Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:

Логотип дельтаматем deltamatem







Розпочалася реєстрація на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів Хмельницької області

Шановні учні, 15.09.2018 року розпочався прийом заявок на участь в Інтернет-олімпіаді з математики серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Щоб подати заявку потрібно зареєструватися на даному сайті.

Увага!!! Під час реєстрації вказуйте свої реальні дані.

Учні, що зареєструвалися, мають подати заявку на участь в олімпіаді з персональної сторінки. Після успішної подачі заявки можна відшукати себе в списку учасників. Всі, хто не подав заявку, брати участь в Інтернет-олімпіаді не зможуть.

Учні, що подали заявку на участь в олімпіаді
(таблиця динамічно поновлюється)

Станом на 17.10.2018 3:41:20

Подали зявку: 552
8 клас: 141
9 клас: 167
10 клас: 144
11 клас: 100
№ п/пДата подачі заявкиПрізвищеІм'яПо-батьковіРайонМісто або селищеШколаКлас
118.09.2018 22:18:32 ДацкоДавидВікторовичДунаєвецький Морозів111
229.09.2018 19:26:45 КундаМаксимМиколайовичХмельницький ХмельницькийНВК 910
328.09.2018 6:36:17 РадіоновРоманВіталійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 1710
425.09.2018 12:19:02kokorskijdimaserhijovychСлавутський Славута29
526.09.2018 12:22:42kokorskijdimaserhijovychСлавутський СлавутаНВК гімназія8
625.09.2018 10:41:17ProkopiiOleksandrVolodymyrovichКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийзагальноосвітня школа 1-3 ступенів номер 2 10
727.09.2018 17:59:02АзізовНазарАлішеровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
827.09.2018 12:38:42АлексеєвМихайлоРуслановичХмельницький ХмельницькийГімназія №210
903.10.2018 9:31:08АндрощукОлесяПетрівнаКрасилівський ЗаставкиЗаставківська9
1019.09.2018 11:45:10АндрощукАндрійВалентиновичСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК8
1126.09.2018 18:21:44АндруховськийДенисАндрійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ№58
1228.09.2018 12:57:57Аніщенко ВладиславаАндріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
1328.09.2018 17:07:31АнтонецькийБорисКириловичХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей 178
1429.09.2018 16:37:28Антончик Владислав Віталійович Славутський НетішинЗОШ 1-3 ступенів 48
1526.09.2018 15:36:27АрсенюкДмитроВалерійовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецький НВК "ЗОШ, І-ІІІ ступенів, гімназія"10
1601.10.2018 22:32:35АртемХільчукВалерійовичСлавутський СлавутаЗОШ I-III ступенів №19
1730.09.2018 20:30:41АсабінаСофіяВікторівна Славутський НетішинЗОШ №18
1820.09.2018 21:57:48АтаманюкОксанаДмитрівнаВіньковецький Великий ОлександрівВеликоолександрівський НВК10
1928.09.2018 19:50:37АфанасьевАртурОлександровичСлавутський НетішинЗОШ 1-3 ст.н.48
2028.09.2018 19:15:16БабійОлексійІвановичДунаєвецький смт.ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа 1-3 ступенів 9
2130.09.2018 20:23:17БасарабОлександраОлександрівнаХмельницький ХмельницькийГімназія №29
2227.09.2018 14:57:11БацьВікторіяАнатоліївнаСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
2326.09.2018 16:32:08БевзаКатеринаВасилівнаХмельницький Хмельницькийгімназія №29
2420.09.2018 22:03:56БерезніцькийЯрославОлександровичВіньковецький Великий ОлександрівВеликоолександрівський НВК9
2530.09.2018 18:58:25БерчукВалентинВікторовичХмельницький Хмельницький1710
2601.10.2018 19:33:19БійчукОлексійСергійовичБілогірський В'язовецьВ'язовецький ліцей11
2710.10.2018 13:06:51БіликГеннадійВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський108
2825.09.2018 19:40:25БілоткачДіанаСергіївнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І - ІІІ ст.10
2902.10.2018 9:10:13БлакитаАнгелінаОлегівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. П.Кізюна10
3027.09.2018 20:33:25БогомолПавлоОлександровичСтаросинявський АдампiльАдампiльська ЗОШ 8
3126.09.2018 18:52:42Богомолов Олег ІгоровичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія9
3219.09.2018 11:12:21БоднарукАлінаМихайлівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Валі Котика10
3326.09.2018 16:03:32БодорацькийДенисАнатолійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
3428.09.2018 10:10:21БойкоМирославВіталійовичСтаросинявський ОлексіївкаПилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів8
3530.09.2018 9:37:28БойчукВолодимирВасильовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1510
3601.10.2018 18:48:55БорисенкоМаксимВолодимировичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей10
3728.09.2018 17:10:52БоровіковаДаріяЄвгеніївнаХмельницький ХмельницькийТехнологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура10
3801.10.2018 23:46:45БородавченкоОлександрОлександровичСлавутський СлавутаЗОШ I-IIIст №111
3928.09.2018 8:08:39БудникМаріяІванівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська СЗОШ №2 9
4028.09.2018 15:18:22БудяківськаЯнаРусланівнаСлавутський Нетішин18
4123.09.2018 14:16:10БукантасАнастасіяЛінасівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№9 ім.А.М.Трояна10
4227.09.2018 11:11:50БукшаньАлінаОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей9
4330.09.2018 10:02:00БурдельнийВадимМиколайовичНовоушицький Нова УшицяНовоушицький НВК10
4428.09.2018 22:20:16БуярАндрійВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
4502.10.2018 14:29:50ВакалюкОксанаОлегівнаСтаросинявський ПасічнаПасічнянський НВК8
4618.09.2018 17:12:03Василів БогданПетровичСлавутський НетішинНетішинський НВК10
4728.09.2018 22:43:19ВасильчукАнастасіяОлександрівнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ1-3 ступенів №411
4826.09.2018 18:26:27ВельцАндрійВолодимировичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа I-III ступенів10
4930.09.2018 21:25:21ВемГаннаАндріївнаШепетівський ПлеснаПлесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів9
5027.09.2018 22:26:07ВенгровВасильОлександровичХмельницький ХмельницькийТБЛ імені Артема Мазура10
5109.10.2018 16:57:12Вербицький АртурТимуровичХмельницький ХмельницькийХмельницький колегіум імені Володимира Козубняка10
5205.10.2018 9:22:16ВерхолаОлексійАндрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
5327.09.2018 19:08:06ВинничукВолодимирВадимовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецький НВК8
5428.09.2018 9:38:25ВинтиловМаксимОлександровичПолонський Полонне28
5526.09.2018 10:50:05ВихівськийІванМиколайовичШепетівський МихайлючкаМихайлюцька ЗОШ I-III ступенів, Шепетівського р-ну11
5622.09.2018 18:50:06ВіватОлесяСергіївнаХмельницький ДавидківціХмельницкий ліцей ||-||| ступенів Хмельницької обласної ради9
5724.09.2018 14:39:50ВікуловаГаннаОлександрівнаІзяславський Пилипи-ХребтиївськіКучанська10
5830.09.2018 19:49:15ВіннічукАнастасіяОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка8
5929.09.2018 10:38:06ВітЄлизаветаВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ст Хмельницької обласної ради10
6019.09.2018 11:47:37ВіталікОгороднікВолодимировичДеражнянський Деражня28
