Пропустить Навигационные Ссылки.

Наші друзі та спонсори:
Семінар-практикум вчителів математики з питання впровадження хмарних технологій у навчальний процес


5 листопада 2015 року на базі НВК №10 м. Хмельницького за участю Хмельницького обласного інституту післядипломної світи та науково-методичного центру управління освіти Хмельницької міської ради відбувся обласний семінар - практикум вчителів математики з питання впровадження хмарних технологій у навчальний процес.

Заступник з науково-методичної роботи Янковська А.В. презентувала участь навчального закладу в експерименті «Хмарні сервіси в освіті».

В рамках семінару вчителем математики вищої категорії Султан О.П. був даний відкритий урок у 7 класі за темою "Додавання та віднімання многочленів". Учителем на уроці були застосовані ІКТ та інтерактивні методики навчання. Султан О.П. показала тісний зв’язок математики з іншими науками, поєднавши теоретичні основи з практичними завданнями.

В роботі семінару взяв участь учитель математики, вчитель-методист школи Медулич В.В., який поділився своїм досвідом з створення і використання хмарних технологій на уроках. Учасники мали змогу ознайомитися з можливостями використання інших Інтернет-ресурсів на уроках математики і в позаурочний час.

У ході обговорення було визначено основні проблеми викладання математики в загальноосвітніх навчальних закладах області та вибір методичних шляхів й організаційних форм вивчення математики.