Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка знаний на рівні області вже давно. Тут працюють чудові учителі-математики, які виростили у стінах свого закладу цілу когорту потужних олімпійців та манівців. Тут навчається призер Всеукраїнської олімпіади з математики 2013 та 2014 років Пеккоєв Владислав, призер 2014 року Мисечко Артемій, учасник 2015 року Білик Олексій, тричі переможець заключного етапу МАН Сеніва Катерина.
А 7 квітня Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка гостинно відчинив двері гостям - учителям математики шкіл області. Усміхнені діти, привітні учителі, світлі, просторі класи – усе це створювало надзвичайно приємну атмосферу зустрічі. У рамках проведення семінару учителі кафедри математики Старокостянтинівського ліцею ім.. М.С. Рудяка поділились досвідом щодо формування конкурентоспроможності ліцеїстів засобами шкільної математики. Цікавими та сучасними були уроки, проведенні вчителями Дармороз І.А. та Сенівою Л.В. у 6 та 9 класах. Уміле поєднання інформаційно-комунікаційних технологій, проектної діяльності, творчих домашніх завдань, інтерактивних вправ, а головне - надзвичайно майстерні вчителі та жваві усміхнені діти не могли залишити байдужими жодного учасника семінару.
У рамках роботи обласної творчої майстерні вчителя математики Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка Шевчук Н.В. гості мали можливість побачити тренінг особистісного зростання, проведений з учнями-членами наукового ліцейного товариства «Пошук». У психологічно комфортній та математично насиченій атмосфері учні-сташокласники мали можливість навчатися різним прийомам достойної конкурентної боротьби.
Із захопленням про свій заклад та кафедру математики зокрема перед гостями виступила директор ліцею Франчук Т.І.. Будучи високорівневим математиком, вона, як ніхто інший, відчуває важливість формування конкурентоспроможного випускника закладу, а тому й працює над створенням необхідних для цього умов.
Зустріч завершилась презентацією роботи кафедри математики ліцею. У своєму виступі завідувач кафедри Данилюк А.О., звернула увагу на роль кабінету математики як творчої майстерні вчителя і учня (до речі, за підсумками обласного конкурсу кабінетів кабінет ліцею був відзначений дипломом І ступеня). Вона розповіла про 20-річну співпрацю з Національним технічним університетом України «КПІ», про роботу школи олімпійського резерву, літнього математичного табору, підкресливши, що все це складові результативністі роботи учителів та учнів. А на завершення надала слово юним науковцям Пеккоєву Владиславу, Коломієць Юлії, Коваленку Андрію, Зарічному Антону, які поділилися з присутніми своїми здобутками в науково-дослідницькій роботі в галузі математики.