6130.09.2018 20:01:33Вітковський ВолодимирБорисовичСлавутський НетішинНВК11
6230.09.2018 10:08:00ВладіміровПавлоОлексійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей"Успіх"11
6328.09.2018 21:47:12ВласюкІванВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка10
6408.10.2018 12:32:42ВласюкІгорВалерійовичСлавутський Славута110
6505.10.2018 18:38:18ВойткоЮрійВолодимировичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №49
6620.09.2018 18:41:56ВойтовАртемРомановичДеражнянський БогданівціБогдановецький НВК9
6728.09.2018 11:10:45ВоробйоваМаріяВолодимирівнаСтаросинявський АдампільАдампільька ЗОШ І- ІІІ ст9
6827.09.2018 14:47:01ГабінетРоманСергійовичШепетівський ШепетівкаНВК №19
6919.09.2018 22:13:30ГаврилюкБогданаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
7020.09.2018 20:57:02ГайдовІванВ'ячеславовичХмельницький ХмельницькийТехнологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура11
7127.09.2018 7:51:04ГайдукАннаЮріївнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №19
7225.09.2018 12:18:01ГалайдюкАлінаВалеріївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ49
7302.10.2018 21:37:49ГалатюкОлексійЮрійович Славутський Нетішин410
7430.09.2018 21:55:11ГалишАнтонВолодимировичСтаросинявський АдампільПасічнянський НВК11
7529.09.2018 14:07:09ГалункаЄвгенВасильовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглиблено підготовки в галузі науки9
7627.09.2018 22:45:47ГальковичНазар-ЛюбомирОлеговичДеражнянський ВолоськеВолоський НВК9
7730.09.2018 20:45:30ГапичПавлоВалерійовичСлавутський СлавутаЗОШ І-ІІІ ступенів № 48
7828.09.2018 8:02:39ГаптарРоманВасильовичСлавутський НетішинНЗОШ №410
7930.09.2018 19:45:21ГараєваОлександраАріфівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені М.С. Рудяка8
8025.09.2018 21:44:37ГарнюкВікторіяМиколаївнаНовоушицький Нова УшицяНовоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"11
8127.09.2018 11:32:10ГебринАндрійПетровичКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"9
8230.09.2018 21:11:21ГедзюкАндрійПетровичСлавутський СлавутаЗОЩ І-ІІІ ст. № 410
8329.09.2018 16:27:51ГелетаЄваКазимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №1510
8401.10.2018 12:11:24Генералюк Анастасія Юріївна Старокостянтинівський Старокостянтинівгімназія № 9 11
8526.09.2018 11:00:09ГерасимчукОлександрСергійовичСлавутський НетішинЗОШ №28
8626.09.2018 22:36:40ГлавацькийОрестСергійовичСлавутський Нетішин110
8728.09.2018 9:15:09ГнапАртемАнатолійович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець Подільський ліцей 8
8819.09.2018 11:25:42ГнатюкМаріяСергіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ48
8925.09.2018 12:36:48ГодованецьІваннаВолодимірівнаШепетівський ШепетівкаЗОШ48
9028.09.2018 9:20:13ГожаДар'яМаксимівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільській ліцей8
9126.09.2018 16:05:49ГомолякоВалерійІгоровичШепетівський ШепетівкаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
9230.09.2018 13:35:08ГонаОлександрВадимовичХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс №710
9328.09.2018 21:26:34Гончарук НазарВолодимировичСлавутський НетішинЗОШ 1-3 ступенів №48
9430.09.2018 19:43:39ГончарукДмитроОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені Михайла Семеновича Рудяка8
9526.09.2018 16:27:12ГончарукМиколаЮрійовичБілогірський В'язовецьВ'язовецька ЗОШ l-lll11
9626.09.2018 18:29:31ГорбачовВітяБогдановичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №39
9701.10.2018 21:30:32ГорєловаВікторіяВікторівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів№38
9830.09.2018 19:19:55ГорячовВ'ячеславВолодимировичКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький НВК "ЗОШ I-III ступенів, гімназія"8
9924.09.2018 14:28:09ГоткоАртемБорисовичНовоушицький кучакучанська10
10024.09.2018 14:30:32ГоткоОлександраВасилівнаНовоушицький КучаКучанська 11
10126.09.2018 12:59:01ГрабовськийНазарСергійовичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.8
10227.09.2018 11:30:30ГрабовськийАртемВіталійовичКам'янець-ПодільськийГуменціГуменецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія"9
10324.09.2018 10:38:16ГригаДіанаІгорівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ 1 ім. М. Островського11
10427.09.2018 8:30:26ГрицакДанилоЯрославовичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія8
10525.09.2018 19:20:28ГрицинаКарінаАнатоліївнаХмельницький ХмельницькийГімназія 1 ім.В.Красицького9
10624.09.2018 22:17:55ГрицинаДіанаРусланівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 1 ім.В.Красицького9
10727.09.2018 21:40:12ГубенкоВладиславРуслановичШепетівський ШепетівкаСЗОШ№211
10828.09.2018 13:30:48ГукОлександраОлегівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявський НВК8
10927.09.2018 12:52:43ГуліцькаВікторіяВ'ячеславівнаДунаєвецький МаківМаківський НВК10
11024.09.2018 14:13:36ГуменнийОлегІгоровичНовоушицький кучаКучанська10
11128.09.2018 20:16:02ГуменюкМаріяВячеславівнаШепетівський ПліщинПліщинська ЗОШ 9
11225.09.2018 10:30:40ГуменюкВалентинаГригорівнаКрасилівський РадіснеРадісненська ЗОШ І-ІІІ ст.10
11320.09.2018 20:23:50ГуменюкІлляАндрійовичХмельницький Хмельницький279
11419.09.2018 8:12:24ГуцалюкОлегБорисовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
11523.09.2018 20:03:40ДавидунІваннаВолодимирівнаКрасилівський Волиця-1Волицька ЗОШ І - ІІІ ступенів8
11628.09.2018 14:26:25ДажукПавлоДенисовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 18
11721.09.2018 7:50:46ДанчукОлександраОлександрівнаЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинецький технологічний ліцей10
11825.09.2018 22:09:54ДарморозАлінаОлегівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. Рудяка9
11924.09.2018 11:11:44ДашковськийСергійСергійовичІзяславський ІзяславТбл 410
12008.10.2018 20:05:02ДелітаДіанаВадимівнаКрасилівський Красилів28
12128.09.2018 15:31:11ДемчишинДмитроВолодимировичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені М. С. Рудяка10
12201.10.2018 22:00:55ДемчукДімпПавловичСлавутський СлавутаЗагальноосвітня школа І - ІІІ ступенів номер 19
12326.09.2018 18:53:25ДенисюкІлонаОлегівнаШепетівський ШепетівкаЗСОШ№28
12401.10.2018 19:37:37ДенисюкТарасМиколайовичБілогірський В'язовецьВ'язовецький ліцей10
12528.09.2018 9:01:04ДенисюкВладиславМихайловичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
12626.09.2018 15:13:49ДєдикЯрославДмитровичХмельницький ХмельницькийТБЛ ім.А.Мазура10
12701.10.2018 20:37:01ДжаліловаАнастасіяЮнусівнаСтаросинявський ПаньківціЛисанівський НВК9
12828.09.2018 20:06:56ДжигунБогданаІгорівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівЛіцей 8
12930.09.2018 19:33:11ДзеганІринаВалентинівнаСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради8
13027.09.2018 14:06:13ДідикАндрійСергійовичКрасилівський КузьминКузьминський ліцей9
13130.09.2018 17:15:41ДідичКатеринаДмитрівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів28
13230.09.2018 10:42:56ДірейНазарійОлеговичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 19
