111416.09.2013 22:08:59ГрабарЮліяВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
111516.09.2013 22:05:55ЧеревичникПавлоЛеонідовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський КПЛзПВФП8
111616.09.2013 21:57:07МорозоваАнастасіяВасилівнаХмельницький ХмельницькийСЗШ №189
111716.09.2013 21:50:38МагераВікторВікторовичДунаєвецький ДунаївціНВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"11
111816.09.2013 20:55:37ПерунАндрійСергійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівська гімназія9
111916.09.2013 20:31:51Вегера ОлександрВолодимировичСлавутський КиликиївКиликиївський НВК10
112016.09.2013 19:35:50КисільВолодимирВолодимировичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі наук11
112116.09.2013 19:18:51ПірогРусланаРусланівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівгімназія9
112216.09.2013 18:45:57ЧугуноваВікторіяЮріївнаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №110
112316.09.2013 18:36:32ПірковськаМаринаМиколаївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів39
112416.09.2013 18:33:23ЯкимчукОлександрАнатолійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЗОШ І-ІІІ ступенів №710
112516.09.2013 17:15:46ОнищукСергійОлександровичДунаєвецький Підлісний МукарівПідлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст.10