13330.09.2018 19:42:31ДмитрієвцевМихаїлВалерійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради9
13429.09.2018 16:58:07ДокалюкВладиславВасильовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ №19
13518.09.2018 20:56:45ДолюкЛінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
13601.10.2018 22:10:32ДолюкЛінаСергіївнаКрасилівський КрасилівЗОШ №110
13701.10.2018 12:00:08ДорогавцевСергійВіталійовичЛетичівський ЛисогіркаЛисогірська ЗОШ9
13801.10.2018 21:55:29ДоротюкТимофійВалерійовичДунаєвецький Ізяслав№411
13909.10.2018 20:02:41ДризикВіталійЮрійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради8
14028.09.2018 9:16:04ДробушенкоМаксимСергійовичПолонський Полонне28
14121.09.2018 8:59:59ДроздВалерія ВалеріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
14228.09.2018 13:48:06Дудар АнатолійМихайловичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №88
14329.09.2018 22:40:35ДумітращукДенисВіталійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей №178
14422.09.2018 20:21:25ДунецьКаринаРусланівнаХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс №710
14502.10.2018 18:21:36Дунець ДенисОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П. Кізюна11
14605.10.2018 17:31:03ДядюкАнтонВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький колегіум імені Володимира Козубняка10
14726.09.2018 16:38:06ДячукАндрійОлеговичШепетівський ШепетівкаЗОШ №1 11
14828.09.2018 15:04:47ЄвтушокОлегМихайловичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
14902.10.2018 10:32:57ЖарунАннаІгорівнаСтаросинявський ПасічнаПасічнянський НВК10
15005.10.2018 9:25:13ЖивилоПавлоВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницкий ліцей №179
15126.09.2018 20:11:58ЖоганВладиславВолодимировичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
15221.09.2018 10:40:23ЗаєцьДмитроІгоровичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №89
15326.09.2018 14:32:55ЗаклецькийВадимОлексійовичДунаєвецький смт. ДунаївціДунаєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.8
15405.10.2018 9:31:42ЗамазійКостянтинСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницкий ліцей №179
15525.09.2018 18:23:26ЗанковичОлександрАндрійовичДеражнянський БогданівціБогдановецький НВК9
15627.09.2018 18:50:13Заяц Вікторія ІгорівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №28
15719.09.2018 18:56:35ЗегельманМаркМихайловичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЛіцей11
15829.09.2018 16:42:00ЗелінськийЮрійОлександровичСлавутський СлавутаНВК''СЗОШ, ліцей ''УСПІХ10
15929.09.2018 17:17:18ЗелінськийЮрійОлександровичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ,ліцей"Успіх"9
16027.09.2018 21:30:40ЗиковАндрійСергійовичСлавутський Нетішин311
16104.10.2018 14:54:46ЗолочевськийМиколайАндрійовичХмельницький ХмельницькийЛіцей 179
16225.09.2018 13:37:37ІванюкРоман Олегович Кам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей 11
16326.09.2018 9:43:14ІванюкЗахарЮрійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
16421.09.2018 8:59:28ІванюкРоманОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №1411
16521.09.2018 11:00:50ІваховРоманРуслановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст №19
16621.09.2018 10:38:06ІваховРоманРуслановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №18
16721.09.2018 15:32:49ІгнатескуЮліяМиколаївнаСлавутський НетішинНетішинський НВК9
16802.10.2018 16:41:44ІгнатескуАлінаМиколаївнаСлавутський Нетішин39
16923.09.2018 13:51:09КазанцевДмитроГеоргійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей10
17028.09.2018 10:36:34КазмірчукОксанаОлександрівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №311
17121.09.2018 20:56:43КапелюшнийВладиславРомановичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 1-3 ст. №29
17221.09.2018 15:09:15КарвасарськийАндрійМаксимовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №159
17326.09.2018 16:05:44КариковаОлександраРусланівнаСлавутський НетішинНетішинський НВК10
17429.09.2018 19:14:31КармалюкАндрійІгоровияКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНавчально Виховний Комплекс номер 1310
17502.10.2018 19:24:38КарпенкоДаринаОлександрівнаХмельницький Хмельницький17 ліцей8
17626.09.2018 7:56:37КасіяненкоЯрославОлександровичСлавутський Нетішин310
17709.10.2018 8:51:37КаспроваЛаураОлександрівнаДунаєвецький МаківМаківський НВК8
17827.09.2018 13:15:38Каспрова ЛаураОлександрівнаДунаєвецький МаківМаківський НВК8
17924.09.2018 10:41:38Касянчук КатеринаЄвгеніївнаСлавутський ПоляньПолянська гімназія8
18024.09.2018 14:18:03КатеренчукОлександраВолодимирівнаІзяславський ХребтіївКучанська10
18128.09.2018 16:41:52КачурДіанаВадимівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
18219.09.2018 13:02:40КашеварКостянтинСергійовичХмельницький ХмельницькийСпеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки у галузі науки11
18319.09.2018 12:57:42КашеварКостянтинСергійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький 11
18427.09.2018 21:09:05КащукДаринаАндріївнаДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №38
18523.09.2018 13:04:27КвасньовськийВладиславВіталійовичВіньковецький ДашківціДашковецький НВК10
18608.10.2018 9:37:26КирилюкБогданСергійовичПолонський Полонне29
18728.09.2018 23:13:06КириченкоОлександрВасильовичХмельницький ХмельницькийХмельницька Гімназія №110
18827.09.2018 20:16:26КицунОлександрВікторовичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ I-II ступенів №19
18930.09.2018 20:25:18Кіращук ВікторіяРусланівнаСлавутський НетішинЗОШ №18
19028.09.2018 19:43:31КланцаКарінаАндріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
19128.09.2018 10:52:52КланцаАннаАндріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
19228.09.2018 20:24:34КобаГеоргійКостянтиновичСлавутський Нетішин410
19320.09.2018 13:43:52КобильчукЮліяВасилівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
19427.09.2018 20:05:15КовалінськийБогданІвановичСлавутський НетішинНВК10
19526.09.2018 23:44:42КовалінськийІванІвановичСлавутський НетішинНетішинський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей"10
19626.09.2018 15:01:06КовальХристинаВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ511
19727.09.2018 12:35:29КовальовВладиславВалерійовичХмельницький ХмельницькийГімназія №210
19830.09.2018 17:00:32КовальськаЮліяІгорівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська ЗОШ №8 І-ІІІ ступенів8
19921.09.2018 18:52:21Ковальчук РоманСергійовичІзяславський КунівСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
20028.09.2018 12:08:32КовальчукМиколаОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №19
20127.09.2018 13:01:25КовальчукАлінаСергіївнаШепетівський ЛенківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ11
20224.09.2018 13:16:16Ковальчук НаталіяСергіївнаКрасилівський МитинціМитинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів11
20330.09.2018 21:38:18КогутАртурВіталійовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №39
20405.10.2018 15:25:26КозачукВікторіяВікторівнаСтарокостянтинівський Старокостянтинів910
20530.09.2018 22:03:37КолбаСергійСергійовичСлавутський СлавутаЗОШ I-IIIст. №310
20630.09.2018 19:52:48Колесник Дарія ОлегівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №28
20701.10.2018 8:26:02КолісникІлляОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівГімназія 98
20805.10.2018 20:05:41КоломієцьДанилоОлексійовичХмельницький ХмельницькийНВК №9 10
20930.09.2018 17:16:16КомаровськийДаніїлРомановичХмельницький ОлешинХмельницький ліцей №178
21027.09.2018 8:48:06КомісливаКаринаВадимівнаНовоушицький ІвашківціІвашковецька ЗОШ І-ІІ ступенів9
21110.10.2018 15:55:39КондрасюкЯрославВолодимировичПолонський Полонне29
21226.09.2018 22:15:25КондрасюкЯрославВолодимировичПолонський Полонне29
21319.09.2018 18:56:36КондратьєвАндрійГеннадійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"10
21403.10.2018 10:37:01КондратюкКатеринаРусланіваКрасилівський ЩиборівкаЩиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.10
21525.09.2018 12:25:15КондратюкОлександраВіталіївнаШепетівський ШепетівкаЗОШ49
21624.09.2018 14:15:48КондрацькийОлексійВікторовичНовоушицький КучаКучанська ЗОШ 1-3ступенів10
21730.09.2018 17:12:24Конончук МаринаБогданівнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська загальноосвітня школа |-|| ступенів №1 8
21830.09.2018 15:10:25Копайгородська Дар'яЛеонідівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей імені М.С.Рудяка10
21928.09.2018 9:16:35КоптєвОлександрОлександровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський ліцей8
22030.09.2018 21:22:11КорнійчукОлександраПетрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ № 15 м. Кам'янець-Подільський8
22119.09.2018 21:23:36КорольчукДенисОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей11
22221.09.2018 22:41:27КоролюкЯрославОлеговичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийпНВК "Антей"11
22323.09.2018 12:56:15КорчакБогданАндрійовичДеражнянський ВолоськеВоський НВК8
22402.10.2018 14:27:03КорчевнаІваннаВолодимирівнаСтаросинявський ПасічнаПасічнянський НВК9
22521.09.2018 8:57:28КорягінаДіанаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
22627.09.2018 8:50:48КосмакЯнаМиколаївнаНовоушицький ІвашківціІвашковецька ЗОШ І-ІІ ступенів9
22725.09.2018 19:25:58Костюк ДенисВасильовичКрасилівський Слобідка-КрасилівськаСлобідка-Красилівська ЗОШ І-ІІ ст.8
22820.09.2018 20:41:34КостюкМирославаІгорівнаСлавутський НетішинНВК10
22928.09.2018 20:25:32КотикАнастасіяПетрівнаШепетівський ЛеківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
23026.09.2018 13:28:30КравецьНадіяЯрославівнаТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольський НВК "ЗОШ I ступеня-гімназія"10
23127.09.2018 21:09:24КравчукМаксимМихайловичСлавутський Нетішин49
23218.09.2018 21:45:05КрасножонАннаВолодимирівнаІзяславський ІзяславІзяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія"9
23319.09.2018 11:50:11КраснолуцькаЯна ВіталіївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівПашковецький НВК9
23428.09.2018 10:28:22КрижанівськийДмитроАндрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
23525.09.2018 16:41:44КрупаМихайло КостянтиновичХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс №1010
23628.09.2018 11:14:47КузьмінЄвгенОлеговичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
23730.09.2018 17:06:19КулішДар'я ОлександрівнаШепетівський Шепетівка29
23824.09.2018 14:16:29КуникАнатолійІвановичНовоушицький КучаКучанська10
23930.09.2018 16:57:26КухарКатеринаСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №810
24030.09.2018 14:59:42КухарФедірГеннадійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1710
24101.10.2018 11:13:12КухарчукАннаВалеріївнаШепетівський ШепетівкаНВК №110
24201.10.2018 11:21:23КухарчукБогданВячеславовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №110
24330.09.2018 20:36:56КухарчукОлександраОлександрівнаДунаєвецький ШатаваШатавський НВК11
24427.09.2018 18:00:57КухарчукСергійВіталійовичХмельницький ХмельницькийНетішинська ЗОШ №410
24528.09.2018 11:19:37Кучер МиколаОлександровичСтаросинявський АдампільАдампільька ЗОШ І- ІІІ ст9
24609.10.2018 13:24:09КушнірДавидВолодимировичДунаєвецький Дунаївці№29
24724.09.2018 14:42:57КушнірКатеринаВікторівнаВіньковецький ОсламівОсламівська11
24824.09.2018 14:19:25ЛабунякДмитроСергійовичНовоушицький КучаКучанська ЗОШ 1-3ступенів10
24930.09.2018 22:21:37ЛевковичВладиславЮрійовичСлавутський СлавутаЗОШ I-IIIст.№39
25030.09.2018 21:17:55ЛеончукІннаСергіївнаСлавутський Малий СкнитСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради9
25128.09.2018 17:20:47ЛешкевичПавлоСтепановичСлавутський НетішинЗОШ №49
25224.09.2018 15:26:47ЛешкевичПавлоСтепановичХмельницький Хмельницький410
25330.09.2018 14:33:20ЛосьДіанаВ'ячеславівнаХмельницький ПечеськиПечеська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів9
25401.10.2018 22:22:48ЛукашівКатеринаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський179
25501.10.2018 14:06:32Лук'яненкоМаксимАндрійовичЯрмолинецький ЯрмолинціЯрмолинцький технологічний ліцей10
25627.09.2018 22:36:12ЛюбаОльгаВіталіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 1710
25727.09.2018 11:04:25ЛямецьВладиславАнатолійовичКрасилівський МанівціМанівецька8
25822.09.2018 15:54:33ЛяшокТетянаОлександрівнаСлавутський Славута110
25903.10.2018 9:09:35МазійВладиславаДмитрівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський Ліцей9
26024.09.2018 22:15:35МазурДмитроІгоровичСлавутський Славута79
26128.09.2018 13:18:06МазуренкоВалеріяРусланівнаВіньковецький ПодолянськеПодолянськеНВК8
26201.10.2018 22:27:59МазурикДенисДмитровичСлавутський СлавутаЗОШ №1 1-3 ступенів9
26328.09.2018 11:51:00МазуркевичІринаАнатлліівнаВіньковецький ВіньківціВіньковецький НВК9
26420.09.2018 11:49:23Мазуркевич ОлександрОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівське НВК11
26501.10.2018 12:08:26МакаренкоІринаМихайлівнаЛетичівський ЛисогіркаЛисогірська ЗОШ9
26619.09.2018 18:47:17МакарчукРусланВіталійовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"10
26705.10.2018 10:11:55МакедонськаАрінаКарловнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівНВК9
26825.09.2018 12:39:29МакеєваЛюдмилаМихайлівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ І-ІІ ступенів № 119
26927.09.2018 22:23:04МаксимюкЮліяВалеріївнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ1-3 ступенів №410
27001.10.2018 13:40:42МалайдахВладиславМиколайовичХмельницький ХмельницькийЗОШ 128
27128.09.2018 11:53:40МалаціонМаксимСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №19
27220.09.2018 17:20:28МаліванчукЮліяВіталіївнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29
27328.09.2018 20:22:54МальованаАнастасіяОлександрівнаВіньковецький ВіньківціВіньковецький ліцей9
27430.09.2018 16:59:26МальченкоОльгаАнатоліївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільська ЗОШ №8 І-ІІІ ступенів8
27501.10.2018 20:01:50МамчураДенисСергійовичЧемеровецький ІвахнівціІвахновецька ЗОШ І-ІІ ступенів8
27626.09.2018 21:25:36МамчураДенисСергійовичЧемеровецький ІвахнівціІвахновецька ЗОШ І-ІІ ступенів8
27705.10.2018 13:00:15МандрійчукДмитроЛеонідочичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №49
27825.09.2018 12:20:15МанжалійЯрославІгоровичШепетівський ШепетівкаЗОШ49
27928.09.2018 16:27:20МанькевичРостиславОлеговичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ст. Хмельницької обласної ради10
28025.09.2018 18:37:51МанькевичРостиславОлеговичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №210
28127.09.2018 14:31:08МартинюкМирославаМиколаївнаКрасилівський ЛагодинціЛагодинецька9
28229.09.2018 22:08:09Мартинюк МаріяПавлівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 179
28327.09.2018 9:10:44Мартинюк ЯнаВалентинівна Полонський Полонне210
28418.09.2018 22:51:39МартинюкАнастасіяБогданівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей ІІ-ІІІ степенів10
28530.09.2018 21:20:13МарущакАнатолійСергійовичКам'янець-ПодільськийМукша-Китайгородська1510
28622.09.2018 17:15:40МарценюкАндрійВолодимировичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ |-||| ступенів 210
28724.09.2018 22:41:07МарчакВалеріяЮріївнаХмельницький ХмельницькийГімназія9
28818.09.2018 13:57:05Марченко МаксимОлеговичХмельницький ХмельницькийОбласний ліцей11
28918.09.2018 22:06:22МарчукЯна МирославівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради10
29026.09.2018 9:46:01МарчукБогданПетровичСлавутський СлавутаСлавуцький ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
29130.09.2018 16:39:30МастюхБогданВолодимировичХмельницький ПечеськиПечеська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів8
29227.09.2018 18:30:22МатвійчукМиколаОлександровичСлавутський Нетішин410
29309.10.2018 22:11:43МатковськаАлінаВалеріївнаЧемеровецький ГусятинГусятинська ЗОШ I-III ступенів8
29428.09.2018 20:33:37МацідонАнастасіяВіталіївнаТеофіпольський смт. БазаліяБазалійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів9
29527.09.2018 10:04:01МацюкКатеринаСергіївнаШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №1 ім. М. Островського10
29629.09.2018 12:11:27МедведчукВіталійЮрійовичХмельницький ХмельницькийТБЛ ім. А. Мазура11
29729.09.2018 23:28:51МедцовськаКатеринаАнатоліївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей 211
29830.09.2018 16:08:00МедцовськаКатеринаАнатоліївнаСтарокостянтинівський Старокостянтинівліцей11
29926.09.2018 12:30:09МелехінаВікторіяБорисівнаКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей ім. О. Іщука10
30030.09.2018 20:20:26МельникКатеринаЕдуардівнаСлавутський НетішинЗОШ №18
30119.09.2018 11:54:08МельникМар'янаМиколаївнаСтарокостянтинівський ПашківціПашковецький НВК11
30218.09.2018 19:50:46МельникАрінаАндріївнаСлавутський Нетішин38
30304.10.2018 11:18:56МельникОлександрБорисовичПолонський НовоселицяНовоселицька ЗОШ I-III ступенів11
30410.10.2018 19:38:26МельничукДмитроВолодимировичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №411
30528.09.2018 19:23:06МєщанінРостиславВолодимировичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№110
30628.09.2018 22:10:13МирончукЯрославІгоровичХмельницький ХмельницькийЛіцей 178
30723.09.2018 13:11:05МихайловаОлександраВалеріївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1310
30825.09.2018 19:22:45МихайлюкАннаАндріївнаХмельницький КузьминКузьминський ліцей9
30920.09.2018 18:10:21МихальчукДмитроОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівське СЗОШ #29
31026.09.2018 19:40:38МікульськийТарасСергійовичСлавутський Нетішин410
31128.09.2018 14:22:19МінчукОлексійАндрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 18
31227.09.2018 13:10:19МінькачОлексійВікторовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів911
31327.09.2018 16:26:48МіщукДенисОлександровичІзяславський МокрецьСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
31409.10.2018 19:08:56МоргунВалентинЮрійовичСтарокостянтинівський ГригорівкаГригорівська ЗОШ І-ІІІ ст.10
31528.09.2018 10:45:10МосійчукАндрійСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38
31627.09.2018 12:05:35МочалюкВікторіяМихайлівнаТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська ЗОШ8
31721.09.2018 8:54:20МухінаДар'яОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ l-lllст. 2л10
31826.09.2018 11:21:23НазароваАнастасіяВіталіївнаВіньковецький Майдан-ОлександрівськийМайдано-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст8
31930.09.2018 19:22:02НайчукАндрійВасильовичЧемеровецький БілаБільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені К. І. Геренчука8
32029.09.2018 16:16:15НаливайкоІлляІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №149
32129.09.2018 16:27:45НаливайкоІлляІгоровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №149
32226.09.2018 15:03:25НасобковТимофійМихайловичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ №59
32326.09.2018 15:11:26НетребінАртурАнтоновчичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ №510
32430.09.2018 19:56:08НечипорукВладиславМихайловичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК "Спеціалізована школа І ст., гімназія" ім. Героя України С.М. Бондарчука8
32529.09.2018 23:03:46НижникНазарІгоровичХмельницький ХмельницькийЛіцей N179
32627.09.2018 14:38:09НижнійІванМиколайовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 19
32729.09.2018 21:42:45НизоваМаринаЄвгенівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №179
32801.10.2018 22:30:25НиконюкМаріяВІкторівнаСлавутський СлавутаЗОШ І-ІІІ ст.№111
32902.10.2018 19:58:50НичипорукАлінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. П.Кізюна8
33028.09.2018 19:16:25НіколаєнкоЯрославІгоровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей №28
33126.09.2018 9:51:06НіколюкОлегСергійовичТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська9
33227.09.2018 10:26:33НімецьСофіяВікторівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
33301.10.2018 10:20:16НовакВолодимирІгоровичХмельницький ХмельницькийНавчально-виховний комплекс 710
33427.09.2018 13:57:33НовіцькийОлександрКостянтиновичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №18
33502.10.2018 13:09:05НорчукОлександраОлександрівнаЧемеровецький СвіршківціСвіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів8
33628.09.2018 19:25:51ОбразцовГеоргійВалерійовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №49
33701.10.2018 17:25:48ОбуваєваАнтонінаВолодимирівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів10
33827.09.2018 18:40:51ОзероваКатеринаОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки11
33902.10.2018 13:51:54ОлєйніковСтаніславВолодимировичДеражнянський ЛозовеХмельницький обласний ліцей10
34001.10.2018 22:07:57ОлійникРоманРомановичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтароконстянтинівський НВК10
34118.09.2018 22:52:15ОлійникІваннаВіталіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради10
34226.09.2018 19:37:04ОльшанськаТетянаСергіївнаШепетівський Шепетівка28
34330.09.2018 17:20:16ОлюнінаЄлізавєтаДмитрівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ√29
34401.10.2018 14:21:56ОнофрійчукВалентинаІгорівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 110
34501.10.2018 14:51:42ОпалюкІлляІгоровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей8
34628.09.2018 11:48:56ОрєховДенисОлександровичХмельницький ДавидківціДавидковецька ЗОШ I-IIIст.9
34730.09.2018 16:11:17ОсінськаІваннаОлександрівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська спеціалізована загальноосвітня школа 2 9
34801.10.2018 22:54:28Остапенко ЯрославВіталійовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів№310
34918.09.2018 20:55:18ОстровськаКарінаСергіївнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №110
35001.10.2018 12:54:17ОсядлаСофіяВіталіївнаХмельницький ОлешинХмельницький ліцей других-третіх степенів Хмельницької обласної ради10
35125.09.2018 14:36:19ПавзюкТарас АнатолійовичДунаєвецький ІванківціІванковецька8
35203.10.2018 7:19:11ПавликівськийМихайлоМихайловичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівське НВК8
35330.09.2018 15:21:21ПавонськаВікторіяВікторівнаХмельницький ПечеськиПечеська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів8
35430.09.2018 14:35:57ПавонськийДмитроВікторовичХмельницький ПечеськиПечеська ЗОШ І-ІІ ступенів9
35528.09.2018 11:19:02ПаєвськийДмитроВікторовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
35601.10.2018 21:26:09ПазюричЛєрадмитрівнаСлавутський Славутазагальноосвітня школа 1-3 ступенів №19
35727.09.2018 13:04:39ПаляницяОлександрСергійовичШепетівський ЛенківціЛенковецька ЗОШ І-ІІІ9
35803.10.2018 10:39:15ПанчукОлександрВікторовичКрасилівський ЩиборівкаЩиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.9
35910.10.2018 17:59:57Парахіна АннаАнатоліївнаСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ №411
36003.10.2018 21:00:13ПасічникАндрійВікторовичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольськаЗОШ №29
36127.09.2018 12:40:43ПасічникАнастасіяВасилівнаКам'янець-ПодільськийСахкаміньСахкамінська ЗОШ I-II ступенів9
36226.09.2018 9:45:54ПахальчукАлінаВасилівнаТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська9
36329.09.2018 15:41:37ПацаловськийНазар ІгоровичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
36418.09.2018 11:48:11ПашковКірілВікторовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького 10
36528.09.2018 19:05:13ПекарськаЄлизаветаЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 178
36626.09.2018 13:03:14ПелюхМаксимВікторовичДунаєвецький смт,ДунаївціДунаєвецька загальноосвітьня школа I-III ступенів11
36721.09.2018 19:51:27ПерепелицяВладиславАнатолійовичСтарокостянтинівський Старокостянтинів Старокостянтинівський НВК10
36824.09.2018 19:26:11ПерерваДмитроІгоровичШепетівський ШепетівкаЗОШ№610
36925.09.2018 20:01:27ПетрашАннаОлександрівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І - ІІІ ст.11
37026.09.2018 9:27:17ПетричукМиколаЮрійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради10
37127.09.2018 14:31:20ПетрукВікторіяСергіївнаКрасилівський КузьминКузьминський ліцей11
37224.09.2018 10:42:53ПідгородецькаКарінаАнатоліївнаСлавутський ПоляньПолянська гімназія8
37330.09.2018 19:42:54ПідгурськаІваннаСергіївнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №18
37428.09.2018 19:52:21ПіжевськийБогданВіталійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський Ліцей ім.М.С. Рудяка8
37527.09.2018 17:35:01Пінчаківська ВалеріяАндріївнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №28
37628.09.2018 14:56:57ПінчукВалеріяЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
37701.10.2018 22:09:34Пінчук МаксимЛеонідовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК10
37830.09.2018 16:36:52ПодворнаЮліяПетрівнаХмельницький ПечеськиПечеська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів8
37919.09.2018 18:52:58ПоліщукВладиславВячеславовичСлавутський СлавутаНВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"9
38030.09.2018 20:00:32ПоліщукМиколаСергійовичСлавутський Нетішин№110
38126.09.2018 10:18:15ПоліщукВадімДмитровичСлавутський НетішинНетішинський НВК9
38228.09.2018 12:23:11ПоліщукАлінаПавлівнаСлавутський СлавутаЗОШ |-||| ступенів 49
38325.09.2018 9:50:32ПоловкоІванОлеговичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
38430.09.2018 12:30:42ПолюкДіанаРусланівнаХмельницький ХмельницькийНВК №710
38526.09.2018 20:31:27ПомороваМаріяРусланівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей-інтернат11
38609.10.2018 22:20:34ПономарДенисВадимовичЧемеровецький ГусятинГусятинська ЗОШ I-III ступенів9
38730.09.2018 16:02:25ПопадюкАннаЛеонідівнаХмельницький ХмельницькийЛіцей №1710
38828.09.2018 12:21:56ПращурЄвгенОлександровичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК 1 9
38925.09.2018 15:00:08ПритулякАнастасіяСергіїнаДунаєвецький ІванківціІванковецька9
39030.09.2018 12:53:25Прокопивнюк ВасильОлександровичІзяславський ПоліськеСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради11
39121.09.2018 8:53:16ПроценкоДаринаОлександрівнаДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 2 10
39227.09.2018 10:58:38ПроцюкВасильЮрійовичТеофіпольський ВоронівціВоронівці11
39321.09.2018 15:50:50ПукасВалерійЯрославовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець - Подільський ліцей10
39426.09.2018 12:42:22ПушкарМаксимCергійовичШепетівський МихайлючкаМихайлюцька ЗОШ I-III ступенів, Шепетівського р-ну9
39504.10.2018 16:41:15ПшеничнюкМаксимСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК 39
39622.09.2018 21:39:14РабченюкБогданСтепановичСлавутський СлавутаНВК10
39704.10.2018 14:52:51РадінНазарОлександровичХмельницький ХмельницькийЛіцей №179
39826.09.2018 23:00:57РадовинчикРоманЮрійовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №28
39906.10.2018 11:17:21РамськийІгорАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №1711
40009.10.2018 22:55:46РатушнякДенисСвятославовичХмельницький ХмельницькийХмельницька гімназія №1 ім. В. Красицького9
40118.09.2018 10:18:43РебрикВікторіяСергіївнаСлавутський СлавутаНВК №59
40226.09.2018 14:43:09РедванськаАнастасіяОлександрівнаКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей9
40324.09.2018 14:23:32РеусОксанаСергіївнаНовоушицький КучаКучанська 11
40420.09.2018 21:25:55РижакБогданВіталійовичШепетівський ШепетівкаШепетівської СЗОШ№2 з поглибленим вивченням основ економіки та правознавства 1-3 ступенів10
40527.09.2018 10:26:34РижукОлександрВолодимировичТеофіпольський ВоронівціВоронівецька ЗОШ І-ІІІ ст9
40626.09.2018 16:05:30РимарІринаАндріївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім.М.С.Рудяка11
40726.09.2018 9:24:47РожикНазарійДмитровичСлавутський СлавутаСлавутськй ліцей II-III ступенів Хмельницької обласної ради10
40826.09.2018 22:17:47РоманецьРостиславОлеговичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК8
40924.09.2018 10:58:37РоманішинаАнгелінаЮріївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2 і 3 ступенів Хмельницької обласної ради11
41007.10.2018 12:28:16РомановаНаталіяВасилівнаДунаєвецький Дунаївці№29
41127.09.2018 14:11:21РоманюкІринаВікторівнаКрасилівський ЛагодинціЛагодинецька9
41230.09.2018 21:33:56РоманюкСофіяСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський"Славутинка"8
41325.09.2018 13:22:15РудийОлександрВіталійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький спеціалізований Ліцей-інтернат з поглибленної підготовки в галузі науки11
41430.09.2018 22:14:26РудикТетянаМиколаївнаСлавутський ПашукиСлавутський ліцей ІІ-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради9
41530.09.2018 21:52:35РябийАртемОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія№211
41628.09.2018 20:54:35Савосіна ЄлізавєтаДмитрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
41705.10.2018 21:32:57СавчукМаксимВікторовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівГімназія10
41827.09.2018 12:43:10СавчукДмитроВолодимировичШепетівський ШепетівкаЗОШ№68
41928.09.2018 16:37:30СадомаОлександраСергіївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
42027.09.2018 21:42:01СаїдоваВалеріяДмитрівнаШепетівський Шепетівка ЗОШ№1 ім. М. Островського9
42130.09.2018 9:27:13СаковськаАнастасіяСергіївнаХмельницький ХмельницькийТехнологічний багатопрофільний ліцей імені Артема Мазура11
42208.10.2018 10:02:32Самарук ВладиславВолодимировичХмельницький Хмельницький179
42328.09.2018 10:33:40СамковаТетянаВасилівнаШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №311
42428.09.2018 20:00:36Самойлов Антон Олександрович Славутський НетішинЗОШ 1-3 ступенів 03842 N 48
42528.09.2018 17:46:39СамчукАнастасіяЄвгенівнаСлавутський Нетішин№410
42626.09.2018 14:25:52СандулТарасОлеговичКрасилівський ЗаслучнеЗаслучненський ліцей8
42725.09.2018 21:03:36СапожникКатрінаОлегівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільськийприватний НВК ''Антей''8
42828.09.2018 14:18:41СапсайСергій ВасильовичТеофіпольський ПоляховаПоляхівський НВК10
42927.09.2018 21:24:28СвинарВікторРуслановичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
43025.09.2018 12:31:55СвинарчукБогданСтепановичШепетівський ШепетівкаЗОШ411
43108.10.2018 19:59:35Свінціцька МарінаВолодимирівнаХмельницький ХмельницькийГімназія 29
43229.09.2018 20:37:07СвіцкаМаріяВолодимирівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1510
43321.09.2018 11:07:45СевастьяновАндрійЮрійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №19
43421.09.2018 10:48:14СевастьяновАндрійЮрійовичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №18
43530.09.2018 19:06:28СевернюкМаксимОлеговичХмельницький ХмельницькийГімназія №29
43625.09.2018 10:46:37СеменовДмитроВікторовичТеофіпольський ТеофіпольТеофіпольська ЗОШ |-|||ст. √211
43727.09.2018 15:29:07семенчуксофіясергіївнаСлавутський НетішиннетішинськийНВК10
43824.09.2018 20:21:04СеменюкАнастасіяВікторівнаШепетівський ШепетівкаСЗОШ №211
43926.09.2018 19:34:01СеменякНазарСергійовичСлавутський Нетішин39
44009.10.2018 17:03:30Семеняк НазарСергійовичСлавутський Нетішин39
44119.09.2018 14:12:23СередюкПавлоОлександровичШепетівський ЧотирбокиЧотирбоцька11
44220.09.2018 10:55:30СередюкВалентинВасильовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський НВК№1410
44325.09.2018 22:07:57СєрковаВікторія ІгорівнаТеофіпольський Теофіполь№28
44426.09.2018 15:08:15СидорукДмитроСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ 59
44527.09.2018 18:30:18СитникАнастасія Олександрівна Славутський НетішинНетішинський НВК10
44627.09.2018 9:09:31Сідорська АннаВолодимирівнаПолонський ПолоннеПолонська ЗОШ 210
44718.09.2018 11:12:34СікомасАндрійЮрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 2-3 ступенів Хмельницької обласної ради10
44819.09.2018 12:04:15СкобенкоБогданОлеговичДеражнянський Деражня28
44926.09.2018 9:25:42СлісарчукІлляВіталійовичШепетівський КліментовичіСлавутський Обласний ліцей II-III ступенів10
45001.10.2018 11:26:13СлюсаренкоБогданОлександровичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка8
45102.10.2018 19:56:51СмішкоВладиславСергійовичШепетівський Шепетівкаспеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів9
45230.09.2018 19:13:02СнігурДмитроОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ №311
45327.09.2018 20:52:02СнісарВладиславІгоровичХмельницький ХмельницькийХмельницький обласний ліцей 2 - 3 ступенів Хмельницької обласної ради9
45426.09.2018 18:50:09СніховськийВладиславЙосиповичЧемеровецький КрасноставціКрасноставська9
45527.09.2018 10:16:03СніцарІванЮрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська ЗОШ №110
45602.10.2018 13:30:49СовираЯрославМиколайовичКрасилівський ДружнеДружненська ЗОШ І-ІІ ст.9
45728.09.2018 9:48:45солодкаМарянаБогданівнаПолонський Полонне28
45830.09.2018 9:56:14солодкаМарянаБогданівнаПолонський Полонне28
45927.09.2018 20:21:49СолодкийМаксимАнатолійовичПолонський Полонне39
46028.09.2018 21:17:26СолтикАнтонАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький Ліцей №178
46130.09.2018 16:33:17СорокаДар'янаВалеріївнаСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявська ЗОШ І-ІІ ступенів №19
46202.10.2018 12:18:38СорочинськаІваннаЮріївнаВіньковецький ОсламівОсламівська ЗОШ 1-3 ст9
46328.09.2018 8:52:05СосонюкВеронікаВікторівнаСлавутський СлавутаНВК "СЗОШ, ліцей " Успіх"11
46420.09.2018 13:45:08Стаднік Андрій ВолодимировичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
46520.09.2018 13:42:11СтаднікВладиславОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
46605.10.2018 15:41:51СтаніславівОлександрСергійовичДунаєвецький ДунаївціДунаєвецька ЗОШ №211
46725.09.2018 18:58:10СтарушокВалентинСергійовичХмельницький Хмельницький2711
46828.09.2018 14:46:30СтаховичОлександраІгорівнаВіньковецький Майдан-ОлександрівськийМайдано-ОлексаІндрівська ЗОШ І-ІІІст9
46902.10.2018 13:13:57СтахурськаДіанаОлександрівнаЧемеровецький СвіршківціСвіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів9
47004.10.2018 12:33:34СтепанюкОльгаВолодимирівнаКрасилівський КрасилівЗОШ №28
47128.09.2018 21:57:50СтипановВладРуслановичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей178
47205.10.2018 9:08:44СторожукБогданВолодимеровичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ №59
47328.09.2018 13:31:05СторожукБогданВолодимировичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийСЗОШ 59
47402.10.2018 13:19:26СтрільчукНазарМихайловичКрасилівський ДружнеДружненська ЗОШ І-ІІ ст.9
47501.10.2018 12:10:26СтруньВладиславАндрійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
47605.10.2018 12:46:46СуботінІлляАндрійович Хмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей10
47710.10.2018 22:22:42СулеймановаВладаДмитрівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
47819.09.2018 23:43:08СулеймановаВладаДмитрівнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
47925.09.2018 15:32:36СуханевичРоманВолодимировичСлавутський НетішинНетішинський НВК11
48018.09.2018 19:50:59Танасієнко ОлександрВ'ячеславовичШепетівський ШепетівкаШепетівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»10
48103.10.2018 20:48:20ТанчукМихайлоГеннадійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК9
48228.09.2018 9:41:18ТарасюкЯрославОлександрПолонський Полонне28
48319.09.2018 12:04:38ТимощукОлександраЮріївнаДеражнянський ЛозовеЛозівська9
48401.10.2018 14:21:52Тимуш ОлександраМихайлівнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК№9 8
48527.09.2018 14:08:44ТимчукМаріяОлександрівнаКрасилівський КузьминКузьминський ліцей9
48605.10.2018 13:28:03ТкачукПавлоОлександровичБілогірський жижниківціГулівецький ліцей8
48714.10.2018 20:16:51ТкачукАнастасіяОлександрівнаХмельницький ВовковинціВовковинецька загольноосвітня І-ІІІ ступенів9
48823.09.2018 13:49:18ТодеренчукВладиславВіталійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийНВК №98
48927.09.2018 15:11:04ТомчукМихайлоСергійовичТеофіпольський ПоляховаПоляхівський НВК9
49028.09.2018 9:48:28ТополюкКатеринаГеннадіївнаПолонський Полонне28
49118.09.2018 20:32:07ТроцДмитро ПетровичШепетівський Шепетівкашкола-гімназія11
49228.09.2018 9:10:40ТроянДіанаОлександрівнаВіньковецький ПодолянськеПодолянський НВК9
49325.09.2018 9:55:14ТуровськаАнастасіяВікторівнаСлавутський Нетішин210
49430.09.2018 21:47:51УрядникАндрій ВікторовичХмельницький ХмельницькийГімназія№211
49529.09.2018 22:01:12УсенкоВікторіяВіталївнаНовоушицький Нова УшицяНовоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"9
49628.09.2018 10:46:36ФабинюкІваннаМиколаївнаКрасилівський ЛагодинціЛагодинецька ЗОШ І-ІІІ ст.9
49730.09.2018 13:40:15ФадєєвАнтонОлександровичХмельницький ХмельницькийГімназія №29
49805.10.2018 12:33:40ФазлієвВолодимирАнатолійовичСтарокостянтинівський ВоронківціВоронковецька ЗОШ 11
49930.09.2018 20:46:15ФалендишАннаВолодимирівнаІзяславський ШатаваШатавський НВК8
50026.09.2018 18:36:29ФедоркоАндрійПетровичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей" ім. Героя України М. Дзявульського10
50119.09.2018 19:19:26ФедорчукІванВасильовичШепетівський Шепетівказагальноосвітня школа №611
50228.09.2018 20:10:45ФедорчукКатеринаОлегівнаШепетівський ПліщинПліщинська ЗОШ І-ІІІ ст11
50328.09.2018 14:40:08ФещинаСофіяВолодимирівнаСтаросинявський ПаплинціПаплинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів8
50428.09.2018 10:31:31ФомінВладиславВасильовичШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №310
50518.09.2018 10:27:42ФомюкАртемПавловичХмельницький ХмельницькийГімназія№29
50603.10.2018 20:50:08ФранчукКостянтинВалерійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівНВК "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України С.М. Бондарчука9
50721.09.2018 8:58:43ХареноМихайлоОлеговичДеражнянський ДеражняДеражнянська ЗОШ 29
50801.10.2018 21:59:36ХільчукОленаВалеріївнаСлавутський СлавутаЗОШ I-IIIст №111
50930.09.2018 14:34:38ХмельницькаАльонаОлексіївнаХмельницький ПечеськиПечеська ЗОШ І-ІІ ступенів9
51005.10.2018 13:28:32ХомаВладиславЮрійовичКрасилівський ДружнеДружненська ЗОШ І-ІІ ст.9
51121.09.2018 13:15:41ЦасюкІлляТимуровичХмельницький ХмельницькийСЗОШ 611
51228.09.2018 10:21:22ЦвільВікторАндрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК №111
51328.09.2018 13:57:11ЦвільВікторАндрійовичШепетівський ШепетівкаШепетівський НВК№111
51427.09.2018 20:03:11ЦимбалістийНазарійРомановичСтаросинявський Стара СиняваСтаросинявський НВК8
51526.09.2018 9:26:21ЦілінськийРоманСергійовичСлавутський СлавутаСлавутський Ліцей II-III ступенів Хмельниської обласной ради10
51603.10.2018 8:50:30ЦіхоцькаДар'яАнатоліївнаХмельницький ХмельницькийЛіцей 2-3 ступеню10
51728.09.2018 10:38:52ЦуманОлександрСергійовичШепетівський ШепетівкаШепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №39
51827.09.2018 8:28:43ЧервінськаДар'яВікторівнаШепетівський Шепетівкашкола-гімназія8
51927.09.2018 22:19:42ЧеркашинВікторАндрійовичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
52018.09.2018 13:56:01ЧерноваДар'яМиколаївнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів11
52129.09.2018 12:02:31ЧернюкАнастасіяОлександрівнаВіньковецький ВіньківціВіньковецький ліцей10
52218.09.2018 14:04:51ЧернятинськийАндрійЮрійовичДеражнянський Деражня211
52301.10.2018 12:10:23ЧесаковАнтонСергійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський НВК11
52420.09.2018 15:43:01ЧорнаМаринаВалентинівнаКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст.№39
52530.09.2018 19:51:47ЧорнийРоманОлеговичХмельницький ХмельницькийЛіцей N1710
52621.09.2018 12:57:56ЧубНазарійПетровичПолонський НовоселицяНовоселицька ЗОШ9
52728.09.2018 11:31:36Чуприна ОлександрОлександровичДеражнянський ЛозовеЛозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів9
52801.10.2018 13:46:46ШафранськийАндрійБорисович Хмельницький ХмельницькийЗош 128
52924.09.2018 20:30:15ШахрайДмитроАндрійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
53022.09.2018 16:19:45ШевчукПетроОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей 10
53125.09.2018 19:29:01ШевчукКатеринаІгорівнаНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І - ІІІ ст.9
53203.10.2018 9:39:34ШейгисВалентинВікторовичКрасилівський ЗаставкиЗаставківська9
53302.10.2018 18:25:43Шиманський БогданОлександровичКрасилівський КрасилівКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П. Кізюна11
53426.09.2018 23:09:48ШирокорадюкВікторіяСергіївнаКам'янець-ПодільськийКам'янець-Подільський1011
53530.09.2018 0:30:12ШпорткоТарасОлександровичСлавутський НетішинЗОШ №4 Нетішин8
53625.09.2018 10:27:48ШрібакБогданСергійовичСлавутський НетішинНетішинський НВК8
53703.10.2018 19:45:26ШтурбаАнатолійГригоровичДеражнянський Деражня211
53826.09.2018 20:34:00ШулякМаксимПавловичШепетівський Шепетівка210
53924.09.2018 14:20:34Шушурін МаксимРомановічНовоушицький КучаКучанська 10
54028.09.2018 21:56:21ЩепінОлександрОлексійовичХмельницький ХмельницькийХмельницкий Ліцей №178
54126.09.2018 9:25:17ЮдінОлександрСергійовичКам'янець-ПодільськийКам'янець-ПодільськийЗОШ №159
54228.09.2018 19:58:35ЮрчукЮліяОлександрівнаХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
54328.09.2018 17:37:37ЮрчукВладиславОлександровичХмельницький ХмельницькийХмельницький ліцей №178
54403.10.2018 17:45:06ЮрчукРоманВолодимировичІзяславський Ізяслав№58
54525.09.2018 20:13:46ЮхименкоВолодимирВасильовичНовоушицький ВільховецьВільховецька ЗОШ І - ІІІ ст.8
54625.09.2018 20:35:14ющукбогданавіталіївнаСлавутський Славута29
54726.09.2018 9:28:34ЯкимчукНікіта ЄвгенійовичСлавутський СлавутаСлавутський ліцей10
54828.09.2018 14:07:01ЯкимчукЄлизаветаАнатоліївнаСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей ім. М. С. Рудяка10
54929.09.2018 20:58:45ЯкотюкВладиславСергійовичСтарокостянтинівський СтарокостянтинівСтарокостянтинівський ліцей10
55024.09.2018 14:18:11ЯрмоленкоКрістінаІгорівнаНовоушицький КучаКучанська 11
55128.09.2018 8:04:54ЯцюкДіанаСергіївнаТеофіпольський ГаврилівкаГаврилівська ЗОШ8
55226.09.2018 21:36:06ЯцюкСергійМиколайовичСлавутський НетішинНетішинська ЗОШ I-III ступенів №110